Jump to content
playmaker

Επιλογη Εξατμισης Golf Iv 1.6

Recommended Posts

παιδια golf iv 1.6 εχω αλλαξει μηχανικα μονο το φιλτρο εβαλα πανελ ελευθερο!λεω να αλλαξω τελικο μονο μιας και ολοκληρη δεν θα δωσει τοσα πολλα και γιατι μπορει να αλλαξει και το μοτερ πιο μετα!υπαρχουν κατι ανταπτορες!θα καταρησω και το μεσαιο μαλλον!με σωληνα απο εξατμισα καλα το σκαιφτομαι?

ειμαι αναμεσα σε bastuck miltek και remus!καμια ιδεα?

Link to comment
Share on other sites

παιδια golf iv 1.6 εχω αλλαξει μηχανικα μονο το φιλτρο εβαλα πανελ ελευθερο!λεω να αλλαξω τελικο μονο μιας και ολοκληρη δεν θα δωσει τοσα πολλα και γιατι μπορει να αλλαξει και το μοτερ πιο μετα!υπαρχουν κατι ανταπτορες!θα καταρησω και το μεσαιο μαλλον!με σωληνα απο εξατμισα καλα το σκαιφτομαι?

ειμαι αναμεσα σε bastuck miltek και remus!καμια ιδεα?

Βastuck! Λύση, προσιτή και ποιοτική (λόγω προελεύσεως...)

Link to comment
Share on other sites

Βastuck! Λύση, προσιτή και ποιοτική (λόγω προελεύσεως...)

η πιο ακριβη ειναι μου φαινεται!το τελικο βγαινει 400+ απο γερμανια!ελλαδα δεν ξερω αν πουλανε πουθενα πιο ακριβα σιγουρα?

Link to comment
Share on other sites

Πανε σε εναν εξατμισα πες του τα μελλοντικα σου σχεδια για το αυτοκινητο και θα σου πει αυτος τι να βαλεις και τι να κανεις!!(σε εξατμισα που να ξερει ομως και οχι απλα να θελει να πουλησει)Για το δικο μου ολοι μου λεγαν τελικο πανω κατω απο 350-500 ευρω!!

Και εκανα ολοκληρη εξατμιση με down pipe 800ευρω(χωρις ελευθερο καταλυτη) Θεσσαλονικη-Γιαλαντζης-εγγυηση

Link to comment
Share on other sites

η μιση εξατμιση ειναι ο καταλυτης για μενα

ετσι ειναι!βασικα το downpipe ειναι οι επιδοσεις και λιγο ηχος.το αλλο ειναι ηχος και μουρη!εγω δεν ξερω τι θα κανω με τη μηχανη + σε 1.6 τι να παρεις απο ενα καταλυτη!οποτε θα αλλαξω μονο τελικο αν αλλαξω και βλεπουμε!

Link to comment
Share on other sites

η πιο ακριβη ειναι μου φαινεται!το τελικο βγαινει 400+ απο γερμανια!ελλαδα δεν ξερω αν πουλανε πουθενα πιο ακριβα σιγουρα?

Tόσο ακριβές οι Bastuck;; :logik: Έβλεπα παλιά κα΄τι διαφημήσεις σε περιοδικά κι έλεγαν προσιτές! Μήπως "φθηνές" σε σχέση με Miltek;;; Για να μπώ site να δω τίποτε για Astra OPC γιατί με θόρυβο της χειροποίητης 70άρας, η γυναίκα με απειλεί με... :pirate: διαζύγιο!

Edited by G.PET.VF34
Link to comment
Share on other sites

Tόσο ακριβές οι Bastuck;; :shocked: Έβλεπα παλιά κα΄τι διαφημήσεις σε περιοδικά κι έλεγαν προσιτές! Μήπως "φθηνές" σε σχέση με Miltek;;; Για να μπώ site να δω τίποτε για Astra OPC γιατί με θόρυβο της χειροποίητης 70άρας, η γυναίκα με απειλεί με... :roadrage: διαζύγιο!

ααχαχαχα 400 εβρο απο γερμανια ebay! bastuck τελικο μονο!επισης λεω να αφησω καταλυτη ειναι και 2 χρονων!και να πω να μου φτιαξουν σωληνα απο καταλυτη και να καταργησω το μεσαιο!

Edited by Playmaker
Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν 1650 ευρω για τν milltek και αλλα 100 για τοποθετηση ...καλα ειναι?

Full Milltek Σε Golf GT Φοράω Και Σε Πληροφορώ Ότι Είναι Ότι Καλύτερο Έχω Κάνει Στο Αμάξι Μου.Τα Χρήματα Που Λες Είναι Καλά!

Link to comment
Share on other sites

δε τις εχω σε μεγαλη εκτιμηση τις μιλτεκ πολυ ντορος για το τπτ.οχι οτι θα με χαλουσε μια αλλα δε βλεπω ουσιαστικη διαφορα με μια καλη χειροποιητη,που μπορεις να κατεβασεις κ τον καταλυτη κατω.εκτος κ αν εχω μεινει πισω γιατι το tuning το εχω παρατησει κ δε βλεπω να ασχολουμαι αλλο εκτος κ αν μετοικησω εξω,,,,

Link to comment
Share on other sites

δε τις εχω σε μεγαλη εκτιμηση τις μιλτεκ πολυ ντορος για το τπτ.οχι οτι θα με χαλουσε μια αλλα δε βλεπω ουσιαστικη διαφορα με μια καλη χειροποιητη,που μπορεις να κατεβασεις κ τον καταλυτη κατω.εκτος κ αν εχω μεινει πισω γιατι το tuning το εχω παρατησει κ δε βλεπω να ασχολουμαι αλλο εκτος κ αν μετοικησω εξω,,,,

Ενώ Θα Δώσεις 400-500 Ευρώ Κάτω Για Να Πάρεις Εξάτμιση Απο Τον Κυρ Μήτσο Που Ασχολείται Με Εξατμίσεις.Νομίζω Πως Εκτός Απο Τον Χαρακτηριστικό Θόρυβο Που Έχουν Οι Milltek Ας Μην Ξεχνάμε Και Την Εγγύηση Που Είναι Εφ Όρου Ζωής -Καταλύτη.

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν 1650 ευρω για τν milltek και αλλα 100 για τοποθετηση ...καλα ειναι?

[/quote

Φιλε , 1650 ευρω ειναι πολλα για την milltek , εγω την εχω βρει 1450 τοποθετημενη σε πολυ καλο επαγγελματια, αν θεσ να σ πω. Για ragazzon ποια η αποψη σας παιδια?

Edited by alex_peir
Link to comment
Share on other sites

Ενώ Θα Δώσεις 400-500 Ευρώ Κάτω Για Να Πάρεις Εξάτμιση Απο Τον Κυρ Μήτσο Που Ασχολείται Με Εξατμίσεις.Νομίζω Πως Εκτός Απο Τον Χαρακτηριστικό Θόρυβο Που Έχουν Οι Milltek Ας Μην Ξεχνάμε Και Την Εγγύηση Που Είναι Εφ Όρου Ζωής -Καταλύτη.

σαββα ξερεις οτι δεν αναφερομαι για τον κυρ μητσο κ δεν ξεχναω εκει που υποφερανε οι μιλτεκ οταν εμπεναν στα GTI.επισης υπαρχουν καλυτερες επωνυμες σε αυτα τα λεφτα αν καποιος θελει επωνμη.δεν λεω οτι δεν ειναι καλες ειναι μια χαρα απλα οχι η κορυφη (παντα κατατην γνωμη μου)

Link to comment
Share on other sites

σαββα ξερεις οτι δεν αναφερομαι για τον κυρ μητσο κ δεν ξεχναω εκει που υποφερανε οι μιλτεκ οταν εμπεναν στα GTI.επισης υπαρχουν καλυτερες επωνυμες σε αυτα τα λεφτα αν καποιος θελει επωνμη.δεν λεω οτι δεν ειναι καλες ειναι μια χαρα απλα οχι η κορυφη (παντα κατατην γνωμη μου)

για golf tfsi tsi ειναι η καλυτερη και το ξερουν ολοι ειδικα στο εξωτερικο....Μπορει με μικρη διαφορα απο καποια αλλη αλλα ειναι....ειναι αντικειμενικο αυτο δυστηχως..........

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.