Jump to content
Guest Nightangel

Golf Mk5 Gti Owners

Recommended Posts

Δεν αφήνετε τα ταξίδια λέω εγώ....Γιατί νωρίς πάλι? Έχει παντόφλα μετά??:)

Τι τα πήρατε ρε τα 200 άλογα για να πηγαίνετε στο περίπτερο ? tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Όχι ρε. Στο περίπτερο πάω με τα πόδια. Εγώ το πήρα για να βγάζω τα σκυλιά βόλτα...

Πάμε όπου θέλετε. Αρκεί να μπορούν όλοι. Ο καιρός πάντως είναι φορτωμένος για εκδρομή.

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πού θα πάτε χωρίς βενζίνη στα πρατήρια....

Επίσης να σας θυμίσω πως οι συναντήσεις που οργανώνονται, οργανώνονται από τους διαχειριστές για όλα τα μέλη, και σε 2 ημέρες για όσους δε μπορούν τη μία μόνο (ήτοι, τις προγραμματισμένες Κυριακές). Το να γίνονται τώρα εκδρομές και εξορμήσεις με σημείο προγραμματισμού εδώ μέσα, ΕΚΤΟΣ των προγραμματισμένων, είναι λίγο αντιδεοντολογικό. Πιστεύω πως αν θέλετε να πάτε κάπου σαν gti αποκλειστικά, οι πιο πολλοί είσαστε γραμμένοι στο ανάλογο club (από όσους ξέρω και έχω δει), και μπορείτε να το οργανώσετε εκεί.

Το να το οργανώνετε εκεί, και να το ρίχνετε σαν ιδέα και εδώ μέσα, εγώ προσωπικά το θεωρώ μεταφορά των τόπικ από το ένα club στο άλλο, και αυτό δε μου αρέσει. Γιατί αν το πάμε έτσι, θα πρέπει όλα τα παρακλάδια του vw club, όπως κι αν λέγονται αυτά (golf, polo, golfVgti κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ...), ΑΦΟΥ οργανώνουν τη συνάντηση στο φόρουμ τους, να έρχονται και να το λένε και εδώ μέσα...

Και θα παρακαλέσω αν κάποιος θέλει να προβάλλει κάποιο επιχείρημα σε αυτό που λέω, να μην πει πως "και το audi club μας λέει πως θα πάει Πανελλήνια", γιατί εκεί μιλάμε για Audi & VW, και όχι για έναν τύπο και άλλο τύπο της ίδιας εταιρίας...

Και πιστεύω ξέρετε οι πιο πολλοί πως αν εγώ ή ο οποιος άλλος από εδώ, πάει σε ένα άλλο club και πει πως "to vw club θα κάνει συνάντηση εκεί, και εκείνη τη μέρα", το λιγότερο θα είναι να φάει κανένα warn...

Αυτά, και σας ευχαριστώ. Ελπίζω να το πιάσατε το νόημα...

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πού θα πάτε χωρίς βενζίνη στα πρατήρια....

Επίσης να σας θυμίσω πως οι συναντήσεις που οργανώνονται, οργανώνονται από τους διαχειριστές για όλα τα μέλη, και σε 2 ημέρες για όσους δε μπορούν τη μία μόνο (ήτοι, τις προγραμματισμένες Κυριακές). Το να γίνονται τώρα εκδρομές και εξορμήσεις με σημείο προγραμματισμού εδώ μέσα, ΕΚΤΟΣ των προγραμματισμένων, είναι λίγο αντιδεοντολογικό. Πιστεύω πως αν θέλετε να πάτε κάπου σαν gti αποκλειστικά, οι πιο πολλοί είσαστε γραμμένοι στο ανάλογο club (από όσους ξέρω και έχω δει), και μπορείτε να το οργανώσετε εκεί.

Το να το οργανώνετε εκεί, και να το ρίχνετε σαν ιδέα και εδώ μέσα, εγώ προσωπικά το θεωρώ μεταφορά των τόπικ από το ένα club στο άλλο, και αυτό δε μου αρέσει. Γιατί αν το πάμε έτσι, θα πρέπει όλα τα παρακλάδια του vw club, όπως κι αν λέγονται αυτά (golf, polo, golfVgti κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ...), ΑΦΟΥ οργανώνουν τη συνάντηση στο φόρουμ τους, να έρχονται και να το λένε και εδώ μέσα...

Και θα παρακαλέσω αν κάποιος θέλει να προβάλλει κάποιο επιχείρημα σε αυτό που λέω, να μην πει πως "και το audi club μας λέει πως θα πάει Πανελλήνια", γιατί εκεί μιλάμε για Audi & VW, και όχι για έναν τύπο και άλλο τύπο της ίδιας εταιρίας...

Και πιστεύω ξέρετε οι πιο πολλοί πως αν εγώ ή ο οποιος άλλος από εδώ, πάει σε ένα άλλο club και πει πως "to vw club θα κάνει συνάντηση εκεί, και εκείνη τη μέρα", το λιγότερο θα είναι να φάει κανένα warn...

Αυτά, και σας ευχαριστώ. Ελπίζω να το πιάσατε το νόημα...

To μόνο που έπιασα είναι οτι είσαι off topic , δηλαδή επιτρέπεται να πάμε για καφέ στην Αθήνα και απαγορεύεται στο Λουτράκι??????????????

off-topic-maker.gifoff-topic-maker.gif

¶σε που αυτό ήταν για την προηγούμενη Παρασκευή.

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον θα έπρεπε να καταλάβεις πως όταν πούμε πως πάμε Πάχη, Λουτράκι, ή όπου είναι, θα πάμε σαν club, και όχι σαν gti ή σαν polo ή σαν ό,τι άλλο. Για σχετικές συναντήσεις, τα συζητάτε στα σχετικά clubs, και αν σας ενδιαφέρει όντως, προτείνετε το μέρος στο ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ.

Το κατάλαβες τώρα, ή να το αναλύσω πιο πολύ; Το λέω για να μην δημιουργείται τσάμπα φασαρία και αναστάτωση!

Κι αν ήταν για την προηγούμενη Παρασκευή, εμείς είχαμε προετοιμασία για το VAG Group Event στη Θεσσαλονίκη και δεν είχα δει το τόπικ εδώ...

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, το οτι κλεινετε συναντησεις μεσα απο αυτο το θεμα ειναι on topic?

Link to comment
Share on other sites

Ποιά εκδρομή λέει ρε? Για καφέ ήταν να πάμε ... Latou μια παρέα είμαστε που γνωριστήκαμε εδώ στο vwclub και ανεξαρτήτως αυτοκινήτου μαζευόμαστε σχεδόν κάθε Παρασκευή..

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, το οτι κλεινετε συναντησεις μεσα απο αυτο το θεμα ειναι on topic?

Το συγκεκριμένο topic είναι γεμάτο συναντήσεις για καφέ που ατύπως έχουμε οργανώσει κάθε Παρασκευή, πρός τι η όλη βαβούρα?

και στήν τελική τι είναι αυτά περί δεοντολογίας και άλλα άσχετα.

Αν απαγορεύεται ζητάμε ταπεινά συγνώμη, μόνο αν θες να μας πείς τι ακριβώς επιτρέπεται να γράφουμε στο συγκεκριμένο topic.

Φιλικά.

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη, το οτι κλεινετε συναντησεις μεσα απο αυτο το θεμα ειναι on topic?

Το τοπικ δεν είναι owners? Γράφουμε ότι απασχολεί τους owners....

Link to comment
Share on other sites

Το κατάλαβες τώρα, ή να το αναλύσω πιο πολύ; Το λέω για να μην δημιουργείται τσάμπα φασαρία και αναστάτωση!

Τι λες ρε μάγκα?? Ανάλυσε το όσο γουστάρεις...

Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πού θα πάτε χωρίς βενζίνη στα πρατήρια....

Επίσης να σας θυμίσω πως οι συναντήσεις που οργανώνονται, οργανώνονται από τους διαχειριστές για όλα τα μέλη, και σε 2 ημέρες για όσους δε μπορούν τη μία μόνο (ήτοι, τις προγραμματισμένες Κυριακές). Το να γίνονται τώρα εκδρομές και εξορμήσεις με σημείο προγραμματισμού εδώ μέσα, ΕΚΤΟΣ των προγραμματισμένων, είναι λίγο αντιδεοντολογικό. Πιστεύω πως αν θέλετε να πάτε κάπου σαν gti αποκλειστικά, οι πιο πολλοί είσαστε γραμμένοι στο ανάλογο club (από όσους ξέρω και έχω δει), και μπορείτε να το οργανώσετε εκεί.

Το να το οργανώνετε εκεί, και να το ρίχνετε σαν ιδέα και εδώ μέσα, εγώ προσωπικά το θεωρώ μεταφορά των τόπικ από το ένα club στο άλλο, και αυτό δε μου αρέσει. Γιατί αν το πάμε έτσι, θα πρέπει όλα τα παρακλάδια του vw club, όπως κι αν λέγονται αυτά (golf, polo, golfVgti κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ...), ΑΦΟΥ οργανώνουν τη συνάντηση στο φόρουμ τους, να έρχονται και να το λένε και εδώ μέσα...

Και θα παρακαλέσω αν κάποιος θέλει να προβάλλει κάποιο επιχείρημα σε αυτό που λέω, να μην πει πως "και το audi club μας λέει πως θα πάει Πανελλήνια", γιατί εκεί μιλάμε για Audi & VW, και όχι για έναν τύπο και άλλο τύπο της ίδιας εταιρίας...

Και πιστεύω ξέρετε οι πιο πολλοί πως αν εγώ ή ο οποιος άλλος από εδώ, πάει σε ένα άλλο club και πει πως "to vw club θα κάνει συνάντηση εκεί, και εκείνη τη μέρα", το λιγότερο θα είναι να φάει κανένα warn...

Αυτά, και σας ευχαριστώ. Ελπίζω να το πιάσατε το νόημα...

Καλα απο πότε πρέπει να πέρνουμε την άδεια σου για να κάνουμε meeting!!!lol sorry αλλα ΕΊΣΑΙ ΚΑΛΑ(χωρίς παρεξήγηση) withstupid.gif

Και για πες μας εσύ σε πιο άλλο φορουμ είδες να κανονίζουμε και πότε εμεις είπαμε ή αναφέραμε οτι είναι επίσημο ?Απλά ρίχνουμε την ιδέα εδώ αρχικά και μετά μιλαμε μεταξύ μας....μήπως έπρεπε να παρουμε και για αυτό την άδεια του club!?

Α, και κατι άλλο... νομίζω αλλα λέω ΝΟΜΊΖΩ οτι το thread λέγεται GTi owners δεν νομιζώ να χαλασε κανεναν!!!!!! withstupid.gif

Edited by b.p.m.
Link to comment
Share on other sites

Α, και κατι άλλο... νομίζω αλλα λέω ΝΟΜΊΖΩ οτι το thread λέγεται GTi owners δεν νομιζώ να χαλασε κανεναν!!!!!! withstupid.gif

Όντως ! αφού ρε παιδιά το θέμα είναι Owners και όχι σκέτο GTI άρα δεν γράφονται μόνο τεχνικά και πράγματα που απασχολούν μόνο το αυτοκίνητο αλλά και τους ιδιοκτήτες του (owners) !!

γιατί τέτοια επίθεση ? άλλωστε τα παιδιά δεν κανονίζουν κάποια επίσημη εκδρομή ή συνάντηση του club αλλά κάτι φιλικό μεταξύ τους , π.χ. έναν καφέ.

Link to comment
Share on other sites

απλά ο λατουσάκης δεν λέει να μην πάει κάποιος για καφέ απλά να μην αναφέρεται εδώ πέρα από την στιγμή που δεν είναι επίσημη συνάντηση και κάλλιστα μπορεί να δημιουργηθεί σύγχηση......δλδ σου λέει ναι πάρε τους φίλους σου που ναι τους βρήκες εδώ μέσα και ναι πηγαίντε για καφέ...

δεν εννοούσε ποτέ να μην γίνει....το αν το πε τώρα ενώ γίνονται από καιρό αυτές οι συναντήσεις είναι δικό του θέμα...κάποια στιγμή θα το λεγε...ε το πε τώρα....δεν κάνει επίθεση παιδιά....απλά και γω έχω παραξενευθεί πολλές φορές....

και γω τα λέω off the record με πολλά παιδιά εδώ μέσα αλλά δεν το κανονίζω μέσω forum αλλά τηλεφωνικώς.....αυτό είναι το θέμα του.....

ένας GT OWNER που τρώει άνετα τον νεοκλή....ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΨΑΡΑΚΛΑ.....!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

To κλείδωσα μέχρι να διαβάσω τα όσα λέτε για να μη χάσω τη μπάλα (κατάχρηση εξουσίας για 5' να διαβάσω και να απαντήσω).

Εdit:

.... και το ξεκλειδώνω μιας και διάβασα.

Το παρακάτω πάει προς τους αγαπητούς moderators / admin team και μετά προς τους υπόλοιπους.

Αγαπητό team, λοιπόν, τα παιδιά με τα 5άρια έχουν ξεκινήσει εδώ και αρκετό καιρό τις άτυπες -μεταξύ τους- συναντήσεις για καφέ. Όπως έχουμε δεχθεί και τις άτυπες συναντήσεις που γίνονται κάθε Πέμπτη στην Αθήνα έτσι λοιπόν έχουμε δεχθεί και τις συναντήσεις των παιδιών με τα 5άρια. Εφόσον δεν διαφημίζονται ως επίσημες εκδηλώσεις της λέσχης μας, δεν υπάρχει λόγος να "τους ενοχλούμε". Είναι 5-10 κάτοχοι οι οποίοι θέλουν να βρίσκονται έτσι σαν παρέα να πιουν ένα καφέ και να τα πούνε, δεν θα πρέπει να μας ενοχλεί. Οπότε ας λήξει εδώ το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

και γω τα λέω off the record με πολλά παιδιά εδώ μέσα αλλά δεν το κανονίζω μέσω forum αλλά τηλεφωνικώς.....αυτό είναι το θέμα του.....

ένας GT OWNER που τρώει άνετα τον νεοκλή....ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΨΑΡΑΚΛΑ.....!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Θα μπορούσε άνετα να γίνει τηλεφωνικά και να μην γράψουμε τίποτα. Αλλά έτσι θα είμαστε μονίμως οι ίδιοι χωρίς να μπορούν τα υπόλοιπα μέλη του vwclub να συμμετέχουν. Σκέψου και ένα νέο μέλος με Gti που δεν ξέρει κάποιον από εμάς και θέλει να έρθει. Τα περισσότερα από τα παιδιά που μαζευόμαστε έτσι ξεκινήσανε διαβάζοντας αυτό το thread ..

Link to comment
Share on other sites

:D να σε καλα βρε προεδρε

με εσωσες απο το ban...

ανεβασα θερμοκρασια.αμαν αμαν fire.gif

Σιγα εσυ θερμοκεφαλε αμεσως να εκραγεις σκεψου και την καρδια σου μην παθεις τιποτα και σε τρεχουμε και οχι τιποτα αλλο δεν εχω και γρηγορο αμαξι πλεον!!! ^_^tongue.gif Edited by goldengolf
Link to comment
Share on other sites

Να δούμε πού θα πάτε χωρίς βενζίνη στα πρατήρια....

Επίσης να σας θυμίσω πως οι συναντήσεις που οργανώνονται, οργανώνονται από τους διαχειριστές για όλα τα μέλη, και σε 2 ημέρες για όσους δε μπορούν τη μία μόνο (ήτοι, τις προγραμματισμένες Κυριακές). Το να γίνονται τώρα εκδρομές και εξορμήσεις με σημείο προγραμματισμού εδώ μέσα, ΕΚΤΟΣ των προγραμματισμένων, είναι λίγο αντιδεοντολογικό. Πιστεύω πως αν θέλετε να πάτε κάπου σαν gti αποκλειστικά, οι πιο πολλοί είσαστε γραμμένοι στο ανάλογο club (από όσους ξέρω και έχω δει), και μπορείτε να το οργανώσετε εκεί.

Το να το οργανώνετε εκεί, και να το ρίχνετε σαν ιδέα και εδώ μέσα, εγώ προσωπικά το θεωρώ μεταφορά των τόπικ από το ένα club στο άλλο, και αυτό δε μου αρέσει. Γιατί αν το πάμε έτσι, θα πρέπει όλα τα παρακλάδια του vw club, όπως κι αν λέγονται αυτά (golf, polo, golfVgti κτλ κτλ κτλ κτλ κτλ...), ΑΦΟΥ οργανώνουν τη συνάντηση στο φόρουμ τους, να έρχονται και να το λένε και εδώ μέσα...

Και θα παρακαλέσω αν κάποιος θέλει να προβάλλει κάποιο επιχείρημα σε αυτό που λέω, να μην πει πως "και το audi club μας λέει πως θα πάει Πανελλήνια", γιατί εκεί μιλάμε για Audi & VW, και όχι για έναν τύπο και άλλο τύπο της ίδιας εταιρίας...

Και πιστεύω ξέρετε οι πιο πολλοί πως αν εγώ ή ο οποιος άλλος από εδώ, πάει σε ένα άλλο club και πει πως "to vw club θα κάνει συνάντηση εκεί, και εκείνη τη μέρα", το λιγότερο θα είναι να φάει κανένα warn...

Αυτά, και σας ευχαριστώ. Ελπίζω να το πιάσατε το νόημα...

Κάτσε ρε λατουσάκη, πως την έχεις δεί? Μπαίνεις μετά από τόσο καιρό και μας την λες? Έχεις GTI? OXI... E τότε τι κάθεσαι και μας τα κάνεις τούμπανα? Μηπώς σε ενοχλεί που όλοι εδω μέσα στην είπαμε , δεν ξέρω εγώ, πόσες φορές για τα offtopic που πέταγες? Εντάξει , άραξε λίγο, έγινες μοντερετορ , αλλα αυτο δεν σου δίνει το δικαίωμα να γαμάς και να δέρνεις, γιαυτο λοιπόν άραξε στον θρόνο σου και μην μας την μπαίνεις.. Δεν είπε κανένας οτι εμείς είμαστε εκπρόσωποι του golfvgti club, ότι έχουμε γραφτεί δεν σημαίνει οτι ανακοινώνουμε τις συναντησείς του εδώ...

Όντως ! αφού ρε παιδιά το θέμα είναι Owners και όχι σκέτο GTI άρα δεν γράφονται μόνο τεχνικά και πράγματα που απασχολούν μόνο το αυτοκίνητο αλλά και τους ιδιοκτήτες του (owners) !!

γιατί τέτοια επίθεση ? άλλωστε τα παιδιά δεν κανονίζουν κάποια επίσημη εκδρομή ή συνάντηση του club αλλά κάτι φιλικό μεταξύ τους , π.χ. έναν καφέ.

+1

και γω τα λέω off the record με πολλά παιδιά εδώ μέσα αλλά δεν το κανονίζω μέσω forum αλλά τηλεφωνικώς.....αυτό είναι το θέμα του.....

ένας GT OWNER που τρώει άνετα τον νεοκλή....ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΨΑΡΑΚΛΑ.....!!!!! tongue.giftongue.giftongue.giftongue.gif

Το θέμα γιάννη δεν είναι οτι πρέπει να λέγονται Off the record , πρέπει να λέγονται στο φόρουμ , ωστε να υπάρχει η απαραίτητη σύναξη των μελών του φόρουμ, αν δεν γινότανε ποτε αυτο , τοτε εγώ δεν θα ήξερα τον Jimmako,Geopan, JDL9,Tonino,B.P.M,Panositos,ToM,Nightangel,Mic,Ioannitis και άλλα πολλά μέλη που κατα καιρούς έχουμε πει την *μη επιτρεπόμενη λέξη* μας και έχουμε πιει τον καφέ μας μαζι...

Όσο για τον ownerGT , θα σε ράψω παλουκάρι με το Durch Technick... ¶ντε για να μην με πρίζεις...χαχαχα tongue.giftongue.giftongue.gif ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΤΣΙΠΟΥΡΑ!!!!!

To κλείδωσα μέχρι να διαβάσω τα όσα λέτε για να μη χάσω τη μπάλα (κατάχρηση εξουσίας για 5' να διαβάσω και να απαντήσω).

Εdit:

.... και το ξεκλειδώνω μιας και διάβασα.

Το παρακάτω πάει προς τους αγαπητούς moderators / admin team και μετά προς τους υπόλοιπους.

Αγαπητό team, λοιπόν, τα παιδιά με τα 5άρια έχουν ξεκινήσει εδώ και αρκετό καιρό τις άτυπες -μεταξύ τους- συναντήσεις για καφέ. Όπως έχουμε δεχθεί και τις άτυπες συναντήσεις που γίνονται κάθε Πέμπτη στην Αθήνα έτσι λοιπόν έχουμε δεχθεί και τις συναντήσεις των παιδιών με τα 5άρια. Εφόσον δεν διαφημίζονται ως επίσημες εκδηλώσεις της λέσχης μας, δεν υπάρχει λόγος να "τους ενοχλούμε". Είναι 5-10 κάτοχοι οι οποίοι θέλουν να βρίσκονται έτσι σαν παρέα να πιουν ένα καφέ και να τα πούνε, δεν θα πρέπει να μας ενοχλεί. Οπότε ας λήξει εδώ το θέμα.

+1

Link to comment
Share on other sites

Νεοκλή όταν έγραψα να λήξει εδώ το θέμα (ΕΚΕΙ που το έγραψα πρίν), εννοούσα όντως ΕΚΕΙ.

Μη δωθεί άλλη συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Νεοκλή όταν έγραψα να λήξει εδώ το θέμα (ΕΚΕΙ που το έγραψα πρίν), εννοούσα όντως ΕΚΕΙ.

Μη δωθεί άλλη συνέχεια.

Το θέμα θεωρήται λήξαν.

Ευχαριστούμε για την παρέμβαση.

Τον Νέο συγχώρησε τον του την έχει βιδώσει που είναι αργός.... tongue.gif^_^:D :D

Link to comment
Share on other sites

Νεοκλή όταν έγραψα να λήξει εδώ το θέμα (ΕΚΕΙ που το έγραψα πρίν), εννοούσα όντως ΕΚΕΙ.

Μη δωθεί άλλη συνέχεια.

Οκ αγορίνα...

Το θέμα θεωρήται λήξαν.

Ευχαριστούμε για την παρέμβαση.

Τον Νέο συγχώρησε τον του την έχει βιδώσει που είναι αργός.... tongue.gif^_^:D :D

Ναι αυτο είναι...! Με πέρασε μόλις ένα ποδήλατο 21ταχυτήτων...IDEAL ήταν....

Link to comment
Share on other sites

Τι λες ρε μάγκα?? Ανάλυσε το όσο γουστάρεις...

Τελικά κάποιος το πήρε στραβά, κι αυτό ήθελα να αποφύγω..

λοιπόν, με το καλό μόλις έρθω Αθήνα, θα βρεθούμε και θα μιλήσουμε όμορφα και πολιτισμένα! Edit: ελπίζω να μπορείς να το κάνεις, και να μη μιλάς μονο με τσαμπουκά ΡΕ ΜΑΓΚΑ

Κι όσο για όσους λένε για θρόνους και βλακείες, χιλιάδες φορές το έχω πει πως είμαι στη διάθεση οποιουδήποτε για από κοντά κουβέντα, και δεν κατεβαίνω και λίγες φορές Αθήνα.... Και το λέω πάντα!

Κι όσο για το αν έχω ή δεν έχω gti, άλλο θέμα είναι αυτό και δεν έχει να κάνει!

Τώρα αν κάποιοι δε με γουστάρετε, ειλικρινά σας λέω, όσοι με γουστάρουν τους πάω με τα χίλια, κι όσοι δε με γουστάρουν τους πάω επίσης με τα χίλια. Αν όμως δε με γουστάρει κάποιος και μου το παίζει και μάγκας, ειδικά πίσω από οθόνες, τότε συνδέεται με Κάιρο.

Και για να κλείσει το θέμα εδώ, και mod να μην ήμουν, πάλι έτσι δε θα τα έλεγα; Ποιος είπε πως το adminιλίκι αλλάζει τον άνθρωπο; Get a fucking life ffs....

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

¶ρη... δεν μου λες όταν λέω να λήξει το γαμημένο θέμα, τι ακριβώς δεν καταλαβαίνεις;

Συνεχίστε το απο MSN / P.M.'s ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΠΩΣ, αλλά ΔΕΝ δέχομαι να με γράφετε... το είπα μία, δύο, τρεις.... ο επόμενος που θα δώσει συνέχεια θα υπάρξουν κυρώσεις.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά κάποιος το πήρε στραβά, κι αυτό ήθελα να αποφύγω..

λοιπόν, με το καλό μόλις έρθω Αθήνα, θα βρεθούμε και θα μιλήσουμε όμορφα και πολιτισμένα! Edit: ελπίζω να μπορείς να το κάνεις, και να μη μιλάς μονο με τσαμπουκά ΡΕ ΜΑΓΚΑ

Δεν θα το συνεχίσω όπως είπε και ο Doggy ... Διάβασε λίγο το ύφος της απάντησής σου στον Γιάννη και ίσως καταλάβεις...

Πάντως πρέπει να σε ανησυχεί το γεγονός ότι όλοι σου είπαν ότι το post σου ήταν λάθος....

Φιλικά πάντα...

@Αντώνη που χάθηκες ρε?

Edited by Black V GTi
Link to comment
Share on other sites

Δεν θα το συνεχίσω όπως είπε και ο Doggy ... Διάβασε λίγο το ύφος της απάντησής σου στον Γιάννη και ίσως καταλάβεις...

Πάντως πρέπει να σε ανησυχεί το γεγονός ότι όλοι σου είπαν ότι το post σου ήταν λάθος....

Φιλικά πάντα...

@Αντώνη που χάθηκες ρε?

Anyway, τα λέω απ' έξω και λίγο χύμα, και κάποιους τους χαλάει!

Θα τα πούμε από κοντά αν γίνει κανένα δυνατό πριν το Athens Tuning, και θα τα π(ι)ούμε από κοντά! Και με το αρμόζων αμάξι!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.