Jump to content
doggy

Χρόνια Πολλά!

Recommended Posts

Καλά εντάξει δεν παίζεστε :laugh:. Ευχαριστώ πολύ , να ‘στε καλά και εσείς ότι επιθυμείται. Υγεία πάνω απ’ όλα και να περνάτε πάντα καλά.

Υ.Γ. Όποιος ανέβει Κοζάνη θα κεραστεί. :drinks:

Link to comment
Share on other sites

να ευχηθουμε τα χρονια μας πολλα στον svoura !παναγιωτη πολυχρονος να σε παντα ευτηχισμενος

και πανω απ ολα υγειης!και μην εξαφανιζεσαι χρωστας κερασμα!

και παλι χρονια σου πολλα

Link to comment
Share on other sites

Παναγιωτάκη πολύχρονος!!!!

Link to comment
Share on other sites

να ευχηθουμε τα χρονια μας πολλα στον svoura !παναγιωτη πολυχρονος να σε παντα ευτηχισμενος

και πανω απ ολα υγειης!και μην εξαφανιζεσαι χρωστας κερασμα!

και παλι χρονια σου πολλα

χρονια πολλα πολυχρονοι

Παναγιωτάκη πολύχρονος!!!!

Ευχαριστω για τις ευχες σας!!!! Να 'στε παντα καλα και καλες γιορτες να εχετε!!!! :xmas: :xmas: :xmas:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Αρχικα να ευχηθουμε χρονια πολλα στην ελευθερια......να σε χαιρομαστε κοριτσακι μου οτι επιθυμεις να εισαι παντα καλα να βασανιζεις το Γιαννη......

επισης να μας ζησει το καινουριο μελος....Αννα Χρήστο να σας ζησει ο μπεμπης να χαιρεσται τα παιδακια σας .....

Link to comment
Share on other sites

Χρονια σου πολλα φιλε μου TURBOMAKI..!!! Πολυχρονος!!Να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις αγορινα μπροστα σου να τα βρεις..!!!

Να εισαι γερος παντα με υγεια και χαιρεσαι την golfαρα σου παντα...!!! :thumbsup2::sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια σου πολλα φιλε μου TURBOMAKI..!!! Πολυχρονος!!Να τα εκατοστησεις και οτι επιθυμεις αγορινα μπροστα σου να τα βρεις..!!!

Να εισαι γερος παντα με υγεια και χαιρεσαι την golfαρα σου παντα...!!! :thumbsup2::sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Να είσαι καλά αγορίνα

Και εσύ ότι επιθυμείς,υγεία πάνω από όλα και άλογα εννοείται όσα θέλεις με το τουμπανάκι σου :shifty:

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα ρε θηριο! Στα λεω κι απο δω.. Να σε χαιρομαστε κι οτι επιθυμεις....Με το καλο να ολοκληρωσεις το project σου και να το χαρεις!

Link to comment
Share on other sites

Xρονια πολλα ρε θηριο! Στα λεω κι απο δω.. Να σε χαιρομαστε κι οτι επιθυμεις....Με το καλο να ολοκληρωσεις το project σου και να το χαρεις!

Να είσαι καλά αδερφέ και εσύ με το δικό σου να δώσεις πονο και σε άλλα tsi 8) που να προχωρήσεις και άλλο το δικό project τι έχει να γίνει :hairy:

Οταν ανέβω κέρασμα :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Να είσαι καλά αδερφέ και εσύ με το δικό σου να δώσεις πονο και σε άλλα tsi 8)που να προχωρήσεις και άλλο το δικό project τι έχει να γίνει :hairy:

Οταν ανέβω κέρασμα :drinks:

Mπααα θα το πουλησω κ θα παρω ΚΙΑ.... Σιχαθηκα τα vw, ολο προβληματα εδω κ 180.000χλμ που το εχω!

Οταν ερθεις μη ξεχασεις κατι........ ;)

Link to comment
Share on other sites

Mπααα θα το πουλησω κ θα παρω ΚΙΑ.... Σιχαθηκα τα vw, ολο προβληματα εδω κ 180.000χλμ που το εχω!

Οταν ερθεις μη ξεχασεις κατι........ ;)

Ξεχνιούνται αυτά??? 8)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά!!!Καλή Χρονιά!!!

Επίσης Χρόνια Πολλά Βασίλη(Billgr4)!!!

Να χέρεσαι την ονομαστική σου εορτή!!! :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Χρονια Πολλα και Καλη Χρονια σε ολους..!!!Χρονια πολλα Billgr4 φιλε μου πολυχρονος και οτι επιθυμεις...!!!υγεια χαρα και να εισαι παντα γερος σου ευχομαι..!!! :drinks::sorcerer: :sorcerer: :sorcerer:

Link to comment
Share on other sites

Nα 'στε καλα παιδια... Κι εσεις οτι επιθυμειτε!! Υγεια πανω απο ολα κι ευτυχια... Πολλα κι ασφαλη χιλιομετρα!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά και από δω για τα χθεσινά γενέθλια του 1 και μοναδικού, του αειθαλή πλέον 35άρη, του ακούραστου και πάντα πρόθυμου κοσμά ή αλλιώς Λευ koyliss....

Γέροοοοοοοοοο......να τα εκατοστήσεις!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Γιαννηη(giannis tiniakos) χρονια σου πολλα αγορινα... Να σε χαιρομαστε κ να σε χαιρονται... Παντα υγιης κ να απολαμβανεις την Golfara σου!

Επισης χρονια πολλα σε οσους κι οσες γιορταζουν σημερα!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου να εισαι καλα..!!! Και εσυ να εισαι γερος παντα σου ευχομαι..!!!χρονια πολλα σε ολους τους Συνονοματους και συνονοματες..!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοσμα χρονια πολλα να τα ελατοστησεις....

Φανη χρονια πολλα φιλεεεεεε........(παρε με σε παρακαλω τηλεφωνο να σου πω...δεν εχω ουτε για αναπαντηση :crazy: )

γιαννη Χρονια πολλααααααααα......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.