Jump to content
Andreas4023

εντυπωσεις απο Passat Cc (test Drive)

Recommended Posts

Πολυ ομορφο με τις προσωπικες σου προτιμησεις σε εχτρας black-magic,καλοταξιδο! ^_^

ευχαριστω να εισαι καλα passatempos ευχομαι καλη χρονια να εχουμε και υγεια να χαρουμε τα εργαλεια μας.........

Link to comment
Share on other sites

post-10361-1231099401_thumb.jpg

post-10361-1231099371_thumb.jpg

post-10361-1231099447_thumb.jpg

post-10361-1231099508_thumb.jpg

merlin aris πολυ ομορφο το εργαλειο σου καλοταξιδο να ειναι....το χρωμα ειναι το ανθρακι που λενε στην αντιπροσωπεια?

Link to comment
Share on other sites

Merlin aris πολύ όμορφο και το δικό σου!! Καλοτάξιδο πάντα!!

Black-magic ξέχασα να αναφέρω πως η πεταλιέρα είναι απίστευτη. Θα τη βάλω σίγουρα. Πως τη ζήτησες; Για να ξέρω.

υ.γ. Αχ βρε παιδιά με μπριζώνετε και αργεί ακόμα το δικό μου!! ^_^

Edited by R1der
Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και καλοτάξιδο κι από μένα φίλε ¶ρη :) Καλώς ήρθες λοιπόν στο club των Πασσατούμπων Θεσσαλονίκης. ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστω ολους!Το χρωμα ειναι το c9 island grey pearl.Το αμαξι ειναι τρελα οσοι το εχουν (ξερουν)καλα χλμ και οσοι το περιμενουν(θα καταλαβουν)καλως να το παραλαβουν!Το χρωμα ειναι διαφορετικο live ειναι γκρι σκουρο αλλα λογω του pearl φαινεται διαφορετικο σε διαφορες συνθηκες(λιακαδα,συννεφια,φοντο)!

Link to comment
Share on other sites

Professor συναντηθηκατε καμμια φορα στο cosmos?

Ναι, υπάρχει και σχετικό τόπικ. Υπήρξαν όμως και άλλες συναντήσεις και έπονται νέες στο άμεσο μέλλον. :)

Link to comment
Share on other sites

Merlin aris πολύ όμορφο και το δικό σου!! Καλοτάξιδο πάντα!!

Black-magic ξέχασα να αναφέρω πως η πεταλιέρα είναι απίστευτη. Θα τη βάλω σίγουρα. Πως τη ζήτησες; Για να ξέρω.

υ.γ. Αχ βρε παιδιά με μπριζώνετε και αργεί ακόμα το δικό μου!! B)

οι πεταλιερες ειναι πραγματικα πολυ ωραιες,τους ειπα οτι θελω πεταλιερες και μου βαλανε αυτες,μαζι με μια σκαφη στο πορτ παγκαζ κοστισανε 170 ευρω.νομιζω αυτες φοραει και το golf gti.

Link to comment
Share on other sites

Ναι, υπάρχει και σχετικό τόπικ. Υπήρξαν όμως και άλλες συναντήσεις και έπονται νέες στο άμεσο μέλλον. B)

Οταν ξανασυμβει θα χαρω πολυ να σας γνωρισω και να ανταλαξουμε αποψεις.

Link to comment
Share on other sites

Οταν ξανασυμβει θα χαρω πολυ να σας γνωρισω και να ανταλαξουμε αποψεις.

Mην ανησυχείς θα σ΄ενημερώσω όταν έρθει η ώρα με pm. B)

Link to comment
Share on other sites

οι πεταλιερες ειναι πραγματικα πολυ ωραιες,τους ειπα οτι θελω πεταλιερες και μου βαλανε αυτες,μαζι με μια σκαφη στο πορτ παγκαζ κοστισανε 170 ευρω.νομιζω αυτες φοραει και το golf gti.

Black-magic golf αν σου είναι εύκολο ρωτάς την αντιπροσωπεία σου ποιες πεταλιέρες σου έβαλαν ώστε να το πω και στους δικούς μου; Θα το ψάξουν βέβαια αλλά προτιμώ να τους πω κάτι στα σίγουρα μιας και το έχεις κάνει ήδη εσύ.

Link to comment
Share on other sites

Black-magic golf αν σου είναι εύκολο ρωτάς την αντιπροσωπεία σου ποιες πεταλιέρες σου έβαλαν ώστε να το πω και στους δικούς μου; Θα το ψάξουν βέβαια αλλά προτιμώ να τους πω κάτι στα σίγουρα μιας και το έχεις κάνει ήδη εσύ.

ok,θα ρωτησω και θα σου πω.

Link to comment
Share on other sites

Black-magic golf αν σου είναι εύκολο ρωτάς την αντιπροσωπεία σου ποιες πεταλιέρες σου έβαλαν ώστε να το πω και στους δικούς μου; Θα το ψάξουν βέβαια αλλά προτιμώ να τους πω κάτι στα σίγουρα μιας και το έχεις κάνει ήδη εσύ.

R1der σε εφτιαξα....λοιπον (κωδικος 1Κ1 064 200)για 3 τεμαχια(οχι αυτοματο) και (κωδικος 1Κ1 064 205) για 2 τεμαχια(αυτοματο)εγραψα και τα δυο μηπως ενδιαφερεται και κανενας αλλος.αντε παλι σε εξοδα σε εβαλα...χαχα

Link to comment
Share on other sites

zoulcc σ ευχαριστω και με το καλο να παραλαβεις!!Θα παθεις ζημια... :D

το εχεις παραλαβη αν ναι γραψε τις πρωτες εντυπωσεις

με το στρωσιμο τη γινεται

Link to comment
Share on other sites

το εχεις παραλαβη αν ναι γραψε τις πρωτες εντυπωσεις

με το στρωσιμο τη γινεται

Ναι και ειναι το αυτοκινητο στις φωτο παραπανω!Ενταξει μωρε καλουτσικο ειναι..... tongue.giftongue.gif !Τωρα με το στρωσιμο λιγο χαλαρα στα πρωτα 1000 και μετα σταδιακα ανεβαινε.Επισης καλο ζεσταμα και οταν γυρνας καλο χαλαρωμα.Υπαρχει και αναλογo topic για να παρεις μερικες γνωμες!

Link to comment
Share on other sites

R1der σε εφτιαξα....λοιπον (κωδικος 1Κ1 064 200)για 3 τεμαχια(οχι αυτοματο) και (κωδικος 1Κ1 064 205) για 2 τεμαχια(αυτοματο)εγραψα και τα δυο μηπως ενδιαφερεται και κανενας αλλος.αντε παλι σε εξοδα σε εβαλα...χαχα

Είσαι κορυφή λέμε!!! Όταν παραλάβω θα ρίξω μια γκαζιά για πάρτη σου!! :D

Link to comment
Share on other sites

ως παλιός και μόνιμος κάτοχος Passat 3BG όπως το δείχνει η υπογραφή μου :rolleyes: ένα έχω να σας πω καλά κάνετε διότι το Passat είναι ένα αξιόλογο αυτοκίνητο με αρκετά περιθώρια αναβάθμισης ιδικά το CC που έχει και το τέλειο σχήμα! πραγματικά σας χαίρομαι, και έτσι να συνεχίσετε! Πάντως η επιλογή μου εάν πάρω CC θα είναι σε άσπρο με τα μπεζ σκούρο δερμάτινα μέσα με ηλιοροφή, και βέβαια με τις ζάντες από Look RS4 σε μαύρο χρώμα σε 18ΆΆ η 19ΆΆ έτσι το σκέπτομαι εάν πάρω CC να γίνει :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από μένα και καλώς σας βρήκα!

:)

Εδώ και 1 βδομάδα είμαι περήφανός κάτοχος ενός Passat CC 1.8 μαύρου και φυσικά δεν έχω λόγια να περιγράψω το αμάξι!

:)

Το πήρα μαύρη πέρλα, με ζάντες interlagos, το 510 ηχοσύστημα, πολυλειτουργικό τιμόνι, media in, αυτόματο κλείδωμα και εκκίνηση χωρίς κλειδί kessy, park assist, park pilot (πολύ γέλιο εδώ και απίστευτη ακρίβεια!), bluetooth τηλέφωνο, καθρέπτες εξωτερικούς αναδιπλώμενους - θερμαινόμενους με led κλπ κλπ

Γενικά δηλαδή το έφτιαξα λιγάκι!

Από εντυπώσεις...απερίγραπτο αν και ακόμα το στρώνω (δεν έχω κάνει ούτε 300 km ακόμα). Αλλά το αμάξι μέσα - έξω είναι όλα τα λεφτά! Απίστευτο και το ποστ μπαγκαζ! Χάος! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον το σκέφτεται!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.