Jump to content
spirsol

Δερματινο σαλονι

Recommended Posts

Παιδια γεια χαρα κι απο μενα.

Περιμενω την επομενη εβδομαδα κι εγω το Golf μου TSI GT SPORT .

Μου εκανε μια προσφορα ο Φιλιππαιος για δερματινο σαλονι με 1000¤.

Ειδα και δουλεια σε αυτοκινητο και φαινεται πολυ καλη.

5 χρονια εγυηση μου ειπε.

Ποια η γνωμη σας?

Link to comment
Share on other sites

Καλωσηρθες φιλε ! :)

Καλοταξιδο το εργαλειο με το που το παρεις , και καλες βολτουλες ! B)

Νορμαλ τιμουλα ακουγεται... Ρωτα αν θες κ αλλου , να εχεις μια σφαιρικη αποψη πχ Carrera

Ακομα , αν θυμαμαι καλα, υπαρχει καποιο παιδι που πουλαει το δικο του δερματινο σαλονι , οποτε ειναι κ αυτο καλη περιπτωση...

Αν θες τον ρωταω κ μιλατε μαζι...

Link to comment
Share on other sites

εχω ακουσει μια καταγγελια εδω θεσσαλονικη για δερματινο σαλονι που εγινε παραγγελια και περαστηκε εδω Θεσσαλονικη με πολυ καλη δουλεια μεν αλλα οχι εργοστασιου...προσοχη λοιπον στο θεμα δερματινα καθισματα....παντως ειναι καλη η τιμη αλλα εκ του αποτελεματος κρινουμε καλυτερα!!! :lol:

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι να βαλω δερματινο σαλονι στο τουτου μου (Tsi 140 sportline). Ακουσα για την Carrera μιας και ειναι ομιλος του Παζαροπουλου. Τι λετε αξιζει ή θα μου πιασουν τον κ@λο? Και αν γνωριζετε απο τιμες τι παιζει πανω κατω, φυσικα.

Link to comment
Share on other sites

η τιμη εξαρταται αμεσα απο την ποιοτητα του δερματος.

υπολογισε τουλαχιστον 1500¤ για ενα καλο δερματινο σαλονι.

επισης οι τιμες διαφερουν απο μαγαζι σε μαγαζι.κανε μια ερευνα αγορας να παρεις τιμες και προσφορες.

αν θες σου δινω μερικα τελεφωνα να ενημερωθεις.

Link to comment
Share on other sites

κανε μια ερευνα αγορας να παρεις τιμες και προσφορες.

Αυτο θα κανω. Ευχαριστω joop. ;)

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ..

ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΟ VI 122HP, ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΣ ΛΟΓΟΥΣ:

Α)ΚΡΥΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΖΕΣΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙΣ?

Β)ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΣΥΝΕΧΩΣ?

Γ)ΦΘΟΡΕΣ ΣΤΑ ΡΑΨΙΜΜΑΤΑ,

ΑΠΛΑ ΤΟ CARRERA ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1000Ε, ΣΕ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΙΟΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙ ΑΥΤΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ CARRERA

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΣΑΛΟΝΙ..

ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΕΙ ΤΟ VI 122HP, ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΜΩΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΞΗΣ ΛΟΓΟΥΣ:

Α)ΚΡΥΟ ΠΟΛΥ ΤΟΝ ΧΕΙΜΩΝΑ, ΖΕΣΤΑ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΘΗΣΕΙΣ?

Β)ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗ ΣΥΝΕΧΩΣ?

Γ)ΦΘΟΡΕΣ ΣΤΑ ΡΑΨΙΜΜΑΤΑ,

ΑΠΛΑ ΤΟ CARRERA ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ, ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΜΟΥ ΕΚΑΝΑΝ ΠΡΟΣΦΟΡΑ 1000Ε, ΣΕ ΚΑΛΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΑΠΟ ΟΤΙ ΕΙΔΑ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙΣ ΑΛΛΕΣ ΠΟΙΟΤΗΤΕΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ..

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΓΙ ΑΥΤΑ ΑΣ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ, ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ CARRERA

Οντως ετσι ειναι.Κρυο το Χειμωνα και ζεστα το Καλοκαιρι αλλα στο υφασμα βαλε το μεινοεκτημα του οτι θα λερωθει σχετικα ευκολα και θα καθαριστει πιο δυσκολα απο το δερμα.Με λιγα λογια περιποιηση θα χρειαστουν και τα δυο.Εγω προσωπικα εχω βαλει καλυματα στα υφασματινα καθισματα μου αλλα και παλι δε δειχνει οπως με τη μαμα ταπετσαρια.Βεβαια γλιτωνω το καθαρισμα αφου το μονο που κανω ειναι να πλενω ανα διαστηματα τα καλυματα.Φθορες στις ραφες δεν νομιζω να εχει αντιμετωπισει κανεις σε μαμα δερματινο σαλονι.

Link to comment
Share on other sites

Τα carrera είναι σούπερ αλλά ακριβά, τα Connolly καλά αλλά εγώ κάποια παράπονα τα έχω από την τοποθέτηση. Είναι κάποια σημεία που βέβαια μόνο εγώ τα βλέπω, αλλά έπρεπε να είναι πιο προσεγμένα. Σαφώς φθηνότερα πάντως, αν και ο λόγος που τα έβαλα εκεί ήταν ότι με έστειλαν με discount από τη VW. Σα μαμά όμως..ΤΙΠΟΤΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια γεια χαρα κι απο μενα.

Περιμενω την επομενη εβδομαδα κι εγω το Golf μου TSI GT SPORT .

Μου εκανε μια προσφορα ο Φιλιππαιος για δερματινο σαλονι με 1000¤.

Ειδα και δουλεια σε αυτοκινητο και φαινεται πολυ καλη.

5 χρονια εγυηση μου ειπε.

Ποια η γνωμη σας?

ΒΑΣΙΚΑ ο CONOLLY τα κανει εγκατασταση με 680 €

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ναι είναι όπως τα λέει ο mkaragiannis .Αν δεν ξέρεις ακούς τη χαμηλή τιμή και είτε παραξενεύεσαι ,είτε πιστευεις οτι οι αλλοι ειναι κλεφτες κι εσυ βρήκες την ευκαιρεία.

Η αλήθεια ειναι οτι υπάρχει τοποθέτηση δερμάτινου σαλονιού με 50% δερμα και το υπόλοιπο δερματίνη (στο πίσω μέρος των καθισμάτων),με 70% δέρμα και το υπόλοιπο δερματίνη και με 100% δέρμα.Επίσης υπάρχει δέρμα napa ,δέρμα vienna και τέλος πάντων ότι πληρώνεις -παίρνεις.Υπάρχει δερματινο σαλόνι με 700¤ και δερμάτινο με 2000¤.Ε δεν είναι το ιδιο ........

Link to comment
Share on other sites

Στο EOS της κοπέλας μου βάλαμε carrera και ειναι τουλάχιστον εκπληκτικό....1,5 χρόνο τώρα και δεν εχει κανει ουτε γραμμές. Βέβαια, το περιποιούμαι...

Link to comment
Share on other sites

Στο EOS της κοπέλας μου βάλαμε carrera και ειναι τουλάχιστον εκπληκτικό....1,5 χρόνο τώρα και δεν εχει κανει ουτε γραμμές. Βέβαια, το περιποιούμαι...

μαλιστα μαλιστα βασικα ομως δεν καταλαβαμε τι περιποιησε την κοπελα σου ή το δερμα?????

(χωρις παρεξηγηση)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.