Jump to content
Σπύρος

Τελική

Recommended Posts

Με αφορμή το αντίσοιχο θέμα που υπάρχει για τα Golf είπα να ανοίξω topic για να δούμε διαφορές στις τελικές μεταξύ των 75hp & 101hp. Περιμένω τις τελικές σας :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ έχω πιάσει κοντερίσια 205 κάπου! Πάντως τα 200 άνετα (κοντερίσια πάντα)! Μάλλον βοηθάει το πρόγραμμα σε αυτό!

Link to comment
Share on other sites

Στο 16V έχω πιάσει 210 κοντέρ και πήγαινε κι'άλλο.... (εγώ δεν πήγαινα άλλο!) Στην πραγματικότητα πρέπει να είναι 200χλμ/ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Με 100αρι μαμά τελείως 210 σε ψιλοκατηφόρα ! κανονικα γύρω στα 190-200 χλμ παίζει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest Drago
210 κοντερισια χωρις το προγραμμα σε 100αρι τωρα λογικα θα χτυπαω 220

Με το προγραμμα υπαρχει περιπτωση να μην ανεβει ουτε 1 χιλιομετρο παραπανω αν εχει εστω και λιγο μεγαλυτερο avans στις ψηλες στροφες.

Link to comment
Share on other sites

Guest marko_polo

Το δικό μου το Polaki μέχρι 190 κοντερίσια με 3 άτομα μέσα

Υ.Γ και μια φορά μου φάνηκε ότι ακούμπησε τα 195 - 200 στη κατηφόρα στα Οινόφυτα.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω φτασει 180 και πηγαινε και αλλο, παντως φιλος με 100αρι πηγε Θεσσαλονικη με 3 ατομα (μαλλον πηγαν να δειρουν τον Χρονη) και air condition και 200αρισε ανετα.

Link to comment
Share on other sites

Το εχω φτασει 180 και πηγαινε και αλλο, παντως φιλος με 100αρι πηγε Θεσσαλονικη με 3 ατομα (μαλλον πηγαν να δειρουν τον Χρονη)  και air condition και 200αρισε ανετα.

Μετά από τα 180 δεν άρχισε να δυσκολεύεται? Μπορει να 200άρισε με 3 άτομα και air condition αλλά σε ψηλοκατηφορικό δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Guest CLSFox

Έχω πιάσει 195 (σύμφωνα με το κοντέρ) στη μεγάλη ευθεία για Μουδανιά (έχει και ελαφριά κλήση νομίζω) με ένα ακόμα άτομο μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Guest arci_20VT4

Το 101 ίμπιζα που είχα με σκούπα σε ευθεία 200-205 το πολύ σε κατηφόρα μεγάλη συγκεκριμένα προς αθήνα μετά την κακιά σκάλα ακριβώς το αμάξι έδειχνε 220+. Στο ίδιο σημείο το 75 άρι με σκουπα δείχνει 200+ σε ευθεία 185+. Στην ίδια κατηφόρα το Γκολφ 1400 5η κόφτη 197 κάπου εκέι και το Λεον 260. Πάντως οι κινητήρες ανοίγουν αρκετά. με 3-4000 κμ το ίμπιζά μου στο ποτάμι στο ύψος του Allou έβγαζε δεν έβγαζε 180-185 και όταν το έδωσα με 77000κμ με σκούπα μόνο στη 'ίδια διαδρομή 205!

Link to comment
Share on other sites

ποσα km ευθεια θελετε για τα 190-200? (15 φτανουν? tongue.gif )

παιζουν και η διασταση ελαστικων σημαντικο ρολο μη ξεχνατε....

εγω σε ΓΚΡΕΜΟ ΜΕ ΕΥΝΟΙΚΟ ΤΥΦΩΝΑ ΕΠΙΑΣΑ 240 ΜΕ 2α..

σοβαρευτητεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μπορει να τα πιανετε δε λεω αλλα οχι και ΑΝΕΤΑ ρε παιδια....

ααααααααααν τα φερετε εδω κααααααααποτε (σποντα για το meeting) θα δουμε τι ψαρια πιανουν τα πολο σας

(sayian, σπυρο και νικο )

Link to comment
Share on other sites

ποσα km ευθεια θελετε για τα 190-200?  (15 φτανουν?  tongue.gif )

παιζουν και η διασταση ελαστικων σημαντικο ρολο μη ξεχνατε....

εγω σε ΓΚΡΕΜΟ ΜΕ ΕΥΝΟΙΚΟ ΤΥΦΩΝΑ ΕΠΙΑΣΑ 240 ΜΕ 2α..

σοβαρευτητεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

μπορει να τα πιανετε δε λεω αλλα οχι και ΑΝΕΤΑ ρε παιδια....

ααααααααααν τα φερετε εδω κααααααααποτε (σποντα για το meeting) θα δουμε τι ψαρια πιανουν τα πολο σας

(sayian, σπυρο και νικο )

Τα έχω πιάσει σε 1,5 Χλμ. Εγω φοράω 195/50/15V. Συμφωνω οτι δεν τα πιάνω τόσο άνετα όσο εσυ. Δεν έχω Golf καρντια μου και δεν θα ήθελα να έχω το 1.6. Μόνο με το GTI θα συμβιβαζόμαουνα. Εγω το έχω φέρει πάνω αλλά δεν μου είπες πόσα ψάρια έπιασα καθότη ψαρας tongue.gif Όσον αφορά το meeting άν δεν έχω δουλειά θα ανέβω. :D

Edited by Σπύρος
Link to comment
Share on other sites

Χριστάκη σου είπα στο άλλο topic να κοψεις τις μαλακίες αλλα δε μ'άκουσες... :mellow:

τι 220 ρε, τι είναι...αποκλείεται και θα το διαπιστώσεις σύντομα οταν το δοκιμάσεις

ας χαμηλώσουμε μερικές τελικές...

Link to comment
Share on other sites

Guest super sayian

παιδες σορυ απλα επειδη εχει παρει σε καθε ταχυτητα φανταστικα οτι θα γινεταει το ιδιο κ στην 5η!δεν ηξερα οτι κοβει συγνωμη για τη γκαφα!

Link to comment
Share on other sites

Guest kourabies
Εγώ δηλώνω άφοβα...

Η ΕΥΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΟΥΔΑΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΑΑΑΛΗ... tongue.giftongue.giftongue.gif

Ποσα km πριν τα Μουδανια ενοεις?Εκεινη την τρελη κατηφορα που την ακολουθει τρελη ανηφορα λες?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.