Jump to content
doctordim

Βραδινή Συνάντηση Μελών Κεντρικής Ελλάδος

Recommended Posts

Μιας και τη Δευτέρα 24 Μαΐου ειναι η αργία του Αγίου Πνεύματος, το vwclub σας προσκαλεί σε μια εκδήλωση διαφορετική απο τις υπόλοιπες που θα λάβει χώρα τις μεγάλες ώρες! Ευκαιρία να πάμε όλοι μαζί για ένα ποτάκι!

Η συναντησή μας θα πραγματοποιηθεί στο πάρκινγκ της Δημοτικής Πινακοθήκης Λάρισας(πλησίον του χώρου οπου πραγματοποιήθηκε η περσινή έκθεση αυτοκινήτου) την Κυριακή 23 Μαΐου στις 21:00 το βράδυ. Έπειτα θα οδεύσουμε προς την πλατεία Νεάπολης και το καφέ "Προφητεία" που βρίσκονται δίπλα, όπου και θα πιούμε τα ποτάκια μας. Η συνέχεια της βραδιάς εξαρτάται απο τη διάθεση, την ώρα και τις προτάσεις που θα πέσουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεσων!

Είναι επίσης μια καλη ευκαιρία να συζητήσουμε το ενδεχόμενο συμμετοχής της λέσχης μας στο Auto-Moto Show Weekend που θα γίνει στη Λάρισα το Σαββατοκύριακο 29-30 Μαΐου.

Τα μέλη απο τις γύρω περιοχές μπορουν να δηλώσουν και σημεία προσυνάντησης ωστε να ταξιδέψουν παρέα.

Δηλώστε συμμετοχή για να υπολογίσουμε περίπου πόσες θέσεις θα χρειαστεί να κρατήσουμε.

86_img.gif

Συμμετοχές:

1. doctordim

2. zil

3. poen

4. Ane-fastrabbit

5. GraveDigger

6. activious

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

ετσι μη νομιζει μονο ο mourh οτι κανουν τετοια μονο στη Θεσσαλονικη, ο καμπος δηλωνει παρων. χαχαχαχαχα new_iloveyou.gif

εκτως κατι σοβαρου θα ειμαι εκει..

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να δυσκολευτείς να τον πείσεις τον Θωμά. :good:

Μέσα κι εγώ! Όχι ότι υπήρχε πιθανότητα να λείπω αλλά έτσι για το τυπικό της υπόθεσης.

Link to comment
Share on other sites

που εισαι ρε μαν εσυ??αντε να σε δουμε σε φαγανε τα πετρελαια ρε prince abdul aziz...πολυ καιρο εχουμε να τα πουμε παρε το ιδιοτικο σου τζετ και σε μιση ωριτσα θα εισαι λαρισα!

Edited by Ane-fastrabbit
Link to comment
Share on other sites

μεσα και εγω.....εννοειτε αλλα περιμενω να ειναι και αυτος εκει...

Link to comment
Share on other sites

Μιας και τη Δευτέρα 24 Μαΐου ειναι η αργία του Αγίου Πνεύματος, το vwclub σας προσκαλεί σε μια εκδήλωση διαφορετική απο τις υπόλοιπες που θα λάβει χώρα τις μεγάλες ώρες! Ευκαιρία να πάμε όλοι μαζί για ένα ποτάκι!

Η συναντησή μας θα πραγματοποιηθεί στο πάρκινγκ της Δημοτικής Πινακοθήκης Λάρισας(πλησίον του χώρου οπου πραγματοποιήθηκε η περσινή έκθεση αυτοκινήτου) την Κυριακή 23 Μαΐου στις 21:00 το βράδυ. Έπειτα θα οδεύσουμε προς την πλατεία Νεάπολης και το καφέ "Προφητεία" που βρίσκονται δίπλα, όπου και θα πιούμε τα ποτάκια μας. Η συνέχεια της βραδιάς εξαρτάται απο τη διάθεση, την ώρα και τις προτάσεις που θα πέσουν στο τραπέζι των διαπραγματεύσεσων!

Είναι επίσης μια καλη ευκαιρία να συζητήσουμε το ενδεχόμενο συμμετοχής της λέσχης μας στο Auto-Moto Show Weekend που θα γίνει στη Λάρισα το Σαββατοκύριακο 29-30 Μαΐου.

Τα μέλη απο τις γύρω περιοχές μπορουν να δηλώσουν και σημεία προσυνάντησης ωστε να ταξιδέψουν παρέα.

Δηλώστε συμμετοχή για να υπολογίσουμε περίπου πόσες θέσεις θα χρειαστεί να κρατήσουμε.

86_img.gif

Συμμετοχές:

1. doctordim

2. zil

3. poen

4. Ane-fastrabbit

5. GraveDigger

6. activious

εννοειτε πως θα παρεβρεθω...

Edited by activious
greeklish
Link to comment
Share on other sites

Χμμ ενδιαφέρουσα συνάντηση!

Αν προλάβω να γυρίσω από Διδυμότειχο μέσα και εγώ!

Ηλία θα σε ενημερώσω μέσω τηλ.

Link to comment
Share on other sites

Χμμ ενδιαφέρουσα συνάντηση!

Αν προλάβω να γυρίσω από Διδυμότειχο μέσα και εγώ!

Ηλία θα σε ενημερώσω μέσω τηλ.

Οχι ρε γαμωτο τωρα το ειδα!Αλλα θα προσπαθισω να ερθω!δεν θελω να το χασω...κανενα gti θα ειναι κοντα εκει για τις αποριες μου απο κοντα?

Link to comment
Share on other sites

ετσι μη νομιζει μονο ο mourh οτι κανουν τετοια μονο στη Θεσσαλονικη, ο καμπος δηλωνει παρων. χαχαχαχαχα new_iloveyou.gif

εκτως κατι σοβαρου θα ειμαι εκει..

μικρε αν σου στειλω φωτος απο το bungalow white και μετα απο ΙΚΕΑ θα παθεις πλακα

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε γαμωτο τωρα το ειδα!Αλλα θα προσπαθισω να ερθω!δεν θελω να το χασω...κανενα gti θα ειναι κοντα εκει για τις αποριες μου απο κοντα?

θα ειναι gti αλλα 5αρι.....

Link to comment
Share on other sites

θα ειναι gti αλλα 5αρι.....

Ωραια..το δικο σου???νομιζω σε ειδα χθες αν ησουν εσυ εξω απο τις νεες εργατικες τησ Λαρισας..πηγαινες για κεντρο!

Link to comment
Share on other sites

Ωραια..το δικο σου???νομιζω σε ειδα χθες αν ησουν εσυ εξω απο τις νεες εργατικες τησ Λαρισας..πηγαινες για κεντρο!

Αν είχε αυτοκόλλητο του club μπορείς να το γράψεις στο αντίστοιχο topic: Στον δρόμο είδα τον..., την...

Στον Βόλο τι ώρα θα συναντηθείτε και πού; Θα γράψετε;

Link to comment
Share on other sites

Αν είχε αυτοκόλλητο του club μπορείς να το γράψεις στο αντίστοιχο topic: Στον δρόμο είδα τον..., την...

Στον Βόλο τι ώρα θα συναντηθείτε και πού; Θα γράψετε;

Αυριο βραδυ στην νεαπολη Λαρισας ωρα 21:00.Δεν ξερω κατι για Βολο.

Link to comment
Share on other sites

Αυριο βραδυ στην νεαπολη Λαρισας ωρα 21:00.Δεν ξερω κατι για Βολο.

ναι εγω ημουν κατεβαινα απο φλωρινα για βολο..αυριο τα λεμε απο κοντα..

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω ημουν κατεβαινα απο φλωρινα για βολο..αυριο τα λεμε απο κοντα..

οκ...θα προσπαθησω να ειμαι εκει....λογω οικογενειακων υποχρεωσεων!

Link to comment
Share on other sites

τα περασαμε ομορφα αλλα οι αλλοι ντρεπονται να το γραψουν... :huh::wub: :wub: B)

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

τα περασαμε ομορφα αλλα οι αλλοι ντρεπονται να το γραψουν...

χαχαχ! ετσι πανο!

ωραια ηταν, αρκετα ατομα μαζευτηκαμε κ γενικα υπηρχε μια συνεχης ροη ατομων ολο το βραδυ με τελευταιο κ καλυτερο το φανη!! δυστυχως ξεχασα να φορτισω την ψηφιακη μου κ δεν τραβηξα καμια φωτο, με τα κινητα δεν τα καταφεραμε κ πολυ καλα..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.