Jump to content

Recommended Posts

λοιπον μπηκε σημερα το αμαξι μεσα για αλλαγη βασεων αμορτισερ και διαφορες μικροδιορθωσουλες και να ρυθμισουμε το avans.σε κανενα 3-4 θα ανεβασω κιαλλες φωτος

Link to comment
Share on other sites

αντε! ! με το καλο! αυτες οι φωτο......σιριαλ εχουν γινει! sillyhorse1rb5.gif

off topic: εχει σκατοκαιρο καθε μερα ουτε να το πλυνω δν μπορω πως να το τραβηξω φωτος?βρομικο? ;) απο ασπρο εχει γινει γκρι και οι ζαντες απο ασημι εχουν γινει μαυρες :/

Link to comment
Share on other sites

off topic: εχει σκατοκαιρο καθε μερα ουτε να το πλυνω δν μπορω πως να το τραβηξω φωτος?βρομικο? :) απο ασπρο εχει γινει γκρι και οι ζαντες απο ασημι εχουν γινει μαυρες :/

Nαι ωρέ,α δείξεις οτι η golfo δεν μασάει και πάει και σε πλαγιές και άγρια ρουμάνια αμα λαχει να ουμ!

Link to comment
Share on other sites

με μεγαλη μου θλιψη ποσταρω ξανα σε αυτο το θεμα μετα απο καιρο γτ δυστηχως λυση δν βρεθηκε...

το μοτερ για κακη μου τυχη παρεδωσε πνευμα οπως και τα 2 σασμαν που μου εδωσε μαζι με το μοτερ ο προηγουμενος ιδιοκτητης......(ευτηχως το τριτο που αγορασα εγω δουλευει κανονικα)

τωρα τοσο καιρο δν εγραφα τπτ μιας και εψαχνα λυση..

το μοτερ εκαψε φλατσες ετσι ξαφνικα μια μερα και διαπιστωσαμε οτι το μοτερ δουλευε σε τερμα συμπιεση...

κοιταγαμε για να αλλαξουμε κεφαλι αλλα δυστηχως μια που βρεθηκε και ηταν σχετικα καλη (εμοιαζε) ειχε εσωτερικο ραγισμα...

τωρα η μοναδικη λυση ειναι οτι βγαζω το μοτερ που εχω πανω αυτη τι στιγμη και θα μπει αλλο αλλα δν θα αναφερω πιο μοτερ τι ειναι και απο ποιον ειναι..

ολο αυτο τον καιρο εδω και 1,5 μηνα περιπου ειμαι χωρις αμαξι....

τεσπα!

καλη ανασταση σε ολους!

περισσοτερες λεπτομεριες μετα το πασχα...

Link to comment
Share on other sites

με μεγαλη μου θλιψη ποσταρω ξανα σε αυτο το θεμα μετα απο καιρο γτ δυστηχως λυση δν βρεθηκε...

το μοτερ για κακη μου τυχη παρεδωσε πνευμα οπως και τα 2 σασμαν που μου εδωσε μαζι με το μοτερ ο προηγουμενος ιδιοκτητης......(ευτηχως το τριτο που αγορασα εγω δουλευει κανονικα)

τωρα τοσο καιρο δν εγραφα τπτ μιας και εψαχνα λυση..

το μοτερ εκαψε φλατσες ετσι ξαφνικα μια μερα και διαπιστωσαμε οτι το μοτερ δουλευε σε τερμα συμπιεση...

κοιταγαμε για να αλλαξουμε κεφαλι αλλα δυστηχως μια που βρεθηκε και ηταν σχετικα καλη (εμοιαζε) ειχε εσωτερικο ραγισμα...

τωρα η μοναδικη λυση ειναι οτι βγαζω το μοτερ που εχω πανω αυτη τι στιγμη και θα μπει αλλο αλλα δν θα αναφερω πιο μοτερ τι ειναι και απο ποιον ειναι..

ολο αυτο τον καιρο εδω και 1,5 μηνα περιπου ειμαι χωρις αμαξι....

τεσπα!

καλη ανασταση σε ολους!

περισσοτερες λεπτομεριες μετα το πασχα...

Αγαπητέ trelara πραγματικά λυπάμαι πολύ για την κακοτυχία ! Πραγματικά κρίμα ! Εύχομαι να βρεις την άκρη και να ξαναζωντανέψει ο Α σου ! Και για να πάρεις κουράγιο κ υπομονή ορίστε μερικά βιντεακια :

Καλή ανάσταση ! :(

Link to comment
Share on other sites

με μεγαλη μου θλιψη ποσταρω ξανα σε αυτο το θεμα μετα απο καιρο γτ δυστηχως λυση δν βρεθηκε...

το μοτερ για κακη μου τυχη παρεδωσε πνευμα οπως και τα 2 σασμαν που μου εδωσε μαζι με το μοτερ ο προηγουμενος ιδιοκτητης......(ευτηχως το τριτο που αγορασα εγω δουλευει κανονικα)

τωρα τοσο καιρο δν εγραφα τπτ μιας και εψαχνα λυση..

το μοτερ εκαψε φλατσες ετσι ξαφνικα μια μερα και διαπιστωσαμε οτι το μοτερ δουλευε σε τερμα συμπιεση...

κοιταγαμε για να αλλαξουμε κεφαλι αλλα δυστηχως μια που βρεθηκε και ηταν σχετικα καλη (εμοιαζε) ειχε εσωτερικο ραγισμα...

τωρα η μοναδικη λυση ειναι οτι βγαζω το μοτερ που εχω πανω αυτη τι στιγμη και θα μπει αλλο αλλα δν θα αναφερω πιο μοτερ τι ειναι και απο ποιον ειναι..

ολο αυτο τον καιρο εδω και 1,5 μηνα περιπου ειμαι χωρις αμαξι....

τεσπα!

καλη ανασταση σε ολους!

περισσοτερες λεπτομεριες μετα το πασχα...

Αντε ρε τρελαρα ας ειναι το τελευταιο που συμβαινει στο τουτου σου και να το χαρεις ( που θα το χαρεις δλδ) οπως εσυ το θελεις!!!

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν!!!

ύστερα από κάποιους μήνες έχω το αμάξι στα χέρια μ!!!

το μοτέρ μπήκε επάνω επιτυχώς!!!

αυτή την στιγμή φοράει το 2.0 9a με τους εκκεντροφόρους του Kr!

το αμάξι πηγαίνει τέλεια στον δρόμο(φτου φτου μην το ματιάσω) και δν κάνει κιχ!!!!

είμαι απολυτά ικανοποιημένος!!!!

ευχαριστώ πολύ τον Θοδωρή (golfgti9a) που μου πούλησε το μοτέρ!!!!

επόμενες αλλαγές :

ηλεκτρονικό κοντέρ

καινούργια κουκούλα(σύντομα ελπίζω)

και φιμε

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν!!!

ύστερα από κάποιους μήνες έχω το αμάξι στα χέρια μ!!!

το μοτέρ μπήκε επάνω επιτυχώς!!!

αυτή την στιγμή φοράει το 2.0 9a με τους εκκεντροφόρους του Kr!

το αμάξι πηγαίνει τέλεια στον δρόμο(φτου φτου μην το ματιάσω) και δν κάνει κιχ!!!!

είμαι απολυτά ικανοποιημένος!!!!

ευχαριστώ πολύ τον Θοδωρή (golfgti9a) που μου πούλησε το μοτέρ!!!!

επόμενες αλλαγές :

ηλεκτρονικό κοντέρ

καινούργια κουκούλα(σύντομα ελπίζω)

και φιμε

Επιτελους worthy.gifworthy.gif να το χαρεις οπως εσυ θελεις!!!! Ειμαι σιγουρος οτι με το μοτερ του Θοδωρη πεταει. Αντε να παμε για τσαρκα :);) (ειναι και καλοκαιρι)

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν!!!

ύστερα από κάποιους μήνες έχω το αμάξι στα χέρια μ!!!

το μοτέρ μπήκε επάνω επιτυχώς!!!

αυτή την στιγμή φοράει το 2.0 9a με τους εκκεντροφόρους του Kr!

το αμάξι πηγαίνει τέλεια στον δρόμο(φτου φτου μην το ματιάσω) και δν κάνει κιχ!!!!

είμαι απολυτά ικανοποιημένος!!!!

ευχαριστώ πολύ τον Θοδωρή (golfgti9a) που μου πούλησε το μοτέρ!!!!

επόμενες αλλαγές :

ηλεκτρονικό κοντέρ

καινούργια κουκούλα(σύντομα ελπίζω)

και φιμε

αυτα ειναι νεα!!!!!!!να που πριν καμποσο καιρο τα συζητουσαμε και να που γινανε πραγματικοτητα!!!καλα χμ!!να το χαρεις και να σε χαιρετε bro mou!!!περιμενς να μθω πληροφορειες αλλα private!!

Link to comment
Share on other sites

Μιας και πρόκειται για μια ολοκληρωμένη παρουσίαση, το θέμα κλειδώνει και θα ανοιχθεί μόνο με αίτημα του δημιουργού του, εφόσον θα έχει κάτι νεότερο να συμπληρώσει.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον....ανοιγω το θεμα ξανα για να "αποχαιρετισω" την golfara μου μιας και πουληθηκε της προαλες...

ευχαριστω πολυ για ολα τα χλμ που μου χαρισε!!!!το αποχαιρετισα με βαρια καρδια!!! :geek::bbq: :bbq:

ειμαι σιγουρος ομως οτι ο καινουργιος ιδιοκτητης θα το προσεχει οσο και εγω!

το θεμα θα το αφησω καμια βδομαδα ανοιχτο για οποιοδηποτε σχολιο αμα κανετε και μετα το κλειδωνω!

ευχαριστω πολυ!!

καλες γιορτες σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον....ανοιγω το θεμα ξανα για να "αποχαιρετισω" την golfara μου μιας και πουληθηκε της προαλες...

ευχαριστω πολυ για ολα τα χλμ που μου χαρισε!!!!το αποχαιρετισα με βαρια καρδια!!! :bbq: :bbq: :bbq:

ειμαι σιγουρος ομως οτι ο καινουργιος ιδιοκτητης θα το προσεχει οσο και εγω!

το θεμα θα το αφησω καμια βδομαδα ανοιχτο για οποιοδηποτε σχολιο αμα κανετε και μετα το κλειδωνω!

ευχαριστω πολυ!!

καλες γιορτες σε ολους!

κρίμα .... ήταν κούκλα το άτιμο ! μακάρι να το προσέχει όπως κι εσύ ! :geek:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.