Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

θα σε παρακαλουσα να γραφεις με ελληνικους χαρακτηρες συμφωνα με τους ορους χρησης!

για το στρωσιμο?χαλαρα μεχρι 3,5-4.000rpm μεχρι τα 1500 και μετα σκισιμοοοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, λέω να καθιερώσουμε πάλι τους καφέδες μας κάθε Παρασκευή, τώρα που ανοίγει ο καιρός και έχουμε πολλές επιλογές. Αυτήν την Παρασκευή που λέτε να πάμε; Δεν χρειάζεται να κανονίσουμε κάτι νωρίς, μιας και νυχτώνει σχετικά αργά πλέον. Εγώ ψηφίζω πάλι Πορτο Ράφτη μιας και ήταν πολύ όμορφα την προηγούμενη φορά ή κάποιο άλλο παραλιακό μαγαζάκι. Κατά τις 7.30. ¶ντε όσοι θέλετε, έχετε 2 μέρες να κανονίσετε τα ραντεβού σας και να δηλώσετε συμμετοχή και να προτίνεται μέρη που σας αρέσουν.

Link to comment
Share on other sites

Τι σου λείψαμε ρε που μαζευόμαστε κάθε βδομάδα και δεν έχεις έρθει ούτε μια φορά από πέρυσι... Θέλεις ειδική πρόσκληση;

Edited by Geopan
Link to comment
Share on other sites

Ναι θέλει ο φωτογράφος.. θα φέρει και τη Nikon να τραβάει φωτογραφίες.. απλά πρέπει να του πάρουμε ένα τηλεφακό 1000mm ή να του δώσω το τηλεσκόπιο που για να βγάζει κανένα αμάξι.. γιατί με το Polo θα μείνει πίσω...

και ναι ξέρω.. θα με πάει μια 2α έτσι για πλάκα...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έφτασε η Παρασκευή και κανένας δεν πρότεινε κάτι για σήμερα. Οπότε πάμε μία από τα ίδια. Πάμε Πόρτο Ράφτη που είναι κοντά, είναι και ωραία. Σημείο συνάντησης η Renault στις 7.30. Όσοι πιστοί προσέλθετε.

Εκτός αν έχετε να προτείνεται κάτι άλλο... Θα τα πούμε το απόγευμα παληκάρια.

Link to comment
Share on other sites

Να πω κατι ασχετο με το καφε?

Προχθες ανοιξα στη Βουλιαγμενης με ενα καινουργιο S3 και ανοιξε μπροστα μου απο δευτερα και πατησε πιο νωρις....τον μαζευα απιστευτα γρηγορα και τον περασα πολυ ανετα,τοσο που δε το πιστευα...Μαλλον ειναι ΠΟΛΥ βαρυ το S3..απο εκκινηση σε ανοιγμα πανω απο 400 μετρα πιστευω πως το προλαβαινουμε.

Link to comment
Share on other sites

Οντως εχω REVO,αλλα δεν ειπα πως μου φαινεται αργο,εκτος απο την 1η στιγμη που το εβαλα.Απλα ανεφερα τη διαφορα πιεσης σε requested-actual και ειχα τονισει πως το αυτοκινητο παει πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα φίλοι

αν και είμαι κάποιο καιρό στο forum μόλις σήμερα εντόπισα το τόπικ.

Είμαι κάτοχος ενός μαύρου GTI και μπορώ να πω ότι το αυτοκίνητο είναι τρελαααααα!!!!!

Edited by Lippi
Link to comment
Share on other sites

Νέκρα στο τόπικ... Ας το φρεσκάρω εγώ λίγο με κάτι νέα:

Προχθές πήγα με τον ψηλό να δούμε το αυτοκίνητο του από το συνεργείο και επειδή έφτασα νωρίς στο ραντεβού μου, πέρασα μια βόλτα από την αντιπροσωπία. Και δεν άντεξα, ρώτησα για την πορεία των GTI. Από την 21η εβδομάδα και μετά, όσα κατασκευαστούν είναι μοντέλα 2008. Διαφορές από τα 2007 δεν έμαθα πέρα από το γεγονός ότι το στάνταρ ραδιο-CD παίζει πλέον και MP-3. Εννοείται πως έχουν φορτωμένες τις τελευταίες ενημέρωσεις στο λογισμικό τους.

Και μετά τα τελευταία νέα, για καφέ πότε θα πάμε;

Link to comment
Share on other sites

Νέκρα στο τόπικ... Ας το φρεσκάρω εγώ λίγο με κάτι νέα:

Προχθές πήγα με τον ψηλό να δούμε το αυτοκίνητο του από το συνεργείο και επειδή έφτασα νωρίς στο ραντεβού μου, πέρασα μια βόλτα από την αντιπροσωπία. Και δεν άντεξα, ρώτησα για την πορεία των GTI. Από την 21η εβδομάδα και μετά, όσα κατασκευαστούν είναι μοντέλα 2008. Διαφορές από τα 2007 δεν έμαθα πέρα από το γεγονός ότι το στάνταρ ραδιο-CD παίζει πλέον και MP-3. Εννοείται πως έχουν φορτωμένες τις τελευταίες ενημέρωσεις στο λογισμικό τους.

Και μετά τα τελευταία νέα, για καφέ πότε θα πάμε;

Παλυ?Για come το δωθε και εσεις καμια φορα! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να κατέβουμε σε σένα αγορίνα πρέπει να το κάνουμε σε στυλ εκδρομής. Είσαι μακρία βλέπεις... Αν μαζευτούνε και οι άλλοι δεν βλέπω τον λόγο για να μην ξεκινήσουμε μια κυριακή να έρθουμε. Αλλά ακόμα πιο ωραία λύση μου είναι να συναντηθούμε κάπου στη μέση. Στην Κόρινθο ας πούμε. Να κάψεις και εσύ λίγη βενζίνη... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Για να κατέβουμε σε σένα αγορίνα πρέπει να το κάνουμε σε στυλ εκδρομής. Είσαι μακρία βλέπεις... Αν μαζευτούνε και οι άλλοι δεν βλέπω τον λόγο για να μην ξεκινήσουμε μια κυριακή να έρθουμε. Αλλά ακόμα πιο ωραία λύση μου είναι να συναντηθούμε κάπου στη μέση. Στην Κόρινθο ας πούμε. Να κάψεις και εσύ λίγη βενζίνη... tongue.gif

Ε ναι ρε αυτο ειναι καλη ιδεα!Κανονιστε για κυριακη που θα χω και ρεπο ντε!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα έκανα και το μεγάλο service (στα 42.000 χλμ.). Λαδάκια, φίλτρα, αλλαγή πίσω τακάκια, upgrade στον εγγέφαλο (έχει διαφορά σε δύναμη τελικά; - ξέρει κανείς:lol:, και αλλαγή σε μια βραχυκυκλωμένη βαλβίδα (έβγαζε λάθος στο vag com) κάπου στο επάνω μέρος του μοτέρ.. κάτι για πιέσεις/υποπιέσεις μου είπαν... είναι κάτι γνωστό;

Link to comment
Share on other sites

Καμιά συνάντηση θα κανονίσουμε????

Αντώνη εσύ που τα πας καλά στα οργανωτικά για κάνε κάτι.....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.