Jump to content
Andreas4023

εντυπωσεις απο Passat Cc (test Drive)

Recommended Posts

Καλησπέρα και από μένα και καλώς σας βρήκα!

:D

Εδώ και 1 βδομάδα είμαι περήφανός κάτοχος ενός Passat CC 1.8 μαύρου και φυσικά δεν έχω λόγια να περιγράψω το αμάξι!

:D

Το πήρα μαύρη πέρλα, με ζάντες interlagos, το 510 ηχοσύστημα, πολυλειτουργικό τιμόνι, media in, αυτόματο κλείδωμα και εκκίνηση χωρίς κλειδί kessy, park assist, park pilot (πολύ γέλιο εδώ και απίστευτη ακρίβεια!), bluetooth τηλέφωνο, καθρέπτες εξωτερικούς αναδιπλώμενους - θερμαινόμενους με led κλπ κλπ

Γενικά δηλαδή το έφτιαξα λιγάκι!

Από εντυπώσεις...απερίγραπτο αν και ακόμα το στρώνω (δεν έχω κάνει ούτε 300 km ακόμα). Αλλά το αμάξι μέσα - έξω είναι όλα τα λεφτά! Απίστευτο και το ποστ μπαγκαζ! Χάος! Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον το σκέφτεται!

καλως τον στην παρεα μας,εγω εχω κανει 1500χλμ και ενα εχω να σου πω,θα το ερωτευθεις ακομα περισσοτερο οταν το στρωσεις και δεις τις επιδοσεις του.Α και κατι ακομα,γι'αυτους που δεν ειναι ευχαριστημενοι με το γκαζι του με 1 χιλιαρικο το παμε στα 210 αλογα φυσικα στην αντιπροσωπεια με ολες τις εγγυησεις.καλοριζικο saracen13 και καλα χλμ να εχουμε.

Link to comment
Share on other sites

καλως τον στην παρεα μας,εγω εχω κανει 1500χλμ και ενα εχω να σου πω,θα το ερωτευθεις ακομα περισσοτερο οταν το στρωσεις και δεις τις επιδοσεις του.Α και κατι ακομα,γι'αυτους που δεν ειναι ευχαριστημενοι με το γκαζι του με 1 χιλιαρικο το παμε στα 210 αλογα φυσικα στην αντιπροσωπεια με ολες τις εγγυησεις.καλοριζικο saracen13 και καλα χλμ να εχουμε.

'black-magic golf' το κανουν σε ολες τις αντ/πιες? πως παει απο καταναλωση?ειναι εγγυημενο το προγραμμα??

Link to comment
Share on other sites

'black-magic golf' το κανουν σε ολες τις αντ/πιες? πως παει απο καταναλωση?ειναι εγγυημενο το προγραμμα??

θα το εχουν το φεβρουαριο το προγραμμα.εγω ρωτησα στην αντιπροσωπεια της πατρας και μου ειπαν οτι εχεις κανονικα εγγυηση σε ολα και στο προγραμμα.παει στα 210 αλλα δεν γνωριζαν ποση ροπη θα κερδισουμε.πιστευω ολες οι αντιπροσωπειες το ιδιο προγραμμα θα βαζουν και μαλλον ειναι revo.απο καταναλωση δεν ξερω,τι λες να το χωσουμε το προγραμματακι???

Link to comment
Share on other sites

θα το εχουν το φεβρουαριο το προγραμμα.εγω ρωτησα στην αντιπροσωπεια της πατρας και μου ειπαν οτι εχεις κανονικα εγγυηση σε ολα και στο προγραμμα.παει στα 210 αλλα δεν γνωριζαν ποση ροπη θα κερδισουμε.πιστευω ολες οι αντιπροσωπειες το ιδιο προγραμμα θα βαζουν και μαλλον ειναι revo.απο καταναλωση δεν ξερω,τι λες να το χωσουμε το προγραμματακι???

Αφου ειναι και αυτο στην εγγυηση και αν εχει και μια λογικη στη καταναλωση το σκεφτομαι πολυ σοβαρα :mellow: !Δηλαδη τωρα και παει πολυ καλα με 210 θα φυσαει!! worthy.gifworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

Όντως πολύ ενδιαφέρον το προγραμματάκι με το 1000άρικο...Αλλά ας περιμένουμε να δούμε και από κατανάλωση τι θα κάνει....

Αμα σου μπει το μικρόβιο για προγραμματάκια το λιγότερο που θα σκεφτείς είναι αν θ΄αυξηθεί η κατανάλωση κατά 1-2 λίτρα στα 100 χλμ. :o

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου μπει το μικρόβιο για προγραμματάκια το λιγότερο που θα σκεφτείς είναι αν θ΄αυξηθεί η κατανάλωση κατά 1-2 λίτρα στα 100 χλμ. :o

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου μπει το μικρόβιο για προγραμματάκια το λιγότερο που θα σκεφτείς είναι αν θ΄αυξηθεί η κατανάλωση κατά 1-2 λίτρα στα 100 χλμ. :o

Link to comment
Share on other sites

black magic, θα πας καψιόχα VW-Audi να το βάλεις? βάζει Revo ο καψιόχας στο Αγρίνιο και στα Γιάννενα...

Link to comment
Share on other sites

Αμα σου μπει το μικρόβιο για προγραμματάκια το λιγότερο που θα σκεφτείς είναι αν θ΄αυξηθεί η κατανάλωση κατά 1-2 λίτρα στα 100 χλμ. :o

πολυ σωστο σε βρισκω.......

Link to comment
Share on other sites

black magic, θα πας καψιόχα VW-Audi να το βάλεις? βάζει Revo ο καψιόχας στο Αγρίνιο και στα Γιάννενα...

αυτα που σας ειπα μου τα ειπαν στην αντιπροσωπεια της πατρας αλλα οταν ερθει ο καιρος θα κανω και μια βολτα απο καψιοχα να δω τι θα μου πει. :o

Link to comment
Share on other sites

θα το εχουν το φεβρουαριο το προγραμμα.εγω ρωτησα στην αντιπροσωπεια της πατρας και μου ειπαν οτι εχεις κανονικα εγγυηση σε ολα και στο προγραμμα.παει στα 210 αλλα δεν γνωριζαν ποση ροπη θα κερδισουμε.πιστευω ολες οι αντιπροσωπειες το ιδιο προγραμμα θα βαζουν και μαλλον ειναι revo.απο καταναλωση δεν ξερω,τι λες να το χωσουμε το προγραμματακι???

παιδια καλησπερα σε μια εβδομαδα θα ειμαι και εγω κατοχος cc μαυρο περλα και και και

το προγραμμα τις revo δινει 220 αλογα και 36 κιλα ροπη το σκεφτομαι σοβαρα μολις το στρωσο

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλησπερα το προγραμμα τις revo δινει 220 αλογα και 36 κιλα ροπη πως σας φαινεται

αν ισχυει αυτο που λενε τοτε το αμαξι θα ξυριζει!αυτο σου το ειπαν στην αντιπροσωπεια η εξω?

Link to comment
Share on other sites

αν ισχυει αυτο που λενε τοτε το αμαξι θα ξυριζει!αυτο σου το ειπαν στην αντιπροσωπεια η εξω?

αν θελεις και ξερεις εξηγησε μου για την ροπη, ειμαι λιγο ασχετος.τα 220 αλογα οκ.ροπη 36 κιλα? ειναι πολυ?κανονικη?

ευχαριστω εκ των προτερων σε οσους θελησουν να μου απαντησουν

Link to comment
Share on other sites

αν θελεις και ξερεις εξηγησε μου για την ροπη, ειμαι λιγο ασχετος.τα 220 αλογα οκ.ροπη 36 κιλα? ειναι πολυ?κανονικη?

ευχαριστω εκ των προτερων σε οσους θελησουν να μου απαντησουν

Ειναι οτι πρεπει :D

Link to comment
Share on other sites

αν θελεις και ξερεις εξηγησε μου για την ροπη, ειμαι λιγο ασχετος.τα 220 αλογα οκ.ροπη 36 κιλα? ειναι πολυ?κανονικη?

ευχαριστω εκ των προτερων σε οσους θελησουν να μου απαντησουν

το αμαξι μαμα βγαζει 25 κιλα ροπη,ενα golf 1600 που ειχα μαμα εβγαζε 14 κιλα αν θυμαμαι καλα,το καινουριο το punto t-jet βγαζει 21 κιλα.υπολογισε πως θα πηγαινει το αυτοκινητο με 220 αλογα και 36 κιλα.......

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα παιδιά του forum και καλοτάξιδα τα νέα σας CC.Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση σε όσους γνωρίζουν.Ειμαι από Λάρισα και πήγα να

ρωτήσω και γω για το CC.Μόλις άκουσα το επιτόκιο που ήθελε ο τοπικός εδώ μου πέσανε οι κάλτσες :lol: 10,5% παρακαλω :lol: Εσείς τι επιτόκια βρήκατε και που? :lol: Σας ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλα τα παιδιά του forum και καλοτάξιδα τα νέα σας CC.Θα ήθελα να κάνω μία ερώτηση σε όσους γνωρίζουν.Ειμαι από Λάρισα και πήγα να

ρωτήσω και γω για το CC.Μόλις άκουσα το επιτόκιο που ήθελε ο τοπικός εδώ μου πέσανε οι κάλτσες :lol: 10,5% παρακαλω :lol: Εσείς τι επιτόκια βρήκατε και που? :lol: Σας ευχαριστώ.

9% εμενα στην εθνικη τραπεζα απο την αντιπροσωπεια της πατρας.

Link to comment
Share on other sites

9% εμενα στην εθνικη τραπεζα απο την αντιπροσωπεια της πατρας.

Ευχαριστώ "black-magic golf" και έχω την αίσθηση πως στην Αθήνα είναι ακόμα μικρότερο.Κανένας από Αθήνα παιδιά?

Link to comment
Share on other sites

Έμενα χανια πριν κανα 2 μηνο μου ειχαν πει 9% ή με 20% προκαταβολή κατεβαίνει 7% αλλα και πάλι πολυ . εδώ η benz δίνει 3.9% και η bmw 0% με 48 άτοκες . Πραγματικά πιστέυω ποια ότι δεν θα πάρω το cc που μου αρέσει, αν συνεχιστεί αυτό θα παω κάπου αλλού

Link to comment
Share on other sites

9% ή με 20% προκαταβολή κατεβαίνει 7% αλλα και πάλι πολυ . εδώ η benz δίνει 3.9% και η bmw 0% με 48 άτοκες . Πραγματικά πιστέυω ποια ότι δεν θα πάρω το cc που μου αρέσει, αν συνεχιστεί αυτό θα παω κάπου αλλού

Με λίγα λόγια φίλε gorge εδώ στην Λάρισα μας παίρνουν και τα σόβρ..α B) 50% προκαταβολή και θέλουνε 10,5% επιτόκιο +0,6% ΕΦΤΕ :lol: Δεν έχω λόγια να πω.Παιδιά κανένας από Αθήνα?? Εδώ θα πάω μόνο για test drive μήπως και μου φύγουνε τα νεύρα :lol: :lol: :angry2:

AUDI & VW από Λάρισα ούτε με σφαίρες fire.gif

Link to comment
Share on other sites

Εγω το έκλεισα με επιτόκιο 6.5 οταν ολες οι αντιπροσωπείες το ειχαν γυρο στο 8+ , αλλα απο το καινούργιο χρονο πρεπει να τα αλαξαν

Link to comment
Share on other sites

Εγω το έκλεισα με επιτόκιο 6.5 οταν ολες οι αντιπροσωπείες το ειχαν γυρο στο 8+ , αλλα απο το καινούργιο χρονο πρεπει να τα αλαξαν

Πόσοοοοοοοο? :lol: Πες μου σε παρακαλώ από που worthy.gif Και θα πάρω να μάθω τα σημερινά επιτόκια.Παιδιά άλλος κανένας (επιτόκιο,έκπωση,δώρα)??? Συγνώμη παιδιά αν βγαίνω off topic αλλά καταλαβαίνετε οτι είμαι στο τελευταίο στάδιο να δώσω την παραγγελία και αυτοί εδώ μου ζητάνε την Αρτα με τα Γιαννενα!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.