Jump to content
atrias

επισκευή βαθουλώματος

Recommended Posts

μακάρι να ίσχυε αλλά δυστηχώς δεν έχει καμία βάση

Η τεχνική αυτή βρίσκει εφαρμογή σε κάποιες περιπτώσεις όπου πρέπει να "μαζέψεις" τη λαμαρίνα αλλά σε καμία περίπτωση από μόνη της δεν επαναφέρει στην αρχική μορφή. Από τη σκιάση στη φωτογραφία και μόνο φαίνεται ότι οι γραμμές δεν έχουν έρθει σωστά.

Link to comment
Share on other sites

μακάρι να ίσχυε αλλά δυστηχώς δεν έχει καμία βάση

Η τεχνική αυτή βρίσκει εφαρμογή σε κάποιες περιπτώσεις όπου πρέπει να "μαζέψεις" τη λαμαρίνα αλλά σε καμία περίπτωση από μόνη της δεν επαναφέρει στην αρχική μορφή. Από τη σκιάση στη φωτογραφία και μόνο φαίνεται ότι οι γραμμές δεν έχουν έρθει σωστά.

κι ομως εχει βαση [συστολη-διαστολη]

το βιντεο κι οχι φωτογραφια ειναι απο youtybe οποτε λογικο ειναι η εικονα να μην ειναι τοσο καθαρη

Link to comment
Share on other sites

αφού το λες κάτι θα ξέρεις

αυτο που δεν ξερω γιατι η εικονα δεν ειναι καθαρη ειναι αν κανει ζημια στο χρωμα η πατεντα αυτη λογο συστολης διαστολης :)

Link to comment
Share on other sites

Δεν το πιστεύω να γίνετε, δήσκολο έως απήθανο, (μπορεί να κανω και λάθος) αλλα αμα δεν δώ απο κοντά ... είμαι ψιλο απιστος θωμας

Link to comment
Share on other sites

Προσοχή όμως στους θαραλέους που θα το επιχειρήσουν να μην το κάνουν σε κανένα καπό ή ουρανό. Σε φτερό είναι ότι πρέπει. Αν και δεν νομίζω να είναι τόσο απλά τα πράγματα. Κάτι άλλο παίζει.

Link to comment
Share on other sites

Αμα το χτυπημα εχει κανει νευρο δεν θα γινει με τιποτα, το δοκιμασαμε με τον Autopaint Δημο στο φτερο του μέλους Trelaras. Ο Δημος πιστευει ότι αν το χτυπημα δεν ειναι μεγαλο μπορει να γινει παντως.

Link to comment
Share on other sites

και που μπορουμε να το βρουμε αυτο το σπρει?ξερουμε κοστος?

σπρευ καθαρισμου ηλ.υπολογιστων ειναι.εχουν τα βιβλιοπωλεια,plaisio,praktiker,e-shop κ.λ.π

κοστος περι τα 10¤.

να θυμασαι οτι πρεπει να το κρατας αναποδα καθως θα ψεκαζεις.

Edited by joop.
Link to comment
Share on other sites

εγώ λέω να μην το επιχειρήσετε και μετά τραβάτε τα μαλλιά σας...

Link to comment
Share on other sites

Αμα το χτυπημα εχει κανει νευρο δεν θα γινει με τιποτα, το δοκιμασαμε με τον Autopaint Δημο στο φτερο του μέλους Trelaras. Ο Δημος πιστευει ότι αν το χτυπημα δεν ειναι μεγαλο μπορει να γινει παντως.

πραγματι παραλιγο να γινει δουλεια πανω στο φτερο μου αλλα το κακο ηταν και ειναι οτι το φτερο μ εχει χτυπηθει ασχημα

δλδ αν θυμαμαι καλα εχουν χτυπηθει 3 νευρα απο το φτερο με αποτελεσμα να μην μπορει να γινει με αυτον τον τροπο

ευχαριστω τον δημο παντως για την προσπαθεια :lol:

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή εάν ήτανε σε λαμαρίνα χωρείς νεύρα θα γινότανε το βαθούλωμα? Τρελέ εσύ το κανες πειραματόζωο... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Λέω να κάνω μια λακούβα στο Zastava που εχω στο χωριο.¶μα μπορέσω να το επαναφέρω με αυτόν τον τρόπο θα σας ενημερώσω! :lol:

εννοείς ότι δεν έχει ήδη καμία.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί ο άνθρωπος να το έχει σε τέλεια κατάσταση... υπάρχουν και αυτές οι περιπτώσεις στον κόσμο! :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.