Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Νέα χρονιά ήρθε, ανανεωμένο πρόγραμμα συναντήσεων! ;)

Και ξεκινάμε με μια πανθεσσαλική συνάντηση την Κυριακή 11 Ιανουαρίου 2009 στις 15:00 σε έναν πολύ ωραίο και καινούριο χώρο, στο εμπορικό κέντρο Olympia Mall το οποίο διαθέτει πληθώρα καταστημάτων για να απολαύσουμε τον καφέ μας και να συζητήσουμε για πολλά θέματα...

Εκτός από τα κλασικά εορταστικά θυμίστε μου να σας πω για:

- Τι εκπλήξεις ετοιμάζονται τον Ιανουάριο ;)

- Την ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ του Φεβρουαρίου!!!!

Όπως σε κάθε εκδήλωση περιμένουμε τα νέα μέλη να έρθουν να τα γνωρίσουμε και να συζητήσουμε μαζί τους.

Μην ξεχνάτε ότι εκτός απο τις χαλαρές συζητήσεις θα πρέπει όλοι να θυμηθούμε και να δώσουμε το παρόν μας κατά την εβδομάδα εθελοντικής αιμοδοσίας από 12 έως 18 Ιανουαρίου σε κάποιο κέντρο αιμοδοσίας και να χαρίσουμε 15 λεπτά απο τον χρόνο μας ενισχύοντας την τράπεζα αίματος της λέσχης μας. Περισσότερες πληροφορίες εδώ!

Το εμπορικό Κέντρο Olympia Mall βρίσκεται στο 12ο χλμ Τρικάλων–Καρδίτσας, στο Αγναντερό Παμίσου.

olympiamall_1[].jpg

Σας περιμένουμε όλους στην παρέα μας! :)

Δηλώστε συμμετοχή τώρα!

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

ωχ.γιατι δεν το κανουμε την Κυριακη 18/01/09???

μαλλον θα ειμαι Αθηνα εκεινο το σαββατοκυριακο. <_<B):(

υπαρχει κανενας αλλος που συμφωνει να αλλαξουμε ημερομηνια ή θα την χασω την συναντηση??? :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

+1 ;)

Κι εγώ δουλέυω!!! :( Στις 18/01 μπορώ! Μακάρι να γίνεται!!! Έχω καιρό να σας δω κ να τα πούμε!!! B);)

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλες οι συναντησεις αλλα για μας εδω πεφτει λιγο μακρια!!!!!!!!!!!!

Φιλε μου καλημερα.Εδω ειναι οι συναντησεις Κεντρικης Ελλαδος.Οι δικες σου θα ειναι καπου αλλου... :)

Παιδες SilverPassat κ o Μακης με ΜΕΓΑΛΗ παρεα θα ειναι σιγουρα εκει!!Αντε να περασουν οι μερες!!

Edit:Merge Posts

Edited by PAGOURISTAS
Link to comment
Share on other sites

Αν ερθω και εγω θα με κάνετε παρέα? :lol:

Νέο μελος απο πτολεμαιδα...

Καλωσήρθες στην παρέα!!! ;)

Μακάρι να μπορέσω να κάνω τράμπα την βάρδια κ να έρθω για να δώ τα φιλαράκια κ να γνωρίσουμε τα νέα μέλη!!! :lol:

Αυτο ελειπε να μην σε κανουν παρεα.

Καλοδεχουμενος.

+1 :lol:

Link to comment
Share on other sites

Θα χαρώ πολύ αν μαζευτουν πολλα ατομα!!! Αντε μαζευτείτε και εγω θα λιώσω και 2 λάστιχα με το scirocco για πάρτι σας!:lol:) Να γεμισει το parking καπνιλα!!! :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Λευτέρη, wellcome to the club!

Φσικά και είσαι ευπρόσδεκτος και καλοδεχούμενος, μόνο να μην φέρεις και την αστυνομία μαζί σου! :lol:

Η ημερομηνία Πρόδρομε και Παναγιώτη δεν αλλάζει... δείτε το πρόγραμμα συναντήσεων για τις επόμενες προγραμματισμένες συναντήσεις :lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλως σας βρήκα φίλε GraveDigger...

Πολύ πιθανών να ερθω με ενα φίλο που εχει ενα 5αρι gti άσπρο... Και αυτός προσεχώς θα γινει μελος του club...

Αντε να μαζευόμαστε!!!!!! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο ελειπε να μην σε κανουν παρεα.

Καλοδεχουμενος.

τα ειπες ολα Δημητρη. tongue.gif;)

Η ημερομηνία Πρόδρομε και Παναγιώτη δεν αλλάζει... δείτε το πρόγραμμα συναντήσεων για τις επόμενες προγραμματισμένες συναντήσεις ;)

:o:lol: :lol: -_- -_- -_-:angry2: :angry2: :angry2:

καλως ηλθες φιλε στο club.αντε να δουμε και το πρωτο scirroco απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

[...]

καλως ηλθες φιλε στο club.αντε να δουμε και το πρωτο scirroco απο κοντα.

Εσύ δεν θα το δεις tongue.gif
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω θα ειμαι παρων με την Ασπα και την "μαυρη μου"... 7685.gif

Για οσους δεν πηγατε στο εμπορικο, σιγουρα σας αρεσει.

Θα ειδοποιησω και καποιους ακομα φιλους εντος και εκτος vwclub να ερθουν,το ιδιο καντε και εσεις αν θελετε !

Αντε να μαζευομαστε 1η συναντηση του 2009 sillyhorse1rb5.gif

Edited by getsagal
Link to comment
Share on other sites

εννοειται θα ερθω κι εγω παιδες!

ισως σας αφησω λιγο πιο νωρις βεβαια, γιατι στον ιδιο χωρο θα παω κινηματογραφο με μια φιλη κατα τις 6.30, αν θελετε ελατε κι εσεις να δουμε το "αυστραλια"! ισως τη φερω κι αυτη στη συνντηση, γιατι προσεχως θα ειναι κατοχος golf vi!

α, πανουλη υπαρχει ενα προβλημα.. δεν θα κατεβω λαρισα το σκ, οποτε δεν θα μπορεσω να σου παρω τις λαμπες! πες στο γιωργο που ξερει το μαγαζι αν μπορει να σου τις παρει, την αντισταση σου την εχω παρει ηδη!αλλιως περιμενε την επομενη συναντηση..

κ επισης εννοειται ευπροσδεκτα τα νεα μελη!! θα χαρουμε να σας γνωρισουμε παιδια,αντε να μεγαλωνει η παρεα!!

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

γεια σου και εσενα Χρηστο.

ωραια.

ΝΕΑ συναντηση για το ΝΕΟ ετος,με τουλαχιστον 2 ΝΕΑ μελη..... tongue.giftongue.giftongue.gif

Edited by activious
Link to comment
Share on other sites

Δε βλεπω ιδιαιτερη κινηση ομως και δεν μ αρεσει...

Αντε ανασυνταχθειτε να μαζευτουμε να περασουμε καλα αλλη μια Κυριακη!!!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή εγώ ειμαι μακρινος σχετικά επισκέπτης θα ηθελα ενα κινητο καποιου που θα ερθει σιγουρα εκει να μπορω να συννενοηθω....

Και αν βρισκομουν και με καποιον λάρισα να παμε ολοι μαζί ακομα καλύτερα... Ευχαριστω!!!

Link to comment
Share on other sites

K3rn3l θα υπάρξει προσυνάντηση στην Λάρισα στις 13:30 ώστε 13:50 να ξεκινήσουμε όλοι μαζί.

Σημείο προσυνάντησης για την Λάρισα θα είναι απέναντι από την είσιδο των Τ.Ε.Ι.

Τα κινητά μου είναι 6976081312 & 6948038041 για όποιον χρειαστεί κάτι.

Και θα έρθουν πολλά καινούρια μέλη, και μερικοί δεν έχουν κάνει εγγραφή ακόμα.

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχώς δεν μπορώ να έρθω και εγώ να γνωρίσω συμπατριώτες μου και μη, γιατί βρίσκομαι μόνιμα Αθήνα. Λόγο δουλειάς ούτε εδώ δε θα παώ! :D

Ελπίζω να γίνει στη Πανελλήνια! :D Καλά να περάσετε σας ζηλεύω......! :D

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια τι κάνετε;Πώς περάσατε σήμερα;

Κρίμα που δεν μπόρεσα να έρθω κι εγώ τουλάχιστον είχα παρέα από το skoda club Τρικάλων!

Φανούκο τι κανονίσατε για τα Γιάννενα;

Πώς έχεις σκοπό να κινηθούμε;

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.