Jump to content
kouliss

2ο Kart Day Hellenic Vwclub

Recommended Posts

ΘΑΝΟ εχω ξεκινησει προετοιμασια... :) αλλα ολα εξαρτωνται και απο τον καιρο.... tongue.gif

Σιγα ο εισπρακτορας σου (4door) να μην ηταν παντός καιρου.....tongue.gif για κανα πασαλιμανι το πολυ και να μην φυσαει..... :lol::lol::lol:

Οι υπολοιποι που ειστε κρυμενοι ρεεεε????

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Σιγα ο εισπρακτορας σου (4door) να μην ηταν παντός καιρου..... tongue.gif για κανα πασαλιμανι το πολυ και να μην φυσαει..... :D:lol::lol:

Οι υπολοιποι που ειστε κρυμενοι ρεεεε????

Θανασακη θα σε παω ρυμουλκα για να φτασεις γρηγορα..... :rolleyes::D:D:lol:

Link to comment
Share on other sites

Θανασακη θα σε παω ρυμουλκα για να φτασεις γρηγορα..... :D:lol::lol::rolleyes:

ειπαμε θα παμε ολοι μαζι κι οποιος αρχισει μαλ. θα τον κραξω

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε νικο.....ραντεβου οποιοι ειναι απο δυτικα και νοτια στο carefour στο ρεντη διπλα στο village....

Link to comment
Share on other sites

βγείτε εξώ ρε σεις και ελάτε στο kart day.....αφού ξέρουμε ότι σας αρέσει.....

Μεσα και ο πασσατουμπας!Θα φερω και το μπουλη(μιχος γκολφ) μου μαζι!Θα του πω οτι εχει σαντουιτς και κρεπουλες και oτι θα παμε για φαι!

Τα λεμε στο carrefour! tongue.giftongue.giftongue.gif

Link to comment
Share on other sites

99% μεσα και η οικογενεια polotsik tongue.gif +ΜΑΡΙΑ και μαλλον +1

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

ραντεβου οποιοι ειναι απο δυτικα και νοτια στο carefour στο ρεντη διπλα στο village....

στις 11:30....

Link to comment
Share on other sites

στις 11:30....

μεσα ....οσοι θελετε μην μας στησετε για να παμε στην ωρα μας... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

ήθελα να έρθω ρε γαμώτο να σας ξανα ράψω τα κουστουμάκια σας αλλά δουλεύω μέχρι τις 1!!!

ελα μετα αλλα μαλλον δικαιολογια ειναι αφου θα ειναι ο χαρης εκει ε? [ειναι και στα μετρα του] tongue.gif:D

κοιτα αμα φοβασε μην χασεις τον τιτλο δεν πειραζει μην τρεχεις ελα για καφε κι εγω για καφε θα ερθω τωρα αν θα τρεξει ο χαρης θα δειξει :lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

ελα μετα αλλα μαλλον δικαιολογια ειναι αφου θα ειναι ο χαρης εκει ε? [ειναι και στα μετρα του] tongue.gif;)

κοιτα αμα φοβασε μην χασεις τον τιτλο δεν πειραζει μην τρεχεις ελα για καφε κι εγω για καφε θα ερθω τωρα αν θα τρεξει ο χαρης θα δειξει :rolleyes::D

Αν είναι να χάσω από τον Χαρούλη χαλάλι!!!!Ό τίτλος έτσι και αλλιώς θα περάσει σε άλλα χέρια αλλά μόνο προς το παρόν!!!

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και ο πασσατουμπας!Θα φερω και το μπουλη(μιχος γκολφ) μου μαζι!Θα του πω οτι εχει σαντουιτς και κρεπουλες και oτι θα παμε για φαι!

Τα λεμε στο carrefour! tongue.giftongue.giftongue.gif

φαε φαε να σκασεισ να πασ στο Δι!@$@#%#ο να υσηχασουμε που σε ρε πανο ;):rolleyes::D:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με τελευταία ενημέρωση που χα μόλις τώρα από τον ιδιοκτήτη της πίστας και να βρέχει έστω λπ[ίγο έστω και πολύ υπάρχουν αδιάβροχα για όλους,γάντια,σκουφιά και κράνη όπου θα κάνουν την ζωή μας πιο εύκολη....ΛΕΤΕ να το μετανομάσουμε αν βρέχει σε DRIFT CHALLENCE VWCLUB SHOW??????

Πάντως όλοι θα μαστε εκεί ανεξαρτήτου καιρού.......και ότι γίνει έγινε....ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΑ.......

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε νικο.....ραντεβου οποιοι ειναι απο δυτικα και νοτια στο carefour στο ρεντη διπλα στο village....

Eιχα μιλησει με τον aftrerdark,,,,να παμε μαζι,,,παιχτηκε μια μα@κια με την δουλεια κ ισως δεν καταφερω,,,,ισως ομως ΚΑΤΑΦΕΡΩ,,,,αν δεν με ''χωσουν'',,,,,,,,,,

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι? withstupid.gif Ο γρατσιας ειναι κοντα στον σταυρο Αγ. Παρασκευης? ρωταω γιατι θα ερθω μεσω Αμαρουσιου. Αααααα ειναι κανεις απο μαρουσι να παμε μαζι, να κανουμε χαβαλε, ας στειλει π.μ. new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτησω κατι? withstupid.gif Ο γρατσιας ειναι κοντα στον σταυρο Αγ. Παρασκευης? ρωταω γιατι θα ερθω μεσω Αμαρουσιου. Αααααα ειναι κανεις απο μαρουσι να παμε μαζι, να κανουμε χαβαλε, ας στειλει π.μ. new_sugkrotima.gifnew_sugkrotima.gif

ναι στο σταυρο παναγιωτη......

η βροχη δεν μας σταματά,θα περασουμε καλα......... -_-

Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε παλι και ειναι περιτο να πω πως οσοι δεν ηρθανε χασανε αντε να ετοιμαστει και χωρος για φωτογραφιες [μην ξεχνιομαστε] :huh:;)

Link to comment
Share on other sites

ωραια περασαμε παλι και ειναι περιτο να πω πως οσοι δεν ηρθανε χασανε αντε να ετοιμαστει και χωρος για φωτογραφιες [μην ξεχνιομαστε] :D:)

Ναι φιλε polotsik ηταν πολυ ωραια αλλα oφιλω να ομολογισω οτι απογοιτευτικα και εγω και τα περισοτερα παιδια πουpθαν,απο την πολυ μικρη συμετοχη (μπορει λογο καιρου).

Και ενα μεγαλο μπραβο στον φιλο DOUMASJ που τα κανονισαι ολα καταπλικτικα και στον PETROS MELISSIA για τα απεριγραπτα κεφια του (προεδροσ και πιτ ελιπαν οποτε δεν ειχε και προβλιματα σαμποταζ στο καρτ του o petros... ;):lol::lol:tongue.giftongue.gif )!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι φιλε polotsik ηταν πολυ ωραια αλλα oφιλω να ομολογισω οτι απογοιτευτικα και εγω και τα περισοτερα παιδια πουpθαν,απο την πολυ μικρη συμετοχη (μπορει λογο καιρου).

Και ενα μεγαλο μπραβο στον φιλο DOUMASJ που τα κανονισαι ολα καταπλικτικα και στον PETROS MELISSIA για τα απεριγραπτα κεφια του (προεδροσ και πιτ ελιπαν οποτε δεν ειχε και προβλιματα σαμποταζ στο καρτ του o petros... :):D;)tongue.giftongue.gif )!!!

ενταξει καπου ηταν λογικο απο θεμα καιρου που δεν ηρθε πολυς κοσμος και καποιοι απο εμας που ηρθαμε ημασταν υπο σκεψη

οσο για το αλλο που λες:

1. ο πετρακης παραδεχτεικε την ηττα του και δεν ειχε να πει για σαμποταζ το καρτ δουλευε μια χαρα tongue.gif:lol::lol:

2. εχω αποδειξεις για ποσοστα που πηρε ο ιδιοκτητης του καρτ απο τον ντουμα για να του παραχωρησει τον τιτλο αλλα δεν του περασε tongue.gif:lol::lol:

γιαννακη πριν πεις τιποτα εχω βιντεο που εχει καταγραψει τα οσα ειπε ο ιδικτητης του καρτ tongue.giftongue.gif:lol::lol::lol:

Edited by polotsik
Link to comment
Share on other sites

το έχασα το event, τι να κάνουμε... είχα να "νταντέψω" το data center στη δουλειά, λόγω προβλημάτων ήμουν ξύπνιος μέχρι τις 7.30 περίπου οπότε το πρωϊνό ξύπνημα ήταν ζόρι....

Sorry guys... θα ήταν καλή ευκαιρία να ερχόμουν, θα είχα δικαιολογία για κάθε τετ α κε που έφερνα ότι φταίει η βροχή χαχαχ.... next time!

Link to comment
Share on other sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΟΣΟΥΣ ΗΡΘΑΤΕ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΥΠΕΡΟΧΑ......

ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στους συμμετέχοντες αλλά και στους νικητές...

1ος kostis golfo

2ος Παναγιωτάκης

3ος BAD BOY

Ένα έχω να πω.....πέρασα 2 φορές τον BAD BOY( ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΓΑΜΠΡΕ) στην πρώτη φάση του αγώνα και είδε την πλάτη μου.....αυτός κατάφερε μόνο 1...οπότε και πάλι χάνει....μπορεί να μην πήρα μια θέση στο βάθρο και να πήρε ο ίδιος αφού στην δεύτερη και κρίσιμη φάση ενώ έκανε 3 γκέλες είχε κάνει πιο πριν γρηγορότερο γύρο....άτιμη κοινωνία...

Και όσο για τις κατηγορίες περί χρηματισμού και τέτοια έχω να πω ότι ήτανε όλα μια πλεκτάνη και δεν έχω σχέση με τέτοια αφού οι τίτλοιπαίζονται μέσα στην πίστα και όχι εκτός......

Την επόμενη φορά όμως.....

όσο για τον πέτρο δεν λέω τπτ....κατάφερε να ξεκινήσει πρώτος στον τελικό και να καταλήξει τελευταίος...Και όμως ναι μόνο αυτός μπορεί.....ΕΥΓΕ ΝΕΕ ΜΟΥ.....

Και το χθεσινό event μετονομάστηκε σε DRIFT VWCLUB SHOW....Τέλεια η πίστα....με το πλάι πηγαίναμε συνέχεια.....

ένα καρτ που δεν ίσιωσε ποτέ.....

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΙΚΟ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΨΟΓΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ

Edited by doumasj
Link to comment
Share on other sites

1ος kostis golfo

2ος Παναγιωτάκης

3ος BAD BOY

Ένα έχω να πω.....πέρασα 2 φορές τον BAD BOY( ΔΕΝ ΣΕ ΧΑΛΑΣΕ ΓΑΜΠΡΕ) στην πρώτη φάση του αγώνα και είδε την πλάτη μου.....αυτός κατάφερε μόνο 1...οπότε και πάλι χάνει....μπορεί να μην πήρα μια θέση στο βάθρο και να πήρε ο ίδιος αφού στην δεύτερη και κρίσιμη φάση ενώ έκανε 3 γκέλες είχε κάνει πιο πριν γρηγορότερο γύρο....άτιμη κοινωνία...

Ετσι οπως τα λεει ο Γιαννης ειναι.....ενω αυτος ετρεχε στην πιστα για να παρει μια καλυτερη θεση και γιατι οχι και στον τελικο,

εγω εδινα θεαμα στο κοινο με ενα DRIFT SHOW καπνιζοντας ταυτοχρονα και ο κοσμος με αποθεωνε πανηγυρικα worthy.gif

γι΄αυτο λεγομαι και Αλεκος (ο Τζιλι) με τον ΤΖΑΝΕΤΕΚΟ που ετρεχε στα καρτ....ατακα του Νεαρου... :lol::lol::lol:

ΤΕΛΟΣ ΚΑΛΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ........αν και παλι 3ος αυτη την φορα ανεβηκα στο βαθρο μηπως και σπασει η γκατεμια.....λυπαμε που στερισα και απο τον φιλο Πετρο μια θεση απο το βαθρο tongue.giftongue.giftongue.gif

ΔΕΝ ΣΑΣ ΧΑΛΑΣΕ και τους 2 upyours.gif

πολυ ωραια ηταν ολα,μπραβο σε οσους ηρθαν και ειμασταν αρκετοι μπορω να πω παρολο που τρεξαμε μονο 12 ατομα....

θα τα ξαναπουμε στην κορινθο.......... :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.