Jump to content
GraveDigger

4o Auto-moto Show 2009

Recommended Posts

πανίδα ακούω....ωραίες φώτο βλέπω....για να δω το βράδυ που θα περάσω θα χει τπτ και για μας τους ταξιδιώτες??

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη, μετά τα 300km δεν πιάνεται η σχέση;

Έπρεπε να μας εγκρίνετε πάντως ένα κονδύλιο για την προστασία της πανίδας... :D

Link to comment
Share on other sites

να γραψω και γω κατι λοιπον αν και εχω λιγεs μερεs να μπω

αλλα απ" οτι βλεπω σαs τα εγραψαν οι υπολυποι

_ΠΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!! χανειs πολλα και καλα θα δειs κατι φωτο και μετα δεν θα θεs κορδελεs γυρο απο το αυτοκινητο

Link to comment
Share on other sites

να γραψω και γω κατι λοιπον αν και εχω λιγεs μερεs να μπω

αλλα απ" οτι βλεπω σαs τα εγραψαν οι υπολυποι

_ΠΑΝΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!! χανειs πολλα και καλα θα δειs κατι φωτο και μετα δεν θα θεs κορδελεs γυρο απο το αυτοκινητο

δεν ειδα καμια foto με πανιδα......

αλλα αν καταλαβα τι εννοειτε ,τοτε μαλλον θα κανω να πλυνω το αμαξι κανενα χρονο...... tongue.giftongue.giftongue.gif

θα τα πουμε την Κυριακη..... :huh::blush::D

Link to comment
Share on other sites

Hello guys!!!

Αν και περάσαμε πολύ αργά (η έκθεση είχε κλείσει αλλά thanks to Σταύρος μπήκαμε από την πίσω πόρτα). Πολύ όμορφη αν και απ'όσο είπαν τα παιδιά φέτος είχε περισσότερους αντιπροσώπους αυτοκινήτων παρά βελτιωτές. Παρόλα αυτά εμάς μας άρεσε. Η περιπτεράρα μας είναι super, με τα πανό μας να κοσμούν το χώρο :huh:

Να ευχαριστήσω επί της ευκαιρίας τον Σταύρο που σκίστηκε κυριολεκτικά για να μας εξυπηρετήσει και να μας ξεναγήσει και φυσικά τον Ηλία που μας τάισε (το σαντουιτσάκι ήταν σούπερ!!!) και τον Δημήτρη που μας συνόδεψε στην όλη βόλτα μας.

Ευχαριστούμε πολύ παιδιά και μακάρι να είχαμε περισσότερο χρόνο για να καθίσουμε κι άλλο.

Αν όλα πάνε καλά... τα λέμε την Κυριακή!!!

Link to comment
Share on other sites

χαρη στο ασυρματο ιντερνετ του φανη (thanks!) γραφουμε live απο auto moto show!

ζεστη κ ηλιολουστη η σημερινη ημερα, πολυς κοσμος περασε απο το περιπτερο μας. το drift event εχει την τιμητικη του σημερα, μιας κ φιλοξενει κορυφαιους ευρωπαιους drifters. γραψαμε ενα νεο μελος(passat2657)κ αναμενουμε σε λιγο αλλο ενα, ειδαμε το φιλο getsagal μετα απο καιρο, γνωρισαμε ενα προσφατο μελος (dimitriss) κ γενικα καναμε γνωστη την υπαρξη μας σε πολλους κατοχους vw που την αγνοουσαν.

γνωρισαμε μελη των rx8 κ subaru club κ περιηγηθηκαμε στα ομορφα περιπτερα τους(αυτοι επισκεφτηκαν χτες το δικο μας)!

να μην παραλειψω να αναφερω πως χαρηκαμε πολυ που ειχαμε τον κωστα κ τον κοσμα κοντα μας προχτες κ εννοειται μεγαλη μας χαρα να τους ξεναγησουμε στην πολη! σας περιμενουμε ξανα παιδια για μεγαλυτερο χρονικο διαστημα!ελατε αυριο βραδυ αν προλαβετε.

αυτα προς το παρον.. stay tuned!

Link to comment
Share on other sites

¶ντε με τις μπαμουδιές....χλίδα το κλαμπ στη Λάρισα!

Κεντρική Ελλάδα VS Θεσσαλονίκη 1-0!!!!!!!

Δώσε.......

Link to comment
Share on other sites

¶ντε με τις μπαμουδιές....χλίδα το κλαμπ στη Λάρισα!

Κεντρική Ελλάδα VS Θεσσαλονίκη 1-0!!!!!!!

Δώσε.......

εκτος απο της μπαμπουδιες ειχα και αλλες ιδεες για της πανιδες..........αλλα οπως προειπα........καποιοι απο την κακια τους δεν βγηκε η φωτογραφια.....αλλα δεν πειραζει.......του χρονου θα εχουμε δικες μας πανιδες....χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

περασαμε ολες τις μερες τελεια αλλα την κυριακη ηταν το κατι αλλο

πολυ κοσμος και πολυ καψιμο στα ντριφτ

και εμεις πολυ μα πολυ μαλακια στο κεφαλι rocket.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gifsillyhorse1rb5.gif και ριξαμε τρελο γελιο!

Link to comment
Share on other sites

Αποκορύφωμα: μετά το ξεστήσιμο πήγαμε για σουβλάκια οι εναπομείναντες και έπεσε τρελό γέλιο.

Φεύγοντας από την Νεάπολη ποιοί ήταν που μας βρήκαν? Πρέπει να ήταν ο Παντελής με το 4άρι και με το 5άρι δεν κατάλαβα ποιός ήταν. Εγώ έστριψα ακολουθώντας τον Πρόδρομο, αλλά εσάς σας ακολούθησαν.

Ανεβάστε όλοι τις φωτογραφίες σας: Gallery > Auto Show & Exhibitions > 4th Auto-moto Show 2009

Υ.Γ.: Στην επιστροφή κόντεψα να κοιμηθώ στο τιμόνι, ευτυχώς κάποια στιγμή πέτυχα παρέα ένα Passat και ένα Golf IV και τους ακολούθησα στους δικούς τους ρυθμούς...

Edited by GraveDigger
Link to comment
Share on other sites

Ναι Φάνη ο Παντελής ήταν.¨Ηρθε σε μια φάση δίπλα μου και του είπα ότι είμασταν ολοί μαζι.

Τέλος και η έκθεση θέλω να πιστευώ οτί είχαμε μεγάλη επιτυχία ειδικά χτες την τελευταία μέρα.

Τελικά έπαιξε το ρόλο του που αποφασίσαμε να κρατησουμέ το περίπτερο έξω.

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

Το διοικητικό συμβούλιο της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen, στα πλαίσια του 4ου Auto-moto Show 2009 που διεξήχθει 6 με 10 Μαϊου:

- συγχαίρει θερμά όλα τα μέλη που βοήθησαν στην δημιουργία και καθημερινή συντήρηση του περιπτέρου,

- εκτιμά ιδιαίτερα τα μέλη της κοινότητας που δάνεισαν το όχημα τους για την παρουσία της λέσχης στην έκθεση,

και τέλος

- ευχαριστεί όλους, τους επισκέπτες και τα μέλη που υποστήριξαν αυτή την προσπάθεια.

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να ευχαριστήσουμε και δημόσια την διοργανώτρια εταιρεία Optimum Services και ειδικά τον κύριο Γιάννη Τσούμαρη για την αγαστή συνεργασία που είχαμε στα πλαίσια της παρουσίας μας στην έκθεση.

Προσωπικά θα ήθελα να ευχαριστήσω αλλά κυρίως να συγχαρώ και δημόσια όλα τα παιδιά που έκαναν πραγματικότητα αυτή την προσπάθεια. Χωρίς να παραβλέπω την προσφορά και την συμμετοχή όλων όσων συνέβαλαν στην έκθεση, νομίζω πως όλοι χρωστάμε ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ στον STAVRO#MK4 που ήταν ο άνθρωπος που ξεκίνησε όλη αυτή την ιστορία και επωμίστηκε το μεγαλύτερο βάρος χωρίς να απουσιάζει ούτε μέρα από το περίπτερό μας. Όλοι βοήθησαν στο μέτρο των δυνατοτήτων τους αλλά στον Σταύρο οφείλουμε να του αναγνωρίσουμε πως υπερέβαλε εαυτόν.

Η παρουσία μας κρίνεται επιτυχημένη καθώς τα αποτελέσματα φαίνονται πολύ θετικά. Σύντομα νομίζω θα έχουμε παρέα στις συναντήσεις μας και τα καινούρια μέλη, φίλους & κατόχους VolksWagen, οι οποίοι επισκέφτηκαν το περίπτερό μας στην έκθεση. :D

Link to comment
Share on other sites

Παίδες χαίρομαι που περάσατε τόοοοοσο καλά!!!

Δυστυχώς εμείς λόγω του προχωρημένου της ώρας και των 3 ωρών που είχα κοιμηθεί δεν σταματήσαμε γιατί μετά δεν ξέρω το αν θα φτάναμε Αθήνα.

Next time όμως παίδες... θα σας έρθω να μείνω κι όλας! ;)

Αν και έχω παράπονο, δεν είδα το αμάξι του activious σε φώτο όπου να είστε όλοι με τα Jeans ακουμπισμένοι επάνω στο αμάξι του... και αυτόν φρικαρισμένο σε μια γωνία... χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

την Κυριακη περασαμε τελεια..........

ηταν πολυ καλη η παρεα.....και ειχε οπως παντα πολυ γελιο και πλακα.........

Σταυρο ;) ;) ;)

Προδρομε ευχαριστω.......

γνωρισαμε και ενα νεο μελος απο την Αθηνα.την Μαρια(σορυ Μαρια αλλα δεν θυμαμε το nickname σου....)

Αποκορύφωμα: μετά το ξεστήσιμο πήγαμε για σουβλάκια οι εναπομείναντες και έπεσε τρελό γέλιο.

Φεύγοντας από την Νεάπολη ποιοί ήταν που μας βρήκαν? Πρέπει να ήταν ο Παντελής με το 4άρι

ηταν ο Παντελης με το 4αρι.με βρηκε στην οδος Βολου.σταματησαμε,τα ειπαμε και μου ειπε οτι δεν ηξερε για την εκθεση.την επομενη φορα ελπιζω να τον ειδοποιησουμε....... ;) ;) :lol:

Αγαπητοί φίλοι,

Το διοικητικό συμβούλιο της Ελληνικής Αγωνιστικής - Αυτοκινητιστικής Λέσχης Φίλων και Κατόχων Volkswagen, στα πλαίσια του 4ου Auto-moto Show 2009 που διεξήχθει 6 με 10 Μαϊου:

- εκτιμά ιδιαίτερα τα μέλη της κοινότητας που δάνεισαν το όχημα τους για την παρουσία της λέσχης στην έκθεση,

Με εκτίμηση,

το Δ.Σ. του Hellenic VWClub.

ευχαριστουμε Κοσμα..... ;) ;) ;)

Αν και έχω παράπονο, δεν είδα το αμάξι του activious σε φώτο όπου να είστε όλοι με τα Jeans ακουμπισμένοι επάνω στο αμάξι του... και αυτόν φρικαρισμένο σε μια γωνία... χαχαχαχαχαχαχα

δεν ησουν εκει για αυτο δεν το ειδες....... :huh::o;)

ειπε μια κοπελα να ερθει να βγαλουμε φωτογραφια πανω στο αμαξι......

ΑΛΛΑ....

μολις καθησε και ακουσα ενα περιεργο θορυβο....καταλαβα τι ηταν.τα κουμπια απο το hot σορτσακι της πανω στο καπο μου....... ;):cry::cry:

μετα απο αυτο και αφου επανηλθα απο το πρωτο σοκ....βλεπω το τακουνι της που το ετριβε στο φτερο μου....

ΑΛΛΑ το αξιζε.............. ;) ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

γνωρισαμε και ενα νεο μελος απο την Αθηνα.την Μαρια(σορυ Μαρια αλλα δεν θυμαμε το nickname σου....)
marceic

Και άλλα μέλη μας ήρθαν από μακριά όπως ο Σάββας από την ¶ρτα (αν θυμάμαι σωστά) με το 3άρι VR6.

ηταν ο Παντελης με το 4αρι.με βρηκε στην οδος Βολου.σταματησαμε,τα ειπαμε και μου ειπε οτι δεν ηξερε για την εκθεση.την επομενη φορα ελπιζω να τον ειδοποιησουμε....... <_< <_< :lol:
Ποιός έχει το τηλέφωνο του Παντελή; :whistling:

Ποιός δεν έχει πάρει τηλέφωνο τον Παντελή εδώ και 1 μήνα που προετοιμαζόμασταν για την έκθεση; :lol:

Doggy, του γράψαμε κάτι στο καπώ και ελπίζω να φανεί στις φωτογραφίες... :lol:

Πού είναι οι φωτογραφίες; ωέω?

Ακούει κάποιος Ηλίας και κάποιος Πρόδρομος; Εδώ: Gallery > Auto Show & Exhibitions > 4th Auto-moto Show 2009.

Link to comment
Share on other sites

Να ευχαριστησουμε και μεις ολλους οσους ηρθαν και μας επισκευθηκαν, ειτε ηταν για λιγο η για πολυ <_<

Επισης ολους οσους συμετειχαν στην οργανωση, γιατι χωρις κοσμο δεν θα καναμε τιποτα

sorry που δεν γραφω ονοματα, αλλα ειναι πολλα και καποιον θα ξεχασω,οποτε μην θυμωσει κανενας

-το εχω και γω το τηλ. του παντελη αλλα ρε συ φανη για αυτο υπαρχει και το forum :lol:

καλα σας λεει ρε σεις ανεβαστε καμια φωτο να δουμε!!!ξερετε φυσικα ποιες με ενδιαφερουν πιο πολυ love.gif

ΑΧ ΑΥΤΗ Η ΛΙΝΑ!!!!!!! hearts.gifhearts.gif<_<:lol:love.giflove.giflove.gif

Edited by STAVROS#MK4
Link to comment
Share on other sites

Περασαμε πολυ ωραια κριμα που δεν μπορεσα να ερθω για φαγητο μετα αλλα και το μεσημερι που καθησαμε για σουβλακια ειχε πολυ γελιο...

Οποιος εχει τις φοτωγραφιες με τις κοπελες και το polo μου παρακαλω να τις ανεβασει συντομα... hearts.gif

Να ευχαριστησω και εγω τον Σταυρο που χαρη σε αυτον εβαζα το αυτοκινητο μεσα και ας ερχομουν λιγο αργοπορημενος.. :angry2:

Link to comment
Share on other sites

με μια λεξη περασαμε τελεια! μου κακοφανηκε την κυριακη το βραδυ οταν ξεστηναμε το περιπτερο,νομιζα οτι κ απο δευτερα εκει θα ημασταν! :)

συγχαρητηρια στο σταυρο που μας ξεσηκωσε απο την αρχη για να συμμετασχουμε στην εκθεση κ ηταν καθε μερα στο περιπτερο μας ακουραστος κ επισης συγχαρητηρια σε ολους μας, μελη του κλαμπ που ειτε ηταν στο περιπτερο ειτε μας επισκεπτοταν, φιλους κ γνωστους που ουσιαστικα αυτοι αποτελεσαν το περιπτερο μας κ την φοβερη παρεα μας καθημερινα! αντε κ του χρονου!

swimming cromel η κακια σου θα σε φαει ρε, που μου ματιασες τη φωτογραφια! προδρομε κρατα μας ενημερους σχετικα με τα επιχειρηματικα σου πλανα(αγορα μετοχων red bull,κλπ).

τις υπολοιπες φωτο θα τις ανεβασω μεσα στηνν εβδομαδα, πρεπει να παω λαρισα να βρω το καλωδιο της ψηφιακης μου.

Link to comment
Share on other sites

φανη,μην με νευριαζεις γιατι εχω και εγω κατι φωτογραφιες απο τον ουρανο του golf σου.......... :cry::lol::whistling:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα κατάλαβα γιατί λένε "καθαρός ουρανός αστραπές δεν φοβάται"

Θα μπορούσαι να διατυπώνεται και ως: "καθαρό καπώ..."

Link to comment
Share on other sites

Να πω και γω με την σειρά μου ένα ΜΠΡΑΒΟ και ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ σε όλα τα παιδιά που ήταν παρών στην έκθεση και βοήθησαν στην διαφήμιση της λέσχης μας σε όλη την ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ....

Μια πλούσια έκθεση που δεν είχε τπτ να ζηλέψει από τις αντίστοιχες της Αθήνας και πολύ προσεγμένη....όταν φτάσαμε το απόγευμα της παρασκευής μαζί με τον ξάδερφο (κάναμε στάση πηγαίνοντας προς σαλόνικα) ο σταύρος μας υποδέχτηκε θερμά και αφού γνωριστήκαμε μπήκαμε στην έκθεση όπου και μας ξενάγησε στους χώρους της,,,,Μας πήγε επίσης και από τους εκθέτες που είχαν ήδη μιλήσει ώστε να επεκταθούμε και να γεμίσουμε τα συνεργαζόμενα καταστήματα της λέσχης μας....

Στον εξωτερικό μας χώρο δέσποζαν 4 αμάξια του club μας και είχαμε και κόσμο....χρήστος,δημήτρης,πρόδρομος,σταύρος και κάποιους άλλους που δεν θυμάμαι αφού μας είπαν για την χλωρίδα και την πανίδα της Λάρισας και αφού γελάσαμε αρκετά με τα αστεία τους φύγαμε με γεμάτες τις μπαταρίες για την ανηφόρα της εθνικής.....

Η παρουσία και το στήσιμο του περιπτέρου άψογη και αξίζετε όλοι συγχαρητήρια....Πάντα κοντά σας σε ότι και αν μας ζητήσετε γιατί εμείς και εσείς, εσείς και μεις ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ είμαστε περήφανα μέλη του HELLENIC VWCLUB.......

VWCLUB POWER @ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΛΛΑΔΑ

Link to comment
Share on other sites

Ο Ηλίας ανέβασε πλούσιο φωτογραφικό υλικό και μπράβο του! :)

Μια κουβέντα θα πω και κλείνω: Πρόδρομε, τις φωτογραφίες new_grrrr.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.