Jump to content
gio-R-gos

Golf R + Evo Χ

Recommended Posts

Off Topic

α και κατι αλλο.

Καλύτερα τα Hyundai από VW και BMW!

http://www.zougla.gr...d=389713&cid=12

καμμια σχεση με τα ιαπωνικα..ΚΟΡΕΑΤΙΚΑ....

Την ατυπη-"κρυφη" συμφωνια με την ΚΙΑ την ξερεις; Μην πιανεστε απο φρασεις, αλλα κοιταξτε το βαθυτερο σκοπο των λεγομενων του.... Το οτι εχει στοχο να εισβαλει στην Ασια δυναμικα με πρωτο βημα αυτο της συνεργασιας με την Suzuki θελει να πετυχει.....

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Την ατυπη-"κρυφη" συμφωνια με την ΚΙΑ την ξερεις; Μην πιανεστε απο φρασεις, αλλα κοιταξτε το βαθυτερο σκοπο των λεγομενων του.... Το οτι εχει στοχο να εισβαλει στην Ασια δυναμικα με πρωτο βημα αυτο της συνεργασιας με την Suzuki θελει να πετυχει.....

εσυ πιστευεις οτι δεν εχουνε γινει συμφωνιες με ολες της εταιριες?

θα δεις σε λιγο καιρο..δεν θα υπαρχει ουτε ιαπωνικο ουτε ισπανικο ουτε γερμανικο..

ολα τα ιδια θα ειναι..

οπως ανεφερα και σε προηγουμενα ποστ ολα στο ιδιο καζανι ειναι.

ολα και ολοι μεσα στο κολπο ειναι ωρεεεεεεεεεε για να μας τα παιρνουνε.

Edited by *Kezar*
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

εσυ πιστευεις οτι δεν εχουνε γινει συμφωνιες με ολες της εταιριες?

θα δεις σε λιγο καιρο..δεν θα υπαρχει ουτε ιαπωνικο ουτε ισπανικο ουτε γερμανικο..

ολα τα ιδια θα ειναι..

οπως ανεφερα και σε προηγουμενα ποστ ολα στο ιδιο καζανι ειναι.

Φυσικα... Οπως και με τα φορτηγα ή τα τρακτερ.... 2-3 ομιλοι θα μεινουν και ενας απο αυτους θα ειναι το VAG group... Οι αλλoi παιζονται... GM ισως; Fiat group με το ζορι, αν κανει πως εξαγοραζεται κ η Alfa Romeo.. Η Toyota αργοσβηνει, αρα.... Θα δειξει σε 5-10 χρονια το πολυ....

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Φυσικα... Οπως και με τα φορτηγα ή τα τρακτερ.... 2-3 ομιλοι θα μεινουν και ενας απο αυτους θα ειναι το VAG group... Οι αλλoi παιζονται... GM ισως; Fiat group με το ζορι, αν κανει πως εξαγοραζεται κ η Alfa Romeo.. Η Toyota αργοσβηνει, αρα.... Θα δειξει σε 5-10 χρονια το πολυ....

η toyota Η hundai και η κια ως τωρα καλα το παει..εξελισεται παρα πολυ..

και ολο και ποιο πολλα κυκλοφορουν στους δρομους.

η μονο ιαπωνικη εχει μεινει η mazda που φτιαχνεται στην ιαπωνια.

και μακαρι και ολα τα μερη του αυτοκινητου να ειναι ιαπωνικα..αλλα σε αυτη την εποχη δυσκολο.

οτι και να λαμε ολα τα ιδια εχουνε καταντησει..ειναι μικρες η διαφορες που ξεχωριζουν το ενα με το αλλο...

οπως ειπα και πριν θα υποστηριζω μονο το αμαξι που εχω στην κατοχη μου ξερω οτι το οδηγω εγω πως συμπεριφερεται και ποσο αντεχει..

τωρα τα αλλα ειναι λογια του αερα..

αν δεν το ζησεις το αμαξι δεν το ξερεις.

Edited by *Kezar*
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

η toyota Η hundai και η κια ως τωρα καλα το παει..εξελισεται παρα πολυ..

και ολο και ποιο πολλα κυκλοφορουν στους δρομους.

Δεν ειναι κριτηριο η κινηση των αυτοκινητων στους δρομους φιλε μου... Καμια εταιρεια δεν βγαζει λεφτα απο τις πωλησεις, ουτε ειναι μετρο συγκρισης για να βγαλεις το συμπερασμα οτι τα παει καλα σε σχεση με μια αλλη.... Και η τογιοτα πουλαει σαν τρελη αλλα εχει πολλα εσωτερικα θεματα.... Οσο για την Χιουνται-Κια σου απαντησα πιο πανω.. Ανοιξε ενα Ceed κ ενα Golf 5 κ πες μου σε τι διαφερουν σχεδιαστικα; Μετα κατσε σκεψου τι παιζεται απο πισω....

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Off Topic

Δεν ειναι κριτηριο η κινηση των αυτοκινητων στους δρομους φιλε μου... Καμια εταιρεια δεν βγαζει λεφτα απο τις πωλησεις, ουτε ειναι μετρο συγκρισης για να βγαλεις το συμπερασμα οτι τα παει καλα σε σχεση με μια αλλη.... Και η τογιοτα πουλαει σαν τρελη αλλα εχει πολλα εσωτερικα θεματα.... Οσο για την Χιουνται-Κια σου απαντησα πιο πανω.. Ανοιξε ενα Ceed κ ενα Golf 5 κ πες μου σε τι διαφερουν σχεδιαστικα; Μετα κατσε σκεψου τι παιζεται απο πισω....

να ανοιξω τι ακριβως το μοτερ? η να λυσω ολο το αμαξι..

γιατι στην οικογενεια υπαρχει το kia ceed 2008 μοντελο..1.4.

Link to comment
Share on other sites

Off Topic

να ανοιξω τι ακριβως το μοτερ? η να λυσω ολο το αμαξι..

γιατι στην οικογενεια υπαρχει το kia ceed 2008 μοντελο..1.4.

Σχεδιαστικα σου ειπα(design).... Το που θα μπει το φιλτροκουτι δεν νομιζω να αναφερεται στον σχεδιασμο του αυτοκινητου...

Παρεπιμπτοντως και σε εμας υπαρχει ενα, 2011 μοντελο facelift με full εξοπλισμο ηλιοροφες esp κλπ κλπ... Τιμιο αυτοκινητο! Και value for money απο πλευρας εξοπλισμου.... Ποιοτητα σαφως υποδεεστερη, αλλα σε ξεγελαει το design που κατα το 90% εχει ιδιο με το Golf μου... Ειδικα αν ανοιξεις το πορτ μπαγκαζ, οπου εκει ειναι ακριβως σαν να βλεπω ενα 5αρι Golf ακομη και οι θηκες στα πλαγια....

Εχουμε ξεφυγει ομως αρκετα, νομιζω, εκτος θεματος...

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

αυτο παντως που εχω να σημειωσω ειναι οτι σαν club vw καλο θα ηταν να γινονται αντικειμενικες συζητησεις για οποιοδηποτε μοντελο ειτε vw ειτε αλλη μαρκα.

γιατι σε προσφατη εμπειρια μου στο lancerclub που ρωτησα καποιες πληροφοριες για το subaru impreza γτ δεν το ηξερα καθολου και απλα ηθελα να ενημερωθω πεσανε να με φανε..

αυτο δεν τιμαει κανενα club με το να μην μπορεις να συζητησεις σωστα για καποιο αλλο μοντελο..

επισης γιατι δεν βαλατε στην λιστα to subaru wrx sti? και βαλατε μονο το evo x?οεο

Edited by *Kezar*
Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα μας!

ανοιξε τα ματια σου

User is online *Kezar*

VWClub Member

Add as Friend

PM this member

Group: Members

Posts: 17

Joined: 13-May 11

Μοντέλο:NoCar

Sent Today, 03:24:43

ανοιξε τα ματια σου φιλε μου διαβασε και μετα πες μου πια ειναι η κατινα.

http://www.lancerclub.gr/forum/viewtopic.php?f=36&t=4314&st=0&sk=t&sd=a

οχι να παμε να κανουμε 1 καλο και να βγουμε και μαλακες.

ηρεμα λιγακι.

καλο βραδυ.

Ενα μπράβο στα παιδιά που ανακαλύψατε το θέμα 1 ολόκληρο χρόνο μετά. Δεν μπορώ να καταλάβω αφού δεν σας αρέσουν τα VW και τα κράζετε τα κράζετε γιατί στον διάβολο μπαίνετε εδώ ; Τι σκατά θέλετε ; Εκεί στο μιτσουμπισι φόρουμ κάνανε μια αναφορά για εδώ μέσα αλλά δεν ήρθε κανένας από αυτούς να γράψει, εσύ ρε EVo-X και Κέζαρ από που ξεφυτρόσατε 1 χρόνο μετά και ήρθατε να μας πείτε τι ;

Επειδή είστε λίγο παιδάκια και δεν ασχολείστε δεν ασχολείστε αλλά όλη την μέρα online, υπάρχουν σοβαρότερα προβλήματα αυτόν τον καιρό που αντιμετωπίζουμε σαν κοινωνία και πραγματικά τέτοιος φανατισμός και κόμπλεξ κάνουν τα πράγματα χειρότερα. Εκτός αν έχετε λύσει εσείς όλα σας τα προβλήματα και σας έμεινε να ασχοληθείτε με τα κουβάδια. Με αυτά που γίνονται γενικότερα ξεφτυλίζεστε αν δεν το έχετε πάρει γραμμή, όπως όλοι οι όμοιοι σας που έχουν έρθει κατά καιρούς να μας πουν για auris κτλπ κτλπ. Καθίστε στα αυγά σας γιατί δεν νομίζω να έχει έρθει κανείς από τον δικό μας ιστότοπο να κάνει το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Στο θέμα μας!

ανοιξε τα ματια σου

User is online *Kezar*

VWClub Member

Add as Friend

PM this member

Group: Members

Posts: 17

Joined: 13-May 11

Μοντέλο:NoCar

Sent Today, 03:24:43

ανοιξε τα ματια σου φιλε μου διαβασε και μετα πες μου πια ειναι η κατινα.

http://www.lancerclub.gr/forum/viewtopic.php?f=36&t=4314&st=0&sk=t&sd=a

οχι να παμε να κανουμε 1 καλο και να βγουμε και μαλακες.

ηρεμα λιγακι.

καλο βραδυ.

Ενα μπράβο στα παιδιά που ανακαλύψατε το θέμα 1 ολόκληρο χρόνο μετά. Δεν μπορώ να καταλάβω αφού δεν σας αρέσουν τα VW και τα κράζετε τα κράζετε γιατί στον διάβολο μπαίνετε εδώ ; Τι σκατά θέλετε ; Εκεί στο μιτσουμπισι φόρουμ κάνανε μια αναφορά για εδώ μέσα αλλά δεν ήρθε κανένας από αυτούς να γράψει, εσύ ρε EVo-X και Κέζαρ από που ξεφυτρόσατε 1 χρόνο μετά και ήρθατε να μας πείτε τι ;

Επειδή είστε λίγο παιδάκια και δεν ασχολείστε δεν ασχολείστε αλλά όλη την μέρα online, υπάρχουν σοβαρότερα προβλήματα αυτόν τον καιρό που αντιμετωπίζουμε σαν κοινωνία και πραγματικά τέτοιος φανατισμός και κόμπλεξ κάνουν τα πράγματα χειρότερα. Εκτός αν έχετε λύσει εσείς όλα σας τα προβλήματα και σας έμεινε να ασχοληθείτε με τα κουβάδια. Με αυτά που γίνονται γενικότερα ξεφτυλίζεστε αν δεν το έχετε πάρει γραμμή, όπως όλοι οι όμοιοι σας που έχουν έρθει κατά καιρούς να μας πουν για auris κτλπ κτλπ. Καθίστε στα αυγά σας γιατί δεν νομίζω να έχει έρθει κανείς από τον δικό μας ιστότοπο να κάνει το ίδιο.

φιλε μου μιστ απο οτι βλεπω της παροπιδες δεν της βγαζουμε και κοιτας μονο την μια πλευρα..αν κοιταξεις παλλια μου ποστ και τα προηγουμενα που εχω γραψει σκοπευω να αγορασω polo gti..αλλα φαινεται δεν μπορεις να κοιταξεις δεξια αριστερα..

επισης για το ποιος ξεφτυλιζει ποιον θα επρεπε να το σκεφτεις εσυ..και θα σε παρακαλουσα την επομενη φορα να προσεχεις πως μιλας..

καλη συνεχεια δεν εχω να πω τπτ αλλο γιατι δεν υπαρχει σοβαροτητα ουτε επιπεδο απο ορισμενα ατομα.

Ελληναρες μια ζωη.

Edited by *Kezar*
Link to comment
Share on other sites

Απορω πως ασχοληστε με δυο παιδακια που γραφουν στο προφιλ "NO CAR" παιζει να μην εχουν διπλωμα, και ολη τους η εμπειρια βασιζεται στο playstation!!!!

Nα συζητουσα με καποιον που εχει στην κατοχη του evo πολυ ευχαριστως, αλλιως να συγκρινουμε ολοι υποθετικα την 458italia με την 997turbo!!!

ΥΓ. Επειδη ειχα στην κατοχη μου για 3 μερες evoX (δημοσιογραφικο) ΔΕΝ φτανει πουθενα και σε τιποτα το tts μου.

Στο μονο που υπερτερει ειναι το πορτπαγκαζ!!!

Link to comment
Share on other sites

Απορω πως ασχοληστε με δυο παιδακια που γραφουν στο προφιλ "NO CAR" παιζει να μην εχουν διπλωμα, και ολη τους η εμπειρια βασιζεται στο playstation!!!!

Nα συζητουσα με καποιον που εχει στην κατοχη του evo πολυ ευχαριστως, αλλιως να συγκρινουμε ολοι υποθετικα την 458italia με την 997turbo!!!

ΥΓ. Επειδη ειχα στην κατοχη μου για 3 μερες evoX (δημοσιογραφικο) ΔΕΝ φτανει πουθενα και σε τιποτα το tts μου.

Στο μονο που υπερτερει ειναι το πορτπαγκαζ!!!

το οτι δεν γραφω τι μοντελο εχω σημαινει οτι δεν εχω και διπλωμα?η δεν οδηγω?δεν το ξερα αυτο θα ενημερωσω και το υπουργειο κιολας να τους το πω..

ανοιξε τα ματια σου φιλε μου http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=38512&st=80

αυτα απο εμενα εναν ταπεινο ιδιοκτητη lancer 1999 1.3l που δεν μου εχει ζητησει ακομα ουτε σταγονα λαδι :laugh:

(p.s ατιμη πολυ η τιμη του Polo gti) ( σε σπρωχνει να το παρεις.) διαβασε κατω κατω και δες το.

αυτα απο εμενα εναν ταπεινο ιδιοκτητη lancer 1999 1.3l που δεν μου εχει ζητησει ακομα ουτε σταγονα λαδι :laugh:

(p.s ατιμη πολυ η τιμη του Polo gti) ( σε σπρωχνει να το παρεις.)

Link to comment
Share on other sites

Απορω πως ασχοληστε με δυο παιδακια που γραφουν στο προφιλ "NO CAR" παιζει να μην εχουν διπλωμα, και ολη τους η εμπειρια βασιζεται στο playstation!!!!

Nα συζητουσα με καποιον που εχει στην κατοχη του evo πολυ ευχαριστως, αλλιως να συγκρινουμε ολοι υποθετικα την 458italia με την 997turbo!!!

ΥΓ. Επειδη ειχα στην κατοχη μου για 3 μερες evoX (δημοσιογραφικο) ΔΕΝ φτανει πουθενα και σε τιποτα το tts μου.

Στο μονο που υπερτερει ειναι το πορτπαγκαζ!!!

κλαιω αχαχαχ

Link to comment
Share on other sites

μια συμβουλη παιδια..επειδη υπαρχουνε πολλες κατινες σε διαφορα φορουμ μηχανοκινητου αθλητισμου..προσεξτε το λετε γιατι ηδη σας σχολιαζουνε.

φαινεται εχετε κινηση το ενδιαφερον.χεχε

απλα σας το λεω να το γνωριζεται

ευχαριστουμε για την προειδοποιηση αλλα μαλλον εσενα σχολιαζουνε παρα εμας, κ καθολου θετικα μαλιστα

anyway... αφιερωμενο στα 2 παραστρατημενα προβατακια του λανσερ κλαμπ με αγαπη :

http://www.youtube.com/watch?v=DM-09-cHyIo :laugh:

Link to comment
Share on other sites

απλα βρε αγορινα εχουμε πειξει απο ατομα διπλανων φορα συνηθως ιαπωνικων αυτοκινητων να μας ζαλισουν με το αν και το αχ...σου ειπε κατι ο μιστ και δεν το καταλαβες μικρε μου φιλε επαναστατη!η επανασταση ειναι εξω λυσε τα αληθινα σου προβληματα και ελα μετα να λυσουμε τα των αυτοκινητων.στο φιναλε οσο καλο και να παρουσιαζεις το λατζα η το εκαστοτε αμαξι,ουτε η μιτσου ουτε η vw θα σου κοψει τσεκ για την προσφορα σου στην καλη φημη της εταιριας...

Link to comment
Share on other sites

απλα βρε αγορινα εχουμε πειξει απο ατομα διπλανων φορα συνηθως ιαπωνικων αυτοκινητων να μας ζαλισουν με το αν και το αχ...σου ειπε κατι ο μιστ και δεν το καταλαβες μικρε μου φιλε επαναστατη!η επανασταση ειναι εξω λυσε τα αληθινα σου προβληματα και ελα μετα να λυσουμε τα των αυτοκινητων.στο φιναλε οσο καλο και να παρουσιαζεις το λατζα η το εκαστοτε αμαξι,ουτε η μιτσου ουτε η vw θα σου κοψει τσεκ για την προσφορα σου στην καλη φημη της εταιριας...

φιλε μου fast αν ειχες διαβασει αυτα που εγραφα ποιο πριν..

δεν υποστηριζω καμμια συγκεκριμενη εταιρια γιατι ολες μεσα στα ιδια σκατα ειναι..

υποστηριζω μονο το αμαξι που οδηγω και το ξερω..μιλαω μονο για το τι εχω στην κατοχη μου..και οχι ααα αυτο γαμαει ααα αυτο δεν ειναι καλο.!!

αυτη την στιγμη εχω 1 ταπεινο λανσερ.

σε κανενα μηνα μπορει να εχω το polo gti δεν το ξερω και κανεις δεν το ξερει.. η καποια αλλη μαρκα.

ολα αυτα που λενε τα πιτσιρικια εδω ε εβγαζε τοτε η Mitsubishi tetoio montelo Και διαφορα..δεν με ενδιαφερει ας εβγαζε και με 3000 αλογα..

εμενα με ενδιαφερει τι εχω εγω στην κατοχη μου και τι θα μπορεσω να εχω ωστε να ικανοποιει της αναγκες μου...

αυτα εχω να πω και ελπιζω να με καταλαβαινεις.

Link to comment
Share on other sites

τοτε βγαλε την αθλια υπογραφη σου και βαλε κατι με το πασοκ και την τροικα που πραγματικα μας ποναει και σκουνταει τον κολο...Τα αυτοκινητα μου ειναι προς πωληση ετσι και τα δωσω θα παρω ιταλικο,οχι μονο επειδη απο μικρος ειμαι αλφιστι αλλα επειδη δεν θελω να ξαναδωσω ουτε δραχμη(γιατι σε λιγο ερχετε)για να πληρωνω την ξεκολιαρα του βερολινου.

Link to comment
Share on other sites

τοτε βγαλε την αθλια υπογραφη σου και βαλε κατι με το πασοκ και την τροικα που πραγματικα μας ποναει και σκουνταει τον κολο...Τα αυτοκινητα μου ειναι προς πωληση ετσι και τα δωσω θα παρω ιταλικο,οχι μονο επειδη απο μικρος ειμαι αλφιστι αλλα επειδη δεν θελω να ξαναδωσω ουτε δραχμη(γιατι σε λιγο ερχετε)για να πληρωνω την ξεκολιαρα του βερολινου.

εχεις σκεφτει καθολου το ποδηλατο?κανει και καλο στην υγεια...για ριξε μια ματια ισως ειναι καλυτερο απο 1 αυτοκινητο ετσι οπως παμε τωρα..ανεβαζουνε και αλλο τα τελη.α ρε καημενοι 1800κυβικα και πανω ποσα εχετε να πληρωσετε.

αρχιζουν σιγα σιγα να κοβωνται πολλα πραγματα..

φαντασου οτι ακομη και η ενεση που κανω για την μεση μου καθε 14 ημερες τωρα μπαινω σε λιστα αναμονης απο ολα τα φαρκαμεια 1 μηνα ποιο πριν..

ατιμη ελλαδα..για την ακριβεια ατιμοι που ειναι οι 300 κλεφτες.

Edited by *Kezar*
Link to comment
Share on other sites

φιλε μου fast αν ειχες διαβασει αυτα που εγραφα ποιο πριν..

δεν υποστηριζω καμμια συγκεκριμενη εταιρια γιατι ολες μεσα στα ιδια σκατα ειναι..

υποστηριζω μονο το αμαξι που οδηγω και το ξερω..μιλαω μονο για το τι εχω στην κατοχη μου..και οχι ααα αυτο γαμαει ααα αυτο δεν ειναι καλο.!!

αυτη την στιγμη εχω 1 ταπεινο λανσερ.

σε κανενα μηνα μπορει να εχω το polo gti δεν το ξερω και κανεις δεν το ξερει.. η καποια αλλη μαρκα.

ολα αυτα που λενε τα πιτσιρικια εδω ε εβγαζε τοτε η Mitsubishi tetoio montelo Και διαφορα..δεν με ενδιαφερει ας εβγαζε και με 3000 αλογα..

εμενα με ενδιαφερει τι εχω εγω στην κατοχη μου και τι θα μπορεσω να εχω ωστε να ικανοποιει της αναγκες μου...

αυτα εχω να πω και ελπιζω να με καταλαβαινεις.

Μην κάνεις τέτοιο λάθος ρε, τα VW καίνε λάδι όπως λες. Μην πέσεις θύμα αυτής της άθλιας εταιρίας, κρίμα είναι.

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω....δηλαδη kezar με την υπογραφη σου μας λες οτι ολοι οσοι παιρνουν skoda ή πεζο ή γερμανικο αυτοκινητο ειναι μα@@κες και οσοι ιαπωνικα ειναι εξυπνοι??Αυτο ειναι το επιπεδο σου εσενα?

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω....δηλαδη kezar με την υπογραφη σου μας λες οτι ολοι οσοι παιρνουν skoda ή πεζο ή γερμανικο αυτοκινητο ειναι μα@@κες και οσοι ιαπωνικα ειναι εξυπνοι??Αυτο ειναι το επιπεδο σου εσενα?

δεν την ''τιμω'' την υπογραφη μου ουτε και την υποστηριζω..αλλα την εβαλα μονο και μονο για σπασιμο για τους πιτσιρικαδες που δεν εχουνε τροπο και αξιες...

ειναι εξυπνος οποιος μπορει και κανει τα κουμαντα του με τις δουλειες την οικογενεια του και ολα τα υπολοιπα και παιρνει 1 αμαξι για να μετακινειται..

Link to comment
Share on other sites

Εχω ποδηλατο κεζαρ.το χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση.λοιπον ας κλεισουμε ειρηνικα ην συζητηση με τις λααρινες και ας επικεντρωθουμε στον στοχο.να κουνηθουμε απο τις καρκλες των αυτοκινητων μας.ληστευουν την ζωη μας την ιστορια και το εθνος μωρε!αλλος ειναι ο εχθρος οχι ο διπλανος ελληνας που εχει γερμανικο η ιαπωνικο μοντελο..

Link to comment
Share on other sites

Εχω ποδηλατο κεζαρ.το χρησιμοποιω σε καθημερινη βαση.λοιπον ας κλεισουμε ειρηνικα ην συζητηση με τις λααρινες και ας επικεντρωθουμε στον στοχο.να κουνηθουμε απο τις καρκλες των αυτοκινητων μας.ληστευουν την ζωη μας την ιστορια και το εθνος μωρε!αλλος ειναι ο εχθρος οχι ο διπλανος ελληνας που εχει γερμανικο η ιαπωνικο μοντελο..

+1 συμφωνω απολυτα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.