Jump to content
doggy

Weekly Day Out @ Κοζάνη - Κυριακή 23/12/2012

Recommended Posts

κι εγώ θα ερθω εννοείται, ίσως +2

στην Κοζανη θα συναντηθουμε κατευθειαν στο καμινι ή καπου αλλου για να παμε όλοι μαζί;

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα δεν ειναι τα διοδια ειναι η συντομοτερη-γρηγοροτερη διαδρομη

Βασιλη το θεμα μας δεν ειναι οι Βαλκανιες.... :cheer: :cheer: ( δεν πειθω εεε!!!) :yahoo:

Για κυριακη δινει κοζανη 8 η ωρα το πρωι -3 °C οποτε 10-11:30 που θα βρισκομαι στα γυρω ορεινα θα ειναι καλα και με λιγο προσοχη ολα καλα.

Γουσταρω να οδηγω σε στροφες και σε ορεινο περιβαλλον αρκει να μην ειναι γεματο λακκουβες.

Το μαγαζι ειναι στην κεντρικη πλατεια Χαιρωνειας 34? οποιος θελει ας στειλει το κινητο του πριβε για να συννενοηθουμε

Θεου θελοντος και καιρου επιτρεποντος μεσα +2

Το μαγαζί είναι βγαίνοντας από την Κοζάνη με κατευθυνση προς Ιωάννινα στην οδό Χαιρωνειας στο τέρμα, εκεί που στο χάρτη του Google Earth/Maps δεις δυο κύκλους μαζί.

κι εγώ θα ερθω εννοείται, ίσως +2

στην Κοζανη θα συναντηθουμε κατευθειαν στο καμινι ή καπου αλλου για να παμε όλοι μαζί;

Θα βρεθούμε στις 12 η ώρα στο σημείο Β και μετά θα κατευθυνθούμε στο μαγαζί όλοι μαζί : http://goo.gl/maps/F55JN

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

κι εγώ θα ερθω εννοείται, ίσως +2

στην Κοζανη θα συναντηθουμε κατευθειαν στο καμινι ή καπου αλλου για να παμε όλοι μαζί;

Φιλε μου το σημειο που δινει ο Στελιος για την Κοζανη ειναι στο εκκλησακι βγαινοντας απο Εγνατια Οδο στα δεξια... Πριν τα Κοιλα Κοζανης δλδ, αν θυμαμαι καλα.. 12 η ωρα να ειμαστε εκει απο ολες τις περιοχες ωστε να παμε ολοι μαζι στο Καμινι..

Παιδια αν καταφερω μερικους ακομα, θα κανουν και τα Ιωαννινα αισθητη την παρουσια τους, ;)

Ωραιος Γιωργο!! Ενημερωσε αν θελεις το πολυ εως αυριο το πρωι ομως, διοτι και η συναντηση αυτη εχει παρει διαστασεις Πανελληνιας απο οτι φαινεται (.. :p ) και πρεπει να δουμε αν θα μας χωρεσει το cafe... !!

methana, δεν πειθεις!! χαχαχα Την Κυριακη παντως δινει ηλιολουστη ημερα, οποτε κατα 90% η εκδρομουλα θα πραγματοποιηθει... Επισης, αυριο το βραδυ θα υπαρξει εκ νεου ενημερωση σχετικα με το θεμα αυτο... Υπευθυνος ο Στελιος με το συστημα Ποσειδων.. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε γαμώτο που είμαι λίγο μακριά (620km) αλλιώς θα έσκαγα. Καλά να περάσετε ρε guyzz, θα τα πούμε απο Ιανουάριο λογικά!

Link to comment
Share on other sites

Α ρε γαμωτο Κυριακή δουλεύω!!αν ήτανε Δευτέρα μεσημέρι απόγευμα θα ανέβω Φλωρινα για Χριστούγεννα!!ποσο θα θελα να δω τα φιλαράκια μου τον bill τον Στελλαρα και τον Χρήστο!!τεσπα Στέλιο ενα καφέ θα τον πιούμε την Δευτέρα όμως έτσι ;;

Link to comment
Share on other sites

βρρμμμμ !!! ραντεβού στο πάρκινγκ στο καλλιτεχνικό κατάστημα ελληνικής μουσικής "Μορφές" λοιπόν, στις 11.00 - 11.15 κυριακή πρωί. Παιδιά, γατιά, σκυλιά, μπουζιά , όλα έτοιμα !!

θα τα πούμε εκεί !

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου το σημειο που δινει ο Στελιος για την Κοζανη ειναι στο εκκλησακι βγαινοντας απο Εγνατια Οδο στα δεξια... Πριν τα Κοιλα Κοζανης δλδ, αν θυμαμαι καλα.. 12 η ωρα να ειμαστε εκει απο ολες τις περιοχες ωστε να παμε ολοι μαζι στο Καμινι..

ναι, είναι το γνωστό σημείο που συναντηθηκαμε και τις προηγούμενες φορές :)

Link to comment
Share on other sites

Α ρε γαμωτο Κυριακή δουλεύω!!αν ήτανε Δευτέρα μεσημέρι απόγευμα θα ανέβω Φλωρινα για Χριστούγεννα!!ποσο θα θελα να δω τα φιλαράκια μου τον bill τον Στελλαρα και τον Χρήστο!!τεσπα Στέλιο ενα καφέ θα τον πιούμε την Δευτέρα όμως έτσι ;;

Εννοείται :)

Edited by STELIOS_GOLF 6 TSI
Link to comment
Share on other sites

απο γιαννενα αυτοι που ειναι να ερθουν που θα συνατηθουν???γιατι νομιζα οτι θα ειμαι μονος!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

απο γιαννενα αυτοι που ειναι να ερθουν που θα συνατηθουν???γιατι νομιζα οτι θα ειμαι μονος!!!

Στις πιο πανω συντεταγμενες που εχω ποσταρει.

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα ρε γαμώτο που είμαι λίγο μακριά (620km) αλλιώς θα έσκαγα. Καλά να περάσετε ρε guyzz, θα τα πούμε απο Ιανουάριο λογικά!

Α ρε γαμωτο Κυριακή δουλεύω!!αν ήτανε Δευτέρα μεσημέρι απόγευμα θα ανέβω Φλωρινα για Χριστούγεννα!!ποσο θα θελα να δω τα φιλαράκια μου τον bill τον Στελλαρα και τον Χρήστο!!τεσπα Στέλιο ενα καφέ θα τον πιούμε την Δευτέρα όμως έτσι ;;

Ξερω οτι θα θελατε πολυ να εισαστε κι εσεις... Μιστ μεσα στις διακοπες σε περιμενω ;) Ανε, αγορινα δεν πειραζει, ποσες μερες θα μεινεις πανω στη Φλωρινα ομως; Ενδεχεται να ανεβω κανενα τριημερο μεσα στην εβδομαδα των Χριστουγεννων γι'αυτο το λεω.. Αν βολεψει να βρεθουμε εκει και να πεταχτει μια βολτα κι ο Στελιος...

απο γιαννενα αυτοι που ειναι να ερθουν που θα συνατηθουν???γιατι νομιζα οτι θα ειμαι μονος!!!

Στις πιο πανω συντεταγμενες που εχω ποσταρει.

Γιαννη ο Λευτερης εννοει τα μελη απο Ιωαννινα που θα βρεθουν ωστε να ερθουν κομβοι για Κοζανη.. Ελπιζω μεχρι αυριο ο Γιωργος να ενημερωσει εδω στο θεμα, ποσοι κ που θα συναντηθειτε ωστε να ξεκινησετε ολοι μαζι, Λευτερη!

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Πείτε και του ανθρώπου στο Καμίνι, να χτίσει 1 καμίνι ακόμα για να χωρέσουμε !! Προλαβαίνει σε 1 μέρα !!! :lol: :lol:

χαχαχαχαχαχααχαχαχαχα !!

ωρε καμινάδες που θα πέσουν...θα γίνει της πόπης !

αχα ! :sword:

Link to comment
Share on other sites

Guest methana

Γυαλιστε φουμαριστε τα αμαξακι σας και ολοι εκει οποιος φτασει πρωτος κερδιζει δωρο εκπληξη!!!! :drool:

Edited by methana
Link to comment
Share on other sites

ο quick θα έρθει πρώτος και θα κερδίσει 1 γρύλο !!! επειδή δεν έχει !!

γειά σου ρε Λευτέρη !!! :laugh: :laugh:

Link to comment
Share on other sites

Καντε κ ενα τετοιο στην αρχικη με το συνολο των ατομων....

Υ.υ Μην μ πειτε οτι θα δουμε τον χιονουλι απο κοντα θα δακρυσω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.