Jump to content
doggy

Συνάντηση μελών Κρήτης

Recommended Posts

Αυτή τη Κυριακή, 17/2 τα μέλη της Κρήτης θα συναντηθούν για να δώσουν το δυναμικό παρών στη

Μαρίνα (Λιμάνι) του Ρεθύμνου!

Ώρα συνάντησης... 16:00.

Θα ακολουθήσει, ο απαραίτητος καφές, σε παρακείμενη καφετέρια!

Μην λείψει κανείς!

Δηλώσεις συμμετοχής... με τον γνωστό τρόπο! ;)

Link to comment
Share on other sites

gei xara!egw paizei na er8w thn kyriakh mazi me parea alla den einai sigouro logo exetastikh + douleias!prepei na dhlwsw kati kapou???

Με αυτό το post δήλωσες συμετοχή :D

Τώρα το μόνο που μένει είναι να προσπαθήσεις να πας ;)

Link to comment
Share on other sites

Με αυτό το post δήλωσες συμετοχή :unsure:

Τώρα το μόνο που μένει είναι να προσπαθήσεις να πας ;)

Το ιδιο ισχυει και για τον προεδρο :blink:?

Edited by chrismk2
Link to comment
Share on other sites

Ωραία μέσα κι εγώ.

Papadogiorga κανόνισε να συναντήθουμε οι Χανιώτες να γκάψομε όλοι μαζί για Ρέθυμνο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία μέσα κι εγώ.

Papadogiorga κανόνισε να συναντήθουμε οι Χανιώτες να γκάψομε όλοι μαζί για Ρέθυμνο.

Ok φίλε sub! Την Κυριακή το μεσημεράκι θα σας πάρω τηλ να κανονήσουμε ώρα και μέρος.

Θα postαρω και αύριο μεθεύριο για να πω πόσα άτομα θα φέρω κ γω μαζί.

:):lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Aπό Λασίθι και Ηράκλειο παίζει να ξεκινήσουμε όλοι μαζί η ο καθένας μονος του???

Θα σε παρακαλουσα να γραφεις με Ελληνικους χαρακτηρες

Edited by PAGOURISTAS
Μεταφραση στα ελληνικα
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν μέσα και εγώ για όσους δεν το καταλάβανε, εκτός απροόπτου, +2 άτομα!

Για τα μέλη από Χανιά, Κυριακή μεσημεράκι σας παίρνω τηλέφωνο να κανονίσουμε!

:):rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Οπως εχουν αποδειξει πολλες φορες τα μελη του vwclub ειναι παντος καιρου. Κατι σαν τα super puma με τη διαφορα οτι εμεις δεν πεφτουμε ποτε!!! :thumbsup:

Δεν πα'να βρεχει...

Δεν πα'να χιονιζει...

Δεν πα'να εχει κρυο...

..................................

Εμεις σταθεροι ....

Η συναντηση θα γινει ο,τι καιρο κι αν εχει

Link to comment
Share on other sites

Κι εδω στο Ρεθυμνο ξεκινησε να χιονιζει πριν απο λιγο!

Παρολα αυτα ετοιμαζομαι να παω στη συναντηση.

Ευχομαι να πανε ολα καλα και οσοι ειναι στο δρομο να καταφερουν να φτασουνε.

Νεοτερα το απογευμα-βραδακι.

Link to comment
Share on other sites

Αλλη μια συναντηση του vwclub πραγματοποιηθηκε κατω απο αντιξοες καιρικες συνθηκες στο Ρεθυμνο.

Δυνατος αερας , κρυο , χιονι , και χαλαζι κατα περισταση ηταν τα φαινομενα που συνεθεσαν το κλιμα.

Ενα ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ στα μελη που ηρθαν απο τα Χανια κατω απο σφοδρη χιονοπτωση και τους δρομους γεματους χιονι!

Ελπιζω την επομενη φορα ο καιρος να μας κανει το χατηρι και να ειναι πιο "φιλικος".

Μεινετε συντονισμενοι για το επομενο meeting!

Link to comment
Share on other sites

Εεε τι περιμενες?Λιγο χιονι και λιγο χαλαζι θα μας κρατουσαν στα σπιτια μας?Που να δεισ τι γινοταν στο δρομο για Ηρακλειο (στις Σισες).Τα παντα κατασπρα,μαζι και ο δρομος!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ωραία εμπερία η διαδρομή αν και νόμιζα ότι δε θα φτάναμε.

Χάρηκα που γνώρισα και νέα μέλη.

Το team από Χανιά έκανε και κοινωνικό έργο αφού λειτουργούσε σαν τα graders καθαρίζοντας την εθνική, αφού όταν πηγαίναμε Ρέθυμνο στο ρεύμα μας δεν είδαμε παρα μόνο 2 αμάξια!

Χρήστο ή κάποιος moderator άνοιξτε μια κατηγορία εδώ -> http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=185

να ανεβάσουμε καμιά φώτο (αν και δεν έβγαλα καμιά ανθρωπινή).

Εδώ ο Νίκος προσπερνάει τον Γιώργη(με ανοιχτή ηλιοροφή!) θάβοντας τον κάτω απ' το χιόνι!

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω οτι με ζηλεύεται επειδή έχω περισσότερα κυβικά από σας!!! tongue.giftongue.giftongue.gif

Βέβαια παρά τις φιλότιμες προσπάθειες σας να με χώσετε μέσα στο χιόνι, κατάφερα να φτάσω και εγώ Ρέθυμνο!! :DB)

Ήταν πολύ καλή εμπειρία αν και εγώ σε κάποια φάση πίστεψα ότι το βράδυ δεν θα καταφέρναμε να γυρίσουμε, όλα πήγαν καλά!!!

Είδαμε και κάτι "στρουμφάκια" στο γυρισμό που έπαιζαν χιονοπόλεμο!! Τι τραβάνε και αυτοί!!!

Ευχαριστούμε και τον φίλο chrismk2 του οποίου η συνεισφορά ήταν καταλυτική για την πραγματοποίηση της συνάντησης καθώς και

για τις κάρτες του VWclub που μας έδωσε για τις οποίες τουλάχιστον εγω αγνοούσα την ύπαρξη τους!!!

Επίσης να πώ ότι χάρηκα για την γνωριμία μου με τα υπόλοιπα παιδιά!

¶ντε με το καλό να ξαναβρεθούμε!!!!!!!

:lol::lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.