Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

Εγώ στον σταθμό τών ¶νω Πατησίων κατα τις 12.30 χτές το βράδυ σε ένα φανάρι άσπρο γκόλφ 3 με σήμα κάτω απο το φανάρι και ένα σωρό χορηγούς tongue.gif και οδηγούσε μία γυναίκα.Εγώ ήμουν πεζός.

Τις γυναικες τις βλέπεις εμας δεν μας βλέπεις ωρα περι 16,00 στην ΠΑτησιών εστριβες μπροστά μου σχεδον για τον σταθμο Κατω Πατησίων! Σου Κορναρα σου φώναξα,αλλα αλλου για αλλου!!!

Link to comment
Share on other sites

Τις γυναικες τις βλέπεις εμας δεν μας βλέπεις ωρα περι 16,00 στην ΠΑτησιών εστριβες μπροστά μου σχεδον για τον σταθμο Κατω Πατησίων! Σου Κορναρα σου φώναξα,αλλα αλλου για αλλου!!!

Ε και τι ηθελες να κανει το παιδι???? Α ρε κορμια θανατηφορα που ελεγε και ο ΛΕ-ΠΑ tongue.gif. Kαι για να πω την αληθεια παραλιγο να χωσω το πολο μια φορα κατω απο μια μπετονιερα, λογω μιας hearts.gifhearts.gifhearts.gif

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

σήμερα και περί την ώρα 13:45 πρέπει να ήταν παρκαρισμένο στην άκρη του δρόμου το πολάκι του polotsik στον σταθμό του Αγίου Δημητρίου μπροστά στο πρατήριο της Shell......Νικολάκη εσύ ήσουν????

Link to comment
Share on other sites

Την Πεμπτη το μεσημερι κατα τις 14.30 στην εισοδο για Ιωαννινα ,στο φαναρι που στριβει για Ανατολή,ηταν μπροστα μου ενα Gti V κοκκινο με σηματακι στο πισω τζαμι.Του κορναρα αλλα δεν πρεπει να καταλαβε γιατι μιλαγε στο κινητο.Μετα εφυγε .....οπως φευγει ενα gti.... tongue.gif

Ποιος?

Και να δεις ,

500μετρα πιο πισω απο τα φαναρια πανω στον δρομο ειναι η δουλεια μου.

Επρεπε να σταματησεις για καφεδακι.

Next time

Link to comment
Share on other sites

Τις γυναικες τις βλέπεις εμας δεν μας βλέπεις ωρα περι 16,00 στην ΠΑτησιών εστριβες μπροστά μου σχεδον για τον σταθμο Κατω Πατησίων! Σου Κορναρα σου φώναξα,αλλα αλλου για αλλου!!!

Χαχαχα Πετράκη δέν ήμουν εγώ γι αυτό δέν σε είδα.Δέν κατέβηκα την Παρασκευή το μεσημέρι στα Κάτω Πατήσια,σπίτι μου ήμουν! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Και να δεις ,

500μετρα πιο πισω απο τα φαναρια πανω στον δρομο ειναι η δουλεια μου.

Επρεπε να σταματησεις για καφεδακι.

Next time

Σοβαρα Δημήτρη...?δεν το ηξερα ρε γαμωτο... :huh:

Δεν πειραζει....ετσι και αλλοιως ανεβαινω μια φορα το μηνα στα Ιωάννινα...οποτε την επομενη κερνας καφέ!! :rolleyes:

Edited by MaxSto
Link to comment
Share on other sites

ποιο καλο παιδι ηταν χτες το βραδακι κατα τις 7.30 στη εθνικη αθηνων-θεσ/νικης με λευκο πενταρι golf gti με πινακιδες ΜΙΡ ****?? τον πετυχα μετα τα διοδια της πελασγιας, ειδα το λευκο αυτοκολλητακι στο πισω παραθυρο κ οπως με περναγε του εκανα σινιαλο! βεβαια που να με γνωρισει, αφου ειχα το οικογενειακο μας καρινα.. μετα απο λιγο εκοψε, τον περασα κ καθως τον περνουσα κορναρα κ αναψα αλαρμ, αλλα προφανως αυτος μυριστηκε κοντρα κ μετα απο λιγο κ με περασε σα σταματημενο (ειπαμε, δεν ειμαι κ τοσο θρασυς να του κολλαω με το καρινα)! κατεβηκε στην εξοδο προς φαρσαλα.. ποιος???

Link to comment
Share on other sites

ένα μάυρο Golf 5 με τα πάντα ξεκολημένα πίσω και ωραίο μπουρί στη πλατεία ελευθερίας κορρυδαλό ποιός ήταν? :D

Edited by Derekian
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα είδα στον δρόμο.......στην εθνική Αθηνών-Λαμίας.....ένα σύνεφο καπνού...κοιτάζω και τι να δω? Γνωστό μπλέ Polo με 17άρες (βασικά είχε 4 17άρες ζάντες και 3 17άρια λάστιχα.....ξέρει αυτός) ανέβαινε με τις πόρτες με κακομοίρη αστυνομικό να τρέχει με τα πόδια και να φωνάζει από πίσω του!!!!!! ;)

(tip: το 17'αρι που έλειπε ,έχει σχέση με τον καπνό......looooooool)

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Χαχα, που να καταλάβω ότι μου έλειπε ένα λάστιχο πρωινιάτικα? ;) Από το Χαϊδάρι, το πήρα χαμπάρι στη Μεταμόρφωση tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Χαχα, που να καταλάβω ότι μου έλειπε ένα λάστιχο πρωινιάτικα? ;) Από το Χαϊδάρι, το πήρα χαμπάρι στη Μεταμόρφωση tongue.gif

Περιεργο....εδω τα χαρτομάντηλα ακουμπάς σε άλλο σημείο μέσα στο αμάξι και το καταλαβαίνεις από την οδική συμπεριφορά.... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest dubbeR_Stoilas

Ναι είναι που το μυαλό μου ταξιδεύει στην Ισπανία που είναι ο Kouliss και μου λείπει αφόρητα...

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι που το μυαλό μου ταξιδεύει στην Ισπανία που είναι ο Kouliss και μου λείπει αφόρητα...

Σεμιναριαζεται αστον......... tongue.gif

Αν κι απ' οτι βλέπω....στο σαλόνι την βγάζει

Edited by opelakias
Link to comment
Share on other sites

Στη Θεσσαλονικη στην οδο Τσιμισκη ειδα τον κυριο White V GTI με την Ιωαννα και τη Μπουμπου βεβαιως βεβαιως....γυρνουσε απο οικογενειακες υποχρεωσεις.................. tongue.gif

Υ.Γ.: Αρη, αν και τα ειπαμε και απο κοντα, να το χαιρεσαι το τουτουνι σου!!!!!!!!!!!!!!

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα (14/10) και ώρα 14:30' είδα στα Σπάτα έξω από το γήπεδο ένα VW Polo 9N μαύρο με σηματάκι του club στο φινιστρίνι. Εγώ κινούμουν αντίθετα και δεν μπόρεσα να τον χαιρετήσω!!!

Μετά από πολύ καιρό πέτυχα μέσα στα Σπάτα και τον WhiteStorm ! ! !

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι με λευκο, 5πορτο, 4αρι γκολφ, μαυρα μπροστινα φωτα, φιμε τζαμια και σηματακι στο αριστερο τριγωνικο τζαμι της πισω πορτας, διεσχιζε την Λεωφορο Ειρηνης στην Πευκη σημερα το πρωι?

Link to comment
Share on other sites

Ποιο καλο παιδακι με λευκο, 5πορτο, 4αρι γκολφ, μαυρα μπροστινα φωτα, φιμε τζαμια και σηματακι στο αριστερο τριγωνικο τζαμι της πισω πορτας, διεσχιζε την Λεωφορο Ειρηνης στην Πευκη σημερα το πρωι?

Εγω ειχα παει αλφα πανκ εκει κοντα δουλευω :D:o

Link to comment
Share on other sites

Εγω ειχα παει αλφα πανκ εκει κοντα δουλευω :D:o

Και να φανταστεις οτι σε ειδα απο το παραθυρο του γυμναστηριου. tongue.gif . Οπα λεω δικος μας ειναι αυτος. :blink:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΝΟΥΜΕ φετες τους κοιλιακους μας ???????? B):thumbsup:

Αστα να πανε και πονανε οι ατιμοι μετα απο τις πολλες επναληψεις :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα ειδα 2 μελη, ενα ασπρο golf MK2 5πορτο εξω απο goodys παρκαρισμενο στην αργυρουπολη κατα τις 3.30 το μεσημερι και μετα απο κανα 2ωρο στην αγιας παρασκευης στα φαναρια με δερβενακιων ενα ασημενιο golf ΜΚ4 με πινακιδες ΖΗ... ειχε αυτοκολλητο στο πλαινο και στο πισω ειχε ενα τεραστιο αυτοκολλητο του club, ποιοι ηταν? εγω χωρις την golfo ημουν με polo κυκλοφορουσα -_-

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή 23/11 κατά τις 01:00' - 01:30' στην Καποδιστρίας κάτω από την Κηφισίας είδα ένα Golf V ανθρακί με σηματάκια στο πίσω τζάμι και στα φινιστρίνια, δίμπουκη εξάτμιση και μάλλον Audi A6 Replica ζάντα. Εγώ δεν έχω σήμα από το club, αλλά από το vwPOLOclub.

Είχα καιρό να πετυχαίνω αυτοκίνητα του club στο δρόμο... :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.