Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Πριν απο κανα δίωρο καθώς επιστρεφαμε απο βολτα με αλλα παιδια απο το forum,βρηκαμε στο Γιόφυρο Ηρακλείου 2 κοκκινα golf ΜΚ4.. Το ενα με αυτοκολλητο του club πηγαινε προς Παγκρητιο κ με το αλλο πηγαιναμε παρεα μεχρι το φαναρι στο ΤΕΙ.. 

Φανερωθειτε παιδες tongue.png search.gifΓιωργο αυτο που πηγαινε προς τει δεν πρεπει να γραφει εδω.Το αλλο που πηγαινε προσ Παγκρητιο ειναι συνεχεια παρκαρισμενο μετα το Ταλως...

Link to comment
Share on other sites

Χτες προς Σαρωνιδα 2-3 λευκα golf μαζι με ibiza cupra λευκο κ μετα στο λαγονησι για καφεδακι μαλλον....  

Link to comment
Share on other sites

golf 4 μαύρο με αυτοκόλλητο στο πίσω αριστερό τζάμι, σταματημένο στην βοηθητική στην αθηνων-Κορίνθου εχθές το βράδυ κατά τις 9 

Link to comment
Share on other sites

Καποιος απο εδω μηπως ηταν στη λιμνη πλαστηρα το 3μερο 16,17,18 μαρτιου με ποντικι γκολφ 5 2πορτο σε ενοικιαζομενα δωματια(οικογενειακη επιχειρηση)στα καλυβια πεζουλας?Δυστηχως δεν τον ειδα να πιασουμε κουβεντα,ημουν και γω.θα προσεξε και το δικο μου γκολφ ιδιο χρωμα!

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στην Μεταμόρφωση μετά την έξοδο της Εθνικής  στην χαοτική διασταύρωση, Καφε? Polo 1.2 TSI με μπουρι κοκκινη ρίγα πίσω + μαυρο σήμα VW πίσω .
Νομίζω κάπου το έχω δεί εδω μεσα

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταίες μέρες κυκλοφορεί ένα γκρι Golf 5 GTI με Αθηναϊκές πινακίδες στην περιοχή της ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ με αυτοκόλλητο της λέσχης στο πίσω παμπρίζ και στα πίσω πλαϊνά τζάμια. Ποιος είναι ρε παίδες?

Link to comment
Share on other sites

Άσπρο Scirocco με αυτοκόλλητο στο τρίτο στοπ τέσσερις εξατμίσεις και ζάντες απο S3 ανθρακί μπαρκαρισμένο στην Γκλαβάνη στο Βόλο

Link to comment
Share on other sites

Άσπρο Scirocco με αυτοκόλλητο στο τρίτο στοπ τέσσερις εξατμίσεις και ζάντες απο S3 ανθρακί μπαρκαρισμένο στην Γκλαβάνη στο Βόλο

...και πινακίδες ΙΝΙ-3**9,να συμπληρώσω :p ...Πολύ όμορφο φίλε μου...

Link to comment
Share on other sites

...και πινακίδες ΙΝΙ-3**9,να συμπληρώσω :p ...Πολύ όμορφο φίλε μου...

Δεν θυμάμαι πινακίδες.Βόλο μένεις?

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...περαστε απο το μαγαζι να σας γνωρισω....εγω δεν πετυχαινω κανεναν σας στον δρομο...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια...περαστε απο το μαγαζι να σας γνωρισω....εγω δεν πετυχαινω κανεναν σας στον δρομο...

Εσυ να μεταφερεις το μαγαζι καπου πιο κεντρικα παρ'το απο την Ιωλκου και βαλ'το Ιασονος, Δημητριαδος, Καρταλη καπου εκει γυρω για να τους βλεπεις ολους ....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εσυ να μεταφερεις το μαγαζι καπου πιο κεντρικα παρ'το απο την Ιωλκου και βαλ'το Ιασονος, Δημητριαδος, Καρταλη καπου εκει γυρω για να τους βλεπεις ολους ....

χαχαχαχαχα.ΘΕΟΣ!!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι πινακίδες.Βόλο μένεις?

Ναι φίλε μου ,Βολιώτης...

ρε παιδια...περαστε απο το μαγαζι να σας γνωρισω....εγω δεν πετυχαινω κανεναν σας στον δρομο...

Παναγιώτη με την πρώτη ευκαιρία θα ξαναπεράσω από το μαγαζί να τα πούμε...Εύχομαι αυτή τη φορά να σε πετύχω ;)

Link to comment
Share on other sites

το μεσημερι ασημι  τουμπανο golf 4 με intercoooooooooler με ωραιο θορυβο κ μαυρο καπο......... στα βριλησσια



το μεσημερι%

Link to comment
Share on other sites

λες??????? 8)

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

 

Οχι!!!!!! αστο εκει για να τσαντιζουμε τον απεναντι βενζινα οποτε θα ερχομαστε στον Βολο :db:

Link to comment
Share on other sites

Οχι!!!!!! αστο εκει για να τσαντιζουμε τον απεναντι βενζινα οποτε θα ερχομαστε στον Βολο :db:

:crazy: :crazy: :crazy: :crazy:

Link to comment
Share on other sites

λευκό scirocco στο βόλο στην Ιάσωνος κατά τις 22:30 με πινακίδα ΙΝΙ-**** με αυτοκόλλητο στο πίσω τζάμι.

Edited by m@kro
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.