Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Για όσους είμασταν μαζί στο τελευταίο meeting στη Βάρκιζα...

Απλά να ενημερώσω,ότι το S3 setup είναι έτοιμο...τοποθετήθηκε και δοκιμάστηκε σήμερα.

Οι αλλοι απαγορευεται να μαθουμε??? tongue.giftongue.gif

Για πες τι και πως??

Link to comment
Share on other sites

Οι αλλοι απαγορευεται να μαθουμε??? tongue.giftongue.gif

Για πες τι και πως??

:lol:

Οχι Αρη μου,επιτρέπεται για όλους η πληροφόρηση.

Απλά το έγραψα έτσι,γιατί με τα παιδιά που βρεθήκαμε τότε την Παρασκευή,το είχαμε συζητήσει ότι ετοιμάζομαι για την τοποθέτηση.

....και απλά ενημέρωσα,ότι προχώρησε το project.

Περισσότερες πληροφορίες θα γράψω στο topic "GTI tuning" ... όταν θα είμαι έτοιμος.

Link to comment
Share on other sites

Coffee Time Tday....

Που θα πάμε????????Ε?????????Ε???????????

Έχει και καλό καιρο....!ΟΟΟΟ!ΟΟΟΟ!

υ.γ Μα καλα με τι κέφια ξύπνησα???

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Πάμε για καφέ σε κανένα Μπλε, Όστρια, Κιτσεν Μπαρ, Πόρτο Ράφτη;

Μπορούμε να πάμε και βόρεια να θυμηθούμε τα παλιά... Κανένα Best Friends, Vitrine...

Όπου και να πάτε, εγώ είμαι μέσα...

Να πέσουν τα κατάλληλα τηλεφωνήματα σας παρακαλώ. Θα πω και σε 2 φιλαράκια με 2 ολοκαίνουργια Cooper S...

Link to comment
Share on other sites

Να πέσουν τα κατάλληλα τηλεφωνήματα σας παρακαλώ. Θα πω και σε 2 φιλαράκια με 2 ολοκαίνουργια Cooper S...

πελατάκια! Γιάμι! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ξανά check engine για λίγες ώρες και μετά off... η αλήθεια είναι ότι το άνοιγα κάπως και το έσβησα λίγο άγαρμπα (χωρίς να περιμένω και πολύ) και μετά που ξεκίνησα άναψε... αφού οδήγησα για λίγο και έσβησα άναψα για διάφορες στάσεις έσβησε το λαμπάκι...

Θα περάσω να δω αν έχει γράψει κανένα σφάλμα

Link to comment
Share on other sites

Παίδες ... επειδή αποφάσισα να μήν συμμετέχω πλέον σε αυτό το φόρουμ με τους τσιφλικάδες του Θεσσαλικού κάμπου...

Οταν θα κανονίζετε για meeting,καφέ κλπ ... ρίξτε μου pm στο GTC forum ή στο Golf-club.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το φορουμ εδώ και αρκετό καιρό.Εγραφα πολύ σπάνια.Από εδώ και πέρα όμως θα γίνω πιο ενεργό μέλος καθώς εδώ και 4 ώρες έκλεισα το καινούργιο μου αυτκίνητο GTI 3θ,μαύρο μεταλλικό, ηλιοροφή, υποβραχιώνιο, υπολογιστής plus, 18αρες, RCD 500, επέκταση εγγύσης 2ετών και δώρο ο συναγερμός. Όλα αυτά στην καλύτερη τιμή της αγοράς.Γυρισα όλες τις αντιπροσωπίες μέσω γνωστών και φίλων και τελικά κατέληξα στην VW Κατερίνης Ζησκάτας.ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!!!!!!! Τέλος αυγούστου το πολύ αρχές σεπτέμβρη το αυτοκίνητο είναι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Παρακολουθώ το φορουμ εδώ και αρκετό καιρό.Εγραφα πολύ σπάνια.Από εδώ και πέρα όμως θα γίνω πιο ενεργό μέλος καθώς εδώ και 4 ώρες έκλεισα το καινούργιο μου αυτκίνητο GTI 3θ,μαύρο μεταλλικό, ηλιοροφή, υποβραχιώνιο, υπολογιστής plus, 18αρες, RCD 500, επέκταση εγγύσης 2ετών και δώρο ο συναγερμός. Όλα αυτά στην καλύτερη τιμή της αγοράς.Γυρισα όλες τις αντιπροσωπίες μέσω γνωστών και φίλων και τελικά κατέληξα στην VW Κατερίνης Ζησκάτας.ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ!!!!!!! Τέλος αυγούστου το πολύ αρχές σεπτέμβρη το αυτοκίνητο είναι εδώ.

PALIO RUZI ANTE ME TO KALO NA PAREIS TO GTI KAI NA KERNAS MPYRES

Link to comment
Share on other sites

Μη μου πείτε;

έσκασε μύτη ο GolfRS? :o:D

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Μπα, που να έρθει. Είναι και ακατάδεχτος στις προσκλήσεις μας. ¶λλες σκάσανε μύτη και μας άνοιξαν οι δικές μας από τα παραλίγο εγκεφαλικά...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.