Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις Των Passats Στην Θεσσαλονίκη.

Recommended Posts

Παίδες πριν να εξαφανιστούμε όλοι για τις διακοπές καλό θα ήταν να βρεθούμε εντός της επόμενης εβδομάδας (?) για ένα καφεδάκι ή και για μπύρα με τα απαραίτητα συνοδευτικά και να συζητήσουμε για το που θα πάμε και γενικότερα για τα σχέδιά μας κατά την περίοδο των διακοπών.Καταθέστε λοιπόν τις προτάσεις σας για τόπο και χρόνο της συνάντησης. mf_tshirt.gif

ΥΓ.Τον Γιάννη παιδιά μην τον λάβετε υπόψιν στις προτάσεις γιατί ήδη εκτοίει ποινή από την προηγούμενη συνάντηση. :) Συμφωνείς Πρόεδρε? tongue.gif

Συμφωνώ Γιώργο, να μην τον λάβουμε υπόψην μας, αλλά ρε συ ο άνθρωπος τέλος της άλλης εβδομάδας φεύγει ταξίδι, οπότε λογικό είναι να μη μπορεί! tongue.gif Σου είπα? ¶λλαξε κινητό! Πήρε ένα χωρίς κάμερα!! :D:huh:<_<

Λοιπόν, κι εγώ μέσα είμαι, ένα απογευματάκι κατά τις 18:00 πάλι, να βρεθούμε στο - κλασσικό - City Gate (με τέτοιες ζέστες δεν είναι να κόβουμε χλμ!).

ΥΓ: Προς τα ΚΑΠΗ Συκεών, η συνάντηση θα είναι ανεπίσημη, οπότε μπορούν όποιοι θέλουν να έρθουν με την μηχανή τους (αν θέλουν)... :)

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ Γιώργο, να μην τον λάβουμε υπόψην μας, αλλά ρε συ ο άνθρωπος τέλος της άλλης εβδομάδας φεύγει ταξίδι, οπότε λογικό είναι να μη μπορεί! tongue.gif Σου είπα? ¶λλαξε κινητό! Πήρε ένα χωρίς κάμερα!! :huh:<_<<_<

Το πίσω φανάρι καλό είναι...... ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ (κακίες.....) upyours.gifupyours.gifupyours.gif

Αυτό με το κινητό δεν το κατάλαβα (ίσως λόγω ζέστης) :) :) :D

Link to comment
Share on other sites

Το πίσω φανάρι καλό είναι...... ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΙΣΩ (κακίες.....) upyours.gifupyours.gifupyours.gif

Από χθες το έχω έτοιμο τυλιγμένο με φουσκίτσες :) Έβαλα τα δικά μου πάλι. Θα σε πάρω το απόγευμα τηλέφωνο, να περάσω να σου το αφήσω! tongue.gif

Αυτό με το κινητό δεν το κατάλαβα (ίσως λόγω ζέστης) :o :o :o

Καλά μας έπεισες!!! tongue.gif Θα σου πω από κοντά! :D

Link to comment
Share on other sites

Τα νιάτα από τις Συκιές προτείνουν την Τρίτη το απόγευμα. Και φυσικά θα έρθουν με το δίτροχο! :)

. Για να ζηλεύουν μερικοί-μερικοί που είχαν γενέθλια και μεγάλωσαν άλλο ένα δύσκολο χρόνο tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Τα νιάτα από τις Συκιές προτείνουν την Τρίτη το απόγευμα. Και φυσικά θα έρθουν με το δίτροχο! :D

. Για να ζηλεύουν μερικοί-μερικοί που είχαν γενέθλια και μεγάλωσαν άλλο ένα δύσκολο χρόνο tongue.gif

Κύριε Γραμματέα άστα αυτά και φέρε την λιμουζίνα γιατί βλέπω να μένεις από μπαταρία. tongue.gif Εύχομαι μετά από τόση ακινησία να πάρει μπρος. ;) Οκ λοιπόν από μένα για την Τρίτη το απόγευμα.

Link to comment
Share on other sites

Μπαααααα..... Αυτές τις μέρες όλο με την λίμο κυκλοφορώ λόγω βροχής. Έγινε..., άστα να πάνε. Σήμερα όμως τον έπλεινα τον πασά μου :lol: . Τώρα άντε πάλι με το δίτροχο στην κυκλοφορία.

Link to comment
Share on other sites

Τα υπόλοιπα μέλη που είναι? Δημήτρη που κρύβεσαι τόσο καιρό?

Επ!!! Συγγνώμη δεν πρόσεξα που ποστάρισες. :lol:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Συνάντηση την Τρίτη 30/06/09 στις 18:00 στο City Gate.

1. Νίκος

2. anastos

3. Professor

4. merlin aris

5. pescarus

6.

7.

8.

Κώστα ..... Νίκο.... τί εγινε και δεν παμε ανατολικά στο Cosmos ..... δεν σας αφήνουν οι γυναίκες...

Τουλάχιστο εμένα με αφήνει έστω και απο στενή παρακολολυθηση... :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, το ραντεβού ισχύει όπως είπαμε, απλά έχουν πέσει μερικές ιδέες, για να πάμε να φάμε κανένα κοψίδι αντί να πείνουμε καφέ... :D Συμφωνείτε? Υπάρχουν προτάσεις? Θέλετε?

Υπάρχουν 3 προτάσεις μέχρι τώρα...

1. "Λαδόκολλα" στο Πανόραμα. Δοκιμασμένο το φαγητό κι έχει έξω από το μαγαζί αρκετό χώρο για να παρκάρουμε.

panoramat.jpg

2. "Δεν θυμόμαστε το όνομα" στο Ρετζίκι. Εκεί μάλλον έχει parking το μαγαζί, αλλά δεν κόβουμε και το κεφάλι μας! tongue.gif

retziki.jpg

3. "Πανελλήνιον" στα Λαδάδικα. Δοκιμασμένο φαγητό με πάρα πολλούς μεζέδες, αλλά parking ή στο δρόμο ή με πληρωμή (περίπου 5€ το αμάξι υπολογίζω. Βέβαια αυτό είναι 3 λεπτά από το City Gate και θα μπορούσαμε να μπούμε όλοι σε 1 ή 2 αμάξια (ανάλογα τα άτομα) και να μας βγει πιο φθηνό... :lol:

panellhnion.jpg

Το τι θα κάνουμε, θα αποφασιστεί όταν βρεθούμε. Μπορεί τελικά να πάμε κλασσικά για καφέ! tongue.gif Αν έχετε προτάσεις, γράψτε ότι ξέρετε!! :lol:

.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει μια περίπτωση λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων να μην μπορέσω τελικά να έρθω. Θα πάρω τηλέφωνο νωρίτερα να ενημερώσω... :huh:

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, συγνώμη που χάθηκα εντελώς. Τετάρτη πρωί φεύγω για Λουτράκι και έχω διάφορα τρεχάματα. Τα λέμε από κοντά το Σεπτέμβριο. Όπου κι αν πάτε να περάσετε καλά και να προσέχετε στο δρόμο.

Γιώργο είχες δίκιο με τα λάστιχα, έβγαλα λίγο αέρα και είμαι πολύ καλύτερα.

Edited by gcar
Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα, συγνώμη που χάθηκα εντελώς. Τετάρτη πρωί φεύγω για Λουτράκι και έχω διάφορα τρεχάματα. Τα λέμε από κοντά το Σεπτέμβριο. Όπου κι αν πάτε να περάσετε καλά και να προσέχετε στο δρόμο.

Γιώργο είχες δίκιο με τα λάστιχα, έβγαλα λίγο αέρα και είμαι πολύ καλύτερα.

Καλές διακοπές Δήμο.Καλή αντάμωση τον Σεπτέμβριο λοιπόν. :huh:

Link to comment
Share on other sites

Πραγματοποιήθηκε η συνάντηση της χθεσινής Τρίτης. Πατόντες οι -κλασσικοί πλέον- Γιώργος, Γιάννης, Κώστας, Δημήτρης κι εγώ που πήγα λίγο πιο αργά λόγω επαγγελματικών υποχρεώσεων... ;)

Τα είπαμε, σχολιάσαμε, παρατηρήσαμε, ήπιαμε τον καφέ μας, την μπυρίτσα μας, ΨΩΝΙΣΑΜΕ tongue.gif , και γενικότερα περάσαμε πολύ καλά... ;)

Στο parking που είχαμε τα αυτοκίνητα, κάποια στιγμή εμφανίστηκε κι ένα άλλο μαύρο Passat. Ήταν 2 νεαροί με τον πατέρα τους. Οι νεαροί χαζεύανε τα αυτοκίνητά μας και τα βγάζανε φωτογραφίες! ;)

Να ευχαριστήσω τον Γιώργο για την λάμπα LED που μου χάρησε για το πίσω φως ομίχλης. Φωτίζει πολύ ωραία! :lol:

Τέλος να πω ότι η παρέα αποφάσισε να βρούμε νέο σημείο συνάντησης που να μην έχει κοντά super market! :lol: Κάποια στιγμή χάσαμε τον Γιάννη για 30-40 λεπτά! tongue.gif

:whistling:new_sugkrotima.gif"Είναι κεφάτος, γυρίζει από το super market!..." new_sugkrotima.gif:whistling::lol:upyours.gif (Οι φώτο είναι από κινητό με τέρμα το ψηφιακό ζουμ! (100-150μ μακριά)

30062009176.jpg

30062009178.jpg

30062009181.jpg

30062009183.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ακάκιε τα μακαρόνια να΄ναι MISKO!!!!!! <_< Είναι η μοναδική ατάκα που ταιριάζει στον Γιάννη χα χα χα!!! tongue.gif Όσο για την λάμπα σιγά το πράμα Πρόεδρε!!! ¶σε που με τα κόλπα που έκανες με το vagcom και δεν αναβοσβήνει με το check (έγραψες πάλι) μου άναψες φωτιές fire.gif και θέλω μια για την όπισθεν. mf_tshirt.gif

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Να πώ ότι τώρα τελευταία έχουν αναφερθεί πολλά περιστατικά με μερικές κλοπές και ζημιές αυτοκινήτων στο εξωτερικό πάρκιν του city gate κυρίως βραδυνές ώρες, ξέρωντας όλα τα κλεφτρόνια ότι μαζεύονται πολλά club εκεί αρχίζει και γίνεται πλέον επικύνδυνο το μέρος.

Link to comment
Share on other sites

Να πώ ότι τώρα τελευταία έχουν αναφερθεί πολλά περιστατικά με μερικές κλοπές και ζημιές αυτοκινήτων στο εξωτερικό πάρκιν του city gate κυρίως βραδυνές ώρες, ξέρωντας όλα τα κλεφτρόνια ότι μαζεύονται πολλά club εκεί αρχίζει και γίνεται πλέον επικύνδυνο το μέρος.

Ευχαριστούμε πολύ Κοσμά για την πληροφορία την οποία και θα λάβουμε σοβαρά υπόψιν μας για την επόμενη συνάντηση. :( Όχι τίποτα άλλο αλλά ποιος ακούει τώρα τον Γιάννη που θα έχει και συμμάχους. ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλημερίζω τους συμφορουμίτες! Να πω "καλό χειμώνα" ή υπάρχουν τυχεροί που κάνουν ακόμη διακοπές? ^_^ Μήπως πρέπει να πάρουμε παρουσίες, να δούμε ποιοί έχουμε γυρίσει? ;)

Λοιπόν, το ΣΚ ήρθε από Αμερική και ο Αντώνης (ο Γιώργος τον έχει γνωρίσει). Ευκαιρία λοιπόν να κάνουμε μια συνάντηση "φθινοπωρινή", να πούμε τα νέα μας.

Ακούω λοιπόν προτάσεις. Να πούμε καμιά Τετάρτη-Πέμπτη απόγευμα? Για πείτε!...

Link to comment
Share on other sites

Να πώ ότι τώρα τελευταία έχουν αναφερθεί πολλά περιστατικά με μερικές κλοπές και ζημιές αυτοκινήτων στο εξωτερικό πάρκιν του city gate κυρίως βραδυνές ώρες, ξέρωντας όλα τα κλεφτρόνια ότι μαζεύονται πολλά club εκεί αρχίζει και γίνεται πλέον επικύνδυνο το μέρος.

Πολύ σωστά τα λες Κοσμά , μιας και όταν είχε γίνει το vw festival είχε μαζευτεί όλη η Σάρα και η Μάρα μαζί με το κακό συναπάντημα του Δενδροποτάμου , Κορδελιού ... και δεν είναι τίποτα πλέον γι αυτούς να πάνε εκεί με το μηχανάκι να κάνουν ζημιά και να φύγουν

Edited by Speedy
Link to comment
Share on other sites

Καλημερίζω τους συμφορουμίτες! Να πω "καλό χειμώνα" ή υπάρχουν τυχεροί που κάνουν ακόμη διακοπές? ^_^ Μήπως πρέπει να πάρουμε παρουσίες, να δούμε ποιοί έχουμε γυρίσει? ;)

Λοιπόν, το ΣΚ ήρθε από Αμερική και ο Αντώνης (ο Γιώργος τον έχει γνωρίσει). Ευκαιρία λοιπόν να κάνουμε μια συνάντηση "φθινοπωρινή", να πούμε τα νέα μας.

Ακούω λοιπόν προτάσεις. Να πούμε καμιά Τετάρτη-Πέμπτη απόγευμα? Για πείτε!...

Καλωσήρθες Πρόεδρε!!!¶ντε και του χρόνου τώρα!!!Σίγουρα θα έχεις πολλά να μας πεις:εντυπώσεις,εμπειρίες κτλ. :D Συνεπής στα καθήκοντα και τις προεδρικές αρμοδιότητες!!!Θα έχουμε γενική συνέλευση βλέπω. Εγώ είμαι μέσα όμως οι περισσότεροι είναι χαμένοι.Με τον Κώστα βρεθήκαμε αλλά ο Γιάννης και ο Δημήτρης είναι χαμένοι από προσώπου γης.Για βάλε σε ενέργεια το κόκκινο τηλέφωνο γιατί δεν βλέπω να μαζευόμαστε. :D

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, έπεσαν τα πρώτα τηλεφωνήματα, γιατί μετά τις διακοπές μας πρέπει να είμαστε φρέσκοι και δυναμικοί! ^_^ Ο Αντώνης θα είναι μάλλον στην Χαλκιδική μέχρι το ΣΚ, οπότε θα τον δούμε σε συνάντηση που θα κάνουμε την άλλη εβδομάδα (για ζέσταμα τώρα, θα κάνουμε λίγο εντατικά, 1 συνάντηση την εβδομάδα! tongue.gif )

Συνάντηση την Τετάρτη 26/08/09 στις 18:00 στο Kitchen Bar.(έτσι για αλλαγή!)

1. Νίκος

2. Professor

3. pescarus

4. anastos

5.

6.

7.

8.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω και χαρτη οπως την αλλη φορα γιατι δεν συχναζω σε τετοια μερη μπας κλας ντεμεκ κ ετσι !!!

Θα κανω την καρδια μου πετρα για εσας !!!!

Όχι πως συχνάζουμε εμείς! Απλά για αλλαγή το είπαμε, γιατί εσείς είστε που μας "ανάβετε φωτιές" για ζημιές και κλοπές στο City Gate... tongue.gif Ίσως να παίξει και ο Κέδρινος λόφος ως σημείο συνάντησης. Θα φανεί. Αύριο θα ανακοινωθεί το οριστικό σημείο... ;)

Link to comment
Share on other sites

Εκει απο οσο θυμαμαι υπαρχει παρκαδορος για τα αυτοκινητα που πηγαινουν στο Kitchen Bar δεν ξερω τοσο νωρις αν βγαινει αλλα τα 5 ευρω τα ζηταει, αν θες βεβαια δινεις.

Οπως και να εχει Χρηστο ερχεσαι απο τον παλιο εφοσον μιλαμε για Kitchen Bar συναντιομαστε καπου στην μοναστηριου και παμε μαζι, στο λιμανι ειναι αυτο.

Στο city gate Νικο μετα απο αυτα που ακουσα πετυχα κι εγω προσφατα 2-3 γκαγκνστερ να κανουν ασκοπες βολτες γυρω-γυρω στο παρκινγκ κοιτοντας παντα στο εσωτερικο των αυτοκινητων.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.