Jump to content
Black Widow

Προτάσεις Για Συναντήσεις Στην Θεσσαλία Και Κ. Ελλάδα

Recommended Posts

ελα ρε παιδιαααα :D καλημερες απο μενα...τι κανετε? χρηστο φιλε μ πως πας?? ;) κανονιζετε ρε παιδες κανονιζετε αλλα κανονιστε κ οταν θα ειμαι εκει...θα σας ενημερωσω να πιουμε κανενα τσιπουρακι ....μεγαλη νοσταλγια χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ποτε θα ερθεις ρε φιλαρακι? Activious για Βολο λεω!!Κανονησε τη συναντηση και οποιος θελει ακολουθει......

Link to comment
Share on other sites

Αργω ακομα ρε...οταν θα ειμαι κατω θα σε παρω τηλεφωνακι... ;) να κανονισουμε κανα καφεδακι εστω να πιουμε!

Link to comment
Share on other sites

Αν ερθεις τα χριστουγεννα θα παμε για καφε Περτουλι..Οπως και να εχει παρε τηλ να κανονησουμε.

Link to comment
Share on other sites

ok ρει ;) γιορτες οπως κ να εχει θα ειμαι λαρισα...αλλα δεν ξερω σιγουρα ποτε καταλαβαινεις!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγω δυστυχώς δεν μπορώ 9 Δεκέμβρη παίδες, ούτε 17..ίσως αργότερα,αν κ μετα πιάνουν γιορτές, οπότε δυσκολεύει.. Τι λένε οι υπόλοιποι;

Link to comment
Share on other sites

εγω παιδια παντως θα ειμαι γιορτες κατω κ συγκεκριμενα λιγο πριν την πρωτοχρονια....ψηνομαι οποτε θελετε τοτε!!!

Link to comment
Share on other sites

μου ηρθε μια ιδεα...τι λετε για τις γιορτες(ημερομηνια να βρουμε να βολευει) να κανονισουμε να παμε στο "χωριο του Αη Βασιλη" στη Λαρισα?

Link to comment
Share on other sites

:thumbsu: πιστευω ειναι μια καλη ιδεα...χριστουγεννιατικη συναντηση!!! Εγω θα ειμαι σιγουρα μεσα αν βολευει η ημερομηνια.
Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι για μεσα στις γιορτες δεν το συζητω...θα πρεπει να ερθετε στον Μυλο των Ξωτικων..Το χωριο του Αη Βασιλη ειναι απλα μια απομημιση.... :no:

http://www.milosxotikon.gr/

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι για μεσα στις γιορτες δεν το συζητω...θα πρεπει να ερθετε στον Μυλο των Ξωτικων..Το χωριο του Αη Βασιλη ειναι απλα μια απομημιση.... :no:

http://www.milosxotikon.gr/

τι ειναι αυτο παλι?

λεω λαρισα γιατι ειναι κεντρο και βολευει τους παντες...

Link to comment
Share on other sites

Για να σας βλέπω να οργανώνεστε!!!

@Chris_poloGTI, πέστε του admin του milosxotikon.gr να φτιάξει τα permissions του apache server :-P

Forbidden You don't have permission to access / on this server. Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request. Apache Server at www.milosxotikon.gr Port 80
Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook...milosxotikon.gr Μπες στο προφιλ στο fb να δεις τι γινεται στα Τρικαλα.Την μερα που ανοιξε επισημα ειχε περιπου 3000 κοσμο :shok: :shok: Edited by chris_poloGTI
Link to comment
Share on other sites

Γειά σας παιδιά. Εγω είμαι από Θεσ/νίκη (βρισκόμαστε εκεί τις Πέμπτες). Μάλλον θα είμαι Λάρισα την εβδομάδα μεταξύ Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς. Άν κανονίσετε εκείνες τις μέρες συνάντηση θα έρθω οπωσδήποτε!

Link to comment
Share on other sites

φιλε Symearg εννοειτε θα μιλησουμε κ εδω ετσι κ αλλιως...επειδη θα ειμαι κ εγω Λαρισα εκεινες τις μερες θα προσπαθησω να πεισω κ τους αλλους :D:p ε παιδια ? ???????

Link to comment
Share on other sites

Ελα παιδια και εγω μεσα ειμαι για 23 απο το πρωι 30 απογευμα για πιο μετα δεν ξερω λογω του οτι δεν βγηκε το προγραμμα στη δουλεια ακομη..Καλυτερα Μυλο των Ξωτικων ή περτουλι..Στη Λαρισα ειναι αισχος σαν εμποροπανηγηρη-παζαρι..

Link to comment
Share on other sites

Activiouuus!!!! Παναγιώτηηηηηηηηη!!!!

Άντε οργάνωσε το :)

Link to comment
Share on other sites

Activiouuus!!!! Παναγιώτηηηηηηηηη!!!!

Άντε οργάνωσε το :)

ερχετε............

απαντηστε λιγο να ξερω....

Λαρισα ή Τρικαλα ειναι καλυτερο?

εγω προσωπικα θα ελεγα λαρισα για να ειναι κεντρο και να ερθουνπιο πολλοι....

τι λετε?

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.