Jump to content
peolinio

Ερωτηση - απορια - προβληματισμος

Recommended Posts

Λοιπον παιδες τα φωτα σας ....Σε λιγο καιρο ο κολητος μ παιρνει το Μιτο ναι αυτο το κακομουτσουνο for me αμαξι (δεν θα σχολιασω το πισω μερος τ ;) ) το οποιο ουτε λιγο ουτε πολυ θα βγαζει 155 αλογα sillyhorse1rb5.gif με κινητηρα 1400κ.εκ. κ με εχει ξεσκισει στο δουλεμα θα φας την σκονη μ θα φας καροτσες θα φας τα ..........μου :)

Εγω εχω tsi με τα 140 δηλαδη πιο λιγα αλογα κ πιο πολυ βαρος τι παιζει μπορω να ακουσω κ την γνωμη σας?

Link to comment
Share on other sites

Ευκολα το Mito μπροστα πιστευω....Για μενα ειναι ενα απο τα πιο ομορφα αμαξια που κυκλοφορησαν!Το προτιμω απο αλλα οπως 500 abarth-punto abarth-207 rallye!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον παιδες τα φωτα σας ....Σε λιγο καιρο ο κολητος μ παιρνει το Μιτο ναι αυτο το κακομουτσουνο for me αμαξι (δεν θα σχολιασω το πισω μερος τ <_< ) το οποιο ουτε λιγο ουτε πολυ θα βγαζει 155 αλογα sillyhorse1rb5.gif με κινητηρα 1400κ.εκ. κ με εχει ξεσκισει στο δουλεμα θα φας την σκονη μ θα φας καροτσες θα φας τα ..........μου :lol:

Εγω εχω tsi με τα 140 δηλαδη πιο λιγα αλογα κ πιο πολυ βαρος τι παιζει μπορω να ακουσω κ την γνωμη σας?

Κατ αρχην το δικο σου δεν ειναι 140 αλλα γυρω στα 155 ατια.Σιγουρα μια διαφορα στα κιλα ανα ιππο του δινει προβαδισμα, ομως με ενα προγραμματακι θα σε κοιταει με το κυαλι.Θα εισαι ευκολα 200, πραγμα που η Mito θελει πολυυυ πειραγμα για να φτασει!

Link to comment
Share on other sites

διαφορεικη κατηγορια γιατι ?λογω βαρους?ιδια κιβυκα κ αλογα πανω κατω

Λόγω διαστάσεων, το ΜΙΤΟ ειναι στην κατηγορία του Polo, Punto, Ibiza κτλ

Link to comment
Share on other sites

Εγω δεν καταλαβα ομως (χωρις να ξερω τι και πως) γιατι η ΜΙΤΟ αν βαλει προγραμμα δεν ανεβαινει αλογα εξισου ευκολα με το γκολφ...Αντε να μην παει 200 που εχει το γκολφ αλλα 185-190 πιστευω ανετα...Τουρμπατο δεν ειναι αυτο?

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι στη φιλοσοφία που έχουν τα νέα Ιταλικά, με μικρό τούρμπο και ψηλή πίεση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.