Jump to content
Ursus

Golf 7 1.4 Tsi 150Ps & 1.6 Tdi Exclusive - Υποψήφιος Αγοραστής

Recommended Posts

Χρησταρα λες να χω ιδεα πως μπαινει ή βγαινει;;; :p

Στη τελικη αν θελουν να το βαλουν, να μου κανουν καμια εξτρα εκοτωση ή δωρο, ο τζαμπας πεθανε :p

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια να θεσω και κατι αλλο

Τα αμαξια σας στην πινακιδα εχουν την επωνυμια της αντιπροσωπειας;

Το χω δει σε πολλα αυτοκινητα διαφορων εταιρειων και σε vw απ οπου θα παρω εγω

Ομως εμενα μ εκνευριζει το να μπαινει καταχραστικα και να γινεται τζαμπα διαφημιση χωρις καν να σε ρωτανε.

Θελω λοιπον να πω να μη βαλουν τιποτα στο αμαξι

Τα δικα σας εχουν;

 

 

Συμφωνω απολυτα.

Προσωπικα δεν ηθελα να τρυπησω την πινακιδα γιαυτο και αφησα να το βαλουν.. Ομως εχω σκοπο να το βγαλω.  Αλλη λυση ειναι αν δεν θες να  βγαλεις το μαυρο παλστικο πλαισιο, να βαψεις το κατω μερος με μαυρο ματ χρωμα οπως επισης και να βαλεις ασετον και να το τριψεις. Την μπροστινη πινακιδα την εβαλα με διπλης οψης στο εργοστασιακο μαυρο πλαισιο με διπλης οψης..

Edited by pettros
Link to comment
Share on other sites

Χρησταρα λες να χω ιδεα πως μπαινει ή βγαινει;;; :p

Στη τελικη αν θελουν να το βαλουν, να μου κανουν καμια εξτρα εκοτωση ή δωρο, ο τζαμπας πεθανε :p

Sent from my iPad using Tapatalk

Θα το φτιαξουμε μαζι μην ανχωνεσαι :D

Link to comment
Share on other sites

Εμενα αν δε το βαλουν θα φαινεται καποιο κενο εκει ή θα ναι σα τις κλασσικες τις παλιες που δεν εχει τιποτα;

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με πηρανε απ την αντιπροσωπεια μολις. Αρχες δεκεμβρη θα ναι στο τελωνειο, το πολυ μεχρι τα μεσα θα το εχουμε. Ολεεεεεε

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ο πατερας μου θελει να το παρουμε γιατι θα χει αδεια τοτε, να το χαρει κι αυτος. Αφου απο τωρα ξερει τι διαδρομες θελει να κανει :p

Εν τω μεταξυ 14 εχω γενεθλια, εκει γυρω θα ναι το καλυτερο δωρο στα 25 χρονια που ζω :)

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αστο να το παρεις με το νεο ετος να μην πληρωσεις διπλα τελη κυκλοφοριας αδικα για μολις μισο μηνα :)

 

Εννοειται αυτο.. Αν και προς το παρον τα τελη ειναι 98 ευρω.. Οποτε αν δεν αντεχεις....

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο το κερδος των τελων κυκλοφοριας, αν το παρεις τη νεα χρονια θα γραφει η αδεια 2016, κερδιζεις χρονια δηλαδη. σε περιπτωση που καποια στιγμη θα θελεις να το πουλησεις

Link to comment
Share on other sites

εκτος απο το κερδος των τελων κυκλοφοριας, αν το παρεις τη νεα χρονια θα γραφει η αδεια 2016, κερδιζεις χρονια δηλαδη. σε περιπτωση που καποια στιγμη θα θελεις να το πουλησεις

 

Αδεια Ιανουάριος 2016 με άδεια Δεκέμβριος 2015, βοηθάει σε περίπτωση πώλησης σε εντελώς ανίδεους, αφού και τα δύο θα είναι πανομοιότυπα μοντέλα προδιαγραφών 2016, αυτό μετράει.

Link to comment
Share on other sites

εχεις δικιο φιλε μου

αυτο να πεις εσυ αν ποτε αποφασισεις να πουλησεις το αμαξι σου, και πιο πολυ σε εμπορο

Link to comment
Share on other sites

Αυτη τη βδομαδα καπου στη Γερμανια το γκολφακι μου αρχιζει και παιρνει σαρκα και οστα...

Οπου βλεπω καινουριο γκολφ στο δρομο καθομαι και το κοιταω. Παιζουν πολλα tdi και r line. Δεν εχω δει κανενα σα το δικο μου, μονο παρατηρησα ενα μεσα που ηταν το ταμπλο σε piano black και ειχε τη μεγαλη οθονη.

Απο χρωματα παιζει παρα πολυ το ασπρο και το ανοιχτοχρωμο μπλε.

Εχω οδηγησει καποιες φορες μεσα σ αυτο το διαστημα tsi 5ρι ( 5ρι πρεπει να ναι) που δεν εχει τοσα αλογα οσο το δικο μου και παει σφαιρα. Οποτε ποσο μαλλον με τα 150 αλογα η διαφορα με το κλιο θα ναι χαωδης

Επισης βρηκα παρκινγκ ακριβως απεναντι απο το σπιτι μου. Αυτος που το νοικιαζε τ αφησε, πηρα αμεσως τηλ τον ιδιοκτητη και μου πε σε λιγες μερες θα ναι διαθεσιμο. Μαλιστα εχει δυο θεσεις, και το δινει 100€/μηνα.

Οποτε το αμαξι δε θα ναι χυμα στο δρομο :D

Sent from my iPad using Tapatalk

Edited by Ursus
Link to comment
Share on other sites

Βαση προγραμματος αρχες δεκεμβρη μπαινει τελωνειο και το πολυ μεχρι τα μεσα μου ειπαν θα ναι εδω.

Αν βεβαια δε γινει κανα απροοπτο, ελπιζω να κυλησουν ολα ομαλα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Με ενημέρωσαν οτί το polo που παράγγειλα με ίδιες μέρες με εσένα, θα είναι στην διάθεση μου μέχρι τις 15 του μηνός. Μήπως πρέπει να τους ξαναπάρεις τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Βαση προγραμματος αρχες δεκεμβρη μπαινει τελωνειο και το πολυ μεχρι τα μεσα μου ειπαν θα ναι εδω.

Αν βεβαια δε γινει κανα απροοπτο, ελπιζω να κυλησουν ολα ομαλα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Με διαφορα στην ημερομηνια παραγγελιας μια βδομαδα αργοτερα απο εσενα, μου εχουν δωσει την ιδια βδομαδα παραγωγης με το δικο σου, καθως και παραλαβης..

Link to comment
Share on other sites

εγώ μιλάω για 1~2 μέρες την έκανα πιο νωρίς και μου είπανε μέχρι της 10 με 15 του μηνός.

Link to comment
Share on other sites

Sakplat με το καλο και το δικο σου!

Ozzy ε αλλο αμαξι το καθενα. Εμενα εξαρχης δεκεμβρη μου χαν πει . Με το καλο η παραλαβη !

Sent from my iPad using Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ότι ακριβως σου είπαν μου είπαν, σε κάθε επικοινωνία. την παρασκευή όμως που πήγα για να τους δώσω τα γνήσια για τις πινακίδες μου το ξεφούρνισε. ένα τηλέφωνο δεν θα ήταν κακό (ελάτε την επόμενη εβδομάδα να το πάρετε).

Link to comment
Share on other sites

Βαση προγραμματος αρχες δεκεμβρη μπαινει τελωνειο και το πολυ μεχρι τα μεσα μου ειπαν θα ναι εδω.

Αν βεβαια δε γινει κανα απροοπτο, ελπιζω να κυλησουν ολα ομαλα

Sent from my iPhone using Tapatalk

Εμένα μου είχαν πει θα ότι θα έρθει στο τελωνείο τέλη Μαρτίου και θα το πάρω μέσα στον Απρίλιο μέχρι της 15 το πολύ, τελικά το πήρα 14 Μαΐου.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το καλό να έρθει, για ενημέρωση έδωσα προκαταβολή μέσα Ιουλίου ( Καρεντα ) Golf 7, TDI Dsg R Line, ηλιοροφή, Πακέτο Comfort, κτλ και την προηγούμενη βδομάδα μου είπαν για μέσα με τέλη Δεκεμβρίου.

Επόμενος θα είναι πολύ καλό αν ισχύει τελικά η ημερομηνία που σου είπαν.

Link to comment
Share on other sites

30 του μηνα μπαινει τελωνειοοο 5 αντε μεχρι τις 10/12 λογικα θα ναι ετοιμο!!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Άντε με το καλό να το δεχτείς !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.