Jump to content
Black Widow

Ποιούς κεράσατε και ποιοι σας κέρασαν ΤΣΑΪ; ΜΕΡΟΣ 2ο!

Recommended Posts

διάβασα μερικές σελίδες από το συγκεκριμένο θέμα και σαν κάτοχος κι εγώ ενός Vag αναρωτιέμαι... Μήπως τα παραλέμε λίγο; Μήπως κόβουμε τριάρια όπως λέμε εδώ στα Γιάννενα; Εντελώς φιλικά και δίχως ίχνος πρόκλησης αλλά όταν λέμε "πάτησα..." "εκτέλεσα..." κ.τ.λ. εννοείτε κανονισμένο πάτημα ή απλά μπήκατε από πίσω, κατεβάσατε 2α με 100km και "πατήσατε", "εκτελέσατε" κοκ τον ""αντίπαλο"" ?

Ακόμη καλύτερα, αυτός το ήξερε οτι πατούσατε ή πατούσατε μόνοι σας;

Το ξαναλέω, φιλικά όλα τα παραπάνω αλλά το πολύ "σφάξιμο" ισχύει όταν κρατάνε και οι δύο το μαχαίρι...

*ps, Πριν από καμιά 15αριά μέρες μεταξύ Πτολεμαΐδας και Κοζάνης πέτυχα Golf Tsi με αυτοκόλλητο του club το οποίο πήγαινε πολύ καλά ομολογουμένως για 14άρι... το πέρασα μετά τα 240.

Edited by alexisp
Link to comment
Share on other sites

διάβασα μερικές σελίδες από το συγκεκριμένο θέμα και σαν κάτοχος κι εγώ ενός Vag αναρωτιέμαι... Μήπως τα παραλέμε λίγο; Μήπως κόβουμε τριάρια όπως λέμε εδώ στα Γιάννενα; Εντελώς φιλικά και δίχως ίχνος πρόκλησης αλλά όταν λέμε "πάτησα..." "εκτέλεσα..." κ.τ.λ. εννοείτε κανονισμένο πάτημα ή απλά μπήκατε από πίσω, κατεβάσατε 2α με 100km και "πατήσατε", "εκτελέσατε" κοκ τον ""αντίπαλο"" ?

Ακόμη καλύτερα, αυτός το ήξερε οτι πατούσατε ή πατούσατε μόνοι σας;

Το ξαναλέω, φιλικά όλα τα παραπάνω αλλά το πολύ "σφάξιμο" ισχύει όταν κρατάνε και οι δύο το μαχαίρι...

*ps, Πριν από καμιά 15αριά μέρες μεταξύ Πτολεμαΐδας και Κοζάνης πέτυχα Golf Tsi με αυτοκόλλητο του club το οποίο πήγαινε πολύ καλά ομολογουμένως για 14άρι... το πέρασα μετά τα 240.

Μαλλον μονο εσυ με 100km κατεβαζεις 2α..

Καταλαβαμε οτι δεν ειναι φτηνο το TT, αλλα πολοι απο εδω μεσα σε περνανε απο πανο σε κοντρα που να ΚΡΑΤΑΤΕ και οι δυο το μαχαιρι.

Φιλικα και απο'μενα ολα τα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον μονο εσυ με 100km κατεβαζεις 2α..

Καταλαβαμε οτι δεν ειναι φτηνο το TT, αλλα πολοι απο εδω μεσα σε περνανε απο πανο σε κοντρα που να ΚΡΑΤΑΤΕ και οι δυο το μαχαιρι.

Φιλικα και απο'μενα ολα τα παραπανω.

Φίλε μου παρανόησες μάλλον... Το οτι κατεβάζει κάποιος 2α με 100km το λέω αστειευόμενος και όχι ειρωνικά και δεν αναφέρομαι σε κανέναν προσωπικά. Ποτέ μου δεν είπα κάτι για φθηνό/ακριβό αυτοκίνητο, άλλωστε δεν είναι εκεί το νόημα. Συγνώμη αν σε έθιξε κάτι, δεν είχα καμία τέτοια πρόθεση. :p

*Dont be so sure about racing me :D (kidding ;) )

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως εννοειτε οτι μιλαμε για κανονισμενη κοντρα εστω και πανω στον δρομο με νοηματα και οχι για μια απλη προσπεραση!!

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως εννοειτε οτι μιλαμε για κανονισμενη κοντρα εστω και πανω στον δρομο με νοηματα και οχι για μια απλη προσπεραση!!

¶, να γεια σου. Αυτό λέω κι εγώ! ¶ρα όλα όσα γράφονται περί πατημάτων έχουν αυτή τη μορφή; Κανονίζουμε και πατάμε; Αυτό θέλω να πω... :p

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε φιλε.και εγω μπορει να ειμαι με το yugo και να σε περασω..τι θα γραψω??οτι ειμαι ο λυτρωτης των ττ..θα ειμαι το λιγοτερο ανοητος αν οχι ηλιθιος!!

Link to comment
Share on other sites

εννοειτε φιλε.και εγω μπορει να ειμαι με το yugo και να σε περασω..τι θα γραψω??οτι ειμαι ο λυτρωτης των ττ..θα ειμαι το λιγοτερο ανοητος αν οχι ηλιθιος!!

Αυτό λέω κι εγώ. Τέσπα....

Η υπογραφή σου με έκανε και γέλασα... Ξέχασες να γράψεις το power boost που σου δίνει το Navi :p xaxaxa!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό λέω κι εγώ. Τέσπα....

Η υπογραφή σου με έκανε και γέλασα... Ξέχασες να γράψεις το power boost που σου δίνει το Navi :p xaxaxa!

βασικα τα αλογα δεν τα εχω απο προγραμμα και κουραφεξαλα..αλλα απο μαγνητακια.ξερεις αυτα που σου μειωνουν την καταναλωση και αυξανουν την υποδυναμη..απλα εχω βαλει αρκετα..και σε συνδιασμο με ιονιστες αερα νανοτεχνολογιας και την ναφθαλινη με μιγμα ουρων στην βενζινη εχω αυτο το εκρηκτικο αποτελεσμα!!!χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

βασικα τα αλογα δεν τα εχω απο προγραμμα και κουραφεξαλα..αλλα απο μαγνητακια.ξερεις αυτα που σου μειωνουν την καταναλωση και αυξανουν την υποδυναμη..απλα εχω βαλει αρκετα..και σε συνδιασμο με ιονιστες αερα νανοτεχνολογιας και την ναφθαλινη με μιγμα ουρων στην βενζινη εχω αυτο το εκρηκτικο αποτελεσμα!!!χαχαχαχα

Σίγουρα τότε για εισαγωγή θα έχεις κάτι χειροποίητο το οποίο σύμφωνα με την Μηχανική των Ρευστών θα αποτρέπει τους στροβιλισμούς και θα αποτρέπει μια τυρβώδη ροή αέρα, αλλά θα ομαλοποιεί τον εισαγώμενο αέρα και θα τον κατευθύνει προς την δεξαμενή ιονισμού της ουρίας-δεκαεξανίου για να εκλάβεις τα μέγιστα....

Ρεεεεε, τι λέμε βραδιάτικα!!! χαχαχα!

*Sorry για το off!

Link to comment
Share on other sites

βασικα τα αλογα δεν τα εχω απο προγραμμα και κουραφεξαλα..αλλα απο μαγνητακια.ξερεις αυτα που σου μειωνουν την καταναλωση και αυξανουν την υποδυναμη..απλα εχω βαλει αρκετα..και σε συνδιασμο με ιονιστες αερα νανοτεχνολογιας και την ναφθαλινη με μιγμα ουρων στην βενζινη εχω αυτο το εκρηκτικο αποτελεσμα!!!χαχαχαχα

ΧΑχαχααχαχχααχαχ εγραψεεεεες!!!

Link to comment
Share on other sites

πpοσοχη μονο αν θελεισετε να το κανετε και εσεις τα ουρα πρεπει να τα περασετε απο διηθητικο χαρτι πριν το χωνι αφου τα μετρησετε με phμετρο και διαπιστωσετε οτι ειστε στην κλιμακα 7!διαφορετικα υπαρχει προβλημα με τον ιονισμο των αυξημενων οκτανιων..παω για κανα ποτακι να ξελαμπικαρω!!νυχτες!

Link to comment
Share on other sites

Εγω που δεν πινω σταγονα και εχω ph 5 τι να κανω...????!!!!

Ααααααχχχ τι μου θυμησες τωρα... Σε κοντρες με μαρουλι το ραλλυ ετρεχε με 3-4 μπουκαλακια ασετον!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά πηγαίνει το VTS και με ΦΠΕ έχει ικανοποιητικές επιδόσεις.πάνω από ολα το βοηθάει το κοντό σασμαν του.

Πάνο το φορτωμα έφταιγε...

δεν το λες οτι παει καλα....

καλος πελατακος ειναι... sillyhorse1rb5.gif;)

Edited by mpoukou22
Link to comment
Share on other sites

Σε εσένα συγκεκριμένα, πολλοί είναι καλοί πελάτες. B)

δεν το ειπα απο αυτην την αποψη,αλλα απο οτι εχω δει αυτα τα vts ακομα και φπε δεν ειναι τοσο πολυ δυνατα...

Link to comment
Share on other sites

πpοσοχη μονο αν θελεισετε να το κανετε και εσεις τα ουρα πρεπει να τα περασετε απο διηθητικο χαρτι πριν το χωνι αφου τα μετρησετε με phμετρο και διαπιστωσετε οτι ειστε στην κλιμακα 7!διαφορετικα υπαρχει προβλημα με τον ιονισμο των αυξημενων οκτανιων..παω για κανα ποτακι να ξελαμπικαρω!!νυχτες!

χμμ... αν τα ουρα ειναι ας πουμε του vatanen η του loeb εχεις καλυτερη αποδοση η θες μεγαλυτερη συμπιεση για να εκμεταλευτεις τα εξτρα οκτανια?

Link to comment
Share on other sites

χμμ... αν τα ουρα ειναι ας πουμε του vatanen η του loeb εχεις καλυτερη αποδοση η θες μεγαλυτερη συμπιεση για να εκμεταλευτεις τα εξτρα οκτανια?

xaxaxaxaxaxax Α ρε Γιωργαρα...εκει μιλαμε για πολυ επιθετικες ρυθμησεις αβανς και τα συναφη...ισως θελεις προγραμμα!!

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το καινουριο Colt RalliArt δεν ειναι και τοοοοοσο γρηγορο.

Πρεπει να παει ισα με ενα 160ρι γκολφ. Κανα κατομυριο πατηματα καναμε και με περνουσε οσο περιπου με περνουσε και ενα 160ρι..

Link to comment
Share on other sites

Τελικα το καινουριο Colt RalliArt δεν ειναι και τοοοοοσο γρηγορο.

Πρεπει να παει ισα με ενα 160ρι γκολφ. Κανα κατομυριο πατηματα καναμε και με περνουσε οσο περιπου με περνουσε και ενα 160ρι..

Ναι ρε, μαμά δεν λένε και πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Και για να γινω κακος το αμαξι ειναι...

1) Φρεναρει αποτομα (εγω μεσα) και νομιζες οτι θα αγορασει καμια προστατευτικη μπαρα!

2) Αν και φοραει κοντινενταλ σπορτ κοντακτ 2 απο μαμα... Φοβασαι να μπεις με πολλα..

3) Τελικες???????? Αν και εχει λιγα χιλιομετρα (1500χλμ) τον περναω B) !

4) Απο εσωτερικη εμφανιση και ποιοτητα χααχαχ δεν θελω να μιλησω. Και το καντραν εχει χρωμα οπως ειχε πει καποιος απο τα ραδιοφωνα τα παλια αυτο το κιτρινοπο αρρωστο χρωμα.

Αν ειναι δυνατον αυτο το αμαξι να κανει 18.000!!!

Και επειδη στην παρεα εχουμε πραγματικα ολα τα καινουρια μινι πυραυλακια (εκτος την λιμουζινα μου..γκολφ)

Σαν το Πολο ΓΤι δεν υπαρχει αλλο. (Κουπρα εχουμε, οχι πολο... αλλα το κουπρα μαμαει και δερνει! Φανταζομαι το πολο!!!)

Υ.Γ Στο αλλο τοπικ ακομα πιστευουν οτι το κορσα οπσ περναει το πολο ε... :p:) Μετα τα 200 κατι παει να πει το ΟΠΣ αλλα.....

Edited by diMake
Link to comment
Share on other sites

υπαρχει κανενα γκολφ η σιροκο με τα 122 ου να θελει να κανουμε κανα χαζοπατηματακι?

εγω εχω ενα πολο φπε

Εκκλησια κλεβεις ρε...

Link to comment
Share on other sites

Εκκλησια κλεβεις ρε...

χαχαχα Αυτο θα ελεγα!

Χωρις πλακα, mpoukou22, με ενα 140αρι θα ηθελα πολυ να σε δω.. Απο τα ανοιγματα σου βλεπω οτι καθεσαι πολυ καλα απεναντι σε κατα πολυ δυνατοτερα και θα ηταν πολυ ενδοιαφερον ενα τετοιο πατημα...

Να το χαιρεσαι οπως κ να εχει, ειναι διαμαντι αυτο το μοτερ!

Edited by Billgr4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.