Jump to content
Stoilas

Stoilas-My Transporter - Insignia Sports Tourer 1.6T

Recommended Posts

Νέα δυναμομέτρηση μετά από ρυθμίσεις στο πρόγραμμα

th_LPS3000PKW1.jpg

Μπράβο ρε φίλε ωραίες καμπύλες !Ομορφο αμάξι και δυνατό να το χαίρεσαι!
Link to comment
Share on other sites

Δεν μας ενδιαφέρει φίλος τι κάνεις στο opel σου.

Εδώ είναι VWClub !!!

Καλό είναι να παρουσιάζει κάποιος το αυτοκίνητο του εδώ ας είναι και άλλης μάρκας. Γερμανικό είναι και αυτό.

Φτάνει να μην λέγονται χαζομάρες σε κάποια θέματα. Εκεί χαλάει η συζήτηση.

Link to comment
Share on other sites

τελος να επαιρνε Vw.χαχαχα ασε που δεν ειναι και γκολφ....πλακα στη πλακα ωραιο ειναι και ετσι οπως εγινε το συμπαθησα κιολας...απτην αλλη σκεφτομαι αν επαιρνες vw τι θα του εκανες αραγε...νομιζω κιολας οτι το μικροβιο το ειχες ποιο παλια...εμεις ειμαστε ακομη αρρωστοι με τη Vw...αλλα ολα καλα ειναι.να υποθεσω οτι στο opel club γινεται πανικος με την μπανιερα?χαχαχ μα καλα τι ειπε ο δικος μας παλι....εγραψε...παντως αν το δικο σου το λεει μπανιερα εμενα τοτε πρεπει να ειναι ο μπιντες!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα .lol..... :yahoo: :yahoo: :good:

στο ασχετο τον εγκεφαλο γιατι τον εκαναν βιδες για ν απερασουν το προγραμμα??αυτα γινοτανε στα γτι τα γκολφ 4 μεχρι το 2001 που κολλαγανε τσιπ,στην οπελ δεν εχουν με λαπτοπ κατευθειαν στην obd2 χωρις να πειραξουν εγκεφαλους???το ρωταω γιατι ετσι μου ειχανε καψει τον εγκεφαλο σε επωνυμη εταιρεια που ημουν με το 4 στην αρχη...

ωραια νουμερακια στα 260 που παιζεις...φροντισε να ειναι οικονομικο και αργοτερα με το κο4 τουλαχιστον...

ορθη επιλογη κυββισμου πλεον και ευγε που τα εβαλες απτην αρχη τα φημε για να ταεχεις μεσα στην αδεια..βαλε και ενα κοτσαδορο πισω και εχει γινει τανκς...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

cjgeorgio Πλάκα του έκανα ;)

Οι εγκέφαλοι της opel είναι καινούργιοι σε σχέση με αυτούς που είχε πριν και τώρα βγάζουν εργαλεία για να τα προγραμματίζουν.

Σκέψου στα 1.8TSi που θέλανε σχεδόν 2 χρόνια μέχρι να τα προγραμματίσουν, μέχρι και παράληλο εγκέφαλο βάζανε

Link to comment
Share on other sites

Δεν κολλάει τίποτα, απλά πρέπει να ανοίξει το καπάκι για να ακουμπήσουν κάποιες επαφές ώστε να περάσει το πρόγραμμα. Είναι πολύ Safe, τον έχουμε ανολιξει πολλές φορές κατά τη διάρκεια της βελτίωσης. Άλλωστε έτσι μπαίνουν μέσα και περισσότερα άλογα από του Twoface που δεν του τον ανοίγουνε :p

Για να πάρω VW με αυτόν τον εξοπλισμό ήθελα 45+ όχι 33 που έδωσα για το Opel, χώρια που τι να έπαιρνα? Το Passat είναι μπούρδα στα μάτια μου. Ξεπερασμένο και σχετικά φτωχό σε εξοπλισμό. Χώρια που θα έπρεπε να πάω σε 1.8 και άμα θες βάζουμε και στοίχημα, τα επόμενα θύματα μετά τους 2λιτρους θα είναι οι 1800άρηδες. Θα πέσει κλάμα!

Γενικά δεν έχω κόλλημα με εταιρίες, το συμφέρον μου με ενδιαφέρει κυρίως. Είμαι ευχαριστημένος με την επιλογή μου και λόγω κυβικών αλλά και λόγω αξιοπιστίας. 3 φορές έχω πάει όλες κι όλες στο συνεργείο, οι 2 για Service.

Edited by Stoilas
Link to comment
Share on other sites

οκ ,ενταξει συμφωνω ετσι οπως το θετεις δυστηχως ειναι πανακριβη η vw....τουλαχιστον υπαρχουν καλα μεταχειρισμενα,εγω πλεον μετα απο μια γκαρσονιερα στο 4αρι κατασταλαξα ποτε ξανα σε κανουργιο...ειναι και ποσο αντεχει η τσεπη μας σιγουροτατα αλλα και τι τρελα κουβαλαει ο καθενας....οπως και να εχει να το χαιρεσαι και καλουςς δρομους,μπορει να περασω για κανα γυαλισμα οταν ανεβω αθηνα απτο μαγαζι σου...

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά. Επίσης καλούς δρόμους.

Δεν έχω κάποιο μαγαζί, ούτε κάνω γυαλίσματα, μάλλον με μπερδεύεις με κανέναν άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.