Jump to content
Thanospc

Polo 6 - Φώτα Ημέρας Led Και Xenon Φανάρια,angel Eyes(Γνησια,aftermarket, Κλπ)

Recommended Posts

Και πως το διασφαλίζουμε αυτό όταν έρθει το πακέτο? Δηλ ότι δεν πληρώνουμε

Πες του "i want an invoice of 50 dollars and lower if it is possible" αν σου πει ναι θα κοψει ενα τιμολογιο που θα λεει οτι το αγορασες πχ 30 ευρω ενω εσυ θα το εχεις αγορασει 200(που λεει ο λογος) συνεχεια το κανουν!και εγω ετσι το κανω για να εχωτο κεφαλι μου ησυχο! tongue.gif

Edited by Golf_Mk2
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε παιδιά. Όποιος μπορεί θέλω να μου πει τις διαδικασίες που πρέπει να κάνω για το paypall τι λογαριασμό πρέπει να ανοίξω σε ποια τράπεζα κλπ. Να με κατατοπίσει στην ουσία επαρκώς καθώς είναι η πρώτη μου αγορά από ebay.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ ρε παιδιά. Όποιος μπορεί θέλω να μου πει τις διαδικασίες που πρέπει να κάνω για το paypall τι λογαριασμό πρέπει να ανοίξω σε ποια τράπεζα κλπ. Να με κατατοπίσει στην ουσία επαρκώς καθώς είναι η πρώτη μου αγορά από ebay.

Καλυτερα θα ηταν να βρεις καποιον να ξερει να σου δειξει απο κοντα...βασικα κανε εγγραφη στο ebay και μετα στο paypal...Eγω εχω τραπεζα πειραιως καρτα web buy..και η eurobank εχει!Βασικα ολες πρεπει να εχουν πλεον!Απλα οτνα πας να βγαλεις θα τους πεις οτι θες για αγορες απο ιντερνετ πρπληρωμενη και οχι πιστωτικη!Νατους το ξεκαθαρισεις..

Link to comment
Share on other sites

Καλυτερα θα ηταν να βρεις καποιον να ξερει να σου δειξει απο κοντα...βασικα κανε εγγραφη στο ebay και μετα στο paypal...Eγω εχω τραπεζα πειραιως καρτα web buy..και η eurobank εχει!Βασικα ολες πρεπει να εχουν πλεον!Απλα οτνα πας να βγαλεις θα τους πεις οτι θες για αγορες απο ιντερνετ πρπληρωμενη και οχι πιστωτικη!Νατους το ξεκαθαρισεις..

οκ φίλε μου.. Σ' ευχαριστώ πολύ? Το link το τσέκαρες καθόλου. Πως σου φάνηκε ο πωλητής και γενικά το προϊόν?

Link to comment
Share on other sites

οκ φίλε μου.. Σ' ευχαριστώ πολύ? Το link το τσέκαρες καθόλου. Πως σου φάνηκε ο πωλητής και γενικά το προϊόν?

ναι θα αγοραζα απο αυτον..εχει αρκετες πωλησεις και σχετικα καλο feedback!Τα xenon μου και εγω απο ebay τα εχω αγορασει 48 ευρω και εδω και 3-4 μηνες που τα εχω λειτουργουν αψογα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε το συγκεκριμενο κιτακι το εχει βαλει ενα φιλος μου στο αμαξι του. Το εχει δυο χρονια τωρα και δεν εχουν παθει το παραμικρο. Πολυ καλο για την τιμη του. Τοτε βεβαια αυτος το ειχε αγορασει 100 Ευρω. go for it. Οσο για την αγορα εγω εχω βγαλει μια debit card απο τη τραπεζα κυπρου. Ειναι σαν μια προπληρομενη αλλα δεν σε χρεωνει οταν βαζεις λεφτα μεσα στην καρτα (νομιζω οι προπληρομενες το κανουν). Εχεις βιβλιαριο κανονικα και ειναι σαν καταθετικος λογαριασμος. Μπορεις να την δηλωσεις κανονικα στο paypal και σου ερχετε και αναλυτικος λογαριασμος στο σπιτι. Επισης μπορεις να κανεις και αγορες σε κανονικα καταστηματα χρησιμοποιοντας την σαν πιστωτικη, αλλα αν δεν εχεις βαλει μεσα λεφτα δεν σε πιστωνει. Δηλαδη οσο εχεις μεσα λεφτα αγοραζει, αν δεν εχεις απλα δεν την δεχονται τα μηχανηματα. Γι' αυτα τα πλεονεκτηματα διαλεξα εγω την συγκεκριμενη καρτα. Η αγορα μεσο εβαυ φιλε δεν ειναι τιποτα δυσκολο και μην σε αγχωνει. Απλα για την πρωτη φορα χρειαζεσε καποιον διπλα σου να σου δειξει τα βασικα. Εγω παντος ειχα ψαχτει στο ιντερνετ και ενημερωθηκα αρκετα μεχρι να κανω το πρωτο βημα. Ψαξε στο google και θα βρεις τα παντα. Καλη επιτυχια παντως.

Link to comment
Share on other sites

Τα xenon μπήκαν σήμερα. Πολύ καλό προϊόν αλλά πιστεύω θέλουν ρύθμισμα... Σας το συνιστώ ανεπιφύλακτα

Πως σου φανηκε η πρωτη αγορα?Παιχνιδακι ετσι?Αντε καλες αγορες απο δω και περα...Η αρχη μεχρι να ξεψαρωσεις ειναι με το θεμα οπως με ολα δηλαδη!

Link to comment
Share on other sites

στο e-bay βρίσκεις πολλά καλα πραγματάκια... :D και άμα ξέρεις να κάνεις σωστές αγορές θα είσαι ΟΚ ;)

Link to comment
Share on other sites

Έχει διαπιστώσει κανείς αν και κατά πόσο διαφέρει η ποιότητα φωτισμού ενός επώνυμου Xenon HID συγκριτικά με κάποιο no name?

Θέλω να αποκτήσω κάπως καλύτερο φως τη νύχτα κι αυτή τη στιγμή φοράω ένα σχετικά φθηνό αγορασμένο από ebay.

Αξίζει τον κόπο να αγοράσω κάτι ακριβότερο, θα δω διαφορά?

Link to comment
Share on other sites

αταρχήν,παιδιά καλησπέρα,Είμαι νέος "πολακιας" και εγώ με ένα ένατη ...Το έχω 2 εβδομάδες και σιγά σιγά θέλω να αρχίσω να το βελτιώνω εμφανισιακά......

η απορία μου είναι η εξής : Θέλω να βάλω τα angel eyes τα οποια έχω βρει σε μαγαζιά κατόπιν παραγγελίας εδώ στην πάτρα με 300 ευρώ k πάνω..τα έχω βρει και στο ebay ωμές στην μιση τιμή...του ebay είναι αντιγραφές (μούφα) η είναι αξιόπιστα μαζί με μηχανισμούς κίνησης κτλ κτλ???

Οποιος ξέρει ας με βοηθήσει....Ευχαριστώ!! :huh::wink:

<<Aπαγορευονται τα greeklish>>

Edited by mourh
Link to comment
Share on other sites

Katarxin,pedia kalispera,Eimai neos polakias kai egw me ena 9n...To exw 2 evdomades kai siga siga thelw na arxisw na to veltionw emfanisiaka......

h aporia mou einai i eksis : Thelw na valw ta angel eyes ta opia exw vrei se magazia katopin paragelias edw stin patra me 300 eurw k panw..ta exw vrei kai sto ebay omes stin misi timi...tou ebay einai adigrafes (moufa) h einai axiopista mazi me mixanismous kinisis ktl ktl???

Opios xerei as me voithisei....Eyxaristw!! :D :D

αρχικά να σε καλωσορίσουμε...και καλορίζικο το πολάκι σου :D :D

επίσης....να σου επισημάνω πως απαγορεύονται τα greeklish.... :rolleyes:

στο θεμα μας....

το πιθανότερο είναι το μαγαζί που πήγες να τα παίρνει από το ebay.... tongue.gif

Edited by chp
Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε μου και απο μενα καλοριζικος να εισαι και σου ευχομαι να μην αλλαξεις ποτε μαρκα αυτοκινητου!!!!!!........επειδη και εμενα με ενδιαφερει το θεμα πως μπορει να παρει καποιος πραγματα απο το ebay........γιατι για φαναρια ενδιαφερομαι και εγω...για εμπρος......γιατι οι τιμες εκει παιζουν απο 40% εως 60% κατω απο οτι στα μαγαζια με αξεσουαρ!!!

Link to comment
Share on other sites

http://www.saveltrade.gr/prd_details.php?id=223&cybe=

μηχανισμούς κίνησης νομίζω ότι τουλάχιστον τα Fk δεν έχουν ποτέ. Απλά τους βγάζεις από τα παλιά φανάρια κ τους βάζεις στα καινούργια, όπως έκανα κ γω.

Edited by archon_rc
Link to comment
Share on other sites

γεια σου φιλε μου και απο μενα καλοριζικος να εισαι και σου ευχομαι να μην αλλαξεις ποτε μαρκα αυτοκινητου!!!!!!........επειδη και εμενα με ενδιαφερει το θεμα πως μπορει να παρει καποιος πραγματα απο το ebay........γιατι για φαναρια ενδιαφερομαι και εγω...για εμπρος......γιατι οι τιμες εκει παιζουν απο 40% εως 60% κατω απο οτι στα μαγαζια με αξεσουαρ!!!

Να'σαι καλα....Μαλλον δεν θα αλλαξω ποτε γιατι μεσα σε 2 εβδομαδες ειδα πολλες διαφορες απο αλλα αυτοκινητα που εχω οδηγισει,και ενθουσιαστικα πολυ!!!Τωρα για το ebay πολυ απλα, ή βγαζεις μια πρωπληρωμενη καρτα απο την τραπεζα με οσα χρηματα θες εσυ ή χρησιμοποιεις μια πιστωτικη και φτιαχνεις ενα acount στο ebay και στο paypal και αγοραζεις οτι θες....Ειναι πολυ απλο!!

Link to comment
Share on other sites

ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΑ ANGEL EYES KAI INTERNETIKA KAI ΣΕ ΜΑΓΑΖΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΚΑΤΕΛΗΞΑ ΝΑ ΤΑ ΠΑΡΩ ΑΠΟ ΤΟΝ SAVEL TRADE. ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΤΑ ΦΟΡΕΣΩ ΣΤΟ POLAKI MOY. ΑΠΟ ΤΙΜΕΣ ΠΟΥ ΛΕΣ, ΤΑ ΕΧΟΥΝ ΣΕ ΔΥΟ ΤΥΠΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΟΣΕΞΕ ΜΗΝ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙΣ!ΤΟ ΕΝΑ ΛΕΕΙ ΜΕ HLC KAI TO ΦΘΗΝΟΤΕΡΟ ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟ!ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ HEIGHT LEVEL CONTROL!AYTH H ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 70-80 ΕΥΡΩ!

ΕΠΙΣΗΣ ΑΝ ΤΑ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΕΤ ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΤΑ ΕΞΟΔΑ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ.ΟΠΟΤΕ ΠΑΝΩ ΚΑΤΩ ΟΙ ΙΔΙΕΣ ΤΙΜΕΣ!

Link to comment
Share on other sites

εχω ;) αυτο το φαναρι ξερει κανεις που μπορω να το βρω???

στο ebay φιλε μου...και σε site ξενων χωρων...τωρα ακριβως δεν ξερω οποτε ας περιμενουμε απαντηση απο καποιον καλυτερο γνωστη του θεματος :wacko: :wacko: :o

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.