Jump to content
svouras

Εξατμιση σε Tsi!

Recommended Posts

2 πράγματα:

1. Δεν κλέβουν όλοι οι εξατμισάδες, υπάρχουν και σοβαροί επαγγελματίες που κάνουν τη δουλειά τους όπως πρέπει να γίνει - ναι το διαπίστωσα εμπειρικά! new_sugkrotima.gif

2. Με τόσα λευτά δίνω τα δικά μου προφυλακτήρα και τελικό :lol: :lol: :lol: ορίστε έκανα και τσάμπα διαφήμιση :lol:

Edited by Chris01
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κτ μιας και ηδη υπαρχει το ποστ. Σκεφτομουνα να αλλαξω μονο το τελικο καζανακι της εξατμισης. Προς θεου δεν περιμενω να παρω ακανα αλογο παραπανω, μην τρελαθουμε. Εκεινο ομως που θελω ναρωτησω ειναι, θα επηρεασει τον κινητηρα? Τι πρεπει να προσεξω. Εiμαι μεταξυ SEBRING k REMUS.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο θόρυβο. Αυτό θα κερδίσεις. Επίσης αν δείς όλα τα τελικά τα μπουκάκια που βγάζουν είναι μικρά.

Προσωπικά δεν μαρέσουν με μικρή διάμετρο. Καλύτερα δώσε λεφτά μια και

καλή για εξάτμιση όπως ακριβώς εσύ την θέλεις.

Edited by nikdev
Link to comment
Share on other sites

Μόνο θόρυβο. Αυτό θα κερδίσεις. Επίσης αν δείς όλα τα τελικά τα μπουκάκια που βγάζουν είναι μικρά.

Προσωπικά δεν μαρέσουν με μικρή διάμετρο. Καλύτερα δώσε λεφτά μια και

καλή για εξάτμιση όπως ακριβώς εσύ την θέλεις.

Μιλαω παντα για το τελικο το τελευταιο καζανακι. Γιατι για να αλλαξω απο μπροστα μεχρι πισω δε με βλεπω μιας και εχω την ταση να αλλαζω τα αμαξια καθε 3 χρονια, απλως κτ για τελικο θα ηθελα, οχι ομως και να χασουμε αυτα που εχουμε (αλογα), ποσο μαλιστα μην παθει καμμια ζημια το μοτερ

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα ειπα να παω για εξατμιση, για το tsi μου. Τι το θελα!!!! πηγα στον ιδιο που ειχα αλλαξει την εξατμιση στο πολο. Η τιμη που μου εδωσε μονο για να αλλαξω τις μουκες (ανοξειδωτες, noname ) ηταν 200¤ :lol: . Ντανννν το πρωτο εγκεφαλικο!!!! Καλα για να αλλαξω τελικο ποσο θες, τον ρωταω? Γυρω στα 350, sebring ή supersprint, μου λεει και καλα για να μην ξετουρμπιζει το αμαξι. Mα καλα εχουμε τρελαθει εντελως?? 200 μονο για 2 μπουκες :lol::lol::lol::lol:

Edited by svouras
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον σημερα ειπα να παω για εξατμιση, για το tsi μου. Τι το θελα!!!! πηγα στον ιδιο που ειχα αλλαξει την εξατμιση στο πολο. Η τιμη που μου εδωσε μονο για να αλλαξω τις μουκες (ανοξειδωτες, noname ) ηταν 200¤ :thumbsup: . Ντανννν το πρωτο εγκεφαλικο!!!! Καλα για να αλλαξω τελικο ποσο θες, τον ρωταω? Γυρω στα 350, sebring ή supersprint, μου λεει και καλα για να μην ξετουρμπιζει το αμαξι. Mα καλα εχουμε τρελαθει εντελως?? 200 μονο για 2 μπουκες :D;):thumbsup::thumbsup:

Εγω τις εβαλα 60 Ε ( 2 μπουκες + εργασια )

Link to comment
Share on other sites

Εγω τις εβαλα 60 Ε ( 2 μπουκες + εργασια )

Ονομα, διευθυνση, τηλ,(αν υπαρχει) σε παρακαλω γιατι μου φαινεται ο καθενας ζηταει ο,τι του κατεβει fire.gif .

Link to comment
Share on other sites

Ονομα, διευθυνση, τηλ,(αν υπαρχει) σε παρακαλω γιατι μου φαινεται ο καθενας ζηταει ο,τι του κατεβει fire.gif .

Και σε μένα αν γίνεται :wacko:

Link to comment
Share on other sites

παιδια ηθελα να σας ρωτησω.επειδη ειμαι απο περιφερεια(σερρες για την ακριβεια) δε μπορω να κατεβω αθηνα ξερει κανεις για εξατμισαδες στην θεσσαλονικη?

Aν και εχει περασει πολυς καιρος.... τωρα το ειδα~!!!

Στη θεσαλονικη ψαξε για τον Γιαλαντζηστη Σταυρουπολη.

Ποιοτητα δουλειας και εμπιρια αντιστοιχη των γνωστων Αθηναιων εξατμισαδων

και οι τιμες του στο μεσο ορο. Ουτε πολυ φτηνα ουτε υπερβολικα ακριβος.

Αν θες τηλεφωνο πες μου.

Ειμαι και γω Σερρες!!

Κωστας

Link to comment
Share on other sites

Ο Γιαλαντζής δεν είναι και από τους φτηνούς..

Link to comment
Share on other sites

Ονομα, διευθυνση, τηλ,(αν υπαρχει) σε παρακαλω γιατι μου φαινεται ο καθενας ζηταει ο,τι του κατεβει fire.gif .

Δυστυχως ειναι κομματακια μακρια "Γιαννενα" ...

Link to comment
Share on other sites

200 ευρω μονο για δυο νικελ κομματια διακοσμητικης(γιατι κατι παραπανω δεν δινει)σωληνας?

εγω ξερω οτι με κατι παραπανω αλλαζεις ολο το τελικο.και οταν λεω τελικο εννοω και το καζανακι

Αυτά που κοστίζουν 200 ευρώ δεν είναι νίκελ αλλά εξ'ολοκλήπου ανοξείδωτα!!!!

Πιο πιθανό είναι να σου σκουριάσει το αμάξι παρά αυτά.....

Τα νίκελ που λές εσύ πουλιούνται max 30 ευρώ αλλά στο εξάμηνο είναι για πέταμα από τη σκουριά :lol:

Link to comment
Share on other sites

Αυτά που κοστίζουν 200 ευρώ δεν είναι νίκελ αλλά εξ'ολοκλήπου ανοξείδωτα!!!!

Πιο πιθανό είναι να σου σκουριάσει το αμάξι παρά αυτά.....

Τα νίκελ που λές εσύ πουλιούνται max 30 ευρώ αλλά στο εξάμηνο είναι για πέταμα από τη σκουριά B)

οεο??? δν ειναι σκεπτικο αυτο.αμα εκαναν 2 μπουκακια των 20 εκατοστων το πολυ,200 ευρω,τοτε αμα παω να βαλω ολοκληρη εξατμιση θα πρεπει να βγω πεζοδρομιο :wacko: .οτι να ναι...εγω εβαλα ανοξειδωτα μαζι με εργασια 80 ευρω,και ο αλλος θελει 200??? <_< για κατσε ρε φιλε...παω και βαζω ολοκληρο καζανακι στην τελικη με τα ιδια χρηματα

Link to comment
Share on other sites

οεο??? δν ειναι σκεπτικο αυτο.αμα εκαναν 2 μπουκακια των 20 εκατοστων το πολυ,200 ευρω,τοτε αμα παω να βαλω ολοκληρη εξατμιση θα πρεπει να βγω πεζοδρομιο :wacko: .οτι να ναι...εγω εβαλα ανοξειδωτα μαζι με εργασια 80 ευρω,και ο αλλος θελει 200??? B) για κατσε ρε φιλε...παω και βαζω ολοκληρο καζανακι στην τελικη με τα ιδια χρηματα

Αστο γιατι αμα σου πω ποσο μου ζητησαν για τελικο :o<_< για το tsi θα κατεβαζεις πολλα........... :whistling: οπως εκανα εξαλλου και εγω φευγοντας απο το μαγαζι.

Link to comment
Share on other sites

ΧΕΡΕΤΑΙ....

εγω την δευτερα παραγγελνω εξατμηση cat-back απο παπαδοπουλο...

ειναι φιλος του του ξαδερφου μου,και μου λεει πως το ατομο κανει κ γ@μω τις δουλειες...

η turbo-back που φωραει στο ΤΤ του,την εχω δει και εχει κανει πολυ καλη δουλεια,και οχι με γωνιες και αλλα διαφορα που ακουγονται....

τωρα τι δουλεια θα γινει στην δικη μου περιπτοση θα ξερουμε συντομα...

Link to comment
Share on other sites

καλα εχω ριξει το γελιο της ζωης μου εδω..... :wacko:<_<B):o:whistling::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: τι λετε ρε παιδια και πιστευει ο ενας τον αλλον?200 ευρο για μπουκα?????εγω με 50 ευρο την ειχα βαλει..και δεν θελω υποδειξεις νικελ η ανοξιδοτη..ξερω καλα να ξεχωριζω τα μεταλα..και εκτος αυτου την ειχα 3,5 χρονια...και μαλιστα σε χιονια(φλωρινα)δεν επαθε τπτ!!!!σαν καινουρια ειναι ακομη....μπορω να πω οτι η μαμα εξατμιση απο το gti μου ειναι σε χειροτερη κατασταση απο αυτην...σαν σκουριασμενη ειναι...σκεφτομαι να παρω την μπουκα απο το αλλο και να την κουμποσω στο gti...παντος πιστευω οτι με 50-60 το πολυ θα βαλετε την καλυτερη μπουκα..με 200 υπαρχουν και τελικα καζανια εξαλλου...

Link to comment
Share on other sites

Καλα τα λεει ρε παιδια , τι τρελες τιμες σας λενε !!! Με 80 ευρο βαζεις μπουκα τιτανιου

Πες και καμμια διευθυνση και τηλεφωνο Χρυσοστομε worthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Πες και καμμια διευθυνση και τηλεφωνο Χρυσοστομε worthy.gif

Για περνα μια βολτα απο παπαδοπουλο και κανε και κανα παζαρι

Link to comment
Share on other sites

Ποιοι έχουν βάλει εξάτμιση ολόσωμη ή cat back να που τις εντυπώσεις τους.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.