Jump to content
Guest Stoilas

Videos Που Βρίσκουμε Στο Internet

Recommended Posts

worthy.gifworthy.gif

worthy.gif:D

μηπως ειναι καιρος να κανουμε κατι παρομοιο να μαζευτουμε απο vw audi scoda seat μεχρι porsche ολα τα club vag group :D ..ή απλα ειναι ενα ονειρο?

εντω ελλαντα my friend...

δεν προκειται να μαζευτουν vw-audi-seat-skoda εδω γιατι θα βγαλουν μαχαιρια....θα προσπαθει ο ενας να πεισει οτι την εχει μεγαλυτερη γιατι δεν τους αρεσει το vag μονο το αμαξι που εουν ειτε ειναι audi ειτε ειναι skoda....την τελευταια φορα παντως που ειχε γινει κατι τετοιο εδω το audiclub δεν ειχε ερθει!!!τα συμπερασματα δικα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

εντω ελλαντα my friend...

δεν προκειται να μαζευτουν vw-audi-seat-skoda εδω γιατι θα βγαλουν μαχαιρια....θα προσπαθει ο ενας να πεισει οτι την εχει μεγαλυτερη γιατι δεν τους αρεσει το vag μονο το αμαξι που εουν ειτε ειναι audi ειτε ειναι skoda....την τελευταια φορα παντως που ειχε γινει κατι τετοιο εδω το audiclub δεν ειχε ερθει!!!τα συμπερασματα δικα σου!!!

Αναμπραβο!!!

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

εντω ελλαντα my friend...

δεν προκειται να μαζευτουν vw-audi-seat-skoda εδω γιατι θα βγαλουν μαχαιρια....θα προσπαθει ο ενας να πεισει οτι την εχει μεγαλυτερη γιατι δεν τους αρεσει το vag μονο το αμαξι που εουν ειτε ειναι audi ειτε ειναι skoda....την τελευταια φορα παντως που ειχε γινει κατι τετοιο εδω το audiclub δεν ειχε ερθει!!!τα συμπερασματα δικα σου!!!

Εγω δεν τα πιστεύω αυτα, τα αυτοκίνητα είναι προσωπική-οικονομική επιλογή του καθ' ενός και δεν έχουμε να χωρίσουμε τίποτα. Εξ' άλλου σήμερα έχουμε VW αύριο κάποιο άλλο. Δεν είμαστε και μέτοχοι της vw.

Link to comment
Share on other sites

αυτο που μου αρεσει σε αυτα τα βιντεο περα απο την σκηνοθεσια τα πλανα κτλπ. ειναι οτι ειναι ο τροπος ζωης τους (vw lifestyle) κατι που δεν εχουν πολλες μαρκες απλων αυτοκινητων opel,hyundai,kia κτλπ(η alfa romeo εχει τροπο ζωης ;) ) ακομα και οι συγγενεις μας seat scoda audi δεν εχουν...ειναι μια ελευθερια να οδηγας ενα vw beetle ενα golf παλιο ενα απο αυτα τα παλια βανακια που ειχαν οι χιπιδες!!!οσο και να θελουν να κακολογησουν τα vw αλλαξαν την παγκοσμια αυτοκινηση και την καθημερινη ζωη πολλων :D every day i see my dream :D που ακουγεται σε ενα βιντεακι!!!

:p

:thumbsup:

Edited by GazofGT
Link to comment
Share on other sites

Κανει και για το 6 αυτο??

Μαλλον εννοεις το 5αρι μιας και το βιντεο αναφερεται σε 6αρι και ναι κανει σε 5αρι και σκοπευω να το κανω :lol: συντομα.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον εννοεις το 5αρι μιας και το βιντεο αναφερεται σε 6αρι και ναι κανει σε 5αρι και σκοπευω να το κανω :lol: συντομα.

Ετσι ακριβως.. Μονο που η διαδικασια στο 5αρι ειναι πιο περιπλοκη.. Χρειαζεται αλλα 2 ανταλλακτικα σε σχεση με το 6αρι και κωδικοποιηση.. Εχω παραγγηλει ηδη τα ανταλλακτικα κ απο Δευτερα-Τριτη θα εχω ολοκληρωσει το project.. Θα ανεβασω ολοκληρωμενο How to, εκτος αν το εχει κανει ηδη καποιο αλλο μελος, για να βοηθησει οσα μελη θελουν να το κανουν...

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ακριβως.. Μονο που η διαδικασια στο 5αρι ειναι πιο περιπλοκη.. Χρειαζεται αλλα 2 ανταλλακτικα σε σχεση με το 6αρι και κωδικοποιηση.. Εχω παραγγηλει ηδη τα ανταλλακτικα κ απο Δευτερα-Τριτη θα εχω ολοκληρωσει το project.. Θα ανεβασω ολοκληρωμενο How to, εκτος αν το εχει κανει ηδη καποιο αλλο μελος, για να βοηθησει οσα μελη θελουν να το κανουν...

Ετσι μπραβο αντε να δουμε και κατι καλο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

You want speed????I 'll show you speed!!!! :whistling:

Παρατηρήστε πως φαίνεται πάνω από την γέφυρα η "θέα"!!!Και γενικά τι άισθηση σου μεταδίδει!!!!

Το ίδιο από άλλη οπτική!!!!

Και τώρα πάμε σε κάτι λίιίίίίίίίίγο πιο γρήγορο!!! :whistling:

ΠΡΟΣΟΧΗ στο συγκεκριμένο και στο παρακάτω χαμηλώστε πρώτα τα ηχεία είτε βάλτε ακουστικά και ανεβάστε την ένταση σιγά σιγά μην έχουμε ζημιές!!! :whistling:

sillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif

Edited by turbomakis
Link to comment
Share on other sites

Και για το τέλος άφησα το πιο γρήγορο από όλα!!!!ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ δεν πρόλαβα να δώ τι χρώμα ήταν!!!! :whistling: :whistling: :whistling: :whistling: :whistling:

Και μην ξεχνιόμαστε...

!!!! ;)

new_killother.gifnew_killother.gifnew_killother.gifnew_killother.gif

Link to comment
Share on other sites

ενα μαχητικο εδαφους sillyhorse1rb5.gif

Αργό είναι!!!Δεν άκουσα το sonic bomm!!!ΧΑχαχα!!!!

Πάει πολύ καλά!!!Ένα κλίκ αριστερά να έκανε η μηχανή ίσως και να απογειωνόταν το supra!!! sillyhorse1rb5.gif

Link to comment
Share on other sites

ενα βιντεακι απο γνωστο Astra στην Πατρα..

ημουν και παρον στην κοντρα το astra πεταει sillyhorse1rb5.gif απλα!!

Το supra όντως είχε πρόβλημα????

Link to comment
Share on other sites

Το supra όντως είχε πρόβλημα????

Δν νομίζω η γνωμη μου βεβαια ..εξαλλου η κοντρα ειναι κοντρα δεν κλαιγεσαι μετα :ninja: ...εχουν υποθει πολλά πανω σε αυτο το θεμα αν πας Dragster.gr ειχε γινει χαμος...σαν γερμανοφιλος θα πω οτι μαλλον δεν μπορουσαν να χωνεψουν οτι περασε το supra το οποιο ειναι 3.0 lit. ενα ΄απλο αστρακι΄ διλιτρο!!!το οποιο απο οτι ξερω ειναι φτιαγμενο σιγα σιγα απο τον ιδιοκτητη του κ με προσωπικη εργασια..θα ηθελα μια επαναληψη παντως για να ειμαι σιγουρος...

Edited by GazofGT
Link to comment
Share on other sites

Δν νομίζω η γνωμη μου βεβαια ..εξαλλου η κοντρα ειναι κοντρα δεν κλαιγεσαι μετα :ninja: ...εχουν υποθει πολλά πανω σε αυτο το θεμα αν πας Dragster.gr ειχε γινει χαμος...σαν γερμανοφιλος θα πω οτι μαλλον δεν μπορουσαν να χωνεψουν οτι περασε το supra το οποιο ειναι 3.0 lit. ενα ΄απλο αστρακι΄ διλιτρο!!!το οποιο απο οτι ξερω ειναι φτιαγμενο σιγα σιγα απο τον ιδιοκτητη του κ με προσωπικη εργασια..θα ηθελα μια επαναληψη παντως για να ειμαι σιγουρος...

Εγώ το ξέρω αυτό!!!!Το τσάι είναι τσάι!!!

Απλά είδα κάποια σχόλια στο άλλο βιντεάκι και μιας και είπες πως ήσουν εκεί είπα να ρωτήσω!!!

Μπράβο στο πάντως!!!! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.