Jump to content
Polakias

Bodykits για Polo 9N

Recommended Posts

Ναι αυτο το πολακι είναι πολυ καλο. Του εχω μιλησει και εγω και το παιδι ψάχνεται συνέχεια, προσφατα μάλιστα εκανε 2-3 αναβαθμισεις. Stoila είδες τα οργανακια που εβαλε? σαν αυτα που λεγαμε...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Αυτή είναι η πρώτη σκάλα ρε!

1η σκαλα?αφου απο οτι ειδα ειναι στους μεγαλους θολους που σημαινει οτι ειναι τα φωτα πορειας,εχει χωρισει σε περισοτερες απο μια σκαλες τα μεσαια φωτα?

Link to comment
Share on other sites

Μεσαία σκάλα είναι. Πού λες να τα έβαζε τα angel's, στο μικρό κυκλάκι? Της FK πού νομίζεις ότι τα έχει?

Στην μικρή (1η σκάλα) δεν βάζουν angel eyes? Νομίζω οτι τα βαζουν και ατην η και στην 2η σκάλα. Κάνω λάθος?

Link to comment
Share on other sites

Στην μικρή (1η σκάλα) δεν βάζουν angel eyes? Νομίζω οτι τα βαζουν και ατην η και στην 2η σκάλα. Κάνω λάθος?

Δεν κάνεις λάθος Σπύρο και στις 2 σκάλες ανάβουν τα angel eyes.

Link to comment
Share on other sites

Τιμη 199 €

Περιλαμβανει το κομματι αβαφο, σιτες υλικα και κολλες στηριξης. Εχει εγκριση TUV και δινει και δυνατοτητα επιστροφης 14 ημερων αν δεν σου αρεσει...

csr4rm.jpg

CSR Automotive

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

πηγα στο σιτε αλλα δε βρηκα για πολο τιποτα,παντως τρελε με πορωσες με αυτο το κομματι!λεει πολυ ασχημα!κ σχετικα φθηνα

μονο μπροστα εχει ?

Link to comment
Share on other sites

MONO GIA MPROSTA EXEI KAI PLAGIA  GIA POLO 9N

Πολύ ωραίο αλλά δεν λέει να βάλεις μπρόστα και στα πλάγια και να μην βάλεις πίσω. thumbsdown.gifthumbsdown.gif Αν είναι η θα τα βάλεις όλα γύρω - γύρω ή δεν θα βάλεις τίποτα. Αυτή είναι η γνώμη μου.

Link to comment
Share on other sites

πηγα στο σιτε αλλα δε βρηκα για πολο τιποτα,παντως τρελε με πορωσες με αυτο το κομματι!λεει πολυ ασχημα!κ σχετικα φθηνα

μονο μπροστα εχει ?

Μπες στην σελιδα τους και επελεξε Shop θα σου ανοιξει νεο παραθυρο και εκει επελεξε VW.

Σπυρο δεν ειναι απαραιτητο ομως να βαλεις και ολα τα κομματια απο εναν βελτιωτη, μπορεις να βαλεις το μπροστινο της CSR και πισω κατι αλλο...

Link to comment
Share on other sites

Μπες στην σελιδα τους και επελεξε Shop θα σου ανοιξει νεο παραθυρο και εκει επελεξε VW.

Σπυρο δεν ειναι απαραιτητο ομως να βαλεις και ολα τα κομματια απο εναν βελτιωτη, μπορεις να βαλεις το μπροστινο της CSR και πισω κατι αλλο...

Δεν διαφωνώ μαζί σου αλλά πιστεύω οτι δένει πιο καλά αν τα βάλεις όλα μαζί σε έναν βελτιωτή.

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Χμ... Look RS, καλό! Τον έχω ξαναδεί και ήθελα να ποστάρω αλλά με προλάβατε. Δεν σας προβληματίζει που ένας ολόκληρος προφυλακτήρας έχει μόνο 200 ευρώπουλα?

Link to comment
Share on other sites

Προτέινω καποιος mod να ενώσει ολα τα ποστς απο τα διαφορα body kits σε ενα thread, που θα τα εχει ολα μαζι! Ετσι στο πρωτο ποστ 8α εχει photo για ενα body kit, στο δευτερο για αλλο κτλ, να ειναι μαζεμένα :)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian
Χμ... Look RS, καλό! Τον έχω ξαναδεί και ήθελα να ποστάρω αλλά με προλάβατε. Δεν σας προβληματίζει που ένας ολόκληρος προφυλακτήρας έχει μόνο 200 ευρώπουλα?

ε σιγα ειναι λιγο φτηνοτερα ,βαλε οτι ειναι κ αβαφτος κ παραγεται απο αυτους

κανονικα θα ειχε γυρω στα 300

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

αρκετα ομορφο με μονο αρνητικο οτι το μεγεθος του πλαστικου απο κατω απ τη μασκα μεχρι τη κατω σιτα ειναι πολυ μεγαλο

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.