Jump to content
doggy

1η Συνάντηση Μελών Αττικής - Κυριακή 9/9/2007

Recommended Posts

Γέλιο ρίξαμε, γνωστές φάτσες είδαμε (ατραξιόν ο "Ναυαγός" Petrosemelissia), νέα μέλη ήρθαν και γνωριστήκαμε... καλά ήταν...

Polo1.6T & Kouliss σας περιμένω με τις Trident Splash σας :wub:

lilian tsi... μου έριξα 10% για την "ατάκα" που πέταξα (αν και έκανα πλάκα tongue.gif )

Nίκο... όπως κατάλαβες δεν ήρθα μαζί σας μετά για τον 2ο καφέ....

Αυτάααα....!

¶ντε τα λέμε guys soon!

Link to comment
Share on other sites

Γέλιο ρίξαμε, γνωστές φάτσες είδαμε (ατραξιόν ο "Ναυαγός" Petrosemelissia), νέα μέλη ήρθαν και γνωριστήκαμε... καλά ήταν...

Polo1.6T & Kouliss σας περιμένω με τις Trident Splash σας :wub:

lilian tsi... μου έριξα 10% για την "ατάκα" που πέταξα (αν και έκανα πλάκα tongue.gif )

Nίκο... όπως κατάλαβες δεν ήρθα μαζί σας μετά για τον 2ο καφέ....

Αυτάααα....!

¶ντε τα λέμε guys soon!

τελικα ουτε εγω πηγα κατι ετυχε με την δουλεια του φιλου μου που ηταν μαζι κι επρεπε να παει απο εκει κι ετσι οταν γυρισα εκατσα σπιτι

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

εγω ενα εχω να πω!ηρθα πρωτη φορα σε συναντηση(σαν καινουργιο μελος)και περασα αψογα.εισασταν ολοι ενας και ενας(με την καλη την εννοια) και εισασταν ολοι και γαμω τα ατομα!για οσους δν καταλαβανε ποιος ειμαι ημουν αυτος που καθοταν προς το μπαρ με ενα κοκκινο μακριμανικο μπλουζακι της nautica!

απλα ηταν σουπερ ολοι η φαση γιατι ημασταν οι μοναδικοι που ακουγομασταν σε ΟΛΟ το μαγαζι!!!! <_<tongue.gif:lol:tongue.gif:D<_<

mod σορρυ για τα κεφαλαια αλλα θελω να το τονισω tongue.gif

τωρα guys θα τα πουμε στην επομενη συναντηση!

Edited by trelaras582
Link to comment
Share on other sites

εγω ενα εχω να πω!ηρθα πρωτη φορα σε συναντηση(σαν καινουργιο μελος)και περασα αψογα.εισασταν ολοι ενας και ενας(με την καλη την εννοια) και εισασταν ολοι και γαμω τα ατομα!για οσους δν καταλαβανε ποιος ειμαι ημουν αυτος που καθοταν προς το μπαρ με ενα κοκκινο μακριμανικο μπλουζακι της nautica!

απλα ηταν σουπερ ολοι η φαση γιατι ημασταν οι μοναδικοι που ακουγομασταν σε ΟΛΟ το μαγαζι!!!! <_<tongue.gif:lol:tongue.gif<_<<_<

mod σορρυ για τα κεφαλαια αλλα θελω να το τονισω tongue.gif

τωρα guys θα τα πουμε στην επομενη συναντηση!

και σκεψου πως ειμασταν λιγοι εχθες και ειχαμε και προβλημα με το παρκινγκ :D εγω καταλαβες ποιος ειμαι ε? το λευκο πολο που παρκαρες διπλα με την εγκυμονουσα :lol:

Link to comment
Share on other sites

Και εγω περασα πολυ καλα! Ηταν η πρωτη μου συνατηση κιολας! tongue.gif

Εισασταν ολοι super! (τα μυαλά στα κάγκελα!!! :lol: )

Μεχρι την επομενη συναντηση!!!

Greeting απο θηβα παιδες!!!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολύ καλα και πάλι. Γέλιο, χαβαλέ και κους κους.

χαρικα πολυ που γνωρισα τον Νίκο polotsik, την ευδοξία ,τον Κώστα και τον κερκυραίο quicksilver Λευτέρη.

Νίκο στην επόμενη συνταντηση περιμένω να δω και τον γιοκα σου ε?

Edited by lilian_tsi
Link to comment
Share on other sites

ας πω κ εγω την γνωμη μου μιας κ ηταν κ για μενα η πρωτη μου φορα σε συναντηση...ηταν οντως παρα πολυ ωραια

αν κ δεν γνωρισα πολλα παιδια απο το club..εκτος φυσικα απο....τον doggy!!!!!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολύ καλα και πάλι. Γέλιο, χαβαλέ και κους κους.

χαρικα πολυ που γνωρισα τον Νίκο polotsik, την ευδοξία ,τον Κώστα και τον κερκυραίο quicksilver Λευτέρη.

Νίκο στην επόμενη συνταντηση περιμένω να δω και τον γιοκα σου ε?

θα τον φερω στην επομενη συναντηση που θα μπορεσουμε να ερθουμε

Link to comment
Share on other sites

αλλα απο ολους τους αλλους δεν μπορειτε να πειτε οτι ο σβουρας δεν ξεχωριζε

Link to comment
Share on other sites

Γέλιο ρίξαμε, γνωστές φάτσες είδαμε (ατραξιόν ο "Ναυαγός" Petrosemelissia), νέα μέλη ήρθαν και γνωριστήκαμε... καλά ήταν...

Polo1.6T & Kouliss σας περιμένω με τις Trident Splash σας :D

lilian tsi... μου έριξα 10% για την "ατάκα" που πέταξα (αν και έκανα πλάκα tongue.gif )

Nίκο... όπως κατάλαβες δεν ήρθα μαζί σας μετά για τον 2ο καφέ....

Αυτάααα....!

¶ντε τα λέμε guys soon!

γεια σου doggy canader μου :D:D<_<<_<:thumbsup::thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

worthy.gifΤ Ε Λ Ε Ι Α worthy.gif

Για πρωτο meeting μετα το καλοκαιρι ειχε πααααρα πολυ λαο μπορουμε και καλυτερα οπως εμεις ξερουμε.....!!!!!!!!!!!!

Χαρηκα πολυ που γνωρισα απο κοντα το Νικο Polotsik και την Ευδοξια,τον Λευτερη και τον Κωστα και ξανα ειδα ολους τους γνωστους μετα απο πολυ καιρο...........

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια τι να πω,,τα λογια ειναι περιττα...ενα τρελο ευχαριστω για την παρεα στον νικο την γυναικα του ,στην λιλιτσι και την τρελοπαρεα της αλλα και στο badboy.ειλικρινα περασα καταπληκτικα και ανεπαναληπτα.ελπιζω να τα πουμε ξανα στην μεθεπομενη συναντηση λογω εκλογωνθα χασω μια...νομιζω οτι η τρελα τελικα δεν ειναι αποκλειστικοτητα των επτανησων.....

aa μην ξεχασω οτι γνωρισα και τον προεδρο απο κοντα...οοοοοοοοοοοεο!!!!!μεγαλη συγκινηση τελικα και χαρηκα που μεσω του κλαμπ γνωριζεις ανθρωπους γεματους ζωη...και νομιζα οτι εγω ειμαι τρελοσ...

Edited by quicksilver
Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια τι να πω,,τα λογια ειναι περιττα...ενα τρελο ευχαριστω για την παρεα στον νικο την γυναικα του ,στην λιλιτσι και την τρελοπαρεα της.ειλικρινα περασα καταπληκτικα και ανεπαναληπτα.ελπιζω να τα πουμε ξανα στην μεθεπομενη συναντηση λογω εκλογωνθα χασω μια...νομιζω οτι η τρελα τελικα δεν ειναι αποκλειστικοτητα των επτανησων.....

και δεν ειδες τιποτα κανουμε και χειροτερα....ειμασταν καλα παιδακια εχθες tongue.gif

τυχερος εισαι!!! δεν εχει την επομενη Κυριακη εχουμε την μεθεπομενη και εχουμε KART DAY!!!!

ελπιζω να κανεις καρτ......

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

μα και βεβαια οχι,απλα εχω δοκιμασει 2 φορες και καταφερα να περασω την γραμμη τερματισμου..αναθεμα τους αγγλους,γιατι στο νησι οταν πινουμ και οδηγουν ειναι θανατηφορος συνδυασμος,ολο στα θυμαρακια ημουν μετα απο συκρουσεις .βεβαια μαρεσε καταπληκτικα σαν εμπειρια και κατι μου λεει οτι θα περασουμε καταπληκτικα παλι.....ανυπομονω για την επομενη συναντηση....το σκεφτομαι απο τωρα και το γελιο που θα πεσει θα ειναι της αρκουδας..............

Link to comment
Share on other sites

Δυστηχως τελικα δεν μπορεσα να γυρισω το Σαββατο Αθηνα για να ειμαι παρον σε αυτο το meeting που ηθελα να ειμαι κι εγω εκει. Δεν πειραζει, γιατι σιγουρα θα ακολουθησουν και αλλα meetings.

Link to comment
Share on other sites

και δεν ειδες τιποτα κανουμε και χειροτερα....ειμασταν καλα παιδακια εχθες tongue.gif

τυχερος εισαι!!! δεν εχει την επομενη Κυριακη εχουμε την μεθεπομενη και εχουμε KART DAY!!!!

ελπιζω να κανεις καρτ......

ρε οχι και γαλαταδικο το πολακι μου fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.