Jump to content
vband

Ρεταρω Ρεταρω Ρεταρω...

Recommended Posts

Επιστρεφω δυναμικα με νεο θεμα

Golf V 122 me Revo 158, με μονιμα vpower 100ara

Ανοιγω κανονικα την πρωτη, δευτερα οχι τοσο αλλα στιν τριτη ΠΑΝΤΑ στις 3000 στροφες

το αυτοκινητο ρεταρει φοβερα, νιωθεις ενα τρελο τρανταγμα το αυτοκινητο κοβει

με μια αισθηση σα σεισμο...

Δε μου εχει αναψει κανενα λαμπακι παντως.

Link to comment
Share on other sites

Επιστρεφω δυναμικα με νεο θεμα

Golf V 122 me Revo 158, με μονιμα vpower 100ara

Ανοιγω κανονικα την πρωτη, δευτερα οχι τοσο αλλα στιν τριτη ΠΑΝΤΑ στις 3000 στροφες

το αυτοκινητο ρεταρει φοβερα, νιωθεις ενα τρελο τρανταγμα το αυτοκινητο κοβει

με μια αισθηση σα σεισμο...

Δε μου εχει αναψει κανενα λαμπακι παντως.

κατι παρομοιο ειχε ενας φιλος σε 140αρι κ ηταν σκαστρα! δν ειναι ακριβη!

Link to comment
Share on other sites

κατι παρομοιο ειχε ενας φιλος σε 140αρι κ ηταν σκαστρα! δν ειναι ακριβη!

Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι πως απο τεχνογνωσια στην Ελλαδα στα TSI ειμαστε στο μηδεν.

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που ειναι σιγουρο ειναι πως απο τεχνογνωσια στην Ελλαδα στα TSI ειμαστε στο μηδεν.

Aπο τεχνογνωσια στο μηδεν αλλα τα ακουμπαμε στον καθε ενα που μας πουλαει την προγραμματαρα του. sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

Aπο τεχνογνωσια στο μηδεν αλλα τα ακουμπαμε στον καθε ενα που μας πουλαει την προγραμματαρα του. sillyhorse1rb5.gif

+1 niko!!! μ'αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω εβαλα προγραμμα σε τεραστιο μαγαζι με τεραστιο ονομα και δεν ηξεραν ουτε ποσα αλογα παιρνω

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ Η WASTEGATE, ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΠΑΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ WASTEGATE

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΧΑΛΑΣΜΕΝΗ Η WASTEGATE, ΑΝΑΓΚΑΣΤΙΚΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΗΣ ΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΦΟΡΑ ΚΑΘΩΣ ΠΑΕΙ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΤΗΝ WASTEGATE

το προγραμμα που το εβαλες;σου συμβαινει 2η φορα;μα τι γινεται επιτελους;

Link to comment
Share on other sites

το προγραμμα που το εβαλες;σου συμβαινει 2η φορα;μα τι γινεται επιτελους;

Revo Filosidi, το χε παθει οταν το αυτοκινητο ηταν 3ων μηνων, και τωρα παλι επαθε το ιδιο στους 15 μηνες, 2 τουρμπινες

Link to comment
Share on other sites

Revo Filosidi, το χε παθει οταν το αυτοκινητο ηταν 3ων μηνων, και τωρα παλι επαθε το ιδιο στους 15 μηνες, 2 τουρμπινες

αλλαξε πρόγραμμα ! αλλα για αρχή άστο μαμα ! πρεπει να εχεις εγγυηση γιατι σε διαβαζω ήρεμο ...

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Μου παν οτι δεν εχει σχεση το προγραμμα, κολλαει η wastegate

Ναι ειμαι χαλαρος γιατι εχω εγγυηση αλλα δεν ειναι βιολι αυτο

Αν ειναι να αγορασω καμμια 5αρα τουρμπινες να μου μαθουν πως αλλαζουν να το κανω μονος μου καθε

τρεις και λιγο

Edited by xband
Link to comment
Share on other sites

Μου παν οτι δεν εχει σχεση το προγραμμα, κολλαει η wastegate

Ναι ειμαι χαλαρος γιατι εχω εγγυηση αλλα δεν ειναι βιολι αυτο

Αν ειναι να αγορασω καμμια 5αρα τουρμπινες να μου μαθουν πως αλλαζουν να το κανω μονος μου καθε

τρεις και λιγο

3μηνων το 1ο προβλημα απο αστοχια;15μηνων το 2ο απο αστοχια wastegate στην καινουρια τουρμπινα;τοινγκ!τοινγκ! τοινγκ!.σε λιγο θα μας κοιτουν οι κατοχοι κορεατικων στα φαναρια με πνευμα συγκαταβατικο σφουγγιζοντας τα δακρυα τους.

Link to comment
Share on other sites

3μηνων το 1ο προβλημα απο αστοχια;15μηνων το 2ο απο αστοχια wastegate στην καινουρια τουρμπινα;τοινγκ!τοινγκ! τοινγκ!.σε λιγο θα μας κοιτουν οι κατοχοι κορεατικων στα φαναρια με πνευμα συγκαταβατικο σφουγγιζοντας τα δακρυα τους.

Αυτοι ζουν ομως μιζερα με τα 40 ατμοσφαιρικα τους, εμεις ακουμε το τσαφ τσουφ και ροπαρουμε εστω και με δυσκολιες

Link to comment
Share on other sites

Αυτοι ζουν ομως μιζερα με τα 40 ατμοσφαιρικα τους, εμεις ακουμε το τσαφ τσουφ και ροπαρουμε εστω και με δυσκολιες

αφου μας εχει βγει ο κουκος αηδονι.

Link to comment
Share on other sites

3μηνων το 1ο προβλημα απο αστοχια;15μηνων το 2ο απο αστοχια wastegate στην καινουρια τουρμπινα;τοινγκ!τοινγκ! τοινγκ!.σε λιγο θα μας κοιτουν οι κατοχοι κορεατικων στα φαναρια με πνευμα συγκαταβατικο σφουγγιζοντας τα δακρυα τους.

Το "βαφτισαν" αστοχια...

Link to comment
Share on other sites

Το "βαφτισαν" αστοχια...

Λοιπον, η wastegate κολλουσε ανοιχτη και δε κραταγε πιεση...

Edited by xband
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, η wastegate κολλουσε ανοιχτη και δε κραταγε πιεση...

μηπως το οτι δεν ηξεραν εκει που εβαλες το προγραμμα ποσα αλογα βγαινει ηταν αληθεια.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.