Jump to content

Recommended Posts

Εχει χαρη που εχω dsg7 διαφορετικα θα σε ειχα πυροβολησει στα αυτια φιλαρακι...!!! :nea:

Link to comment
Share on other sites

Εχει χαρη που εχω dsg7 διαφορετικα θα σε ειχα πυροβολησει στα αυτια φιλαρακι...!!! :shifty:

Με απειλής;;;; :nea:

Κάτσε να σφιξω από βδομάδα την Ν75 μην μου αναψη κανένα λαμπακι EPC Πάνω στην κόντρα και μετά μου το χτυπάς κάθε φορά που σε βλέπω ότι με πέρασες.

Link to comment
Share on other sites

καλά καλά άμα γίνει η πατέντα με τα ενισχυμένα δισκάκια για το dsg7 μετά k05 θα βάλω όχι k04 θα με βλέπεις και θα κατουριέσαι... :nea:

Link to comment
Share on other sites

Εχει χαρη που εχω dsg7 διαφορετικα θα σε ειχα πυροβολησει στα αυτια φιλαρακι...!!! :whistling:

Τί turbo φοράς εσύ φίλε μου; (Άντε να βάλετε κανα μεγαλύτερο από τον cjgiorgio να αρχίσει να "τρέχει" πάλι! χα!,χα! :shifty::rolleyes::nea: )

Link to comment
Share on other sites

καλά καλά άμα γίνει η πατέντα με τα ενισχυμένα δισκάκια για το dsg7 μετά k05 θα βάλω όχι k04 θα με βλέπεις και θα κατουριέσαι... :rolleyes:

Και εγώ θα βάλω short shift και toyo r 888 και θα κάνω θεικές εκινήσεις με καταπληκτικές αλλαγές από σταματημένα. θα βλέπεις τα όμορφα καφετί οπίσθια μου. :whistling:

Τί turbo φοράς εσύ φίλε μου; (Άντε να βάλετε κανα μεγαλύτερο από τον cjgiorgio να αρχίσει να "τρέχει" πάλι! χα!,χα! :tongue::p:shifty: )

Ασε Γιώργο αυτός Κ03 φοράει ακόμα...:nea:

Του Παντελή το cc δεν εχει να ζηλεψει τίποτα απο το κ04,και είναι επιλογή του να το εχει με stock turbo,οποτε θέλει το κανει και αυτός κ04!

Όπως ο καθένας απο εμάς που εχει τρέλα με το αμάξι του!!!

Του παντελή είναι ένα απλό Passat cc με πρόγραμα. Αυτό.... Με χαμηλότερο επίπεδο εξοπλισμού.Οπως τα περισσότερα. Αυτοί που μπαίνουν στην διαδικασία να πάνε παραπέρα είναι αυτοί που δεν φοβούνται τολμάνε θέλουν το κάτι παραπάνω και μπράβο τους. Δεν θα κάθετε ο καθένας που δεν το βελτίωσε παραπάνω να κάθετε να την λέει σε όποιον προχωρισε και έκανε ένα καλό γρήγορο αμάξι επειδή το γούσταρε. Ειναι καθαρά ΖΗΛΙΑ και τίποτε άλλο. Οποιος πάει να πει Κ03-Κ04 είναι το ίδιο ξέρετε που σας έχουμε γραμμένους τζιτζίκια. Καθίστε με τα αμαξάκια σας και μην μπαινετε να μας μηλίσετε για βελτιωση.

Edited by doggy
Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη για να κατάλαβουμε επειδή έκανες ένα K04 έμαθες τα πάντα από βελτίωση,και οι υπόλοιποι

δεν ξέρουν τίποτα.

Sorry φίλος αλλά δεν πάει έτσι.

Link to comment
Share on other sites

Του παντελή είναι ένα απλό Passat cc με πρόγραμα. Αυτό.... Με χαμηλότερο επίπεδο εξοπλισμού.Οπως τα περισσότερα. Αυτοί που μπαίνουν στην διαδικασία να πάνε παραπέρα είναι αυτοί που δεν φοβούνται τολμάνε θέλουν το κάτι παραπάνω και μπράβο τους. Δεν θα κάθετε ο καθένας που δεν το βελτίωσε παραπάνω να κάθετε να την λέει σε όποιον προχωρισε και έκανε ένα καλό γρήγορο αμάξι επειδή το γούσταρε. Ειναι καθαρά ΖΗΛΙΑ και τίποτε άλλο. Οποιος πάει να πει Κ03-Κ04 είναι το ίδιο ξέρετε που σας έχουμε γραμμένους τζιτζίκια. Καθίστε με τα αμαξάκια σας και μην μπαινετε να μας μηλίσετε για βελτιωση.

Eξακολουθεις να προσβαλεις ανελειπως,και να εισαι προκλητικος,μαλλον νομιζεις πως εισαι καποιος,αλλα ο τροπος που γραφεις δηλωνει και τον χαρακτηρα σου!

Ειμαι σιγουρος οτι καποιος mod θα δει το ποσο εριστικος και προκλητικος εισαι και θα σε στειλει στο σπιτι σου!!!!

Υ/Γ Σε ειδα στο facebook,και ξερεις τι μου θυμιζεις............Τυ............φτε!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη για να κατάλαβουμε επειδή έκανες ένα K04 έμαθες τα πάντα από βελτίωση,και οι υπόλοιποι

δεν ξέρουν τίποτα.

Sorry φίλος αλλά δεν πάει έτσι.

Αμα διαβάσεις όλο το θέμα θα καταλάβεις... Αναφέρομαι σαυτούς που λένε δεν αξίζει το Κ04.

Link to comment
Share on other sites

το να σβησεις το ποστ δεν καταφερνεις τιποτα διοτι το εχω κανει copy και εκτος απο αυτο φενεται και στην απαντηση μου οποτε δεν καταφερες τιποτα,ισα ισα εδειξες το ποσο μαγκας εισαι!!!!!!!!!!! :thumbsup:

Μηπως φοβασαι τις συνεπειες????????

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

To διάβασα όλο το θέμα,απλά γνώμη μου είναι ότι μάλλον θελεις να πέρασεις

τα δικά σου πίστευω για το όλο θέμα με λάθος τροπο στους υπόλοιπους,γι αυτο ίσως και οι αντιπαραθεσεις.

Οπως και να έχει κοιτα να το χαίρεσαι το αμάξι σου και να θυμάσαι οτί υπάρχουν και

πιο γρηγοροι που καμία φορά δεν τους πιάνει και το μάτι σου.

Link to comment
Share on other sites

To διάβασα όλο το θέμα,απλά γνώμη μου είναι ότι μάλλον θελεις να πέρασεις

τα δικά σου πίστευω για το όλο θέμα με λάθος τροπο στους υπόλοιπους,γι αυτο ίσως και οι αντιπαραθεσεις.

Οπως και να έχει κοιτα να το χαίρεσαι το αμάξι σου και να θυμάσαι οτί υπάρχουν και

πιο γρηγοροι που καμία φορά δεν τους πιάνει και το μάτι σου.

Πάντα θα υπάρχουν και ποιο γρήγοροι. Το απολαμβάνω κάθε μέρα. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Το μυρμίγκι με το μεγάλο στόμα.... :thumbsup:

Ακριβως εδω ηταν το παρακατω ποστ απο τον cjgeorgio,o οποιος το εσβησε και ποσταρε την λεξει μυρμιγκι!!!

Προβολή Δημοσίευσης:cjgeorgio, on 20 August 2011 - 16:13:06, said:

Να τα πάρουμε τα πράγματα από την αρχή. Είσαι 31 χρονών από την Κρήτη έχεις ένα Α3 και μπαίνεις εδώ και δύο μήνες μέσα στο άρθρο μου και μου σπάσει τα νεύρα.

Ναι είχα ένα τροχαίο το 2005 και έσπασα το κρανίο μου ήμουν σε κώμα και ελπίδες για ζωή 0.

Ξυπνισα όμως. Δεν μπορώ να πω ότι ήμουν ο ομορφοτερος η ο εξυπνοτερος σε εκείνη την φάση όταν συνερχεσε από κώμα αλλά έβαλα το κεφάλι μου κάτω και είπα θα γίνω καλύτερα από ότι ήμουν ποιο δυνατός και ποιο γερός. Όταν σηνηλθα ήμουν 70 κιλά. Τώρα είμαι μια χαρά ανάρωσα είμαι 1,85 και 110 κιλά σε έναν χρόνο αν όλα πανε καλά με τον ριθμό που πάω θα κάνω ένα όνειρο ακόμα πραγματικότιτα να κατέβω σε διαγωνισμό bodybuilding.

Οπότε κόμπλεξ κατωτερότητας όπως καταλαβενεις δεν έχω αλλά έχουν αρκετοί άλλοι στο γυμναστήριο και στην παραλία όταν με βλέπουν. Ναι από τότε μου έμεινε ένα κουσούρια να τα λέω ποιο ωμά Να μην μου αρέσει το ψέμα και να κοιταω το καλύτερο για μένα.

Έκανα δώρο στον εαυτό μου ένα αμάξι το οποίο μπορούσα να το πάρω και καινούργιο αλλα το βρήκα ευκαιρία να το πάρω 2 χρονών με 22.000χλμ με καλό εξοπλισμό σε καλή τιμή. Τώρα για το τρακαρισμενο που λες όντως ναι έχεις δίκιο.. Ύστερα από 3 φορές που λισαμε το αμάξι πάνω στο project παρατηρήσαμε ότι έχει άλλον προφυλακτηρα με +2 αισθητήρες παρκαρίσματος αρα 6 στα πλάγια και όχι τον ελληνικό που έχουν 4. Δεν ήταν ξαναβαμενος αλλα ήταν άλλος. Άρα θα έφαγε κανένα κολονακι και έβαλε άλλον προφυλακτηρα. Το καπο είχε 3-4 σιμαδακια απο πετραδακια και το ξαναεβαψα με αντηχαρακτικο βερνικη για ποιο καλα αποτελέσματα. Άρα τόσο τραγικά τα πράγματα,αν αυτό θεωριτε τρακαρισμενο τότε ναι είναι.

Καθεσε και πετάς σπονδα ότι χτυπισα. Χερεσαι; Σε κάνει να νιώθεις καλύτερα; Σου εύχομαι να περάσεις τα ίδια που πέρασα και εγώ εσύ και οι οικογενια σου και να βρεθεί κπαποιος να σου πει αυτο το πράμα.

Όντως μακάρι να βρισκόμασταν από κοντά τότε πίστεψε με θα σου έμενε αξέχαστο.

Καθεσε βάζεις άτομα να με περνούν τηλέφωνο και να με λένε να προσέχω τι λέω; Πας καλά; Πόσο κόμπλεξ κατωτερότητας έχεις; Είσαι *μη επιτρεπόμενη λέξη* αυτό και τίποτα άλλο. Έλα να μου κλασεις τα αρχηδεια παλιό πρηχτη καθεσε και απειλεις εδω και 2 μήνες και απορώ που δεν σε σβησαν ακόμα. Και η γυναίκα σου καινούργια την πήρες η μεταχειρισμενη;

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΠΙΠΕΔΟ ΤΟΥ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟΥ ΚΥΡΙΟΥ.....ΑΣ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΚΑΠΟΙΟΣ MODERATOR ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ!!!!!!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

ωρες ωρες σαν μικρα παιδακια κανετε ρε παιδια,δεν μπορω να σας καταλαβω.μηπως οντως ειστε τιποτα 5χρονα;σοβαρευτειτε λιγο. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

ωρες ωρες σαν μικρα παιδακια κανετε ρε παιδια,δεν μπορω να σας καταλαβω.μηπως οντως ειστε τιποτα 5χρονα;σοβαρευτειτε λιγο. :thumbsup:

Αν πας πισω μερικα posts, τους το ειχα πει με πιο κομψο τροπο. Αφου δεν καταλαβαινουν, αυτοι γινονται ρεζιλι..

Link to comment
Share on other sites

Eξακολουθεις να προσβαλεις ανελειπως,και να εισαι προκλητικος,μαλλον νομιζεις πως εισαι καποιος,αλλα ο τροπος που γραφεις δηλωνει και τον χαρακτηρα σου!

Ειμαι σιγουρος οτι καποιος mod θα δει το ποσο εριστικος και προκλητικος εισαι και θα σε στειλει στο σπιτι σου!!!!

Υ/Γ Σε ειδα στο facebook,και ξερεις τι μου θυμιζεις............Τυ............φτε!!!!!!!!!!!!!!!

Όλως παρεμπιπτόντως (και για να χαλαρώσουμε λίγο! :rolleyes::angel: ) η αποδοθείσα "ιδιότης" είναι (σε πλήρη "απόδοση") "τ υ ρ ο κ ε φ τ έ ς";;;; :hyper::rofl::lol::p)

Υ.Γ1: Πάντως παιδιά (cjgiorgio /souls A3), ελπίζω να μην "ξαναρχίσετε" :thumbsup::p !

Υ.Γ2: Ρίξτε και μια ματιά στο section "other cars" για καμιά βοήθεια στο δικό μου θέμα με το Β.Τ.μου. Όλα εγώ θα τα λέω για τα αμάξια των άλλων;;; :tongue: Καιρός να με βοηθήσετε λίγο!

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

Αν πας πισω μερικα posts, τους το ειχα πει με πιο κομψο τροπο. Αφου δεν καταλαβαινουν, αυτοι γινονται ρεζιλι..

ΑΝ εσενα σου ελεγαν για την γυναικα σου, και την οικογενεια σου τι θα εκανες?

Εκτος και θεωρεις μη σοβαρο να λενε σεξουαλικα υπονοουμενα για την γυναικα σου!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ απλα θα το εκοβα απο πριν φιλε μου. Εσεις αντιθετως τεντωσατε το σχοινι. Λογικο να εξοργιστει κι ο Γιωργος οταν εχει περασει τοσα με την υγεια του κι εσυ του το χτυπας καταμουτρα! Οχι ομως κι απο την πλευρα του Γιωργου να αναφερθει στα δικα σου προσωπα. Σε αυτο συμφωνω, εχεις δικιο.

Ληξ'τε το εδω ειναι κριμα να χαλατε την εικονα σας χωρις λογο.

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Πολυ απλα θα το εκοβα απο πριν φιλε μου. Εσεις αντιθετως τεντωσατε το σχοινι. Λογικο να εξοργιστει κι ο Γιωργος οταν εχει περασει τοσα με την υγεια του κι εσυ του το χτυπας καταμουτρα! Οχι ομως κι απο την πλευρα του Γιωργου να αναφερθει στα δικα σου προσωπα. Σε αυτο συμφωνω, εχεις δικιο.

Φιλε μου μονος το ειπε,εγραψα εγω καπου για ατυχημα?

Εγω ειπα αυτο που λεμε γενικα: (εχεις φαει χτυπο εσυ),αυτο εννοουσα,δεν ηξερα εγω για ατυχημα,εγω ειμαι Χανια και αυτος θεσσαλονικη,πως να ξερω κατι τοσο προσωπικο!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εμεις θα τα πουμε απο κοντά κάποια στιγμή και θα δεις ποιος είναι ο γελοιος!!!

Το που θα γράφω δεν θα μου πεις εσυ,απο οτι έχω καταλαβει έχεις κομπλεξ κατωτεροτητας,μάλλον φταιει ο χτυπος που εφαγες παλιότερα!!!

ΕΓΏ τουλάχιστον δεν πήρα τρακαρισμενο αμάξι,το πήρα καινουργιο και άθικτο!!!

Απο 'δω πιαστηκε κι εξοργιστηκε! Αφου ομως δεν εννοουσες αυτο,οπως λες, καλυτερα να μιλησετε επι προσωπικου επιπεδου κ να λυσετε τις οποιες διαφορες σας ειρηνικα..

Link to comment
Share on other sites

Απο 'δω πιαστηκε κι εξοργιστηκε! Αφου ομως δεν εννοουσες αυτο,οπως λες, καλυτερα να μιλησετε επι προσωπικου επιπεδου κ να λυσετε τις οποιες διαφορες σας ειρηνικα..

Οχι φιλε μου,μπορουσε να πει για εμενα οτιδηποτε,απο την στιγμη που μιλησε με τοση κακια για την οικογενεια μου,και τοσο αισχρα για την Γυναικα μου,θα μιλησουμε μεσα στο δικαστηριο!!!

Αλλωστε ξερει οτι ειναι λαθος,μπλοκαρε το facebook,διεγραψε το ποστ που λεει αυτα τα αισχρα,αλλα εχω παρει απο εχθες τα μετρα μου, και ξερω τα παντα γιαυτον,οπως και το αρχικο ποστ που ανεβασαι ειναι ειδη στον δικηγορο μου!!!!

Οι οικογενεια ειναι για τον καθε σωστο ανθρωπο πανω απο ολους και ολα φιλε μου,αμα την προσβαλεις και την πληγωσεις,χωρις αιτια πρεπει να υποστεις της συνεπειες!!!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

Τελος παντων, ειναι δικο σας θεμα αυτο.. Καποτε που θα περασει ολο αυτο ομως, θα αναθερησετε και θα καταλαβετε οτι ηταν μια "παιδαριωδης" κατασταση αμφοτερη και για τους δυο σας.

Πραγματικα κριμα, να χαλιεστε για ....παλιοσιδερα!!

Link to comment
Share on other sites

Του παντελή είναι ένα απλό Passat cc με πρόγραμα. Αυτό.... Με χαμηλότερο επίπεδο εξοπλισμού.Οπως τα περισσότερα. Αυτοί που μπαίνουν στην διαδικασία να πάνε παραπέρα είναι αυτοί που δεν φοβούνται τολμάνε θέλουν το κάτι παραπάνω και μπράβο τους. Δεν θα κάθετε ο καθένας που δεν το βελτίωσε παραπάνω να κάθετε να την λέει σε όποιον προχωρισε και έκανε ένα καλό γρήγορο αμάξι επειδή το γούσταρε. Ειναι καθαρά ΖΗΛΙΑ και τίποτε άλλο. Οποιος πάει να πει Κ03-Κ04 είναι το ίδιο ξέρετε που σας έχουμε γραμμένους τζιτζίκια. Καθίστε με τα αμαξάκια σας και μην μπαινετε να μας μηλίσετε για βελτιωση.

Eξακολουθεις να προσβαλεις ανελειπως,και να εισαι προκλητικος,μαλλον νομιζεις πως εισαι καποιος,αλλα ο τροπος που γραφεις δηλωνει και τον χαρακτηρα σου!

Ειμαι σιγουρος οτι καποιος mod θα δει το ποσο εριστικος και προκλητικος εισαι και θα σε στειλει στο σπιτι σου!!!!

Υ/Γ Σε ειδα στο facebook,και ξερεις τι μου θυμιζεις............Τυ............φτε!!!!!!!!!!!!!!!

γιαννη φιλε μην ξανα γραψεις κατι σε αυτο το φορουμ ο κοσμος εχει καταλαβει πολλα απο οσα ποσταριθηκαν οπως ειδες κι εσυ μονο οι κολλητοι του πηραν το μερος του και κανεις αλλος που δεν τον ξερει δεν πειρε το μερος του.

δεν υπαρχει λογος να απαντας σε τιποτα αλλο εδω ας κατσουμε εμεις οι ταπινει με τα 39.000 αμαξακια μας που δεν εχουμε αλλο για να παμε παραπερα και ειμαστε τοσο μιζερει αλλα εχουμε τις γυναικες μας και τα παλικαρακια μας να χερομαστε ασε τον καθενα να λεει οτι θελει ας περναει οτι θελει..

αλλα εδω ακουστικε οτι εγω επειδη δεν μπορουσα να αγορασω EVO και εχω αποθημενα γι αυτο γραφω τετοια.(δεν ξερω ομως ποιος πραγματικα εχει τα αποθημενα)

ενα εχω να πω εγω ομως τα φραγκα τα εκανα με την γυναικα μου πειρα 39.000 αμαξι και εχω και πολλα ακομα να δωσω στο παιδι μου αντε γεια καταφερατε να καταστρεψετε ενα φορουμ ακομα, με το να μην βλεπετε την πραγματικοτητα καταματα καθηστε για μιλατε μονοι σας μετα τον καφε στην καφετερια μπεστε εδω και πειτε παλι αυτα που λεγατε στον καφε και να χερεστε μονοις σας...

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΤΕ....

Edited by pantelisn-passat cc
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια δεν ξερω κανεναν απο τους δυο σας και δεν ταυτιζομια με κανεναν και για να ειμαι ειλικρινης ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι αυτη η μανουρα και μαλιστα με τοσο μενος.το μονο που ξερω στα σιγουρα ειναι οτι με χαλαει να βλεπω τετοιες εικονες στο φορουμ για τα αυτοκινητα που εχει ο καθενας.

μιλησουμε μεσα στο δικαστηριο!!!

αν τελικα το προχωρησεις το θεμα σε αιθουσα δικαστηριου,δωσε περισσοτερες λεπτομερειες για το ποσες αναβολες πηρε η δικη,ποσα χρονια τραβηξε,ποσα ''γκαζια'' σας εριξε ο δικαστης φτασατε μπροστα του για βλακειες αλλα και ποσα λιεφτα σου κοστισαν οι παραστασεις και ο δικηγορος για να βρεθει τελικα ''ενοχος'' ο αντιδικος επειδη σου εβρισε οσα λες.

αληθεια,τι ποινη προβλεπεται αν σου βρισουν γυναικα και σπιτι;2 μηνες με αναστολη και 1000 ευρω προστιμο; :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια δεν ξερω κανεναν απο τους δυο σας και δεν ταυτιζομια με κανεναν και για να ειμαι ειλικρινης ακομα δεν εχω καταλαβει γιατι αυτη η μανουρα και μαλιστα με τοσο μενος.το μονο που ξερω στα σιγουρα ειναι οτι με χαλαει να βλεπω τετοιες εικονες στο φορουμ για τα αυτοκινητα που εχει ο καθενας.

αν τελικα το προχωρησεις το θεμα σε αιθουσα δικαστηριου,δωσε περισσοτερες λεπτομερειες για το ποσες αναβολες πηρε η δικη,ποσα χρονια τραβηξε,ποσα ''γκαζια'' σας εριξε ο δικαστης φτασατε μπροστα του για βλακειες αλλα και ποσα λιεφτα σου κοστισαν οι παραστασεις και ο δικηγορος για να βρεθει τελικα ''ενοχος'' ο αντιδικος επειδη σου εβρισε οσα λες.

αληθεια,τι ποινη προβλεπεται αν σου βρισουν γυναικα και σπιτι;2 μηνες με αναστολη και 1000 ευρω προστιμο; :whistling:

Προβλημα σου φιλε μου,μπορει για εσενα να μην ειναι σημαντικο να σου βρισουν την οικογενεια, για εμενα ειναι,και θα το τραβηξω οσο παει,και θα ξοδεψω επισης οσο παει!

Ετσι για το γαμωτο!!!

Υ/Γ Ο δικηγορος ειναι φιλος και κολητος,οποτε χαλαλι!!!

Υ/Γ Μηπως δεν πρεπει να μιλαμε και καθολου;μας λεει τζιτζικια,μας λεει μυρμιγκια,μας λεει βλακες,μας λεει ταπες,μας λεει οτι του ερθει,σιγα να μην κατσουμε να μας.............!

Edited by souls A3
Link to comment
Share on other sites

δεν καταλαβες το βαθυτερο νοημα αυτων που σου λεω.η οικογενεια του καθενος ειναι εκει που ο καθενας την εχει.κανεις δεν μπορει να την αγγιξει με μια βρισια γιατι δεν φτανει τοσο ψηλα.μην στεναχωριεσαι,δεν ειναι λιγες οι φορες στον δρομο που μου λενε για το σοι και την οικογενεια μου.αν καθομουν να σχοληθω,θα πρεπε ειτε να εχω εκατομμυρια για πεταμα να δινω στους δικηγορους ειτε να ειμαι φυλακη για φονο.για την ωρα,απολαμβανω το καφεδακι μου στην βεραντα μου ξενοιαστος,μαζι με την οικογενεια μου.

παντως,αν εχεις σκοπο να μην πεταξεις τα χρηματα σου,ριχτα στο αμαξι και κανε καμια μοντα να γουσταρουμε. :whistling:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.