Jump to content
doggy

προτάσεις βελτίωσης της σελίδας/φόρουμ

Recommended Posts

Πρωτα απο ολα το Forum παει σφαιρα και ειναι ενα καλο σημαδι βελτιωσης!!!

Θα προτεινα την επαναλειτουργεια της ενοτητα 'Older Models' καθως και την δημιουργεια ενοτητας για τηλεκατευθηνομενα. Τι λετε?

Link to comment
Share on other sites

το older models και new models έχουν αντικατασταθεί από το other vw cars πλεόν, όσον αφορά τα τηλεκατευθυνόμενα... χμμμ ίσως ανοίξω κατηγορία για μοντελισμό γενικότερα, αν υπάρξει ζήτηση δλδ.

Link to comment
Share on other sites

το older models και new models έχουν αντικατασταθεί από το other vw cars πλεόν, όσον αφορά τα τηλεκατευθυνόμενα... χμμμ ίσως ανοίξω κατηγορία για μοντελισμό γενικότερα, αν υπάρξει ζήτηση δλδ.

ok :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

βασικα δε ξερω θα ηταν καλο να ειχε εκει που τελειωνουν τα ποστ κατω κατω να ειχε μια ακολουθια τον υποτοπικ που εχουμε ανοιξει για να μπορουμε να γυρισουμε πισω,ειδα που εχει ενα παραθυρο για ολο το φορουμ αλλα εγω σκεφτομουν για το ιδιο που εχει πανω πανω

δηλ να εχει για παραδειγμα

vwclub.gr---τα νεα του κλαμπ---αποριες---βελτιωσεις

πως σας φαινεται???

Link to comment
Share on other sites

κάτω και δεξιά έχει ήδη ένα "drop down box" με όλο το forum κάτι σαν quick jump, πιστεύω πως αυτό διευκολύνει αρκετά

Link to comment
Share on other sites

Mr. Admin βλέπω δύο ορθογραφικά κάπου τριγύρω

"Hello Foreing Members!"

"Membmers, members' cars we saw"

ερώτηση : το software του forum δίνει source compressed , idented ή ότι θες?

mayh3m

EOF

mayh3m έχεις δίκιο για τα λάθη, θα τα διορθώσω :thumbsup:

όσο για τον κώδικα, με το licence που αγόρασα λογικά ότι θέλουμε το ζητάμε :blush:

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas

Μία απορία, γίνεται στο mail που μας έρχεται σαν ειδοποίηση για κάποιο ποστ που κάναμε, στον τίτλο να μας λέει για ποιό θέμα είναι??? Όπως στο παλιό forum δλδ!

Link to comment
Share on other sites

Μία απορία, γίνεται στο mail που μας έρχεται σαν ειδοποίηση για κάποιο ποστ που κάναμε, στον τίτλο να μας λέει για ποιό θέμα είναι??? Όπως στο παλιό forum δλδ!

και αυτο, αλλα και μεσα στο email o τιτλος του thread εμφανιζεται αλαμπουρνεζικα αντι ελληνικα

Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
1oν η ωρα ειναι λαθος

2ον σε αναλυση 800Χ600 δεν μπορεις να μπεις

ειμαι δυσκολος beta tester αλλα 101% καλοπροαιρετος  :thumbsup:

1ον Πήγαινε στις ρυθμίσεις και βάλε στην ώρα +2

2ον 800Χ600 δεν χρησιμοποιεί κανείς πλέον

Link to comment
Share on other sites

Μία απορία, γίνεται στο mail που μας έρχεται σαν ειδοποίηση για κάποιο ποστ που κάναμε, στον τίτλο να μας λέει για ποιό θέμα είναι??? Όπως στο παλιό forum δλδ!

και αυτο, αλλα και μεσα στο email o τιτλος του thread εμφανιζεται αλαμπουρνεζικα αντι ελληνικα

παίδες αυτό δοκιμάζουμε τώρα με τον kouliss :thumbsup:

Y.Γ.

έφτιαξα και το πρόβλημα που έκανε το mail να μη φτάνει σε ορισμένους γιατί φαινόταν σαν spam και το κάνανε reject, πιστεύω πως είναι οκ και αυτό :D

Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει και στο παλιό forum και το ξαναπροτείνω τελευταία φορά. Φτιάξτε ξεχωριστές κατηγορίες για κάθε γενιά μοντέλου: δηλαδή πχ 5 ξεχωριστές κατηγορίες για τα γκολφ. Αν δε γίνει αυτό πολύ σύντομα πάλι η λειτουργία της αναζήτησης θα είναι άχρηστη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν εχω κατι παραπανω να πω απο τους προλαλησαντες!

Απλα θελω να παρακαλεσω κατι:

Αγαπητα μελη, επειδη το forum στηθηκε απο την αρχη και πρεπει τωρα που μπορουμε να το ελεγξουμε οσο καλυτερα γινεται, καλο ειναι να γραφουμε ολοι ελληνικα και παρακαλω ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΤΕ. Το Fοrum ειναι η ''μουρη μας'', το προσωπο του club προς τα εξω, και επειδη μπορει να το διαβαζει ο καθενας, καλο ειναι να ειμαστε οσο πιο κοσμιοι γινεται! Ευχαριστω και φιλικα παντα!

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Guest Stoilas
Εγω δεν εχω κατι παραπανω να πω απο τους προλαλησαντες!

Απλα θελω να παρακαλεσω κατι:

Αγαπητα μελη, επειδη το forum στηθηκε απο την αρχη και πρεπει τωρα που μπορουμε να το ελεγξουμε οσο καλυτερα γινεται, καλο ειναι να γραφουμε ολοι ελληνικα και παρακαλω ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΤΕ. Το Fοrum ειναι η ''μουρη μας'', το προσωπο του club προς τα εξω, και επειδη μπορει να το διαβαζει ο καθενας, καλο ειναι να ειμαστε οσο πιο κοσμιοι γινεται! Ευχαριστω και φιλικα παντα!

Επειδή με το βρίσιμο έχω μία... καλή σχέση, θα συμφωνήσω στο κομμάτι με τα ελληνικά και έλεος τα κεφαλαία τί τα θέλετε μερικοί. Στο νετ τα κεφαλαία είναι όταν θες να φωνάξεις!

Link to comment
Share on other sites

UPARXOUN KAI ATOMA POU DEN EXOUN ELLINIKI UPOSTHRHKSI STO PC TOUS OPOS EGO OSO GIA TA KEFALAIA TA GRAFO GIATI KSERO POS MPOROUN NA TA DIABASOUN PIO EUKOLA APO TA MIKRA ENGLISHGREEK

EGO THA HTHELA NA UPARXOUN PIO POLLA EELLINIKES APO AGGLIKES LEKSEIS GIATI MHN KSEXNAME ELLINIKO VWCLUB EIMASTE KAI OXI AGGLIKO PX (ADD REPLY)

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

κοιταχτε μη το παιζουμε ομως σοβαροφανεις αλλο σοβαροτητα κ αλλο σοβαροφανεια αλλωστε εδω μεσα ολοι ειμαστε μια παρεα κ τα πειραγματα με μερικα μοινελικακια μεταξυ μας δε νομιζω οτι θα επιρεασει την εικονα μας,ειπαμε εμεις κανουμε το φορουμ κ οχι το φορουμ εμας

Link to comment
Share on other sites

1)sthn wra ontws prepei na baloume +2 an eimaste Ελλαδα αν κ δεν την εχει στην λιστα.

2)σαν forum dεν μ αρεσει παντως,θα προτιμουσα php vbulletin ή phpBB που εχω δει σε αλλα gr forum μου φαινονται πιο φιλικα.

3)στα info καθε user(ayta pou einai katw απο το ονομα)pistευω οτι ειναι περιττο το group,joined,members no. k to sex θα το προτιμουσα σαν icon

Link to comment
Share on other sites

Μια καλη προταση ειναι η προσθηκη μιας κατηγοριας με Ιστορικα-Τεχνικα θεματα οπως ειχε κανει ο Αλκης αν δεν κανω λαθος με τα VR6. Αν γινεται να δημιοουργηθει μια τετοια ενοτητα που να περιλαμβανει ιστορικα στοιχεια για καθε μοντελο, αξιολογο μοτερ, καινοτομιες και αλλα ιστορικα στοιχεια μαζεμενα σε ενα ολοκληρωμενο post για το καθενα.

Link to comment
Share on other sites

Τα Transporter και Caddy έχουν συμμαντικό ποσοστό πωλήσεων στα VW θα πρότεινα αν όχι να έχουν τις ανεξάρτητες ενότητες τους, τουλάχιστον να γίνει μια ενότητα "VW Επαγγελματικής Χρήσης"

Edited by Peryrho
Link to comment
Share on other sites

Το είχα πει και στο παλιό forum και το ξαναπροτείνω τελευταία φορά. Φτιάξτε ξεχωριστές κατηγορίες για κάθε γενιά μοντέλου: δηλαδή πχ 5 ξεχωριστές κατηγορίες για τα γκολφ. Αν δε γίνει αυτό πολύ σύντομα πάλι η λειτουργία της αναζήτησης θα είναι άχρηστη.

bit βλέπεις το τι υποκατηγορίες έχουν δημιουργηθεί, όταν το φτιάχναμε με τον mpegl αυτό κοιτούσαμε, την λειτουργικότητα και κρίναμε πως με την μορφή του αυτή μπορει να είναι θετικό και εύχρηστο για όλους.

Εγω δεν εχω κατι παραπανω να πω απο τους προλαλησαντες!

Απλα θελω να παρακαλεσω κατι:

Αγαπητα μελη, επειδη το forum στηθηκε απο την αρχη και πρεπει τωρα που μπορουμε να το ελεγξουμε οσο καλυτερα γινεται, καλο ειναι να γραφουμε ολοι ελληνικα και παρακαλω ΜΗΝ ΒΡΙΖΕΤΕ. Το Fοrum ειναι η ''μουρη μας'', το προσωπο του club προς τα εξω, και επειδη μπορει να το διαβαζει ο καθενας, καλο ειναι να ειμαστε οσο πιο κοσμιοι γινεται! Ευχαριστω και φιλικα παντα!

Επειδή με το βρίσιμο έχω μία... καλή σχέση, θα συμφωνήσω στο κομμάτι με τα ελληνικά και έλεος  τα κεφαλαία τί τα θέλετε μερικοί. Στο νετ τα κεφαλαία είναι όταν θες να φωνάξεις!

κοιταχτε μη το παιζουμε ομως σοβαροφανεις αλλο σοβαροτητα κ αλλο σοβαροφανεια αλλωστε εδω μεσα ολοι ειμαστε μια παρεα κ τα πειραγματα με μερικα μοινελικακια μεταξυ μας δε νομιζω οτι θα επιρεασει την εικονα μας,ειπαμε εμεις κανουμε το φορουμ κ οχι το φορουμ εμας

Θα συμφωνήσω και με τις 3 απόψεις , σημασία έχει να είμαστε όντως σοβαροί και ας μιλάμε και λίγο χαλαρά, δεν υπάρχει πρόβλημα.

UPARXOUN KAI ATOMA POU DEN EXOUN ELLINIKI UPOSTHRHKSI STO PC TOUS OPOS EGO OSO GIA TA  KEFALAIA  TA GRAFO GIATI KSERO POS MPOROUN NA TA DIABASOUN PIO EUKOLA APO TA MIKRA  ENGLISHGREEK 

EGO THA HTHELA NA UPARXOUN PIO POLLA  EELLINIKES  APO AGGLIKES LEKSEIS  GIATI MHN KSEXNAME ELLINIKO VWCLUB EIMASTE KAI OXI AGGLIKO PX (ADD REPLY)

Μαρίνο για το θέμα του ότι δεν έχεις Ελληνικά, το έχουμε συζητήσει ξανά και είπαμε πως όλοι εσείς εξερειστε!!

Επίσης σου είπα ρε συ Μαρίνο και στο MSN, κάθομαι και κάνω μεταφράσεις του κώδικα στα Ελληνικά για να σας το βάλω να παιζει πλήρως στα Ελληνικά.

1)sthn wra ontws prepei na baloume +2 an eimaste Ελλαδα αν κ δεν την εχει στην λιστα.

2)σαν forum dεν μ αρεσει παντως,θα προτιμουσα php vbulletin ή phpBB που εχω δει σε αλλα gr forum μου φαινονται πιο φιλικα.

3)στα info καθε user(ayta pou einai katw απο το ονομα)pistευω οτι ειναι περιττο το group,joined,members no.  k to sex θα το προτιμουσα σαν icon

1.Kage στις επιλογές της ώρας υπάρχει το +2, τώρα γιατί δεν έχει Ελλάδα, χμμ πρέπει να το δω με την invision που το βγάζει.

2.phpBB είναι free και πολύ τρύπιο, επίσης vbulletin, δε με ενθουσίασε το demo του, ενώ το invision που καθιέρωσα και αγόρασα, είναι αρκεά ποιό εύχρηστο και με πολύ καλό admin menu

3.αυτά είνια κάποια έτοιμα πράγματα που είχε, και δε πιστεύω να μας ενοχλούν :)

Link to comment
Share on other sites

Μιά ψιλοπαρατηρησούλα (ώς συνήθως)... Welcome TO our forum οχι welcome IN our forum :)

Για τον τίτλο του αντίστοιχου topic εννοώ...

Edited by Quasar
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.