Jump to content
GraveDigger

Συνάντηση μελών Κεντρικής Ελλάδας

Recommended Posts

Κατ' αρχάς τι να πω; Το κακό ξεκίνησε από το πρωί...

Πήγα στην ώρα μου στα Τ.Ε.Ι. της Λάρισας tongue.gif και περιμέναμε τον Παντελή ο οποίος μας ήρθε και μεθυσμένος! :rolleyes:

Για την διαδρομή υπάρχουν και 1-2 βιντεάκια ;)

Φτάνοντας στο Olympia Mall o STAVROS#MK4 δεν ήθελε να μπούμε και έκανε προσποιήσεις και αναστροφές :lol:

Καθίσαμε στο Palmie-bistro το οποίο ούτε που κατάλαβε την παρουσία μας, δεν θυμάμαι πόσα τραπέζια ενώσαμε για να καθίσουμε!

Φάγαμε & ήπιαμε! Ελπίζω να μείναν όλοι ευχαριστημένοι. Μας έβγαλε φωτογραφίες και ο υπεύθυνος εκεί... για το περιοδικό του Olympia Mall B)

Στο τέλος βγάλαμε κι άλλες φωτογραφίες στο πίσω parking υπό το άγρυπνο βλέμα του φρουρού.

Δεν ρώτησα αν ήθελαν και τις φωτογραφίες που βγάλαμε το parking να τις βάλουν στο περιοδικό τους! ;)

ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ:

k3rn3l +Βασίλης

chris_polo_gti +Θέμης

Δημήτρης +Δημήτρης

STAVROS#MK4

Vrachos

BASILHS~V_GTi +Βασίλης

getsagal +¶σπα

ο αδερφός του getsagal με μια παρέα 5 ατόμων

Μίλτος

Παντελής

Βασίλης

doctordim +Βασίλης(brother)

SilverPassat +Νατάσα +μπέμπης +Δημήτρης

Μάκης

bbp

activious +Εύη

FARINAS +Εύη

J.B +Βάσω

GraveDigger

Για την Πανελλήνια θα τα γράψω στο αντίστοιχο topic.

Δημήτρη, πού εξαφανίστηκες; Σε ψάχναμε διότι ο activious δεν είχε όρεξη για φαγητό!

Επόμενες συναντήσεις: Τρίτη 27 Ιανουαρίου, βραδάκι για ποτάκι ;)

Και στις 8 Φεβρουαρίου στην Φθιώτιδα, όπως μπορείτε να δείτε και στο πρόγραμμα συναντήσεων.

Υ.Γ.: Ευχαριστώ τον φίλο μου J.B καθώς ξανά δεν πήρα το αμάξι μου...

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Μια νέα κατηγορία δημιουργήθηκε στο ¶λμπουμ για τις φωτογραφίες σας! Θα την βρείτε εδώ:

http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=239

Link to comment
Share on other sites

Για αλλη μια Κυριακη περασαμε τελεια !

Μια απο τις μεγαλυτερες (αν οχι η μεγαλυτερη) σε συμμετοχη συναντησεις στην κεντρικη Ελλαδα ;)

Βεβαια ειμασταν λιγο μακρια ο ενας απο τον αλλον καθως το τραπεζι ειχε μηκος τριαξονικης νταλικας +

Να ευχαριστησω προσωπικα τον Θωμα που ειχε τη διαθεση να ασχοληθει με το VAG-COM στο αυτοκινητο μου, δυστυχως ή ευτυχως χωρις αποτελεσμα :blush:

Για το πρωτο Scirocco που εμφανιστηκε...τα λογια ειναι περιττα, καλοταξιδο ;)

Χαρηκα παντως που ηρθαν και παιδια με αλλα αυτοκινητα, του group ή και οχι, οπως ο Μιλτος με το S3(...αχχχχ :unsure: ) και ενα OPEL, ενα FORD, ενααααααα τζιπ της πολιτικης προστασιας κτλ...

Εγω προτεινα να παμε πισω στο parking για να μην μας ενοχλησει κανεις (και να κανουμε και καμια μ@λ@κι@ fire.gif ), αλλα ο φυλακας ειχε αλλες προθεσεις...activious ηρεμησε, next time protest.gif

Μην ξεχασω να ευχηθω τα καλυτερα για το μωρο του Θωμα που μας εκανε ποδαρικο με την παρουσια του για την πρωτη και υποδειγματικη συναντηση για το 2009 !!!

Link to comment
Share on other sites

ακριβως οπως τα ειπε ο γιωργος παραπανω ειναι, η μεγαλυτερη ως τωρα συναντηση στην κεντρικη ελλαδα (στο τελος στη φωτογραφηση στηθηκαν 16 αμαξια κ 2-3 ειχαν φυγει πιο νωρις)! η vw τρελοπαρεα μεγαλωνει διαρκως!!

περασαμε σουπερ κ αναμενουμε τις επομενες συναντησεις κ φυσικα.. την πανελληνια!!

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ καλα μια ακομα φορα ;) ;) ;) .(αν και νομιζω οτι εχει γινει και πιο μεγαλη συναντηση στην Θεσσαλια :thumbsup: :thumbsup: ^_^ .)

ωραιο το scirroco tongue.giftongue.giftongue.gif

εχω να προτεινω κατι για 27/01.φανη δεν ανεβαινεις και εσυ με τον κωστα λαρισα ή Βολο???γιατι θα ειμαι μονος στην πολη μου. -_- -_- -_-

Εγω προτεινα να παμε πισω στο parking για να μην μας ενοχλησει κανεις (και να κανουμε και καμια μ@λ@κι@ fire.gif ), αλλα ο φυλακας ειχε αλλες προθεσεις...activious ηρεμησε, next time protest.gif

ρε τον ατιμο.που βρεθηκε εκει??? :):D :D

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ερθω αλλα δεν μπορεσα. Ειχα ξεμεινει απο αμαξι δυστηχως... :D

Δεν ειχα και κανα τηλεφωνο για να παρω να με παρετε μαζι σας...

Ελπιζω στην επομενη συναντηση μας να αξιωθω να ερθω να σας γνωρισω απο κοντα. ;)

Link to comment
Share on other sites

Θα ανεβάσω Λευτέρη απόψε ή αύριο.

Κάποιοι άλλοι χρωστάνε φωτογραφίες από 2-3 meeting πίσω ;) (ονόματα δεν λέμε, υπολήψεις δεν θίγουμε!) :)

Θα ανεβάσω και τα βιντεάκια αλλά δεν είναι τόσο καλοτραβηγμένα...

Link to comment
Share on other sites

περασαμε πολυ καλα μια ακομα φορα :lol: :lol: :whistling: .(αν και νομιζω οτι εχει γινει και πιο μεγαλη συναντηση στην Θεσσαλια :D :D :D .)

α ναι? απο αυτες στις οποιες ημουν εγω παντως ηταν η μεγαλυτερη! κατι παραπανω θα ξερετε εσεις! :whistling:

εχω κι εγω μερικες φωτο, θα τις ανεβασω το σκ.

Edited by doctordim
Link to comment
Share on other sites

Καλα περασαμε για ακομη μια φορα!!Να ευχαριστω τον Γιωργο για τα καλα του λογια για τον μικρο μου B) κ να του πω οτι απο δω και περα ο μικρος θα μας ακολουθει παντου κ παντα :D !!Ειδικα κ με το νεο του μπλουζακι!! mf_tshirt.gif (Φανη γρηγορα!!!!! sillyhorse1rb5.gif )Να σου ευχηθω κ γω με την σειρα μου να εχεις μια καλη θητεια κ με το καλο οταν γυρισεις κανεις κ εσυ ενα!! :D (Αν θες τπτ συμβουλες μην διστασεις!)..Να συμπληρωσω οτι το S3 κ το Scirocco απλα να πω οτι μ@μ@νε........ love.gif

Link to comment
Share on other sites

πρωτη συναντηση που ηρθα και δεν προκειται να χασω αλλη!!!

στην επομενη θα φερω και αλλους 2 φιλους μου με VW...

Link to comment
Share on other sites

ποιος Παντελης ηταν "τυφλα"???δεν πιστευω να λετε το φαλαρακι μου???παντελη msn εσενα λενε???

Link to comment
Share on other sites

Ανέβασα τις φωτογραφίες στο φάκελο: http://www.vwclub.gr/vwforum/index.php?aut...=sc&cat=239

Ανέβασα και 2 βιντεάκια από την διαδρομή από Λάρισα προς το Olympia Mall:

&
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.