Jump to content
doggy

Στον δρόμο είδα τον..., την...

Recommended Posts

σημερα το μεσημερι,τυχαια ο tsagieras(αν θυμαμαι καλα...) περασε να βαλει καυσιμα στο "τερας" του απο το βενζιναδικο.........και για να ρωτησει που θα βρει τα συνεργα του ψαρεματος............

Ασημί 9Ν3 GTI με αυτοκόλητα revo ήταν? ¶ν ήταν τότε σωστά θυμάσαι, είναι στα μέρη σου ο tsagieras αυτές τις μέρες, πήγε το τέρας του διακοπές......

Link to comment
Share on other sites

Guest N.O.S.-->
Το είδα και εγώ στις 25 Ιουλίου, αλλά ήμουν πολύ πιωμένος για να το γράψω εδώ.

αυτό το παιδί μες την πρωτοτυπία είναι πάντα πρώτη φορά που το ξαναπαθαίνεις Σωτηρακι μου :)

Link to comment
Share on other sites

αυτό το παιδί μες την πρωτοτυπία είναι πάντα πρώτη φορά που το ξαναπαθαίνεις Σωτηρακι μου <_<

Ε ναι το παραδέχομαι. Όταν βγαίνω πίνω λίγο. Αλλά καλύτερα από το να βγαίνω και να έχω 3 μέρες υπνηλία... Λέω εγώ τώρα... Έστω ότι...

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να ειδα τον...... quicksilver προχτες καπου στο περαμα... την ιδια μερα στον γυρισμο ειδα ενα πολυ ομορφο ασημι πολο στρογγυλοφαναρο bodykit προβολεις κτλ, ειναι καποιος εδω μεσα;

μιας που το φερε η κουβεντα ενα πολακι 6n gti που δεν το χα παρει χαμπαρι οτι κυκλοφορει τετοιο στην κερκυρα τοσα χρονια.... ειναι στο κλαμπ μηπως;;

Edited by spyrous
Link to comment
Share on other sites

εγω πρεπει να ημουν καθε ημερα περναει το αμξι απο εκει,γεφυρα καιζερ μενω!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω πρεπει να ημουν καθε ημερα περναει το αμξι απο εκει,γεφυρα καιζερ μενω!!!

εσυ ησουν τοτε γιατι το πετυχα το γκολφ κ πριν καποιες μερες σταματημενο παλι περαμα κ το θυμομουνα απο φωτογραφιες. α και περαστικα σου φιλε ολα καλα να πανε

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα βρεθήκαμε με τον Giorgos79 -_- είπιαμε καφεδάκι στο Nicopolis Club βγαλαμε φώτος :lol: ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΤΕΛΕΙΑ!

Ω, ναι!!! Το επιβεβαιώνω!!! Επιτέλους Λευτέρη τα είπαμε και από κοντά!!!

Link to comment
Share on other sites

Ασημί 9Ν3 GTI με αυτοκόλητα revo ήταν? ¶ν ήταν τότε σωστά θυμάσαι, είναι στα μέρη σου ο tsagieras αυτές τις μέρες, πήγε το τέρας του διακοπές......

ναι ναι το ομολογο εγο ιμουν και σιμερα επεστρεψα αθινα...και αυριο στισ 900 ξαναφευγο.χαχαχαχ

παντοσ ψαρια δεν ιχε ο βολοσ πολι κιμα αυτεσ τισ μερεσ.

Link to comment
Share on other sites

Ποιο παιδάκι έκανε βόλτα Πρέβεζα με τα πόδια Με μαύρι μπλούζα Πικέ του κλάμπ κατά της 11:30 το πρωί σήμερα? Πέρασε από την λέσχη αξιωματίκων και ανέβενε το parking στο κάστρο? Ton ακολουθούσα με τα πόδια τον φόναξα αλλά δεν με πείρε πρέφα ;)

Link to comment
Share on other sites

¶σπρο Golf TSI 5 ΙΝΜ πινακίδες ποίος το άραξε στο μεγάλο parking στον Ανδρούτσο το πέτυχα κατά της 13:45? Είχε άσπρο σηματάκι στο τρίτο στόπ στο πίσω παρμπρίζ

Και Κόκκινο 5άρη GTI με εξάτμιση, με άσπρο σηματάκι στο τρίτο στοπ πέρασε τώρα στης 17:30 έξω από το Διεθνές...

Edited by Dark Angel
Link to comment
Share on other sites

Στις 7-8-2009 μαυρο Golf V στα Χανια με αριθμο ΚΖΤ-....Ειχε αυτοκολλητακι στο πισω τζαμι κατω απο το stop.Καποιος φιλος απο Κοζανη?

Επισης ειδα τη LILIAN σε γνωστο εστιατοριο των Χανιων στο παλιο λιμανι....

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

τελίκα το VW μεγάλωσε αρκετά :lol: δεν μπορούμε να κριφτούμε ΚΙΧ να κάνουμε θα μας δούνε tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

τελίκα το VW μεγάλωσε αρκετά ;) δεν μπορούμε να κριφτούμε ΚΙΧ να κάνουμε θα μας δούνε tongue.gif

Και καλα εσυ που εχεις σκουροχρωμα και τα 2 αυτοκινητα. Εχω τι να πω ο φουκαρας που το δικο μου κανει μπαμ απο χλμ tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Κυριακή μεσημέρι στις Κεχριές καθώς έφευγα είδα μαύρο Jetta με αυτοκόλλητο του club. Είχε κολλημένο και το nickname νομίζω αλλά δεν είδα καλά. Ποιος συμφορουμίτης ήταν;

Για σου φιλε μου αν υπηρχε κ μια κεραια πισω κ τα φαναρια μαυρα εγω ημουν δε σε ειδα.

Link to comment
Share on other sites

χ8ες βραδυ 14-8 κοκκινο 5αρι στα Ανω Ραβενια Ιωαννινων στο τοπικο πανηγυρι!

ειχε ασημι αυτοκολλητο στο 3 στοπ

ποιος ειναι απο τα μερη μου?

Link to comment
Share on other sites

Στις 14/8 ξημερωματα ειδα 1 μαυρο Golf II με το αυτοκολλητο κολλημενο στο πισω τζαμι εξω απο το summer club CARAMELA στα Καλυβια Πεζουλας στη Καρδιτσα.Η πινακιδα ηταν ΥΚΟ-.....Ποιο καλο παιδακι επισκεφτηκε τα μερη μου???

Edited by ΓΙΑΝΝΗΣ
Link to comment
Share on other sites

μήπως ο kos21 ένα μπλέ Golf 4 (μήπως λέω) ήτανε εδώ Πρέβεζα πρίν λίγες ημέρες ? επιδή νομίζω πως ήτανε αυτό το αμαξί που είδα στις αγγελίες...

Link to comment
Share on other sites

ποιο μπλε σκουρο Polo ηταν σημερα στην Θερμη Θεσσαλονικης με ασπρο σημα πισω στο τζαμι?

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή 16/08/2009 στο Σείριος με κατεύθυνση προς Αθήνα στην δεξιά λωρίδα κινούμενο πολύ αργά μαύρο Golf V με αυτοκολλητάκι μάλλον στο πίσω τζάμι κάτω από το 3ο stop.

Σε πέρασα από την αριστερή λωρίδα και είχαμε αυτοκίνητο ανάμεσά μας στην μεσαία λωρίδα, δεν ξέρω αν με κατάλαβες.

Ήμουν ένα πολυφορτωμένο Golf V σε χρώμα σταχτοπράσινο και γεμάτη πολύχρωμα υφάσματα την πίσω εταζέρα!

Ποιός??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Πριν καμμια ωριτσα εξω απο το δημαρχειο της Πευκης πετυχα το αμαξι του Θοδωρη (golfgti9a).

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο GTI με αμερικάνικες πινακίδες και φάσα golfmkv.com στο Αstir Palace στον Aστερα Βουλιαγμενης, την περασμενη εβδομαδα.

Λίγο άκυρο αλλά και άλλα κλαμπ μας επισκέπτονται tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο GTI με αμερικάνικες πινακίδες και φάσα golfmkv.com στο Αstir Palace στον Aστερα Βουλιαγμενης, την περασμενη εβδομαδα.

Λίγο άκυρο αλλά και άλλα κλαμπ μας επισκέπτονται tongue.gif

nice

Link to comment
Share on other sites

Ασπρο GTI με αμερικάνικες πινακίδες και φάσα golfmkv.com στο Αstir Palace στον Aστερα Βουλιαγμενης, την περασμενη εβδομαδα.

Λίγο άκυρο αλλά και άλλα κλαμπ μας επισκέπτονται tongue.gif

ωραία...

Υ.Γ. αυτοκολλητακι και καρτούλα του Club έπρεπε να σταματήσεις να του αφήσεις B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.