Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Όχι πως το περίμενα να το γυρίσει κάποιος στο πονηρό!

Την Τετάρτη έχει συνάντηση το S3Club στο Olympus Plaza οπότε θα είναι λίγο στριμωγμένα από άποψη parking. Κανένα πρόβλημα όμως, απλώς θα φύγω από το γραφείο κατά τις 21.00. Δημήτρη ελπίζω να είσαι κι εσύ για να με γνωρίσεις με τους υπόλοιπους γιατι με βλέπω να γυρνάω από τραπέζι σε τραπέζι σα ζητιάνος.

Link to comment
Share on other sites

Όχι πως το περίμενα να το γυρίσει κάποιος στο πονηρό!

Την Τετάρτη έχει συνάντηση το S3Club στο Olympus Plaza οπότε θα είναι λίγο στριμωγμένα από άποψη parking. Κανένα πρόβλημα όμως, απλώς θα φύγω από το γραφείο κατά τις 21.00. Δημήτρη ελπίζω να είσαι κι εσύ για να με γνωρίσεις με τους υπόλοιπους γιατι με βλέπω να γυρνάω από τραπέζι σε τραπέζι σα ζητιάνος.

Απλά θα μπεις και θα φωνάξεις σε ποιον ανήκουν τα χρέπια που είναι παρκαρισμένα έξω. ¶σε που θα μας ακούσει κιόλας. Αν δεν μιλάμε για καμιά κόντρα, σίγουρα θα λέμε για κανενά part...

Link to comment
Share on other sites

Απλά θα μπεις και θα φωνάξεις σε ποιον ανήκουν τα χρέπια που είναι παρκαρισμένα έξω. ¶σε που θα μας ακούσει κιόλας. Αν δεν μιλάμε για καμιά κόντρα, σίγουρα θα λέμε για κανενά part...

Αν το φωναξει αυτο που λες, κινδυνευει να περασει τη βραδυα του με το s3 club tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

OOOOOO KAI Εγώ μέσα , σας πεθύμησα..χαχαχαχα

Tony , να γίνουν τα τηλέφωνα και στους άλλους...tongue.gif

re kai egw mesa stilte kanena mhnyma poy kai ti wra!!!!!!!!!!! :o

Link to comment
Share on other sites

Ποοοοολύ χλωμό το κόβω.....

¶ν και μου αρέσει το όνομα...δέν λέω.... hearts.gifhearts.gif

Το ξερα οτι θα ψαρωσεις τρελο αγορι! tongue.gif

Παντως θα ειναι λαθος της VW αν το βγαλει στη παραγωγη.Το R32 θα πεσει ακομα πιο χαμηλα.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν μόνος του θα ερχόμασταν σίγουρα. Αλλά είναι με την κοπελιά του. Έχω και εγώ άλλη μία, οπότε x2 το κακό...

Νεο γύρισες, ένα τηλέφωνο δεν πήρες. Μπράβο ρε... Πάρε και τον Jimmako ένα τηλ μήπως και δεν το δει.

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν μόνος του θα ερχόμασταν σίγουρα. Αλλά είναι με την κοπελιά του. Έχω και εγώ άλλη μία, οπότε x2 το κακό...

Αφήστε τις κοπέλες και ελάτε... εδώ θα έρθω εγώ ρε!

Link to comment
Share on other sites

εγω λεω να συναντιθουμε καπου και να παμε κομβοι?τι λετε για ραντεβου στη ρενο γυρω στις 20.30 και να αποφασισουμε εκει το που θα παμε.λοιπον?

Link to comment
Share on other sites

Λέω, να τα πουμε στην Renault στις 9!

"Γιωργαρε , ασε τις κοπελιες να πανε για καφε μόνες τους και έλα με τον φίλο σου, τα λετε πιο αργα ρε αδερφε..!"

@Λικουιντ, παρε τον χαμένο να έρθει, αμα τον βρεις...

@S8N, Αμα μια φορά δεν πας lapasteria με το S3 club , πειράζει????

@Tony , Παρε τηλ τον Ευαγγελο,Νικο,ΑλεξΚ,Οκτανε.....

Α! Και το φίλο σου με το OPC να του ράψουμε μια κουστουμια...(ΠΟΥ ΣΕ ΑΡΗΗΗΗΗ)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.