Jump to content
MIKE_GOLF_V_GTI

Golf Gti Tuning (Tfsi - Tsi) Vol.2

Recommended Posts

Όσον αφορά τους αμερικάνους και τους υπόλοιπους - κάποτε όλοι μας λέγανε ότι η τρόμπα τελειώνει στα 245 άλογα... τωρα με την ίδια τρόμπα βγάζουν 345 και δεν μιλάει κανένας. Οπόσε άστοχο το παράδειγμα. Ο καθ'ενας έχει δικές του προτημίσεις για τον μαζοχισμό που επιλέγει.

Που? Βγάζουν 345 με μαμά τρόμπα? ΟΜG! Εγώ πάντως δυσκολεύομαι να περάσω τα 285 με την μαμα! Όπως επίσης και η εριστική-γιαπωνέζα μαϊμού με το ΜΤΜ, και ο τάσος με το πρόγραμα σου....

Link to comment
Share on other sites

Που? Βγάζουν 345 με μαμά τρόμπα? ΟΜG! Εγώ πάντως δυσκολεύομαι να περάσω τα 285 με την μαμα!

====

Βάλε ρέβο :lol:

Προχθες μου δείχνανε δυναμομέτρηση μαχα 348άλογα με μαμά τρόμπα.

Πριν από κανένα δίμηνο στο μάχα του φωτεινέλλη μόνος μου είδα 339 άλογα με ρεβο και μαμά τρόμπα...

"Μα όλοι το λένε!" © :lol:

Link to comment
Share on other sites

====

Βάλε ρέβο :lol:

Προχθες μου δείχνανε δυναμομέτρηση μαχα 348άλογα με μαμά τρόμπα.

Πριν από κανένα δίμηνο στο μάχα του φωτεινέλλη μόνος μου είδα 339 άλογα με ρεβο και μαμά τρόμπα...

"Μα όλοι το λένε!" © :lol:

:lol::D:D;):lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

με ενδιαφερει το ic που απο οτι καταλαβα ειναι του ttrs.εγω εχω απο s3 (golf v gti) θα μπει παραλληλα η θα πρεπει να βγει και να μπει αυτο?η τιμη που αναγραφεις ειναι με ολα τα παρελκομενα?

Λοιπόν σκέφτηκα να απαντήσω εδω , αντι για Π.Μ μπας και θελει κανένας άλλος να μάθει!

Το σχέδιο δείχνει οτι το I/c είναι όντως του TTRs και μπαίνει σαν front mount και όχι παράλληλα! H τιμή του σύμφωνα με το ΕΤΚΑ μου (Updated 2/10/09) είναι στα 369ευρώ χωρίς κολλάρα κτλ...

Τώρα , δεν ξέρω αν

Α)Χωράει στο γκόλφ

Β)Θα έχει κάποια διαφορά από του S3

Γ)Αν αξίζει γενικότερα σαν αγορά...

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

Το δικό μου με μαμά αντλία βγάζει 296 άλογα τροχό στον ανδριανάκη και από ότι έχω δει στο δρόμο πρέπει να είμαι τουλάχιστον 345 μοτέρ. Το ξέρω ότι πολλοί θα πουν πως σε καμία περίπτωση δεν είναι αξιόπιστο να υπολογίζεις άλογα στο δρόμο αλλά έχω δει το έργο τόσες φορές και με τόσα αυτοκίνητα που πλέον είμαι σίγουρος. Επίσης δεν ξέρω κατά πόσο είναι το μάξιμουμ αυτό που έχω πιάσει μιας και έχω δει με μετρητή wideband στην εξάτμιση αναλογία 11 και από πιέσεις παίζω 1,35 οβερ και 1,1 σταθερή. ¶ρα μπορεί να παίρνει και άλλο και απλά να είμαι πολύ safe.

Link to comment
Share on other sites

Η τεχνική σου ορολογία είναι όλα τα λεφτά....βρυκόλακα. :lol: :lol: :lol::D :D ;):lol:

046_b.jpg

Το δικό μου με μαμά αντλία βγάζει 296 άλογα τροχό στον ανδριανάκη και από ότι έχω δει στο δρόμο πρέπει να είμαι τουλάχιστον 345 μοτέρ. Το ξέρω ότι πολλοί θα πουν πως σε καμία περίπτωση δεν είναι αξιόπιστο να υπολογίζεις άλογα στο δρόμο αλλά έχω δει το έργο τόσες φορές και με τόσα αυτοκίνητα που πλέον είμαι σίγουρος. Επίσης δεν ξέρω κατά πόσο είναι το μάξιμουμ αυτό που έχω πιάσει μιας και έχω δει με μετρητή wideband στην εξάτμιση αναλογία 11 και από πιέσεις παίζω 1,35 οβερ και 1,1 σταθερή. ¶ρα μπορεί να παίρνει και άλλο και απλά να είμαι πολύ safe.

Στα 330 περίπου θα είσαι. Όλα εκεί ψωφάνε, ακόμα και της εριστικής-γιαπωνέζας-μαϊμους...

Edited by Puck
Link to comment
Share on other sites

046_b.jpg

Στα 330 περίπου θα είσαι. Όλα εκεί ψωφάνε, ακόμα και της εριστικής-γιαπωνέζας-μαϊμους...

Η οποία γιαπωνέζα μαιμού κύριε μ@λ@κ@ ξεχνάς όμως ότι βγάζει 46 κιλά ροπή με μαμά αντλία και μαμά εισαγωγή. ;):D

Link to comment
Share on other sites

Που? Βγάζουν 345 με μαμά τρόμπα? ΟΜG! Εγώ πάντως δυσκολεύομαι να περάσω τα 285 με την μαμα! Όπως επίσης και η εριστική-γιαπωνέζα μαϊμού με το ΜΤΜ, και ο τάσος με το πρόγραμα σου....

Εννοεις με την βοηθεια της ΕΚΟ που μου ελεγες να παω? Εισαι παιδια θαυμα κριμα που το πουλησα θα σου αντεγραφα το setup και θα το εκανα πυραυλο...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν σκέφτηκα να απαντήσω εδω , αντι για Π.Μ μπας και θελει κανένας άλλος να μάθει!

Το σχέδιο δείχνει οτι το I/c είναι όντως του TTRs και μπαίνει σαν front mount και όχι παράλληλα! H τιμή του σύμφωνα με το ΕΤΚΑ μου (Updated 2/10/09) είναι στα 369ευρώ χωρίς κολλάρα κτλ...

Τώρα , δεν ξέρω αν

Α)Χωράει στο γκόλφ

Β)Θα έχει κάποια διαφορά από του S3

Γ)Αν αξίζει γενικότερα σαν αγορά...

οκ ευχαριστω μενει μονο να δειξει ο χρονος αν θα αξιζει η οχι

Link to comment
Share on other sites

Η οποία γιαπωνέζα μαιμού κύριε μ@λ@κ@ ξεχνάς όμως ότι βγάζει 46 κιλά ροπή με μαμά αντλία και μαμά εισαγωγή. :rolleyes: :rolleyes:

Ναι και μετα ξύπνησες ;) ;) :lol:

Εννοεις με την βοηθεια της ΕΚΟ που μου ελεγες να παω? Εισαι παιδια θαυμα κριμα που το πουλησα θα σου αντεγραφα το setup και θα το εκανα πυραυλο...

Όχι ρε αλήθεια , η ΕΚΟ έχει καλή βενζίνη!Βασικά πολύ καλή, ο τυπάκος που την έχει , είναι admin στο clubmiata και λέγαμε την προηγούμενη φορά για semi! Αν τον βρείς, ρώτα τον, γαμάει η συζήτηση μαζί του!

Link to comment
Share on other sites

Καλα το είχα καταλάβει οτι ο στρατός σε από-πούστεψε....

Ουστ μωρή κυρία!

Εγώ θέλω το ξανθό γκομενάκι που έχει υπογραφή η μαϊμου...Ξεχνάω το όνομα της μανταμίτσας, όποιος το θυμάται να μου το πεί!

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θέλω το ξανθό γκομενάκι που έχει υπογραφή η μαϊμου...Ξεχνάω το όνομα της μανταμίτσας, όποιος το θυμάται να μου το πεί!

Ευχαριστώ

http://www.imdb.com/name/nm0005028/

;) ;) KATE HUDSON

Edited by JDL9
Link to comment
Share on other sites

Καλα το είχα καταλάβει οτι ο στρατός σε από-πούστεψε....

Ουστ μωρή κυρία!

Εγώ θέλω το ξανθό γκομενάκι που έχει υπογραφή η μαϊμου...Ξεχνάω το όνομα της μανταμίτσας, όποιος το θυμάται να μου το πεί!

Ευχαριστώ

Θέλω Αργεντίνα ! Θέλω μπριζόλες :rolleyes: Κυριακή πάμε ρε μια βόλτα για καφεδάκι και καφέ. Έλα να σας δώ και λίγο και με την ευκαιρία να φάμε κιολας. Ορίστε ο JIMAKOS ψήθηκε. ;)

Πουστόνεο puck ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΑ :lol:;)

Έρως ... 0χ0α00αχαχ

Link to comment
Share on other sites

jeffgannonaolhomepage3xw.jpg

Ο Λοχίας του Γιώργου….. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

αυτός είναι ο αρχιλοχίας 0αχ0χα0αχ00αχ0χα0αχ0χα0

Καληνύχτα παιδιά. Πρέπει να ξυπνήσω νωρίς για να πάρω τον Συνταγματάρχη. ( έγινα οδηγός του ) B)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.