Jump to content
DrYiD PanoRamiX

Διακοσμητικα μασπιε με το λογοτυπο Golf

Recommended Posts

Ψαχνοντας προχθες το δικτυο βρηκα αυτα στο ebay. http://cgi.ebay.co.uk/VW-Golf-Mk4-R32-Mk5-...1QQcmdZViewItem

Θακανουν στο 5αρι?Τα εχει δοκιμασει κανεις?Ειναι ιδια με τα ΟΕΜ?Κοινως αξιζουν τον κοπο?Τα εργοστασιακα κανουν 185ευρω.Τα εργοστασιακα τα φωτιζομενα γυρω στα 450 αν θυμαμαι καλα,τα οποια και δεν εχω βρει πουθενα για 3θυρο.Ριξτε μια ματια και πειτε αν εχει βρει καποιος αλλος κατι αντιστοιχο...

Edited by DrYiD PanoRamiX
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα χτυπησα και τα εβαλα και ειναι και φοβερα.Πως σας φαινονται?

Περιμενω εντυπωσεις.

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ κομψά και όμορφα. Θέλεις να δώσεις μερικές πληροφορίες?

Μαγαζί, κόστος κτλ.

Exω βαλει το link στο αρχικο post.Τελικο κοστος 37,5ευρω και ειναι πολυ καλυτερα απο τα αντιπροσωπειας.

Link to comment
Share on other sites

Τα ειχα παρει και γω για το 4θυρο μου. Νομιζω συνολικα πηγανε καπου 50ευρω.

Ειναι πολυ ωραια και δινουν αλλο αερα στο αυτοκινητο. Εχω βαλει μονο τα 2 μπροστινα μια και τα πισω δεν εφαρμοζανε και τοσο καλα.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον τα χτυπησα και τα εβαλα και ειναι και φοβερα.Πως σας φαινονται?

Περιμενω εντυπωσεις.

Γιατί δεν μπορώ να τα δω ?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όσοι βάλατε το μαρσπιέ από ebay κάνατε την τοποθέτηση μόνο με τα αυτοκόλλητα που έχει από πίσω??

Έγω προσπάθησα να τα βάλω με τα αυτοκόλλητα που έχει αλλά ξεκολλάει κατευθείαν.Έχει κανείς καμία συμβουλή να δώσει???Σας εφαρμόζουν ακριβώς ή τα λυγίσατε καθόλου??

Link to comment
Share on other sites

παιδιά όσοι βάλατε το μαρσπιέ από ebay κάνατε την τοποθέτηση μόνο με τα αυτοκόλλητα που έχει από πίσω??

Έγω προσπάθησα να τα βάλω με τα αυτοκόλλητα που έχει αλλά ξεκολλάει κατευθείαν.Έχει κανείς καμία συμβουλή να δώσει???Σας εφαρμόζουν ακριβώς ή τα λυγίσατε καθόλου??

Δοκίμασε να ενισχύσεις την πίσω πλευρά με ταινία διπλής όψεως. Και φυσικά καθάρισε καλά το σημείο που θα τα τοποθετήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Εγω τα δοκιμασα ολα (σε τετραπορτο) αλλα παντα ξεκολλανε.

Την τελευταια φορα τους εβαλα σιλικονη (παραλληλα με τις αυτοκολλητες ταινιες), τα αφησα φυσικα ενα βραδυ να στεγνωσει, και μου κρατησαν αρκετους μηνες. Μετα παλι ξεκολλησαν και τα εβγαλα. Δεν ξερω τι να τα κανω.

Σημειωτεον οτι και το πλαστικο υλικο του Γκολφ που πρεπει να κοληθουν ειναι καπως σαγρε που δεν βοηθαει καθολου.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.