Jump to content
scorpione

ΜΠΑΡΕΣ ΘΟΛΩΝ

Recommended Posts

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΜΠΑΡΕΣ ΘΟΛΩΝ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΩΝ ΣΤΡΕΒΛΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΣΑΣΙ ΚΑΙ ΤΩΝ ΘΟΡΥΒΩΝ (ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΤΙΣ ΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙΣ ΠΧ). ΤΙ ΓΝΩΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ?

Link to comment
Share on other sites

και δε τις βαζεις; βαλε και μια μπαρα ψαλιδιων με την ευκαιρια...και μια παχυτερη αντιστρεπτικη και και και και....

Edited by NforN_xronis
Link to comment
Share on other sites

ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΝΑ ΒΑΛΩ ΕΜΠΡΟΣ ΠΙΣΩ ΜΠΑΡΕΣ ΘΟΛΩΝ ΓΙΑ ΕΝΙΣΧΥΣΗ ΚΑΙ ΜΕΙΩΣΗ ΤΩΝ ΣΤΡΕΒΛΩΣΕΩΝ ΤΟΥ ΣΑΣΙ ΚΑΙ ΤΩΝ ΘΟΡΥΒΩΝ (ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΠΕΖΟΔΡΟΜΙΟ ΚΑΙ ΑΚΟΥΣ ΤΙΣ ΣΤΡΕΒΛΩΣΕΙΣ ΠΧ). ΤΙ ΓΝΩΜΕΣ ΠΑΙΖΟΥΝ?

Βαλε!!

Ειναι μια απο τις καλυτερες κινησεις.

Θα δεις τρελη διαφορα.

Έχει βάλει κανείς σε 5άρι;

Αποτι εχω ακουσει και διαβασει μεχρι στιγμης,στο 5αρι δεν πρεπει να υπαρχουν ακομα.

Δεν ξερω βεβαια τι παιζει με χειροποιητες.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...βρε παιδια δεν κανουμε μια γκρουπ αγορα.εγω ψαχνω ελλαδα για πισω μπαρα αλλα μου λενε οτι δεν κυκλοφορουν για γκολφ 4.αν γινει καμια παραγγελια ειμαι μεσα με τα μπουνια.για πισω και μπαρα ψαλλιδιων....περιμενω νεα tongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς σε 5άρι;

οχι, γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει...Απλα εχει ανοιξει απο οσο ξερω στην Σπαρκο κωδικος...Τιποτα αλλο...Μιλαμε για ετοιμη...Αν θες, και εχεις ορεξη, πας και κανεις χειροποιητη. Αν ημοην Αθηνα το σκεφτομουν για Hercules...

Αλλα μαλλον θα κανω υπομονη...

Link to comment
Share on other sites

οχι, γιατι πολυ απλα δεν υπαρχει...Απλα εχει ανοιξει απο οσο ξερω στην Σπαρκο κωδικος...Τιποτα αλλο...Μιλαμε για ετοιμη...Αν θες, και εχεις ορεξη, πας και κανεις χειροποιητη. Αν ημοην Αθηνα το σκεφτομουν για Hercules...

Αλλα μαλλον θα κανω υπομονη...

Υπομονή Γιατρέ γιατί σύντομα θα τα χρειαστείς αυτά τα λεφτάκια.......

:):blink::(;)

Link to comment
Share on other sites

Mπα ρε συ...δεν ξαναριχνω λεφτα στο αμαξι...τρυπιος κουμπαρας μαν...δεν αξιζει...Απλα να με πηγαινει απο το Α στο Β χωρις να καιει...με ασφαλεια...

Λοιπον πισω στο θεμα μας...Μπαρα θολων ναι, απλα λιγο με τις ασφαλιστικες ψαχτειτε...Αν θελετε αναλυω τι εννοω, νομιζω ομως ειναι γνωστο τοις πασι...

Link to comment
Share on other sites

Guest stel-th

οταν εβαλα μπαρες στο golfaki μου εμαθα να οδηγω παλι το αμαξι μου

απλα τελειο

πολυ πιο δεμενο πριν ηταν σαν χαρτοκουτο σε σχεση με το μετα

Link to comment
Share on other sites

Πιστευω να γνωριζετε οτι αν χτυπα ξυλο τρακαρετε κανενα φτερο ή θολο απο την μια μερια αμεσως αρπαζει και η αλλη!Γι΄αυτο προσοχη!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα...βρε παιδια δεν κανουμε μια γκρουπ αγορα.εγω ψαχνω ελλαδα για πισω μπαρα αλλα μου λενε οτι δεν κυκλοφορουν για γκολφ 4.αν γινει καμια παραγγελια ειμαι μεσα με τα μπουνια.για πισω και μπαρα ψαλλιδιων....περιμενω νεα tongue.giftongue.gif

To Golf IV pernei tin bara tholon tou S3 kai koumponei kouti. 80Euroa apo tin antiprosopia + 6 Euros oi bides pou einai set.

Λοιπον πισω στο θεμα μας...Μπαρα θολων ναι, απλα λιγο με τις ασφαλιστικες ψαχτειτε...Αν θελετε αναλυω τι εννοω, νομιζω ομως ειναι γνωστο τοις πασι...

Gia kane mia analisoula minion giati ego pou to psaxno akouo diafora!

Link to comment
Share on other sites

To θεμα με την μπαρα οπως πολλοι θα ξερουνε, ειναι οτι αν δεν ειναι σπαστη, και διαιρουμενη, σε περιπτωση πλευρικης συγκρουσης, τοτε στρεβλωνεται ολο το σασι και θελει καλιμπρα. Αν η ασφαλσιτικη δει κατι τετοιο, νιπτει τας χειρας της, πολυ απλα και ωραια. Δεν το επιτρεπει.

Τωρα αν ειναι σπαστη, θα πρεπει να εχει γινει η συγκρουση με καποια χιλιομετρα ωστε να σπασει...Αν δεν σπασει, τοτε παλι θα στραβωσει...

Εγω παντως αν ειχε βγει, θα εβαζα...

Link to comment
Share on other sites

To θεμα με την μπαρα οπως πολλοι θα ξερουνε, ειναι οτι αν δεν ειναι σπαστη, και διαιρουμενη, σε περιπτωση πλευρικης συγκρουσης, τοτε στρεβλωνεται ολο το σασι και θελει καλιμπρα. Αν η ασφαλσιτικη δει κατι τετοιο, νιπτει τας χειρας της, πολυ απλα και ωραια. Δεν το επιτρεπει.

Τωρα αν ειναι σπαστη, θα πρεπει να εχει γινει η συγκρουση με καποια χιλιομετρα ωστε να σπασει...Αν δεν σπασει, τοτε παλι θα στραβωσει...

Εγω παντως αν ειχε βγει, θα εβαζα...

Το θεμα ειναι οτι πολυ ευκολα βγαινει κιολας η μπαρα και δεν βλεπει κανενας τιποτα.

Επισης,αν γινει τετοια στουκα,που σου παρει ο θολος,δεν σε νοιαζει και πολυ να παρει και ο αλλος γιατι το αμαξι ουτως ή αλλως θα μπει καλιμπρα! :lol:

Το καλυτερο βεβαια ειναι να παρεις μια σπαστη και εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Link to comment
Share on other sites

παιδια βρηκα ρυθμιζομενη μπαρα θολων για golf iv 85 ευρω...καλη τιμη ειναι?

Στο παρομιο θεμα που υπαρχει εχω γραψει οτι τις δεινω 75 για γκολφ 4

Link to comment
Share on other sites

Έχει βάλει κανείς σε 5άρι;

οχι ακομα δεν εχω βαλει ,υπαρχουν της WIECHERS γερμανικες πολυ καλες για εμπρος πανω ,κατω κ πισω,

για να μπει η πανω θελει λιγο δουλεια τρυπες κ κοψιμο νεροχυτη

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει κόψιμο στο 4άρι τουλάχιστον ο νεροχύτης ! Που το είδε αυτό ?

Μόνο να κάνεις 3 τρύπε σε κάθε θόλο για να την βιδώσεις θέλει και τίποτα άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θέλει κόψιμο στο 4άρι τουλάχιστον ο νεροχύτης ! Που το είδε αυτό ?

Μόνο να κάνεις 3 τρύπε σε κάθε θόλο για να την βιδώσεις θέλει και τίποτα άλλο.

για golf 5 μιλαμε,για το 4 ξερουμε τι θελει

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.