Jump to content
kouliss

Τρίκαλα και Καλαμπάκα 1-2 Μαρτίου 2008

Recommended Posts

αυριο πρωι κατα την καθοδο σας απο την εθνικη στην εξοδο λαρισα 4 (αναφερομαι στα μελη απο θεσσαλονικη) θα ειμαστε κ καποια μελη απο λαρισα (doctordim, stavros#mk4, vrachos,κλπ) που θα σας ακολουθησουμε, θα συνεννοηθουμε με τον αρη τηλεφωνικως ως προς το σημειο που θα περιμενουμε. το αναφερω για να εχετε το νου σας! καλη ανταμωση απανταχου dubbers κ προσοχη στο δρομο!

Link to comment
Share on other sites

Στο παλιο πεταλο του Μαλιακου που τωρα ειναι τα τουνελ οι καμερες κυκλοφοριας λειτουργουν.και μετα την εξοδο του 2 τουνελ ειναι στανταρ περοπολικο με ρανταρ.οποτε πρεπει να ειμαστε στο οριο

Link to comment
Share on other sites

Λιγες ωρες εμειναν. Ευχομαι να περασετε οσο καλυτερα μπορειτε, αν και αυτο ειναι στανταρ μιας και ειναι το ιδιαιτερο χαρακτηριστικο των εκδρομων μας.

Προσοχη στο δρομο και περιμενουμε πολλες φωτογραφιες και αρκετα σχολια, θετικα και μη απο ολους.

Καλη εκδρομη σε ολους. :lol:

Edited by nikkosnet
Link to comment
Share on other sites

Τα μέλη από Λάρισα και Βόλο

θα είμαστε στις 11:05 ΤΟ ΑΡΓΟΤΕΡΟ, στην περιφερειακό

απέναντι από το Βερόπουλο/Praktiker, για να φεύγουμε κανονικά στις 11:15.

edit by Latou: Και όποιος θέλει κάτι, επικοινωνείτε μεταξύ σας, και με μένα στο 6978956273!

ΟΙ ΧΡΟΝΟΙ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΩΝ ΘΑ ΤΗΡΗΘΟΥΝ ΕΥΛΑΒΙΚΑ ΟΠΩΣ ΗΔΗ ΠΡΟΑΝΕΦΕΡΑ... ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΤΗΡΕΙΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΤΗΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΣΑΜΠΑ!

Το παραπάνω ισχύει για όλες τις στάσεις...

Edited by VeeDub Latou
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι και από μόνος μου, σα μικρό παιδάκι κι εγώ.....

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

κάτι ώρες μείναμε....ο σπιούνος μας - kouliss - έχει καταλύσει στο ξενοδοχείο και μου χει δώσει μία πρώτη γεύση του τι θα αντικρίσουμε.....Ένα θα σας πω......ή άστο δεν σας το λέω....θα το δείτε από κοντά και θα το θαυμάσετε......Είναι αξιολάτρευτο...Είναι μεγάλο...Είναι τεράστιο......Είναι το ...... .......

Όλοι στην ώρα σας το πρωί και το πάρτι ξεκιναει......Εσείς απλά ζήστε το....ΑΠΟΛΑΥΣΤΕ ΤΟ....!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να μαι και ΕΓΩ.......

Λιγες μονο ωριτσες μας χωριζουν.....αντε να δωσουμε το παρον και να ξεσηκωσουμε τα ΤΡΙΚΑΛΑ για τα καλα!!!!!!! :lol:

Τα λεμε το πρωι απο κονταααααα!!!!

Υ.Γ Για να δουμε τι ΨΑΡΙΑ θα πιασουμε..... :lol::lol::lol::lol:

Edited by BAD BOY
Link to comment
Share on other sites

Aντε να ξεκινησω και εγω σιγα σιγα για επανω.........Καλα θα περασουμε καλαααα!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Και περάσαμε όμορφα ... όμορφα... ! Μην νομίζετε δεν διακτινίστικα στην Αθήνα... ταξιδεύω για εκεί παρέα με ένα φορητό υπολογιστή.

Το ξενοδοχείο ήταν απλά καταπληκτικό... το φαγητό εδώ στην περιοχή άψογο αν και το παρακάναμε λιγάκι. Ελπίζω τις ίδιες εντυπώσεις να έχετε και όλοι εσείς που ήρθατε. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους που ήρθανε και σε αυτή την Πανελλήνια Συνάντηση. Μια εκδρομή για τον εορτασμό των 4 ετών δημιουργίας του Hellenic VWClub και παράλληλα για την κοπή της πίτας του 2008. Όλα όμως ήταν πιο διαφορετικά μια και αυτή τη φορά όλα είχαν πιο επίσημο χαρακτήρα. Να σημειωθεί ότι η εκδήλωση έλαβε χώρα σε συνεδριακή αίθουσα στο ξενοδοχείο ΑΜΑΛΙΑ και φυσικά έγινε η πιο μεγάλη κλήρωση δώρων για τα μέλη της 1ης επίσημης λέσχης φίλων και κατόχων VW. Η ανοικτή κοινότητα για μια ακόμη φορά έκανε την παρουσία της αισθητή με 120 άτομα περίπου να κυκλοφορούν στους δρόμους των πόλεων Καλαμπάκας και Τρικάλων. Ελπίζω να μας γράψετε τα δικά σας σχόλια ώστε να γίνουμε ακόμα καλύτεροι.

Πιο λεπτομερή ανάλυση των γεγονότων που έγιναν θα ακολουθήσουν αργότερα. Επίσης υπάρχει ήδη έτοιμο το άλμπουμ για την εκδρομή οπότε ανεβάστε τις φωτογραφίες σας.

Μείνετε συντονισμένοι στα γεγονότα της μεγαλύτερης παρέας! Έρχονται και άλλα... εντός των ημερών :)

Link to comment
Share on other sites

[...] Η ανοικτή κοινότητα για μια ακόμη φορά έκανε την παρουσία της αισθητή με 120 άτομα περίπου να κυκλοφορούν στους δρόμους των πόλεων Καλαμπάκας και Τρικάλων. [...]
Στα 120 άτομα μετράς και την κοπέλα με την οποία μου έκαναν το συνοικέσιο;

Να καταγγείλω πως δυστυχώς μου την απήγηγαν, δεν με άφησαν να την φέρω στο σπίτι μου την κοπέλα και να την γνωρίσω στους γονείς μου!

Και επίσης να καταγγείλω πως στην φάρσα συμμετείχαν, εκτός από τους εκτελεστές FARINA και activious, όλα τα μέλη της Λαμίας και του Βόλου με πιο ενεργή συμμετοχή των: fonstilida, doumasj και doggy.

Από εσάς δεν το περίμενα! tongue.gif

Υ.Γ.: Θα σας την φυλάω! :)

Link to comment
Share on other sites

η εκδρομη ηταν Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α....

να πω ενα ευχαριστω και ενα μεγαλο μπραβοοοο στους διοργανωτες.

ΣΥΓΧΑΡΙΤΗΡΙΑ ΠΑΙΔΙΑ.ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΓΙΑ ΟΛΑ

gravedigger καλα δεν ντρεπεσαι?ακομα δεν την βρηκες την κοπελα ,αφησες να σου την παρουν?farina???εχεις καμια ιδεα που μπορει να ειναι η κοπελα???

30w2xwg.jpg

ευχαριστω τον doumas που ενω γνωριζε δεν ειπε τιποτα και τον doggy που με βοηθησε στην "καλυψη-αποκρυψη".

zx5k0i.jpg

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

η εκδρομη ηταν Τ-Ε-Λ-Ε-Ι-Α....

gravedigger καλα δεν ντρεπεσαι?ακομα δεν την βρηκες την κοπελα ,αφησες να σου την παρουν?farina???εχεις καμια ιδεα που μπορει να ειναι η κοπελα???

30w2xwg.jpg

ευχαριστω τον doumas που ενω γνωριζε δεν ειπε τιποτα και τον doggy που με βοηθησε στην "καλυψη-αποκρυψη".

zx5k0i.jpg

:):rolleyes::lol::lol::lol::lol::thumbsup::lol:

Link to comment
Share on other sites

Τελεια η πανελληνια :huh:

Τελεια αυτοκινητα :rolleyes:

τελεια παρεα :thumbsup:

κριμα ομως που δεν μπορεσα ωα ερθω την κυριακη

Link to comment
Share on other sites

:huh:

Κορυφη λεμε!

Βιργινια την λενε την κοπελα?

Ναι, Βιργινία=Virginia διότι ήταν και παρθένα! Κάποτε! Δεν ξέρω το πότε! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη την δοκιμασες και ειδες οτι....το εχει ματωσει το σεντονι? Χαχαχαχα!

Απο οτι βλεπω περασατε super duper και αυτος ηταν ο σκοπος.

Περιμενουμε φωτογραφιες και σχολια και απο τους υπολοιπους οταν με το καλο γυρισετε και ξεκουραστειτε. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ολα ηταν τελεια. :huh::rolleyes:

Οσο για την κοπελα λιγο που την δοκιμασα ηταν καλη αλλα παντα υπαρχουν περιθωρια βελτιωσης+++++

Link to comment
Share on other sites

Τα περασαμε ομορφα, ομορφα, ομορφα....................ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΑΣΧΟΛΗΘΗΚΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΤΗΣ ΕΚΔΡΟΜΗΣ.............................

Στα 120 άτομα μετράς και την κοπέλα με την οποία μου έκαναν το συνοικέσιο;

Να καταγγείλω πως δυστυχώς μου την απήγηγαν, δεν με άφησαν να την φέρω στο σπίτι μου την κοπέλα και να την γνωρίσω στους γονείς μου!

Και επίσης να καταγγείλω πως στην φάρσα συμμετείχαν, εκτός από τους εκτελεστές FARINA και activious, όλα τα μέλη της Λαμίας και του Βόλου με πιο ενεργή συμμετοχή των: fonstilida, doumasj και doggy.

Από εσάς δεν το περίμενα! tongue.gif

Υ.Γ.: Θα σας την φυλάω! :huh:

Ωραιο το δωρακι το Σαββατοβραδο??????????????????????

ΟΚ με τα μπουλονια???????????????????????????????????

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο το δωρακι το Σαββατοβραδο??????????????????????

ΟΚ με τα μπουλονια???????????????????????????????????

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes: Τα μπουλώνια;;;; Ποια μπουλώνια ρε Γιάννη;! :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::huh::rolleyes::thumbsup::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Και η πλάκα είναι ότι αφού μετά από τόση ώρα με πείσατε πως δεν έχετε τα μπουλόνια, πήγα να τα γυρέψω από τους Ντούμα και Doggy :huh:

Link to comment
Share on other sites

Φάνη, γιατί αυτή η προκατάληψη προς το άτομόν μου? :thumbsup: Εγώ είμαι καλό παιδί...δεν κάνω τέτοια πράγματα...:lol::rolleyes:

Φέτος τουλάχιστον δεν πρόλαβα :huh:

Πρώτα απ'όλα να σας ευχαριστήσω για μία ακόμη φορά ΟΛΟΥΣ που ήρθατε, όλους εσάς που μας αγαπάτε και είστε μαζί μας στο κάθε μας εγχείρημα!

Η παρουσία σας είναι το καλύτερο δώρο για εμάς, το ότι είχαμε μπροστά μας πάνω από 120 άτομα συγκεντρωμένα στην αίθουσα ήταν ό,τι καλύτερο!

¶ντε και του χρόνου ακόμη περισσότεροι, η παρέα να μεγαλώνει και να διευρύνεται ολοένα και περισσότερο σε όλη την Ελλάδα!

Τι άλλο... α.... ναι, ένα ευχαριστώ στον Polo 1.6T & Mythos που μας βοήθησαν ώστε εχθές το απόγευμα ενώ όλοι σας κοιμόσασταν ή πίνατε καφέ εκτός ξενοδοχείου, μπορέσαμε υποχθόνια και κρυφά, να πάμε να στήσουμε την αίθουσα ώστε να είναι πανέτοιμη για την κοπή της πίτας.

Στα της εκδρομής τώρα... ευτυχώς φέτος δεν καταστρέψαμε το ξενοδοχείο tongue.gif

Ευτυχώς... ο ΣΜΗΝΑΡΧ / NOS δεν ήξερε σε ποιό δωμάτιο έμενα οπότε ΔΕΝ μπόρεσε να μου κάνει τίποτε... upyours.gif Δε σε χάλασε Μανωλάκη ε? (Ξέρω παίζω με την τύχη μου τώρα χαχαχαχα).

Βέβαια είχα τον kouliss που στις 5:00 τα ξημερώματα είχε όρεξη και μου άρχισε τις φάρσες στο εσωτερικό μου στο ξενοδοχείο... Στο τέλος καταλλήξαμε να με παίρνει και να μου βάζει μουσική. Το ίδιο έκανε (με την μουσική) και στον Mythos ο οποίος σκέφτηκε -όπως είπε- αρχικά πως ήμουν εγώ... τι έγινε ρε παιδιά; Τόση προκατάληψη;;;;;

Επίσης έχω να δηλώσω πως ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΑΝΑΔΩ ΦΑΓΗΤΟ ΜΠΡΟΣΤ¶ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΒΓΕΙ Ο ΜΑΡΤΙΟΣ.... ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΟΧΙ ΑΛΛΟ ΚΡΕΑΣ!!!!

Ένα θα σας πω, μας πήγε ο Κouliss σε λαδόκολα κατάσταση όπου είχε κάτι κρέατα... μα κάτι κρέατα... μόνο σούβλα και ήταν ΤΕΡΑΣΤΙΑ!!!

Το μαγαζί το λέγανε "Κοσμάς" και ήταν λίγο ποιο κάτω από εκεί που φάγαμε σήμερα... μιλάμε για ΠΟΛΥ ΦΑΓΗΤΟ!! Έλεος! Δε θα τολμήσω να ζυγιστώ αύριο... από την άλλη βδομάδα αφού κάνω εβδομαδιαία αποτοξίνωση!

Τώρα για την πλάκα με την κούκλα... απλά ΚΟΡΥΦΗ! Συγχαρητήρια στα παιδιά που το σκεφτήκανε! you rule!

Βέβαια έριξα γέλιο με το κομάντο Φάνη (Gravedigger) που έκοψε την διασταύρωση πηγαίνοντας προς την ταβέρνα με το Golf, και κατέβηκε και έκανε τον τροχονόμο για να περάσουμε!!! Αποκορύφωμα αυτών ήταν που έσκασε μύτη έξω από το τρελάδικο φορώντας το φωσφωριζέ γιλέκο και έκανε τον τροχονόμο -ξανά- σε όσους ερχόντουσαν προς την ταβέρνα!

Τον φαντάζεστε με την κούκλα αγκαλιά, να φοράει το γιλέκο και να κάνει και τον τροχονόμο? ΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Και μάλιστα μπροστά στο τρελάδικο? Δεν θα προλάβαιναν να περάσουν 2' θα τον είχαν μαζέψει....!!!!

(Φάνη μάλλον προκαλώ την τύχη μου και με εσένα...ε?)

Ουφ... αυτά για την ώρα... ό,τι φώτος έχω βγάλει θα τις ανεβάσω το πρωί... πάω να σαπίσω στον ύπνο!

Να'στε καλά!

Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, απίθανα για ακόμα μία φορά. :D

Μπράβο σε όλα τα παιδιά που οργάνωσαν την εκδρομή και έκαναν όλους εμάς να περάσουμε τόσο καλά. respect ^_^

Να πω ένα μεγάλο μπράβο στον Pagourista και στα παιδιά από τα Γιάννενα που και πάλι η συμμετοχή τους ήταν αρκετά μεγάλη και αισθητή.

Επίσης μπράβο στα παιδιά που κατάφεραν ήρθαν από την Μήλο.

Και τέλος ένα μεγάλο μπράβο σε όλους μας για την παρέα που έχουμε δημιουργήσει και περνάμε όπου και να πάμε πολύ καλά και η παρουσία μας γίνεται παντού αισθητή…. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Επειδή τα δώρα ήταν πολλά (65) σας επισυνάπτω τα δυο αρχεία με τους νικητές σε μορφή PDF. Για να τα δείτε θα πρέπει να έχετε το Adobe Reader που θα το βρείτε στο www.adobe.com.

Νικητές Γενικής Κλήρωσης : Dora_Panellinias_Ekdromis_2008___Geniki_Klirosi.pdf

Νικητές Τοπικών Κληρώσεων : Dora_Panellinias_Ekdromis_2008___Topikes_Kliroseis.pdf

Οι νικητές των DVD θα τα έχουν παραλάβει μέχρι 20/3 και θα επικοινωνήσουμε μαζί σας για την παραλαβή.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον....η εκδρομη ηταν απλα ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ worthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gifworthy.gif !!!!!!ηταν η πρωτη εκδρομη που ηρθα και απλα ανυπομονω ποτε θα ξαναγινει!!!!!!! tongue.giftongue.giftongue.gif:D^_^:lol::thumbsup::thumbsup::thumbsup: ηταν παρα πολυ καλα οργανομενη η εκδρομη!

τωρα περι εκδρομης κατι παιδακια στα διπλανα δωματια(ονοματα δν λεμε οικογενειες δν θυγουμε :whistling:tongue.giftongue.gif )με το που φτασαμε στο ξενοδοχειο ξεκινησανε οι πλακες και ναι την επαθα και εγω μεσα σε ολους!!! tongue.gif:D:D

αλλα εγω θα παρω το "αιμα" μου πισω στην επομενη εκδρομη!!!!!! new_iloveyou.gifnew_lol.gif

ειχαμε και το "ζαχαρωμα" το γιαννη(δν σε χαλασε γιαννακη ε?) το οποιο εγινε μετα το φαγητο και για ολα "φταιει" ενας!(δν θα πω ονομα αρη μην φοβασαι :whistling::whistling::whistling:new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif )αλλα πραγματικα πεθαναμε ολοι στα γελια και δν καταλαβες για ποτε βγηκαν φωτογραφιες!(παντος θα την δειτε και στο gallery)

τωρα βεβαια κατι πηρε το αυτακι μ οτι ο σμηναρχος:πρωτον πηρε το τηλεφωνο απο την τραγουδιστρια στα μπουζουκια(ατιμε αντρα!!!!!!!!ειχες δν ειχες τα καταφερες παλι και χωρις κοπο ξερεις εσυ!!!!!!! new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif )και δευτερον ο κ.σμηναρχος γεμισε αφρο ξυρισματος(πως να εγινε αυτο ε αρη?????? new_lol.gif )

δν θα τα πω και ολα εγω θα αφησω να πουν και οι αλλοι new_lol.gifnew_lol.gifnew_lol.gif:whistling::whistling:

VW RULES!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.