Jump to content
vwvgtie30

Tuning For Vw Golf Gti Edition 30

Recommended Posts

χαιρετω ολα τα μελη.θα ηθελα αν καποιος γνωριζει,να με βοηθησει στην επιλογη αξιοπιστου βελτιωτη,για το golf gti edition 30 μοντ.2007,που εχω.το συγκεκριμενο μοντελο,εχει αρκετες διαφορες με το απλο gti,οποτε προγραμματα κ σταδια ειναι διαφορετικα.μια ερευνα που εκανα,περισσοτερο με μπερδεψε,παρα με βοηθησε.εταιριες οπωσ abt,apr,bsr,mtm,oettinger,revo,b&b,κτλ)στα χαρτια υποσχονται πολλα!αλλα στην πραξη...εχει καποιος εμπειρια,δοκιμασμενες λυσεις,η μπορει να με βοηθησει με τις γνωσεις του...ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

χαιρετω ολα τα μελη.θα ηθελα αν καποιος γνωριζει,να με βοηθησει στην επιλογη αξιοπιστου βελτιωτη,για το golf gti edition 30 μοντ.2007,που εχω.το συγκεκριμενο μοντελο,εχει αρκετες διαφορες με το απλο gti,οποτε προγραμματα κ σταδια ειναι διαφορετικα.μια ερευνα που εκανα,περισσοτερο με μπερδεψε,παρα με βοηθησε.εταιριες οπωσ abt,apr,bsr,mtm,oettinger,revo,b&b,κτλ)στα χαρτια υποσχονται πολλα!αλλα στην πραξη...εχει καποιος εμπειρια,δοκιμασμενες λυσεις,η μπορει να με βοηθησει με τις γνωσεις του...ευχαριστω!

εχεις π.μ

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνα με μια εξατμισούλα ένα i/c s3 και το πρόγραμμα.εγώ θα σου έλεγα πρόγραμμα custom.

Ήδη φοράει άλλη εξάτμιση και s3 i/c ρε ζωντόβολο :D:o:lol::whistling: , πρόγραμμα να βάλει το παληκάρι και είναι jet.

Link to comment
Share on other sites

Ήδη φοράει άλλη εξάτμιση και s3 i/c ρε ζωντόβολο :D:o:lol::whistling: , πρόγραμμα να βάλει το παληκάρι και είναι jet.

Αν και οπελόφατσας , σωστά μίλησε...

Το Ed30 ΔΕΝ φοράει i/c S3....

Οπότε : Ι/C s3 , Εξάτμιση 76D/P - 70 Cat-back, Πρόγραμμα(άποψη μου Custom) και έτοιμα τα 310-330 άλογα.

Link to comment
Share on other sites

Αν και οπελόφατσας , σωστά μίλησε...

Το Ed30 ΔΕΝ φοράει i/c S3....

Οπότε : Ι/C s3 , Εξάτμιση 76D/P - 70 Cat-back, Πρόγραμμα(άποψη μου Custom) και έτοιμα τα 310-330 άλογα.

εχεις να προτεινεις συγκεκριμενες εταιριες γι'αυτα?(ειδικα για το προγραμμα,μ'ενδιαφερει η αξιοπιστια κ η εγγυηση.ενα cystom ποσο με καλυπτει σε αυτον τον τομεα?)εσυ εχεις δοκιμασει κατι?

Link to comment
Share on other sites

Οπότε : Ι/C s3 , Εξάτμιση 76D/P - 70 Cat-back, Πρόγραμμα(άποψη μου Custom) και έτοιμα τα 310-330 άλογα.

Ξεχασες το v-flow!

Μαζι με αυτο παει ανετα 350 ps. :D

P.S.

Εξατμιση μπορει να βαλει και full 76αρα, αλλα θα εχει πιο πολυ θορυβο. Ψηλα ομως... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ξεχασες το v-flow!

Μαζι με αυτο παει ανετα 350 ps. :lol:

P.S.

Εξατμιση μπορει να βαλει και full 76αρα, αλλα θα εχει πιο πολυ θορυβο. Ψηλα ομως... :lol:

σωστος ο lingen...αν θες τον περιοριζεις και τον θορυβο,σε καποια πλαισια φυσικα!

Link to comment
Share on other sites

Μην είσαι βιαστικός. ¶ρχισε με ένα πρόγραμμα και θα αγγίξεις με άνεση τα 310 άλογα -not bad at all-

Το Ι/C δεν είναι S3, αλλά για 1ο στάδιο δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα. Δοκίμασε ένα επώνυμο πρόγραμμα (REVO, MTM, ABT) και 8α δεις τεράστια διαφορά εύκολα και αξιόπιστα.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.