Jump to content
Symearg

Weekly Night Out @ Thessaloniki, 23/5/2013, Μονή Λαζαριστών, Ώρα 20:00

Recommended Posts

Αγαπητά μέλη και φίλοι του Hellenic VWClub,

 

την ερχόμενη Πέμπτη 23 Μαϊου 2013 στις 8:00 μ.μ. θα πραγματοποιηθεί η επόμενη συνάντησή μας,

στον πολυχώρο της Μονής Λαζαριστών στη Σταυρούπολη Θεσσαλονίκης στην οδό Κολοκοτρώνη 21 (Τ.Κ. 56430).

 

Η Μονή Λαζαριστών είναι ένας ιδιαίτερος χώρος που κοσμεί ιστορικά και πολιτιστικά την πόλη μας φιλοξενώντας ένα πλήθος εκδηλώσεων κάθε χρόνο. Περισσότερα στοιχεία για την ιστορία της Μονής στο http://www.monilazariston.gr/8C65B5F8.el.aspx .

 

Για τους φίλους οι οποίοι μένουν μακριά ή δεν γνωρίζουν το σημείο που βρίσκεται η Μονή Λαζαριστών θα μπορούν να έρθουν στο σημείο προσυνάντησης που είναι το parking του Carrefour της Ν. Ευκαρπίας στις 19:00 με ώρα αναχώρησης τις 19:30.

 

Όπως σε κάθε συνάντηση μας και για την καλύτερη οργάνωση της κράτησης τραπεζιών, δηλώστε τη συμμετοχή σας μαζί με τον αριθμό των ατόμων που θα σας συνοδεύουν με τη μορφή: όνομα μέλους + αριθμό ατόμων (π.χ. symearg+1).

 

Επίσης, για την αποφυγή καθυστερήσεων και για να μπορέσουμε να περιμένουμε κάποιο μέλος σε περίπτωση που αργήσει για κάποιο απρόβλεπτο λόγο, μαζί με τη συμμετοχή σας σημειώστε άν θα έρθετε στο σημείο προσυνάντησης ή θα πάτε κατευθείαν στη Μονή.

 

Νέα και παλαιά μέλη, είστε όλοι ευπρόσδεκτοι στην όμορφη παρέα μας για να συζητήσουμε ότι μας απασχολεί σε σχέση με την αυτοκίνηση, τα αγαπημένα μας VW αλλά και την καθημερινότητά μας.

Φέρτε μαζί το κέφι, το χαμόγελο και τις ιδέες σας για την ανάδειξη του club του οποίου αποτελούμε μέλη.

 

Υπενθυμίζω το νούμερο του τηλεφώνου που μπορείτε να επικοινωνείτε 6973507006 (Μάκης / symearg).

 

*** Μπορείτε να μας βρείτε στα πιο δημοφιλή κοινωνικά δίκτυα: ακολουθήστε μας στο icon-social_twitter.png | κάντε μας Like στο icon-social_facebook.png | δείτε μας στο icon-social_youtube.png
*** Υπενθυμίζουμε ότι τα VIP μέλη μπορείτε να αξιολογείτε τις συναντήσεις μας μέσω του ειδικού μενού που βρίσκεται δεξιά πάνω απο το αρχικό δημοσίευμα.

Εκ του Δ.Σ. του Hellenic VWClub. 

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Εγώ Μάκη θα είμαι εκεί.Θα πάω κατευθείαν στο χώρο της Μονής.Από πάρκινγκ???Έχεις κανονίσει κάτι???

Link to comment
Share on other sites

Ναι θα σας ενημερώσω. Περιμένω κατ αρχήν μια απάντηση για να τα στήσουμε μπροστά στο ξενοδοχείο για φωτογράφιση και μετά σε ένα χώρο που υπάρχει από πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Αν και καθημερινη, πιθανον να δωσουμε το παρων μας επειδη ενας φιλος εχει μια δουλεια απο το μεσημερι εκει...
Επειδη ομως θα ειμαστε με το EOS του θελουμε οπωσδηποτε φωτογραφια μπροστα απο το ξενοδοχειο ετσι οπως θα ειναι ανοιχτο και κλειστο παρκιγκ μετα... Αλλιως δεν ερχομαστε.. :p

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το πάρκινκ έχουμε και λέμε. Τα αυτοκίνητα θα τα στήσουμε στον πεζόδρομο πίσω από τη Μονή και θα τα φωτογραφήσουμε. Στη συνέχεια είτε θα τα αφήσουμε εκεί (θα έχω πάρει την σχετική άδεια) είτε θα τα κατεβάσουμε από τον πεζόδρομο και θα τα παρκάρουμε στο δρόμο που υπάρχει δίπλα και συνήθως είναι άδειος. Εναλλακτικά υπάρχει και το υπόγειο πάρκινκ του ξενοδοχείου. Εκεί χρεώνουν 3€ για τις 3 πρώτες ώρες ωστόσο περιμένω απάντηση μήπως μας κάνουν καλύτερη τιμή ή ακόμη και δωρεάν.

Link to comment
Share on other sites

Μάκη εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω.Είναι νωρίς.Σχολάω στις 9 αλλά ίσως έρθω μετά.!

Link to comment
Share on other sites

Μάκη εγώ δυστυχώς δεν θα μπορέσω να έρθω.Είναι νωρίς.Σχολάω στις 9 αλλά ίσως έρθω μετά.!

Εννοείται ! Έλα όποτε τελειώσεις.

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν θα μπορέσω αν και θα το ήθελα πολύ !  οικογενειακές καλές υποχρεώσεις !

την επόμενη φορά !

οι άλλοι της θεσσαλονίκης και των γύρω περιοχών που είναι ??   ΕΕΕΕιιιιιι   hellooooo !!!

:hi: 

Link to comment
Share on other sites

εγώ δεν θα μπορέσω αν και θα το ήθελα πολύ ! οικογενειακές καλές υποχρεώσεις !

την επόμενη φορά !

οι άλλοι της θεσσαλονίκης και των γύρω περιοχών που είναι ?? ΕΕΕΕιιιιιι hellooooo !!!

:hi:

Εδώ είμαι κανόνισα με Μάκη! Μου είπε και ο Βασίλης θα είμαι στα carefour!

Link to comment
Share on other sites

θα  ειμαι και γω εκει. απλα επρεπε να κανονισω κατι δουλειες για να το σιγουρεψω

Link to comment
Share on other sites

Guest πανος-gti

καλησπερα σε ολους θα ηθελα παρα πολυ να παραβρεθω κ τη πεμπτη κ στο tuning show αλλα δυστυχως τα εφερε ετσι η τυχη ωστε το οχημα μου να βρισκεται στον doctor (λαμαρινας) μετα απο απροσεξια μου.... :bad::diablo:

καλα να περαστε οσοι βρεθειτε κ στις δυο συγκεντρωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εσυ να εισαι καλα Πανο... Αυτα γινονται! Μιλαμε αν ειναι και κανονιζουμε μελλοντικα ;)

Link to comment
Share on other sites

Συνοψίζοντας :

  • όσοι έρθετε στο σημείο προσυνάντησης να είστε εκεί στις 19:00 με ώρα αναχώρησης τις 19:30. Άν κάποιος αργήσει να επικοινωνήσει εγκαίρως στο 6973507006 (Μάκης) για να τον κατευθύνουμε ώστε να μας βρει
  • όσοι έρθετε κατευθείαν στη Μονή Λαζαριστών στις 20:00 θα στήσουμε τα αυτοκίνητα για την αναμνηστική φωτογράφηση
  • και μετά καφεδάκι, ποτάκι ή μπυρίτσα στη βεράντα της Μονής.

Καλά να περάσουμε!

Link to comment
Share on other sites

post-21003-0-97662300-1369294808_thumb.j

 

Η φωτογράφηση θα γίνει στον πεζόδρομο (οδός Αλκιβιάδου) πίσω από τη Μονή. Κατευθυνόμαστε γύρω από το κτήριο της Μονής σύμφωνα με το χάρτη (κλικ επάνω στη φωτό για μεγέθυνση).

Link to comment
Share on other sites

OK Batman σε περιμένουμε!



δυστυχως μου ετυχε κατι και δεν θα μπορεσω να ερθω τελικα

Εντάξει φίλε, την επόμενη φορά.

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμη όμορφη συνάντηση έφτασε στο τέλος. Τα Passat πήραν κεφάλι σήμερα σε όλα τα επίπεδα. Και σε αριθμό και σε ιπποδυναμεις. Οι 17αρες και 18αρες (ζάντες) πήγαν σύννεφο. Το σημαντικό πάντως ήταν οτι είχαμε ποικιλία: είχαμε Polo (το πιο φασαριοζικο από όλα), Golf Mk4, Mk5, Mk6, EOS και φυσικά Passat. Καλό δρόμο στα παιδιά εκτός Θεσσαλονίκης που τίμησαν το club με την παρουσία τους.

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το Σαββατοκύριακο στο Tuning Show όπου διάφορα δρώμενα θα μας εκπλήξουν ευχάριστα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά να περάσετε καρντάσια.....Σας στέλνουμε αντιπροσωπεία του Δ.Σ. πάνω

Link to comment
Share on other sites

Μια ακόμη όμορφη συνάντηση έφτασε στο τέλος. Τα Passat πήραν κεφάλι σήμερα σε όλα τα επίπεδα. Και σε αριθμό και σε ιπποδυναμεις. Οι 17αρες και 18αρες (ζάντες) πήγαν σύννεφο. Το σημαντικό πάντως ήταν οτι είχαμε ποικιλία: είχαμε Polo (το πιο φασαριοζικο από όλα), Golf Mk4, Mk5, Mk6, EOS και φυσικά Passat. Καλό δρόμο στα παιδιά εκτός Θεσσαλονίκης που τίμησαν το club με την παρουσία τους.

Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το Σαββατοκύριακο στο Tuning Show όπου διάφορα δρώμενα θα μας εκπλήξουν ευχάριστα.

Φωτό θέλουμε Μάκη.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήθηκε άλμπουμ για τις φωτογραφίες της συνάντησης! Θα το βρείτε κάνοντας κλικ εδώ!

Είμαστε εν αναμονή... για να γνωρίσουμε εσάς και τα δικά σας VW!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.