Jump to content
Nikos_Passat_2.0T

Συναντήσεις Των Passats Στην Θεσσαλονίκη.

Recommended Posts

Kαλά Χριστούγεννα και καλή χρονιά σε όλους!!!

Χρόνια Πολλά με υγεία και από μας Δήμο!!!Πολύ ωραία η φωτό με τα αγιοβασιλιάτικα κουνελάκια!!!!:xmas:

Edited by Professor
Link to comment
Share on other sites

Ει Πασσατάδες καλή χρονιά!!!!!Που εξαφανιστήκατε όλοι ωρέ????:DΠότε θα κόψουμε την Πρωτοχρονιάτικη πίτα???Πρόεδρε μ΄ακούς????:lazy:Την Κυριακή 10/01/2010 και ώρα 11.30-12.00 π.μ όλοι στο citygate λοιπόν!!!:hi:

Υ.Γ και μην αρχίσετε τα δεν μπορώ και έχω να πάω εδώ και κει κτλ.iconcool5lw.gif

Αντε να δω συμμετοχές:

1.Professor

Link to comment
Share on other sites

Ει Πασσατάδες καλή χρονιά!!!!!Που εξαφανιστήκατε όλοι ωρέ????:pΠότε θα κόψουμε την Πρωτοχρονιάτικη πίτα???Πρόεδρε μ΄ακούς????:pΤην Κυριακή 10/01/2010 και ώρα 11.30-12.00 π.μ όλοι στο citygate λοιπόν!!!:hi:

Υ.Γ και μην αρχίσετε τα δεν μπορώ και έχω να πάω εδώ και κει κτλ.iconcool5lw.gif

Αντε να δω συμμετοχές:

1.Professor

Καλή χρονιά σε όλους!!! Γιώργο βλέπω επέστρεψες δυνατός!!! :) Μέσα κι εγώ για την Κυριακή. Ας πούμε 12:00 ακριβώς, για να μη παραπονεθεί κανείς για πρωινό ξύπνημα. Θα αναλάβω να φέρω πίτα και ότι σύνεργα χρειαστούμε. Όποιος ΔΕΝ θα έρθει, ΔΕΝ θα έχει και κομμάτι με φλουρί!!! :p ¶ντε να μαζευόμαστε! :)

Κυριακή @ 12:00 @ City Gate.

Συμμετοχές:

1. Professor

2. Νίκος

3.

4.

Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά σε όλους!!! Γιώργο βλέπω επέστρεψες δυνατός!!! :) Μέσα κι εγώ για την Κυριακή. Ας πούμε 12:00 ακριβώς, για να μη παραπονεθεί κανείς για πρωινό ξύπνημα. Θα αναλάβω να φέρω πίτα και ότι σύνεργα χρειαστούμε. Όποιος ΔΕΝ θα έρθει, ΔΕΝ θα έχει και κομμάτι με φλουρί!!! :whistling: ¶ντε να μαζευόμαστε! :whistling:

Κυριακή @ 12:00 @ City Gate.

Συμμετοχές:

1. Professor

2. Νίκος

3.

4.

Πρόεδρε να τους πούμε τι θα κερδίσει όποιος βρει το φλουρί????¶ς το καλύτερα για έκπληξη.......

Κώστα,Γιάννη (χρόνια πολλά) ,Τάσο,Κοσμά,Speedy και όλοι οι υπόλοιποι άντε ωρέ που είστε????

Link to comment
Share on other sites

σε πιτα διχως φλουρι δεν παω closedeyes.gif Καλα αν την φερει την πιτα ο Νικος ακομα χειροτερα , καταρα σε οποιον βρει το " φλουρι " μεχρη και χρεωμενος θα βγει mf_tshirt.gif αχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Επειδή το πρωινό δεν βολεύει για τους περισσότερους, αλλάζει η ώρα.

ΝΕΑ ΩΡΑ: 18:00

Οπότε η συνάντηση είναι για την Κυριακή 10/01/10 @ 18:00 @ City Gate.

Συμμετοχές:

1. Professor

2. Νίκος

3. anastos

4. Κοσμάς

5. ktm25089

6.

7.

8.

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα passat αν μπορέσω θα ερθω απο Γιαννιτσα. Αναλογα πως θα πανε οι επομενες μερες λογω μιας ιωσης που μας τριγυρναει αυτες τις μερες.Ειμαι νεος στο club και θα ηθελα πολυ να ερθω για να τα πουμε απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στα passat αν μπορέσω θα ερθω απο Γιαννιτσα. Αναλογα πως θα πανε οι επομενες μερες λογω μιας ιωσης που μας τριγυρναει αυτες τις μερες.Ειμαι νεος στο club και θα ηθελα πολυ να ερθω για να τα πουμε απο κοντα.

Γειά σου Βασίλη. Μακάρι να μπορέσεις να έρθεις να μας γνωρίσεις και από κοντά. Πιστεύω ότι θα περάσεις καλά. Ετοιμάσου να βομβαρδιστείς με προτάσεις για αλλαγές στο αμάξι σου!!! ;) Μην το σκέφτεσαι και πολύ! Τα Γιαννιτσά δεν είναι τίποτα για τις Passatούμπες! :)

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχές:

1.

2.

3.

4.

5. ktm25089 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

6.

7.

8.

Τι λες τώρα !!!! Μας κακομαθαίνει τώρα τελευταία ο κάγκουρας με το κόκκινο γκόλφ.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σου Βασίλη. Μακάρι να μπορέσεις να έρθεις να μας γνωρίσεις και από κοντά. Πιστεύω ότι θα περάσεις καλά. Ετοιμάσου να βομβαρδιστείς με προτάσεις για αλλαγές στο αμάξι σου!!! :p Μην το σκέφτεσαι και πολύ! Τα Γιαννιτσά δεν είναι τίποτα για τις Passatούμπες! ;)

Συμμετοχές

1.

2.

3.

4.

5.

6. Basilis FSI

7.

8.

9.

10.

11.

Link to comment
Share on other sites

Συμμετοχές

6. Basilis FSI

Ωραίος ο Βασίλης! ;) Έτσι, έτσι, να μεγαλώνει η παρέα των Passat! Και μετά μας λένε "θείους"! Ου ρε! :p

Συμμετοχές:

1. Professor

2. Νίκος

3. anastos

4. Κοσμάς

5. ktm25089

6. Basilis FSI

7.

8.

Link to comment
Share on other sites

Καλωσορίζω και γω τον Βασίλη!!!Επίσης και τον Μελέτη με τον οποίο συναντηθήκαμε χθες μιας και λόγω οικογενειακών-επαγγελματικών υποχρεώσεων ήταν αδύνατον να παρευρεθεί στην σημερινή συνάντηση.

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ο Βασίλης! ;) Έτσι, έτσι, να μεγαλώνει η παρέα των Passat! Και μετά μας λένε "θείους"! Ου ρε! :)

Συμμετοχές:

1. Professor

2. Νίκος

3. anastos

4. Κοσμάς

5. ktm25089

6. Basilis FSI

7. Chris_4

8.

και εγω μεσα ειμαι..

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πασατάδες χάρηκα που βρέθηκα μαζί σας χθές, αν και δεν εμεινα πολύ λόγω των μικρών.

Σίγουρα θα τα ξαναπούμε απο κοντά και θα ξεκινήσω και εγώ σιγα σιγά κάποιες μικροαλλαγές στο FSI!!!

Γίωργο πολύ ωραίο το σύνολο με τα νέα φώτα και τα φώτα ημέρας.(Οταν κατέβω θα μπορέσουμε να τα ανάψουμε και στο δικό μου??)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πασατάδες χάρηκα που βρέθηκα μαζί σας χθές, αν και δεν εμεινα πολύ λόγω των μικρών.

Σίγουρα θα τα ξαναπούμε απο κοντά και θα ξεκινήσω και εγώ σιγα σιγά κάποιες μικροαλλαγές στο FSI!!!

Γίωργο πολύ ωραίο το σύνολο με τα νέα φώτα και τα φώτα ημέρας.(Οταν κατέβω θα μπορέσουμε να τα ανάψουμε και στο δικό μου??)

Και γω χάρηκα για την γνωριμία Βασίλη.;)Επιτέλους και ένας πασσατάς στα μέτρα μου.;)Φυσικά και θα τα ενεργοποιήσουμε στην επόμενη συνάντηση.:D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε τον Νίκο για την πίτα που μας έφερε και ευτυχώς που ανάμεσα σε 5 πασσατ κατάφερα να πάρω το φλουρί!!! :D:p

Χάρηκα και για την γνωριμία με τους Χρήστιδες και τον Βασίλη!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα πασατάδες χάρηκα που βρέθηκα μαζί σας χθές, αν και δεν εμεινα πολύ λόγω των μικρών.

Σίγουρα θα τα ξαναπούμε απο κοντά και θα ξεκινήσω και εγώ σιγα σιγά κάποιες μικροαλλαγές στο FSI!!!

Γίωργο πολύ ωραίο το σύνολο με τα νέα φώτα και τα φώτα ημέρας.(Οταν κατέβω θα μπορέσουμε να τα ανάψουμε και στο δικό μου??)

Βασίλη αν κι έκατσες λίγο και γινόταν κι ένας μικρός χαμός, ελπίζω να πέρασες καλά. Δεν προλάβαμε να πούμε και πολλά για αυτοκίνητα ίσως. Ειδικά ο Γιώργος φαντάζομαι ότι θα έχει πολλά να σου πει! :p Όσο για τα φώτα ημέρας, θα έχω κι εγώ το laptop μαζί μου την επόμενη φορά, να τα ρυθμίσουμε. Επίσης να μην ξεχάσουμε να αλλάξουμε και τα πίσω φανάρια, ώστε να ανάβουν σαν donuts (είναι ένα πράγμα σαν "σφραγίδα" των μελών του club!) :p

Και γω χάρηκα για την γνωριμία Βασίλη.:DΕπιτέλους και ένας πασσατάς στα μέτρα μου.B)Φυσικά και θα τα ενεργοποιήσουμε στην επόμενη συνάντηση.:D

Άντε Γιώργο, έχεις πολλή δουλειά τώρα μπροστά σου! Πρέπει να του κάνεις μια φουλ ενημέρωση. Μήπως να γινόταν και κανένα ανοιγματάκι να δούμε τις διαφορές του προγράμματος?? :D

Ευχαριστούμε τον Νίκο για την πίτα που μας έφερε και ευτυχώς που ανάμεσα σε 5 πασσατ κατάφερα να πάρω το φλουρί!!! :p:p

Χάρηκα και για την γνωριμία με τους Χρήστιδες και τον Βασίλη!

Για την πίτα απλά μου χρωστάτε 128€ ο καθένας σας. :o

Όσο για το φλουρί, δεν ξέρεις ότι όταν κόβουν μια πίτα, πάντα δίνουν το κομμάτι με το φλουρί στον μικρό της παρέας για να μην κλαίει μετά? Ε, σαν πιο μικρά τα Golfάκια, έπρεπε να πέσει ή σε εσένα ή στον Χρήστο! :p:p:p

EDIT: Το ξέχασα! Έχω και φώτο από την κοπή, αλλά σε όλες φαίνονται οι φάτσες μας... Να τις ανεβάσω ή να τις μοιράσω μεταξύ μας??... :)

Edited by Νίκος
Link to comment
Share on other sites

και εγω χαρηκα για την γνωριμια παιδια και ελπιζω την επομενη φορα να ειναι περισσότερα golf απο passat.. :p

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ την παρέα! Αυτές τις μέρες έχει έρθει ο Αντώνης από Αμερική. Οπότε καλά είναι να κάνουμε μια συνάντηση να τον δούμε. Επειδή όμως έχει να κατέβει και Αθήνα, καλά θα είναι να "μαζευτούμε" σύντομα.

Οπότε ας κανονίσουμε συνάντηση στο City Gate, την Τρίτη, στις 19:00...

1. Νίκος

2. Αντώνης

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δυστυχώς είμαι απόγευμα αυτές τις μέρες οπότε........και ξέρεις ότι την Πέμπτη τα ξημερώματα πετάωωωωωωωωωωωωωωω :p:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: . Καλά να περάσετε πάντως. Τα χαιρετίσματά μου δώσε πρόεδρε!

Edited by anastos
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.