Jump to content
doggy

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλονίκη

Recommended Posts

zuguvujy.jpgqa2uvu4u.jpgepuvuqad.jpgazu3yba7.jpg

Στάλθηκε από το GT-I9505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ off topic...ΕΕΕΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ tuning show???

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει πάρει κάτι τ αυτι μου σχετικά.

Οφ τόπικ ερώτηση για σένα μιας και στο πρόσφατο παρελθόν είχες εκφράσει έκδηλα το ενδιαφέρον σου για την συγκεκριμένη θέση,

θέλεις να μπεις moderator συναντήσεων ;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ακομα στο ψαξιμο ειμαστε??γιατι δν εκδηλωνει κανεις ενδιαφερον??δν ξερω θελει σκεψη αυτο...λοιπον εγω λεω να το δουμε παντως για το show θα παω το σαββατο...

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω την εντυπωση πως καθε πεμπτη κατα τις 9:30 οποιος θελει παει στο carrefur μακεδονια...δν ισχυει πλεον αυτο?

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιουλι δν σε ξερω αλλα ειμαι σιγουρος οτι κανεις για μοντ.. Το χεις ρε παιδι μου!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω για την εμπιστοσυνη που δειχνεις στο προσωπο μου χωρις να με ξερεις αλλα φοβαμαι πως εχει τελειωσει αυτο για μενα πλεον....

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάτι οργανωμένο δεν υπάρχει. Όποιος θέλει κάνει οτι θέλει και συνενοείται μεσω κιν κλπ.

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει να αναλάβει την θέση του Συντονιστή Συναντήσεων για την περιοχή της Θεσσαλονίκης ας διαβάσει λίγο το παρακάτω θέμα και ας επικοινωνήσει με το Διοικητικό Συμβούλιο για το θέμα αυτό στο info @ vwclub.gr ή στο καθημερινά 17:30 - 19:30.

 

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=55599

:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όποιος θέλει να αναλάβει την θέση του Συντονιστή Συναντήσεων για την περιοχή της Θεσσαλονίκης ας διαβάσει λίγο το παρακάτω θέμα και ας επικοινωνήσει με το Διοικητικό Συμβούλιο για το θέμα αυτό στο info @ vwclub.gr ή στο καθημερινά 17:30 - 19:30.

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?showtopic=55599

:)

Μα δεν υπάρχει ήδη;

Sent from my Nokia 3310

Link to comment
Share on other sites

Σάββατο θα πάμε για κανένα καφέ ;;;; :p

Sent from my Nokia 3310

Είμαι μέσα!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μα δεν υπάρχει ήδη;

Sent from my Nokia 3310

Οχι , ο Μακης αποχωρησε για προσωπικους και επαγγελματικους λογους...

Link to comment
Share on other sites

Έλα να μαζευτούμε να πούμε και κανέναν mod να γίνει κάτι επίσημα! :)

Sent from my Nokia 3310

Περιμενω να με ενημερωσετε !!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ...ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ off topic...ΕΕΕΕ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΟ tuning show???

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

εννοια σου για το tunnning show ειχα ενημερωσει και το μακη (πολυ πριν παραιτηθει) και τον doggy μηνες πριν κανεις δεν εκδηλωσε ενδιαφερον να κανουμε κατι οργανωμενο....

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο εισαι λαθοςφιλε μου.

Υπαρχει εδω κ πολυ καιρο ανακοινωση για να παραστουμε ομως κανενα μελος δεν εξεφρασε επιθυμια.

Μελη του Δσ ειχαν κανονησει να ταξιδεψουν απο αθηνα για το συγκεκριμενο γεγονος ομως νεκρικη σιγη επικρατησε.

Στάλθηκε από το GT-S6500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτο εισαι λαθοςφιλε μου.

Υπαρχει εδω κ πολυ καιρο ανακοινωση για να παραστουμε ομως κανενα μελος δεν εξεφρασε επιθυμια.

Μελη του Δσ ειχαν κανονησει να ταξιδεψουν απο αθηνα για το συγκεκριμενο γεγονος ομως νεκρικη σιγη επικρατησε.

Στάλθηκε από το GT-S6500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

δεν ειδα ανακοινωση τοτε λαθος μου ζητω συγνωμη

Link to comment
Share on other sites

Σορρυ εαν δν εγινα κατανοητη....θεωρουσα δεδομενο οτι καποιο αυτοκινητο θα υπαρχει απο το club μας και ειπα αν θα παμε παρεα ολοι μαζι να δουμε κ τα υπολοιπα club....

Στάλθηκε από το GT-I8260 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και θέλουμε να δούμε την Θεσσαλονίκη να είναι οργανωμένη, ποιος από εσάς θέλει να αναλάβει αυτό το έργο; :)

Ας επικοινωνήσει μαζί μας!

Link to comment
Share on other sites

Θα έμπαινα εγώ αλλά τον Ιούλιο θα ανοίξω γηραδικο και θα με πάει εμπλοκή τα απογεύματα.

Πάντως αύριο θα είμαι Θεσσαλονίκη παιδιά όποιος έχει όρεξη καφεδάκι στο cosmos...

Να μαζευτούμε μερικοί.

Link to comment
Share on other sites

Θα έμπαινα εγώ αλλά τον Ιούλιο θα ανοίξω γηραδικο και θα με πάει εμπλοκή τα απογεύματα.

Πάντως αύριο θα είμαι Θεσσαλονίκη παιδιά όποιος έχει όρεξη καφεδάκι στο cosmos...

Να μαζευτούμε μερικοί.

Άμα το γυράδικο είναι καλό θα σου κάνουμε την τιμή. Θεσ/νίκη το ανοίγεις ?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.