Jump to content

Recommended Posts

μαλλον λες να βαψεις ζαντες/και καθρεπτες?στις ζαντες οχι αστες οπως ειναι ειναι ποιο ωραιες ετσι κανουν και αντιθεση....μην κοιτα τας ασπρα που αναγκαστικα παιζουμε σε ασπρο μαυρο...τους καθρεπτες να τους κανεις ομως θα δειξουν του ειχα και εγω στο 4 μου μαυρους....

Link to comment
Share on other sites

με καμερα βγζεις τετοιες φωτογραφιες η με προγραμμα επεξεργασιας εικονας?

Link to comment
Share on other sites

415255CaptureHJJJK.png

 

477117HHJH.png

 

 

μαι φωτογραφιες απο το προηγουμενο γκολφ 5 γτι   που ειμουνα στι ανδρο :)  (  η φωτο  δεν είναι καλή λογο κινητο ) 
 
 
Link to comment
Share on other sites

στην πένα ,πράγματι κουκλα η golfara -από βελτιώσεις μηχανικές έχεις κάνει τίποτα εκτός από την εισαγωγή ?

Edited by DIMIV
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ πολύ  Predalien   :)

 

  ευχαριστω πολυ  DIMIV :)   μηχανικές είμαι μαμα , μονό  έβαλα  KIT Oettinger Φίλτρο και Σκούπας  

Link to comment
Share on other sites

Το αυτοκίνητο είναι πολύ όμορφο με διακριτικές πινελιές και ξεχωριστό μιας και δεν βλέπεις πολλά ασημί να κυκλοφορούν!Αν θα έκανα κάτι ακόμα στη θέση σου θα έβαφα το μεσαίο τμήμα του μπροστινού προφυλακτήρα ασημί και θα έβαζα αυτές τις ζάντες!Καλές οι OEM αλλά πολυφορεμένες!

 

 

http://imageshack.us/photo/my-images/27/pr12silver.jpg/

Link to comment
Share on other sites

-ευχαριστώ  Wolfsburg  :) 
για  τι ζαντες εγω θελω να βαλω τη bbs ch   η  detroit  18  .
 
- καλημερα σε ολου :)  ,  φωτογραφία μετά από  πλύσιμο  GOLF 5 GTI .  :wub: 
 
2264068812.png
 
760609761.png
 
519065412.png

 

885883243.png

 

518093994.png

 

505481745.png

 
676996646.png
 
402475hgfhfghgf.png
Edited by nikosGTI
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.