Jump to content
tsampikos gt

Tsampikos Gt-Golf Gt Sport 1.4 Tsi Superchips Candy White

Recommended Posts

Κουκλα η γκολφαρα σου!!με τα φιμε και τα φαναρια εχει δειξει ακομα πιο πολυ!! βαψε το μπροστα lip και το πισς μισο κομματι και θα ειναι κομπλε!!!!πολλα μπραβο!!! αν και δεν ειμαι του ασπρου,αλλα του μαυρου,παρ ολα αυτα ειναι πανεμορφο..

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο για πες μου για το λεβιε μονος σου τον εραψες γιατι εχω εδω και κατι μηνες που το σκεφτομαι αλλα δεν ξερω πως να το κανω.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο για πες μου για το λεβιε μονος σου τον εραψες γιατι εχω εδω και κατι μηνες που το σκεφτομαι αλλα δεν ξερω πως να το κανω.

λοιπον..τον λεβιε τον εβγαλα κ ξεκινησα να ραβω πανω απο τις ηδη υπαρχοντες κλωστες κ συγκεκριμενα μια παρα μια για να μην ειναι πολυ εντονο....η αληθεια ειναι οτι αν μ ελεγαν να το ξανακανω δεν θα το εκανα με τιποτα....πολυ υπομονη χρειαζεται :D

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο φιλε μου....Να τοι χαιρεσαι το αμαξι σου....Μπραβο για την υπομονη σου..

Καθρεπτες ματ για μενα αφου ακολουθεις αυτο το στυλ..... ;)

gloss για εμένα ...

Κούκλα το golf !!

Link to comment
Share on other sites

εχουμε και νεες φωτο με ψιλοπραγματακια που αλλαχτηκαν :roadrage: :roadrage: :roadrage:

img0083jnu.jpg

img0167t.jpg

img0274ey.jpg

img0626v.jpg

img0627w.jpg

img0638k.jpg

img0628aq.jpg

img0639w.jpg

img0653l.jpg

img0651bp.jpg

πολυ ωραιο αυτο που εκανες με την κλωστη!!! μπορεισ να μου πεις τι κλωστη εβαλες κ πως εβαλες κλωστη στο τιμονι???

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε μαγαζί με ραφτικα κ ζήτησα κλωστή...για ταπετσαρια ζήτησα....τώρα για την εφαρμογή την έκανα επιτόπου στο τιμόνι με βελόνα...υπομονή να έχεις....την πέρασα πάνω απο την γνήσια με μεγάλη προσοχή ....

Link to comment
Share on other sites

ετοιμο και το catback απο το gti...μπηκε σημερα....αυτοσ ο ηχος μ αρεσει πολυυυυυυ!!!!!!!!!! :tongue::thumbsu::roadrage: :roadrage:

Κουκλί το εργαλείο Τσαμπίκο!! :zorro:

Η πρώτη φωτογραφία που δείχνει το Golfaki σε μια στροφούλα είναι στο Monte Smith ή η μνήμη μου με γελά;; (πριν 11 χρόνια! :p )

Link to comment
Share on other sites

Να σε ρωτήσω κάτι;τις γρίλλιες από r-line από που τις πήρες;Karenta?πόσο σου κόστισαν;

οι γρυλιεσ φιλαρακι ειναι δωρο ενος φιλου..αν θυμαμαι καλα τισ ειχε παρει απο καρεντα...αλλα ειναι πανακριβεσ....πλεον δεν γνωριζω αν τισ πουλανε...ολοι τισ ψαχνουν..... :)

Link to comment
Share on other sites

ηρθε το εμπροσ σποιλερ απο edition 30 vortex επιτελους......ετοιμαζεται για βαψιμο μαζι με τα πλαινα κ τον πισω προφυλακτηρα απο εβδομαδας...οπως και απο την καινουργια εβδομαδα παμε για full revo stage 1 :acute::crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

φιλε καλοτάξιδο το αμαξι σου,πολυ όμορφο και προσεγμένο!!!

ειδα και μια εικονίτσα του Πανορμίτη, είχα έρθει Σύμη και Ρόδο τη προηγούμενη βδομάδα, στη γιορτή του!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.