Jump to content
thodoris_polo

Αγορα 1.0 Tsi(110) Ή 1,4 Tdi (90)

Recommended Posts

ας ελπισω να βγει αξιοπιστους ο 1,0 με τα 140 γιατι πιστευω οτι ειναι ηδη πιεσμενος. επισεις το 5αρι κιβωτιο με ξενερωνη ,πληροφοριακα 

Ο 1000αρης ειναι πολυβραβευμενος και πολλα χρονια στην αγορα. Δεν εχει ακουστει τιποτα το ιδιαιτερο για βλαβες. Το αμαξι εχει σπορ χαρακτηρα οποτε ισως γι αυτο και το 5αρι. Εξαρταται βεβαια και ποσο μακρυα ειναι η κλιμακωση. Σε ενα ταξιδι πλεον την θες την 6η για να πηγαινεις χαλαρα, να μη καις και να εισαι ησυχος.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 hours ago , George Pablo Garcia said:

παίζει καμιά φωτό;;;;

fiesta st line magnetic grey 5d , googlαρετο, δεν το εχω παρει ακομα στα χερια μου,

 

15 hours ago , sirdimitris said:

130 αλογα 400€ αλλα αρπαχτηκα σημερα εγινε μαχη στο fb γιατι ζητησα αλλαγη file απο 95οκτανια σε 97 και ζηταγαν 20€! για το συνεργειο που θα πατησει ενα κουμπι στο λαπτοπ..και μετα απ ολα αυτα η cargate το γυρισε στο ειρωνικο κ οτι δεν γινεται κατι. 

Στο δικο μου κανει 8,2" τα 0-100 ενω εσενα που το δινει 140 αλογα το ειχα δει κανει παραπανω!

Αν εισαι απο Αθηνα θελω να τα τρεξουμε καποτε!!

 

μια χαρα τιμουλα σου εδωσε, το δικο μου με τα 140 ειναι οτι εχει μεγαλες σχεσεις, γιαυτο, η ford λεει 8,9 αλλα υπολογιζω στο 8,5 , σιγα την διαφορα, αλλα και γω με ενα προγραμμα υποσχεται για 160 μονο stage 1.

Κατσε να το στρωσω καμια 15,000 χιλιομετρα και μετα σου κανω και αναβαση πεντελης , να δουμε πως τα πανε με τις ροπες τους :p

Link to comment
Share on other sites

Από ό,τι ακούγεται και γράφεται πλέον δικαιώνεσαι για αυτό που έλεγες για τα diesel.

Δεν δικαιωνεται λογω μιας αποφασης ενος δημαρχου
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.