Jump to content
ToMaS

Golf - Εσωτερική Εμφάνιση (Τι αλλαγές κάνατε πρόσφατα? Τί είδατε και σας κίνησε την περιέργεια?) [*Photo Posting*]

Recommended Posts

Σοβαρότατη παράλειψη: Στην Κύπρο έχετε δεξιοτίμονα!!! Δεν ξέρω τι παίζει εκεί!! Στα αριστεροτίμονα όλες οι φωτό που βλέπω στο γουγλη το έχουν πάντως. Ρώτα κάποιον με δεξιοτίμονο (κανένα γνωστό στην Κύπρο ή κάποιον σε αγγλικό φόρουμ ίσως...)

Link to comment
Share on other sites

Κατω απο 100¤ δεν θα βρείς.Πάντως θα σου πρότεινα να προτιμήσεις του R32 από τα απλά του Gti.Νομίζω κάνουν τη διαφορά!Τα πήρα απο το ebay 110¤+μεταφορικά...

Ωραια φιλε δε λεω αλλα εμενα προσοπικα μ'αρεσοθν του gti πιο πολυ.. :D

Link to comment
Share on other sites

καλα ημουν σιγουρος οτι ο αναπηρος ο Κοσμας θα εβαζε πεταλιερα απο αυτοματο για να το κανει DSG.tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τι..?????? Εμενα ηρθε χωρις footrest :huh:

Εισαι σιγουρος...?

το δικο μου ειχε και του κολητου μου και ολα οσα εχω δει εχουν αναλογο σχεδιο με τα πεταλια.

Link to comment
Share on other sites

καλα ημουν σιγουρος οτι ο αναπηρος ο Κοσμας θα εβαζε πεταλιερα απο αυτοματο για να το κανει DSG.tongue.gif

χαχαχαχ οντως ειναι απο dsg το φρενο!!κοσμα ψινομαι για ανταλαγη παντος..σου δινω ολα τα γτι τα δικα μου και μου δινεις τα δικα σου!!και μενα dsg ειναι!!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

γμτ δεν εχει μινει κανενα edition 30 κοιταω και εγω...αν βρει κανενας να με ενημερωση αν μπορει...ηθελα να ρωτησω το site η μτμ που πουλαει πολλα για vw στη τιμη του τιμονιου 400 δολαρια εχει και εγκεφαλο?ευχαεηστο....και αν εσεις π πειρατε απο ebay ειχατε προβλημα μιας και ειναι...μεταχειρισμενα γρατζουνιες και τετοια

Link to comment
Share on other sites

Hello! Επειδή μου έχει βγεί η Παναγία να ψάχνω κάθε μέρα για το εγγεφαλάκι που χρειάζεται για να δουλέψουν τα κουμπιά, απο το τιμόνι που έχω πάρει εδώ και 2 μήνες, και δε βρίσκω με τπτ, μπορεί κάποιος που γνωρίζει καλά το ebay να μου πει γιατί το συγκεκριμένο που παραθέτω στο λινκ δεν έχει τιμή μεταφορικών?? και αν το παραγγείλω τι γίνεται? θα έρθει? http://cgi.ebay.de/VW-Original-Elektronikm...93%3A1|294%3A50

Edited by tomtgs
Link to comment
Share on other sites

Hello! Επειδή μου έχει βγεί η Παναγία να ψάχνω κάθε μέρα για το εγγεφαλάκι που χρειάζεται για να δουλέψουν τα κουμπιά, απο το τιμόνι που έχω πάρει εδώ και 2 μήνες, και δε βρίσκω με τπτ, μπορεί κάποιος που γνωρίζει καλά το ebay να μου πει γιατί το συγκεκριμένο που παραθέτω στο λινκ δεν έχει τιμή μεταφορικών?? και αν το παραγγείλω τι γίνεται? θα έρθει? http://cgi.ebay.de/VW-Original-Elektronikm...93%3A1|294%3A50

Πολύ ακριβό 135ευρω με τα μεταφορικά δεν θα πάει 160!!! :D . Εδω στην αντιπροσωπία πόσο έχει??

Αν το θέλεις πάντως στείλε του ενα εμαιλ και ρώτα τον

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβό 135ευρω με τα μεταφορικά δεν θα πάει 160!!! :D . Εδω στην αντιπροσωπία πόσο έχει??

Αν το θέλεις πάντως στείλε του ενα εμαιλ και ρώτα τον

Στην αντιπροσωπεία έχει νομίζω 185, δε θυμάμαι και καλά αλλά κάπου εκεί..

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ακριβό 135ευρω με τα μεταφορικά δεν θα πάει 160!!! :D . Εδω στην αντιπροσωπία πόσο έχει??

Αν το θέλεις πάντως στείλε του ενα εμαιλ και ρώτα τον

Καινούριο έχει 185 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Καινούριο έχει 185 ευρώ

Αξίζει για 25 ευρουλάκια να περιμένεις 2μήνες??

Εδιτ

Εγώ το είχα πάρει 60, ακρίβυναν τόσο πολύ?

Edited by nikoskallithea
Link to comment
Share on other sites

Αξίζει για 25 ευρουλάκια να περιμένεις 2μήνες??

Όχι φίλε, εννοείτε όχι, δεν περιμένω για το συγκεκριμένο 2 μήνες, ψάχνω μηπως βρω μεταχειρισμένο σε καλή τιμή.

Υ.Γ. Βασικά έχω ψιλοαπογοητευτεί γιατί με μια κουβέντα που έκανα με τον ηλεκτρολόγο της αντιπροσωπείας κατάλαβα ότι είναι άσχετος και δε ξέρει να κάνει κωδικοποίηση :D :D

Link to comment
Share on other sites

Όχι φίλε, εννοείτε όχι, δεν περιμένω για το συγκεκριμένο 2 μήνες, ψάχνω μηπως βρω μεταχειρισμένο σε καλή τιμή.

Υ.Γ. Βασικά έχω ψιλοαπογοητευτεί γιατί με μια κουβέντα που έκανα με τον ηλεκτρολόγο της αντιπροσωπείας κατάλαβα ότι είναι άσχετος και δε ξέρει να κάνει κωδικοποίηση :D :D

σε πια αντιπροσωπια φιλε?

Link to comment
Share on other sites

Αξίζει για 25 ευρουλάκια να περιμένεις 2μήνες??

Εδιτ

Εγώ το είχα πάρει 60, ακρίβυναν τόσο πολύ?

καινουριο η μεταχειρισμενο το ειχες αγορασει?

Link to comment
Share on other sites

Στην αντιπροσωπεία έχει νομίζω 185, δε θυμάμαι και καλά αλλά κάπου εκεί..

και γω στην ιδια θεση ακριβως ημουν, να το παρω απο αντιπροσωπεια, η απο ebay.

τελικα υπολογισα και ακου πως εχουν τα πραγματα:

1) τιμη αντιπροσωπειας 184 ευρο -10% εκπτωση= 165,5 ευρο. και εχεις και εγγυηση!!!

2) τιμη ebay 133,91 + 15-20 ευρο μεταφορικα (καπου εκει να υπολογιζεις) = 153 ευρο και εγγυηση καμια, αν συμβει κατι στην ματεφορα κατσε και κλαψτα μετα :wacko:

η διαφορα ειναι το αστειο ποσο των 12,5 ευρο. δεν νομιζω να αξιζει να περιμενεις 20 μερες για 12,5 ευρο....

το εψαχνα και γω πολες μερες, και τελικα το πηρα απο δω. τη μια μερα το παρειγγειλα, την επομενη το πηρα.

Α! θα χρειαστεις και το καλωδιακι 1Κ0 971 584C Τιμη αντιπροσωπειας 42 ευρο -10%= 37.8 ευρο.

ΣΥΝΟΛΟ: μια 200αρα και εγγεφαλακι και καλωδιακι για τα πληκτρα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ ψηλες τιμες αναφερετε για το εγκεφαλακι. Κι εγω και πολλα αλλα παιδια το αγορασαμε απο ebay , στο οποιο οι αγορες ειναι συνηθως πολυ αξιοπιστες, με 50 ως 70 ευρω. εγω προσωπικα γλιτωσα 100 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πολυ ψηλες τιμες αναφερετε για το εγκεφαλακι. Κι εγω και πολλα αλλα παιδια το αγορασαμε απο ebay , στο οποιο οι αγορες ειναι συνηθως πολυ αξιοπιστες, με 50 ως 70 ευρω. εγω προσωπικα γλιτωσα 100 ευρω.

κανω ξανα την ιδια ερωτηση....

καινουριο η μεταχειρισμενο το αγορασες??? και πριν ποσο καιρο?

παντως τους 2 τελευταιους μηνες που εψαχνα καθημερινα, η τιμες ειναι ακριβες, και η διαφορα να το παρεις απο ebay η απο VW ειναι ελαχιστη.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι τι ήταν. Απο ebay

μαλλον για μεταχειρισμενο το βλεπω να ητανε...

δεν μπορει απο 50-60 ευρο να ανεβει στα 165 ευρο... ειναι μεγαλη διαφορα.

πιστευω πως για να βρει καποιος μεταχειρισμενο στο ebay, πρεπει να εχει υπομονη τεραστια, γιατι δεν μπαινουν καθε μερα εγγεφαλακια σε δημοπρασιες.

και εκτος αυτου, ειναι και λιγο σπασιμο να εχεις το πολυλειτουργικο τιμονι στα χερια, και να σου λειπει μονο ο εγγεφαλος για να κανεις την τοποθετηση. εγω παντως δεν ειχα αυτη την υπομονη να περιμενω ποοοοοοοοτε θα βρω εγγεφαλακι στο ebay και με ελαχιστη διαφορα τιμης σε σχεση με την αντιπροσωπεια.

πρεπει να εχεις χρονο και υπομονη για να βρεις κατι συγγεκριμενο στο ebay και να μην ειναι buy now, αλλα δημοπρασια, για να βγεις κερδισμενος.

Link to comment
Share on other sites

κανω ξανα την ιδια ερωτηση....

καινουριο η μεταχειρισμενο το αγορασες??? και πριν ποσο καιρο?

παντως τους 2 τελευταιους μηνες που εψαχνα καθημερινα, η τιμες ειναι ακριβες, και η διαφορα να το παρεις απο ebay η απο VW ειναι ελαχιστη.

Μεταχειρισμενο αγορασα. και το αγορασα το Δεκεμβριο. μεταχειρισμενο η καινουριο παντως δε μας ενδιαφερει για το εγκεφαλακι. αρκει να δουλευει.... στην Λιοσιων στα ανταλλακτικα εψαξες? μπορει κ εκει να βρεις κατι. ενα παιδι βρηκε απο εκει και το αγορασε τζαμπε σχεδον....

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,Παιδιά Τα Φώτα Σας,Ο Εγκέφαλος Που Φοράω Για Το Τιμόνι Είναι Ο 1K0953549BC Ποιόν Θα Πρέπει Να Πάρω Για Να Δουλέψει Το Πολυλειτουργικό Τιμόνι Που Έβαλα Απο Το Gti Edition 30; Εννοείται Πως Θα Βάλω Και Cruise Control.

Link to comment
Share on other sites

κανω ξανα την ιδια ερωτηση....

καινουριο η μεταχειρισμενο το αγορασες??? και πριν ποσο καιρο?

παντως τους 2 τελευταιους μηνες που εψαχνα καθημερινα, η τιμες ειναι ακριβες, και η διαφορα να το παρεις απο ebay η απο VW ειναι ελαχιστη.

Σε μια γρήγορη αναζήτηση που έκανα βρήκα αυτο που είναι ΑΡ αλλά αυτός λεει οτι είναι αντίστοιχο του ΒΚ

Βάλτε μερικά αυτόματα ψαχτήρια να σας ειδοποιούν οταν ανεβαίνει αυτο που σας ενδιαφέρει μην ψάχνετε καθε μερα δεν εχει νόημα

http://cgi.ebay.ie/ws/eBaySAPI.dll?ViewIte...%3D1&_rdc=1

Καλησπέρα,Παιδιά Τα Φώτα Σας,Ο Εγκέφαλος Που Φοράω Για Το Τιμόνι Είναι Ο 1K0953549BC Ποιόν Θα Πρέπει Να Πάρω Για Να Δουλέψει Το Πολυλειτουργικό Τιμόνι Που Έβαλα Απο Το Gti Edition 30; Εννοείται Πως Θα Βάλω Και Cruise Control.

Εμ........ δεν διαβάζεις και λιγο

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?s=&...st&p=283490

Σημ: Οταν ψάχνετε στο ebay να ψάχνετε στο 'global' που περιλαμβάνει ολα τα ebays

http://global.ebay.com/

.

Link to comment
Share on other sites

οπως και τα τιμονια που κυκλοφορουν στο ebay και εχετε παρει απο οτι βλεπω ειναι ολα μεταχειρισμενα...

ΑΑΑ....!!!! ολα & ολα!

δεν ξερω για τους αλους, παντως το δικο μου ηταν ολοκαινουριο και μαζι με τον αεροσακο παρακαλω!

και τιμη πιστευω παρα πολλυ καλη, 204 ευρουδακια μονο, και δερματινο, και με κουμπακια :D

Link to comment
Share on other sites

οπως και τα τιμονια που κυκλοφορουν στο ebay και εχετε παρει απο οτι βλεπω ειναι ολα μεταχειρισμενα...

.....ε και, πάρε από την karenta 600 ευρουλάκια 160 ο controler και 40 το καλωδιάκι χαράς τα λεφτά. :D εξ άλλου να πω οτι αυτο το project ειχε τοσο μεγάλη επιτυχία χαρη στο ebay.

Αλλιώς κανείς δεν θα έδινε ~900 ευρώ και βάλε για 8 κουμπάκια που στο κάτω κάτω δεν είναι και τοσο χρήσιμα, μόνο το εφε και η προσωπική σου ευχαρίστηση απο την ενασχόληση σου σου μενει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.