Jump to content
doumasj

ΕΚΔΡΟΜΗ ΜΕΛΩΝ ΑΤΤΙΚΗΣ

Recommended Posts

Αγαπητά μας μέλη,

Κατόπιν σωστών πιέσεων από κάποια μέλη είπαμε να αλλάξουμε το πρόγραμμά μας και σαν τελευταία συνάντηση ναι μεν να οργανώσουμε μπανάκι αλλά και εκδρομούλα μαζί....Μιας και ο υδράργυρος ανεβαίνει στα ύψη έτσι και μεις αποφασίσαμε να πάμε παραλία λοιπόν...

Για αυτό λοιπόν έχουμε και λέμε:

Την ΚΥΡΙΑΚΗ 22/07/2007 και ώρα 10:00 συγκεντρωνόμαστε στα διόδια Ελευσίνας δεξιά μετά από την πληρωμή του αντιτίμου ( 2 ευρώ έτσι??) και δαμάζοντας όλα τα VW στην σειρά το ένα πίσω από το άλλο την άσφαλτο φτάνουμε κοντά στο ΑΙΓΙΟ και πιο συγκεκριμένα στην παραλία ΑΚΟΛΗ.....Αυτή λοιπόν η παραλία είναι που θα δεχτεί τις καφρίλες μας και που θα τις ταράξουμε τα ήρεμα νερά της...

Πάρτε μαζί σας κουβαδάκια,φτυαράκια για την άμμο,μπάλες,ρακέτες,ξαπλώστρες,καρέκλες,ψάθες,ομπρέλες και ότι άλλο βρείτε σπίτι σας και ελάτε μαζί μας....

Πάρτε και κάτι χρήσιμο που ξέχασα να πω: pmr ( φορτισμένα έτσι??? )

Dresscode: μαγιό, μπλουζάκι του VWCLUB, καπελάκι του VWCLUB και γυαλί ηλίου.....

Όπως πάντα θα περάσουμε super γιατί εμείς ξέρουμε να το γλένταμε....Μετά το πέρας των συγκρούσεων μας θα αλληλοχαιρετηθούμε και θα ευχηθούμε ο ένας στον άλλον ΚΑΛΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΚΑΙ ΚΑΛΕΣ ΔΙΑΚΟΠΕΣ.....Μετά ραντεβού τον ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ με πολλά πράγματα που ήδη κανονίζονται από τώρα .......

Όλοι θα είναι εκεί......new_sugkrotima.gif;)new_rtfm.gifnew_wasntme.gifnew_spam.gifnew_lol.gifnew_grrrr.gif ....Εσύ θα λείπεις.....???

(ό,τι ισχύει σε όλες τις εκδρομές για το κομβόι θα ισχύσει και εδώ....Οπότε όποιος δεν έχει όρεξη να συμμορφωθεί με τους πολλούς ας μείνει σπίτι του.... new_killother.gif ....έγινα κακός πάλι... )

ΟΔΗΓΙΕΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ - ΧΑΡΤΗΣ : Excursion_instructions_1.0.3_Akoli_Aigio.pdf

Δηλώστε συμμετοχή με το γνωστό τρόπο:

π.χ. doumasj+1

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ

  1. doumasj+1
  2. tribal + ? (?)
  3. bad boy +2
  4. petrosemelissia + bunny
  5. BassakosVR6
  6. lilian (?)
  7. trelaras582
  8. georgeIII
  9. Geopan (?)
  10. doggy
  11. raven
  12. nikoliss+2
  13. chrismk2 + stel-th +1
  14. ToToS +1
  15. icy20
  16. Mythos
  17. G.P. (?)
  18. scirocco2
  19. PanosVR6
  20. Polo 1.6T
  21. blackadder

Edited by doggy
added participants
Link to comment
Share on other sites

Α! Ωραία.....

Εκδρομή χωρίς την πράσινη σκύλα????

doumasj + ;)

(Πέρυσι τέτοια εποχή περίπου πήγαμε ΝΑΥΠΛΙΟ και εκεί ήταν η τελευταία μου συνάντηση πριν φύγω φαντάρος....Στο ίδιο έργο φετός και οι αναμνήσεις πολλές....Ειδικά τα 2 δώρα σας με είχαν συγκινήσει πολύ.......I LOVE ΜΕMBERS OF HELLENIC VWCLUB.....)

-Μα έχω όμως και μια συμπάθεια από τότε....θα μου επιτρέψετε να πω I LOVE SUPERSAYIAN-

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητά μας μέλη,

Κατόπιν σωστών πιέσεων από κάποια μέλη είπαμε να αλλάξουμε το πρόγραμμά μας και σαν τελευταία συνάντηση ναι μεν να οργανώσουμε μπανάκι αλλά και εκδρομούλα μαζί....

Στην πιιιιεση Γιαννακη!!!!

Μπορω να πω οτι το χειρηστικατε αψογα το θεμα!!!(ας εκανες διαφορετικα αμα ηθελες) rocket.gif

ΕΓΩ ΜΕΣΑπριν το ανακοινωσεις καλα-καλα,με ολη την τρελοπαρεα...καταλαβενεις τι εχει να γινει...ξερεις τωρα,δεν θελω και πολυ εγω .... :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιαννακη ξεχασες οτι τελευταια συναντηση δεν θα ειναι αυτη πριν τις διακοπες για θυμησου!!! :lol:tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Στην πιιιιεση Γιαννακη!!!!

Μπορω να πω οτι το χειρηστικατε αψογα το θεμα!!!(ας εκανες διαφορετικα αμα ηθελες) rocket.gif

ΕΓΩ ΜΕΣΑπριν το ανακοινωσεις καλα-καλα,με ολη την τρελοπαρεα...καταλαβενεις τι εχει να γινει...ξερεις τωρα,δεν θελω και πολυ εγω .... :lol::lol::lol:

παω εγω τωρα ετσι! μεσα+bunny επιτέλους εκδρομή εχουμε και ενα vr6 στην παρέα. δεν θέλω και πολύ εγώ αντε!Θάνο φέρε και τα κυαλια που έχεις για ... το ψάρεμα :lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μέσα είμαι καλά μου παιδιά. :lol::lol::lol::lol:

Και εγώ μέσα είμαι καλά μου παιδιά. :lol::lol:;);)

Παρεμπίπτοντος περιμένω τα μπλουζάκια μου να μου τα φέρουν. Αν μου τα δώσουνε εγκαίρως θα τα βάλω και θα έρθω. Τώρα όσο για καπέλο δεν φοράω. B)

Link to comment
Share on other sites

επίσημη κωστάκη είναι η τελευταία.....

η δικιά σου 05/08/2007 (ο γάμος του goldengolf-- δεν το ξεχάσατε έτσι???) είναι πιο επίσημη μιας και εκεί θα χουμε άλλο dresscode....μην τα μπερδεύεις......

Link to comment
Share on other sites

kalimeraaaaa

eimai ena apo ta pio prosfata meloi tou club.

egine katoxos prosfata enos golf mk1 cabriolet to 1991(syntoma tha balo foto kai sto profile mou) kai tha ithela na pragmatika na gino "energo" melos tou club kai oxi mono meso internet.skeftomai na ertho stin synantisi alla to "provlima" einai oti dn ksero kanenan apo esesas kai tha einai ligo periergi i fasi.

any way to site einai poli kalo kai tora an dn iparxei provlima na dextite ena neo melos stin megali parea sas ego eyxaristos erxomai

synexiste etsi!

VW RULES <_<;);)

Link to comment
Share on other sites

Θα είναι περίεργα; Θα σκάσει μύτη ένα ΜΚ1 κάμπριο και θα περάσει απαρατήρητο νομίζεις; Φυσικά και να έρθεις και θα διαπιστώσεις ότι μια που θα έρθεις και μετά από 5 λεπτά θα τους έχεις γνωρίσει σχεδόν όλους.

Και εγώ αν κανονίσω τα διαβάσματα μου, θα έρθω μαζί σας. Θα σας πω την άλλη εβδομάδα στα σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα αλλα επειδη θα ειμαι πατρα θα σας βρω στην ακολη μαλλον κατευθειαν. απο αιγιο θα μπειτε για να βγειτε ακολη;

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
και εγω μεσα αλλα επειδη θα ειμαι πατρα θα σας βρω στην ακολη μαλλον κατευθειαν. απο αιγιο θα μπειτε για να βγειτε ακολη;

οχι φιλε μου!

απο την εξοδο για Λογγο,Καμαρες,κτλ :)

Link to comment
Share on other sites

και εγω μεσα αλλα επειδη θα ειμαι πατρα θα σας βρω στην ακολη μαλλον κατευθειαν. απο αιγιο θα μπειτε για να βγειτε ακολη;

Eτσι φιλε Γιωργο να ερθεις να γνωριστουμε κιολας σαν γειτονες που ειμαστε...

Link to comment
Share on other sites

και εγώ μέσα ;)

Link to comment
Share on other sites

Στο αρχικό θέμα επισυνάψαμε τις γνωστές πλέον οδηγίες καθώς και ένα χάρτη της διαδρομής :D

Link to comment
Share on other sites

θα ειμαι ηδη εκει για να σπαω τα νευρα του μπασσακου καθε φορα που θα τον ρωταω τι θα κανουμε το βραδυ :D

Link to comment
Share on other sites

ωχ θα είναι και ο μιχάλης εκεί???? Ε όχι ρε γαμώτο.......

Ο σουπερ σάββατος που είναι ρε παιδιά.....??? αν και έχει ενημερωθεί από μένα για την εκδρομή.......Στο αλλοδαπών είναι....????

Link to comment
Share on other sites

Guest BassakosVR6
θα ειμαι ηδη εκει για να σπαω τα νευρα του μπασσακου καθε φορα που θα τον ρωταω τι θα κανουμε το βραδυ ;)

ωχ!. . . . . οι διακοπες μας πλησιαζουν. . . κοιτα καθε πρωι

με την τσιμπλα στο ματι να ρωτας το ιδιο πραγμα! new_killpc.gif

μου φτανει περυσι! :lol::lol::lol:B):lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

δε πας εκδρομη ντουμα χωρις εμενα ε?

δε ξερω ακομα παιδες,εχω κατι φιλοξενιες κ βαριεμαι κ το πακετο της επιστροφης

Link to comment
Share on other sites

έλα Λαλάκη θα σε πάρω εγώ συνοδηγό, φέρε την πατάτα σου tongue.gif:lol: να την αφήσεις στο garage μου και πάμε ;)

Link to comment
Share on other sites

δε πας εκδρομη ντουμα χωρις εμενα ε?

δε ξερω ακομα παιδες,εχω κατι φιλοξενιες κ βαριεμαι κ το πακετο της επιστροφης

Εγω τωρα να μην ρωτησω τι φιλοξενεις ξερω δεν χρειαζετε παρανομα τις εφερες ρε?Μιλα καθικι!!!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.